In de zomerstop derhalve officieel opgericht: AC Fok!United
De selectie:
Doel: keeper. Tsja, met zon nickname kun je natuurlijk nergens anders terecht en verdien je de enige echte plaats onder de lat. keeper is lenig, snel en een rustgevend slot op de deur. Onomstreden.
rechtsachter: FrankyMcG, rustige verdediger met een goede pass en een flinke sliding. Is nauwelijks geblesseerd en een gewaardeerd lid van het team. Komt af en toe verrassend uit de hoek met een snelle rush naar het doel van de tegenstander die hierdoor vaak verrast wordt. Hetzelfde geldt trouwens dan ook voor zijn medespelers.
centrale verdediger: SCH. kei- en keiharde verdediger die niet met zich laat sollen. Speler van het type Laseroms: ben je er langs, krijg je een schop na. Technisch en voetballend geen hoogvlieger, wel kopsterk en prominent aanwezig in het veld.
centrale verdediger: DIGGER. Tweede slot op de deur, maar minder meedogenloos als zijn compagnon achterin. Is daarentegen voetballend beter en kan goed openen, zowel naar links als naar rechts. Befaamd door zijn rustige aard en doordachte handelen, maar kan ook hard zijn indien nodig.
linker verdediger: DutchGooner, creatieve verdediger die zowel op de linker als de rechterflank uit de voeten kan. Door zijn veelzijdigheid, hij is eigenlijk rechtsbenig, is hij de ideale speler voor de trainers. Laat niet met zich sollen en heeft een sterke eigen wil, zonder onredelijk te zijn. Gewaardeerd door medespelers en publiek en daarom reserve-aanvoerder.
rechtshalf: Speed1971, hardwerkende middenvelder die het van zijn teamwork en harde schot moet hebben. Heeft longen als een paard en is overal aanwezig. Ook verdedigend goed, waardoor de rechtsbuiten zich minder met defensief spel hoeft bezig te houden. Is het drieste en wat domme, op de man spelen kwijtgeraakt.
mid-mid: methodmich, het brein van het team. Heeft oog voor het spel, opent met verfijnde passes op de aanvallers en schuwt ook het verdedigende werk niet. Zorgt voor de rustgevende factor op het veld en is feitelijk onmisbaar voor het team. Staat bekend om zijn tactische vermogen, grote feitenkennis en analyses. Scoort ondanks zijn kwaliteiten te weinig. desondanks aanvoerder.
linkshalf: Fulton: onbegrepen middenvelder met een goede techniek maar een tikje teveel temperament. Voelt zich vaak miskend maar is een speler die het publiek naar het stadion doet komen. Heeft in methodmich een te stabiele concurrent voor de centrale positie, richt zich daarom steeds vaker op de posities voor de flanken. Kan ook in de voorhoede uit de voeten.
rechtsbuiten: Dylan Dog is een rustige, bedaarde rechtsbuiten die zich niet snel zal laten verleiden tot schoppartijen. Heeft een prima voorzet, komt daardoor aan een respectabel aantal assists en goals. Mag iets dwingender en feller worden.
spits: CAZZO. Dodelijk voor het doel: geef hem een kans en hij ramt hem in de touwen. Scoort zowel met links als rechts, maar blinkt niet uit in teamwork. Blessuregevoelig: onlangs lange tijd ontbroken door blessures. Door zijn uitgesproken mening zorgt hij soms voor spanningen in het team, maar zijn goals maken veel goed.
linksbuiten: Tong80, zeer clevere en begaafde linkspoot met een mooie actie buitenom. Helaas is hij door zijn grilligheid en vaak onbegrepen gedrag minder effectief. Wanneer hij in vorm is, is hij vaak ongrijpbaar voor zijn tegenstanders en een publieksspeler. Geeft echter vaak niet thuis.
