abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 30 oktober 2003 @ 03:04:59 #26
11518 Kleibintje
Centrumradicaal
pi_14239984
quote:
Op woensdag 29 oktober 2003 13:56 schreef 88JR88 het volgende:
SAN FRANSICO!!! Geweldige stad!
Ik ben zelf in de zomervakantie ook drie weken maar de VS geweest waarvan vier dagen in SF (veeeeeeel te kort ). Ik heb in die korte tijd toch nog aardig wat gezien maar ik wil zeker nog een keer terug om de stad beter te leren kennen. Pier 39 was inderdaad erg gaaf, al die zeeleeuwen zo dichtbij, en alcatraz blijft toch ook bijzonder. Ook Chinatown is erg gaaf, als je bij sommige winkeltjes naar binnen loopt heb je echt het idee in China te zijn beland (het is niet voor niets de grootste Chinese gemeenschap buiten China )

Ben je trouwens ook al eens naar Haight-Ashbury, de oude hippie-wijk, geweest? Erg leuk om eens te zien (ondanks de enorme hoeveelheid zwervers). En helemaal aan het einde van Haightstreet zit de allerbeste muziekwinkel ter wereld! Hij heet Amoeba en het is echt niet te geloven hoe groot het is. Ze hebben echt alle muzieksoorten. Ook hebben ze enorm veel tweedehandse CDs voor zeer redelijke prijzen . Zeker een bezoekje waard!


Ik heb Chinatown op 2 manieren gezien: 's nachts in de auto en overdag in de cablecar, en ik denk dat ik het nog wel eens een beetje beter zal gaan zien.

Haight-Ashbury staat ook nog op de planning. Ik ben al wel in de Amoeba in Berkeley geweest, en dat was ook al heel erg heftig. Binnenkort naar die van SanFran! Eerst weer een beetje geld verzamelen.

  vrijdag 31 oktober 2003 @ 00:34:50 #27
11518 Kleibintje
Centrumradicaal
pi_14265486
Even weer nieuwe foto´s online gezet!
  vrijdag 31 oktober 2003 @ 01:24:19 #28
17114 Pistol_Pete
Hard to be a saint in the city
pi_14266143
leuk ik ga ff bijlezen en foto's kijken
[b]Stay Hard, Stay Hungry, Stay Alive[/b]
pi_14957888
Hoi Paul!!
Erg leuk dat je alles wat je meemaakt op dit forum zet.
Ik zou graag je emailadres willen, want ik ga volgend jaar augustus ook naar Chabot voor een jaar, en heb een paar vraagjes.
wendydependy@hotmail.com
Groetjes, Wendy
pi_16330096
Hey Kleibintje. Leuk om te lezen dit topic. Komt er echter nog een vervolg? Dat zou wel leuk zijn!
  zondag 29 februari 2004 @ 13:13:38 #31
25753 mamamiep
Godmother of Trivia
pi_17424403
Kleibintje: komt er inderdaad nog een vervolg? Ik wil misschien ook nog naar Amerika om daar een jaar te studeren of zo . Vind het leuk om alles mee te lezen .
There are so many things I want to say to you but time's caught me up and now I'll never say them - except that I've loved you from the moment I saw you and every moment since.
pi_17427003
Jaa, ben ook wel benieuwd hoe het er nu mee gaat!!
  zondag 29 februari 2004 @ 16:36:50 #33
25753 mamamiep
Godmother of Trivia
pi_17428286
quote:
Op zondag 29 februari 2004 15:31 schreef Nerd het volgende:
Jaa, ben ook wel benieuwd hoe het er nu mee gaat!!
Ik kwam pas gisteren achter jouw topic, maar het was echt om te lezen .

Echt hartstikke leuk .
There are so many things I want to say to you but time's caught me up and now I'll never say them - except that I've loved you from the moment I saw you and every moment since.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')