Wissels:
reservedoelman: Zapper. Betrouwbare stand-in voor vaste doelman keeper. Gehaald ook voor die rol, waarin Zapper zich prima kan vinden. Heeft niet de drang om eerste keeper te zijn, maar memoreert zijn medespelers wel dikwijls aan het verleden.
verdediger: mitt, betrouwbare vervanger van de twee vaste centrale verdedigers. Niet bijster snel, wel kopsterk en met een goed gevoel voor positie. Wanneer hij speelt zorgt hij vaak voor van de Kerkhof-achtige acties als stofzuiger.
verdediger: Da Sandman: snelle verdediger met coachende kwaliteiten. Ideale jongen voor op de bank
verdediger: Juan Zueco: Juan is in potentie een basisspeler, maar heeft de pech twee ijzersterke concurrenten te hebben en vaak te direct uit te hoek te komen. Zorgt toch voor een of twee goals per seizoen en schopt een doorgebroken speler zonder pardon een kapotte enkel.
middenvelder: zjroentje, jonge middenvelder met geldingsdrang. Minder creatief dan Fulton, maar stabieler en minder snel te provoceren. Gemakkelijke jongen om in je selectie te hebben, gangmaker in de derde helft.
middenvelder: Tony_Montana67: beloftevolle speler met een sterke voorzet. Is stijf links, waardoor hij soms positioneel in de problemen raakt. Komt het beste tot zijn recht aan de flank en in een wat defensievere rol.
middenvelder: HeatWave: trage middenvelder met een loeihard schot. Speelt vrijwel nooit in de basis, maar maakt genoeg speelminuten om regelmatig de premie mee te pakken. Komt ondanks zijn matige snelheid dikwijls is scoringspositie.
middenvelder: LoekB, jonge verdedigende middenvelder die vaak problemen heeft met de ervaren jongens in het team en zich laat piepelen. Ontbeert wat aan incasseringsvermogen en is regelmatig afwezig. Indien hij zijn nukken kan temperen, is het een belofte voor de toekomst.
aanvaller: cart_man, type lange halen vroeg thuis. Scoort makkelijk maar laat zich ook eenvoudig provoceren. Kan als pinchitter worden ingezet en is van hetzelfde type als CAZZO, maar dan minder doordacht en slim in het veld. Boezemt de tegenstander met zijn vaak wilde gedrag ontzag in. Goed voor 10 goals per seizoen.
aanvaller: TalkShowHost. Frčle, flegmatieke aanvaller met oog voor de ruimte en medespeler. Soms te weinig eerzuchtig en egoīstisch, maar met een schitterend arsenaal aan sleep- en kapbewegingen in huis. Moet koppend sterker worden en zijn plaats in de selectie verstevigen.
Beloften met mogelijk toekomst: Chaoz, dolle_hond, Poguemahone, Eilanden, hellmondunited en popolon[/i]
Trainer: golfer is de trainer van het hele stel. Met zijn ervaring als trainer bij verschillende teams en zijn netwerk is en blijft hij rustig. Heeft een voorkeur voor verzorgd voetbal en houdt van discipline. Laat de laatste tijd meer veldwerk over aan zijn assistent, Doc.
Assistent-trainer: Doc is de assistent en het verlengstuk als coach. Zorgt voor de individuele trainingen en stuurt bij, terwijl golfer de grote lijn bewaakt. Heeft een voorkeur voor kick and rush en fysiek spel.
ik maak bezwaar
Moet toch maar eens een gesprekje met de trainer aanvragen
ik, blauwalg hoor in de basis
lijkt het Nederlands elftal wel
quote:DD heeft het idee opgevat de oudjes/blauwalgen eens te passeren zoals Advocaat dat ook maar eens moest doen
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:31 schreef mitt het volgende:
en Dr.Daggla zit niet eens bij de selectie.lijkt
het Nederlands elftal wel
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:31 schreef mitt het volgende:
en Dr.Daggla zit niet eens bij de selectie.lijkt
het Nederlands elftal wel
Leuk gemaakt verder Dylan Dog!
quote:En Dagglalalala is dan ook een Griek...
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:31 schreef mitt het volgende:
en Dr.Daggla zit niet eens bij de selectie.lijkt
het Nederlands elftal wel
quote:Hehehehe
aanvaller: TalkShowHost. Frčle, flegmatieke aanvaller met oog voor de ruimte en medespeler. Soms te weinig eerzuchtig en egoīstisch, maar met een schitterend arsenaal aan sleep- en kapbewegingen in huis. Moet koppend sterker worden en zijn plaats in de selectie verstevigen.
quote:Aha de trainer...
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:34 schreef golfer het volgende:
Top-topic!
quote:Deze positie in het echt (vrijwel) altijd bekleed, ik zeg er alleen wel bij dat ik denk ik iets ahrder was op het veld dan omschreven, ik was een echte 'Cor Lems' qua kaarten verzamelen (maar er kwam dan ook geen aanvaller zomaar langs me heen).
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:26 schreef Dylan Dog het volgende:
centrale verdediger: DIGGER. Tweede slot op de deur, maar minder meedogenloos als zijn compagnon achterin. Is daarentegen voetballend beter en kan goed openen, zowel naar links als naar rechts. Befaamd door zijn rustige aard en doordachte handelen, maar kan ook hard zijn indien nodig.
Was tevens vrije trappen specialist met rechts in m'n elftal.
quote:Is dus echt zo iemand die altijd gaat liggen als die in het strafschopgebied komt...
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:33 schreef Da_Sandman het volgende:[..]
En Dagglalalala is dan ook een Griek...
quote:Soort Alan Smith dus
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:26 schreef Dylan Dog het volgende:
aanvaller: cart_man, type lange halen vroeg thuis. Scoort makkelijk maar laat zich ook eenvoudig provoceren. Kan als pinchitter worden ingezet en is van hetzelfde type als CAZZO, maar dan minder doordacht en slim in het veld. Boezemt de tegenstander met zijn vaak wilde gedrag ontzag in. Goed voor 10 goals per seizoen.
quote:Algemeen directeur
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:35 schreef mitt het volgende:
ik wil promotie tot conditietrainer
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:36 schreef Doezelhaar het volgende:[..]
Algemeen directeur
lijkt me vrij terecht ook.
golfer, ik wil antwoord
quote:Kan je ook gelijk mij aankopen als je die functie gaat bekleden
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:36 schreef mitt het volgende:[..]
lijkt me vrij terecht ook.
golfer, ik wil antwoord
quote:Hey waterdrager
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:35 schreef mitt het volgende:
ik wil promotie tot conditietrainer
quote:Hey aanhangsel van de selectie
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:37 schreef TalkShowHost het volgende:[..]
Hey waterdrager
Hoezo belofte met mogelijke toekomst.
quote:je maakte zeker ook de belangrijke winnende goal ?
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:38 schreef popolon het volgende:
Laatste wedstrijd 15-0 gewonnen, popolon 14 maal met het hoofd.Hoezo belofte met mogelijke toekomst.
quote:Een uitverkiezing moet je verdienen met prestattes.
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:36 schreef mitt het volgende:.
golfer, ik wil antwoord
quote:Nee, die Popolon is zo'n spits die altijd en alleen maar de 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e 11e 12e 13e 14e en 15e goal maakt, maar nooit de eerste. Puntje van kritiek, doch...
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:39 schreef Doezelhaar het volgende:[..]
je maakte zeker ook de belangrijke winnende goal ?
Uitverkocht (das wel heeeeeeeel snel!!)
[Dit bericht is gewijzigd door Doezelhaar op 19-08-2003 12:41]
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:40 schreef mitt het volgende:
Dit vraagt om een echte wedstrijd natuurlijk.
quote:De organisatie heeft de spelers van GoT vriendelijk doch dringend verzocht de scheenbeschermers aan te trekken...
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:41 schreef Doezelhaar het volgende:
Next match: AC Fok! - FC GoT (woensdag 20/08/03 :: 15:00)
FoK!drome (capaciteit: 32.000)
Voorstopper op de reserve bank.
quote:... en om hun computers thuis te laten
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:42 schreef Da_Sandman het volgende:[..]
De organisatie heeft de spelers van GoT vriendelijk doch dringend verzocht de scheenbeschermers aan te trekken...
quote:Hehehe en doe die gebitsbeschermers ook maar in
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:42 schreef Da_Sandman het volgende:[..]
De organisatie heeft de spelers van GoT vriendelijk doch dringend verzocht de scheenbeschermers aan te trekken...
quote:Losing team joiner!!
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:47 schreef sqlsmurft het volgende:
* sqlsmurft registreert zich bij GoT![]()
Wil nog steeds die plaats in AC Fok! hebben, hard aan het werk dan maar
quote:AN is er tegenwoordig ook niet meer bij
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:50 schreef keeper het volgende:
Ik vrees alleen voor de communicatie achterin, met een Ajacied, een feyenoorder, een Feaner, een Hagenees en een Boschenaar in de laatste linie.
quote:Kan je zeker meer verdienen he Frank!
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:47 schreef sqlsmurft het volgende:
* sqlsmurft registreert zich bij GoT![]()
quote:Op het veld zijn we allemaal Fokkers!
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:50 schreef keeper het volgende:
Ik vrees alleen voor de communicatie achterin, met een Ajacied, een feyenoorder, een Feaner, een Hagenees en een Boschenaar in de laatste linie.
Moeten we niet een nickname voor ons team verzinnen trouwens?
quote:Als je meer kan verdienen moet je gaan Jaap.
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:47 schreef sqlsmurft het volgende:
* sqlsmurft registreert zich bij GoT![]()
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:52 schreef Da_Sandman het volgende:[..]
Kan je zeker meer verdienen he Frank!
quote:Je gaat me niet vertellen dat z'n derde naam Pierre is he...?
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:57 schreef keeper het volgende:[..]
Als je meer kan verdienen moet je gaan Jaap.
En alles wat er staat klopt ook nog bijna!!!!
The Hools from ACFU!
quote:Associazione Calcio
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:00 schreef FrankyMcG het volgende:
Waar staat AC trouwens voor?The Hools from ACFU!
We zoeken nog:
- Algemeen directeur
- Manager
- Hoofd kaartverkoop
- Materiaalman
- Conditietrainer
- Keeperstrainer
- Groundsman
- Cheeleaders (3 stuks maximaal)
- Stadionspeaker
- Verzorger
- Teamarts
Geīnteresseerde kandidaten kunnen zich melden bij de rechtsbuiten op souzafaria@hotmail.com
Ook suggesties voor de clubkleuren zijn welkom, evenals een officieel uit- en thuistenue.
[Dit bericht is gewijzigd door Dylan Dog op 19-08-2003 13:10]
quote:Rood/Wit!
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:07 schreef Da_Sandman het volgende:
Wat zijn de clubkleuren????
Wat wordt onze sponsor? En wie gaat ons shirt (uit en thuis) ontwerpen?
quote:Je doet maar je best op de training.
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:02 schreef ChAoZ het volgende:
* ChAoZ is benieuwd wanneer de reserves de eerste wedstrijd hebben. wil zich in de selectie spelen
quote:Hebben jullie niet nog een Commercieel Manager nodig?
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:10 schreef Dylan Dog het volgende:We zoeken nog:
- Algemeen directeur
- Manager
- Hoofd kaartverkoop
- Materiaalman
- Conditietrainer
- Keeperstrainer
- Groundsman
- Cheeleaders (3 stuks maximaal)
- Stadionspeaker
- Verzorger
- TeamartsGeīnteresseerde kandidaten kunnen zich melden bij de rechtsbuiten op souzafaria@hotmail.com
J.
quote:Jah svp
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:24 schreef FrankyMcG het volgende:
Op verzoek van o.a. Speed en mij dopingcontrole graag AFSCHAFFEN!
quote:Een biermerk natuurlijk
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:10 schreef FrankyMcG het volgende:Wat wordt onze sponsor?
Gezien het Italiaans in de club naam, stem ik voor Peroni
quote:en ik met 18
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:33 schreef FrankyMcG het volgende:
* FrankyMcG speelt sowieso met rugnummer 88!
quote:om een of andere reden heb ik een topic van jou vandaag gelezen over dat nummer!
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:33 schreef FrankyMcG het volgende:
* FrankyMcG speelt sowieso met rugnummer 88!
quote:Ik 12... Ben toch wissel en dat is San Marco z'n nummer geweest op ut EK
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:34 schreef DutchGooner het volgende:[..]
en ik met 18
quote:Dan weet je ook dat ik het nummer niet om DIE reden heb!
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:34 schreef Da_Sandman het volgende:om een of andere reden heb ik een topic van jou vandaag gelezen over dat nummer!
quote:Hmm, das eigenlijk mijn nummer...
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:40 schreef Cart_man het volgende:
Ik speel met 9, daar is geen discussie over mogelijk.
quote:Jammer dan...
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:41 schreef Dylan Dog het volgende:[..]
Hmm, das eigenlijk mijn nummer...
quote:Daar moeten we over stemmen denk ik.
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:31 schreef Da_Sandman het volgende:
Wie ister overigens aanvoerder?
quote:Het moet iemand zijn met een uitstraling, en een mooi koppie. Zodat alle vrouwen wild worden!
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:47 schreef Speed1971 het volgende:[..]
Daar moeten we over stemmen denk ik.
* FrankyMcG dus!
*proest*
Verder nog een stadion- en bijnaam....
The Rebels.....
[Dit bericht is gewijzigd door Cruoninga op 19-08-2003 13:51]
quote:Ik ben iig al reserve aanvoerder
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:49 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Het moet iemand zijn met een uitstraling, en een mooi koppie. Zodat alle vrouwen wild worden!
* FrankyMcG dus!
*proest*
Effe wat anders nou,
Krijgt SCH wel zijn eigen douche-hok?
Die gast heeft anders de tijd van zijn leven
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:50 schreef Cruoninga het volgende:
FC Fok! is toch van't eiland? Welke kleuren spelen die?
quote:Goed plan!
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:50 schreef DutchGooner het volgende:Krijgt SCH wel zijn eigen douche-hok?
Die gast heeft anders de tijd van zijn leven
Effe een flauwe grap tussendoor, hopelijk kan SCH hem waarderen:
Kunnen we SCH niet beter op de positie van mandekker zetten?
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:52 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Goed plan!
Effe een flauwe grap tussendoor, hopelijk kan SCH hem waarderen:
Kunnen we SCH niet beter op de positie van mandekker zetten?
Als hij er eenmaal zijn tanden in zet....
quote:Dat begrijp ik, ik had het ook over dat andere team
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:51 schreef DutchGooner het volgende:[..]
wij zijn ACFok
quote:wij hebben niets met andere te maken
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:54 schreef Cruoninga het volgende:[..]
Dat begrijp ik, ik had het ook over dat andere team
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:58 schreef Da_Sandman het volgende:[..]
[..]Je gaat me niet vertellen dat z'n derde naam Pierre is he...?
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:26 schreef Dylan Dog het volgende:
mid-mid: methodmich, het brein van het team. Heeft oog voor het spel, opent met verfijnde passes op de aanvallers en schuwt ook het verdedigende werk niet. Zorgt voor de rustgevende factor op het veld en is feitelijk onmisbaar voor het team. Staat bekend om zijn tactische vermogen, grote feitenkennis en analyses. Scoort ondanks zijn kwaliteiten te weinig. desondanks aanvoerder.
quote:Ah die had ik even gemist...
Op dinsdag 19 augustus 2003 14:01 schreef Dylan Dog het volgende:[..]
Mitt, die als speler de laatste tijd nauwelijks aan spelen toekwam door het sterke optreden van de andere verdedigers, omschreef deze nieuwe baan met de nu al gedenkwaardige woorden "they've made me an offer I cannot refuse"
Trainer golfer zal naar verwachting op korte termijn een nieuwe speler aan de selectie toevoegen.
*** E I N D E N E W S F L A S H ***
-Raffie-
quote:ik denk dat ik een erg goede materiaalman zou zijn
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:10 schreef Dylan Dog het volgende:[..]
We zoeken nog:
- Algemeen directeur
- Manager
- Hoofd kaartverkoop
- Materiaalman
- Conditietrainer
- Keeperstrainer
- Groundsman
- Cheeleaders (3 stuks maximaal)
- Stadionspeaker
- Verzorger
- Teamarts
[Dit bericht is gewijzigd door pfaf op 19-08-2003 15:42]
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:55 schreef sqlsmurft het volgende:
Keiharde laatste man die niet vies is van italiaanse taferelen zolang er maar gewonnen wordt. Kan niet tegen tribuneplaatsen of reservebank geuren. Kortom wie moet ik op de traning een koekie geven?
quote:Hij voelde zich gewoon door mij gedemoniseerd
Op dinsdag 19 augustus 2003 14:32 schreef Dylan Dog het volgende:
***N E W S F L A S H ***
AC Fok! United heeft een technisch directeur aangesteld. verdediger mitt heeft per direct zijn actieve loopbaan als speler beëindigt en treedt toe tot het bestuur, waarin hij vooralsnog de enige is. Op korte termijn zullen daar twee directieleden aan worden toegevoegd.Mitt, die als speler de laatste tijd nauwelijks aan spelen toekwam door het sterke optreden van de andere verdedigers, omschreef deze nieuwe baan met de nu al gedenkwaardige woorden "they've made me an offer I cannot refuse"
Trainer golfer zal naar verwachting op korte termijn een nieuwe speler aan de selectie toevoegen.
*** E I N D E N E W S F L A S H ***
* sqlsmurft schrapt concurrent mitt van zijn lijstje
quote:Geacht bestuur, hoogwaardigheidsdekens, bijzonder aardige trainer en luidruchtige coach van AC Fok! United
We zoeken nog:
- Algemeen directeur
- Manager
- Hoofd kaartverkoop
- Materiaalman
- Conditietrainer
- Keeperstrainer
- Groundsman
- Cheeleaders (3 stuks maximaal)
- Stadionspeaker
- Verzorger M/V
- Teamarts
Hierbij solliciteer ik naar de functie van Verzorger M/V.
Op verschillende terreinen heb ik hier veel ervaring in opgebouwd.
Massage, klein letsel en hier en daar wat rek en strekoefeningen behoren ook tot mijn pakket.
Verschillende leeftijden, lichamen heb ik op verschillende wijze verzorgd
Mijn specialiteit echter, zijn mannen-lichamen verzorgen, vooral bezwete vermoeide lijven, bij voorkeur ongedoucht, zelfs die van trainers en coaches.
Ook bestuurders voegen zich graag onder mijn verzorgende handen.
Opleiding:
Jaren kleuterschool, wat basisschool. paaldans licentie en wat zorgcursussen genoten
In afwachting van uw tegenbericht, verblijf ik ongeduldig en schaars gekleed ;
Bluezz
Is het omdat ik allochtoon ben? of word ik buitengesloten?
quote:Opstelling favoriete club zonder buitenlanders.
Op dinsdag 19 augustus 2003 15:14 schreef El_Catalan het volgende:Is het omdat ik allochtoon ben?
of word ik buitengesloten?
quote:Oke
Op dinsdag 19 augustus 2003 15:18 schreef pfaf het volgende:[..]
Opstelling favoriete club zonder buitenlanders.
Ja, geen wonder. ACFU probeert het nederlandse talent te stimuleren ipv (middelmatige) buitenlandse spelers die voor enorme salarissen de plekken van "onze" jongens overnemen
quote:Hierbij solliciteer ik naar de functie van manager. 1 van de belangrijke reden waarom ik voor deze functie geschikt ben is het feit dat ik een zeer succesvol zakenman ben en ik financieel heel erg goed zit.
We zoeken nog:
- Algemeen directeur
- Manager
- Hoofd kaartverkoop
- Materiaalman
- Conditietrainer
- Keeperstrainer
- Groundsman
- Cheeleaders (3 stuks maximaal)
- Stadionspeaker
- Verzorger M/V
- Teamart
Ik ben bereid om vele miljoenen in de club te steken en de ambities zijn ook aanwezig. Ik streef altijd het hoogste na.
Daarintegen ben ik ook zeer geduldig en zal ik niet zomaar de trainer aan de kant zetten. Ik heb het volste vertrouwen in de staff.
Samen op weg naar een betere toekomst.
Mvg,
Doezelhaar
[Dit bericht is gewijzigd door Doezelhaar op 19-08-2003 15:23]
De selectie is gebaseerd op mijn interpretatie: de spelers zijn voor mij opvallende users, waarbij ik er misschien enkele vergeet. Als anderen ook graag een voetbalachtige beschrijving willen geven, leuk! Eventuele wijzigingen van users zijn misschien ook een optie. Als de modjes het een onzintopic vinden, is te begrijpen, maar ik wilde met dit kleine lettergeneuzel even mijn bedoeling uitleggen.
Dus die is bij deze bezet.
J.
Ook zal AC Fok! United snel met een sponsor moeten komen, om haar licensie veilig te stellen.
"We knijpen bij AC Fok! United regelmatig een oog je dicht, maar nu wordt het tijd dat ze actie ondernemen" aldus Kessler van de KNVB.
**********************
Enige manier om de schade te beperken is een wedstrijd, IRL
quote:Nu je het zegt dat lijkt me geweldig een voetbal-meet waar we een potje voetbal gaan spelen
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:01 schreef popolon het volgende:
Begint nu FokEilandachtige trekjes aan te nemen.Enige manier om de schade te beperken is een wedstrijd, IRL
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:03 schreef El_Catalan het volgende:[..]
Nu je het zegt dat lijkt me geweldig een voetbal-meet waar we een potje voetbal gaan spelen
lijkt me wel cool ja
quote:* Dylan Dog heeft normaal al 9, maar dat schijnt cart_man ingepikt te hebben.
Op dinsdag 19 augustus 2003 15:39 schreef FrankyMcG het volgende:
**********************
NIEUWSFLASH
**********************
De KNVB heeft AC Fok! United vriendelijk, doch dringend verzocht de rugnummers voor het komende seizoen bekend te maken.Ook zal AC Fok! United snel met een sponsor moeten komen, om haar licensie veilig te stellen.
"We knijpen bij AC Fok! United regelmatig een oog je dicht, maar nu wordt het tijd dat ze actie ondernemen" aldus Kessler van de KNVB.
**********************
Doe mij dan maar nummer 7 met verdere Beckham-achtige praktijken.
Ik wil best in de goal staan
23 voor mij dan maar (als 88 bezet is)
quote:*meldt zich als sponsor*
Op dinsdag 19 augustus 2003 15:39 schreef FrankyMcG het volgende:
**********************
NIEUWSFLASH
**********************
De KNVB heeft AC Fok! United vriendelijk, doch dringend verzocht de rugnummers voor het komende seizoen bekend te maken.Ook zal AC Fok! United snel met een sponsor moeten komen, om haar licensie veilig te stellen.
"We knijpen bij AC Fok! United regelmatig een oog je dicht, maar nu wordt het tijd dat ze actie ondernemen" aldus Kessler van de KNVB.
**********************
ik word wel hoofd kaartverkoop..
commercie is my middle name
quote:We gaan echt niet met jou Nickname op onze shirts lopen!
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:10 schreef Ajaxno1 het volgende:*meldt zich als sponsor*
Geld storten mag natuurlijk wel!
quote:Take it or leave it....
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:17 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
We gaan echt niet met jou Nickname op onze shirts lopen!
Geld storten mag natuurlijk wel!
quote:AC Dynamo Fokski!
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:19 schreef El_Catalan het volgende:
Ik wil de club opkopen kan dat? 95% van de aandelen en dan ga ik de Abrohamovic uithangen hier
quote:Juist Kamaraad,hebben we een deal?
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:21 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
AC Dynamo Fokski!
quote:Nee ik als trouwe supporter ben tegen, en roep alle andere om ieder 1% van de club te kopen, totaal komt dat neer op 96 personen. Dus AC Fok! blijft van de supporters!
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:24 schreef El_Catalan het volgende:[..]
Juist Kamaraad,hebben we een deal?
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:19 schreef El_Catalan het volgende:
Ik wil de club opkopen kan dat? 95% van de aandelen en dan ga ik de Abrohamovic uithangen hier
quote:I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:27 schreef Ajaxno1 het volgende:[..]
Nee ik als trouwe supporter ben tegen, en roep alle andere om ieder 1% van de club te kopen, totaal komt dat neer op 96 personen. Dus AC Fok! blijft van de supporters!
quote:Oke,jongens dan niet
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:27 schreef Dylan Dog het volgende:[..]
NEE
65%? en nog zal ik mooie spelers binnenhalen
quote:easy choiche
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:19 schreef Ajaxno1 het volgende:[..]
Take it or leave it....
LEAVE
quote:alle barįa fans
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:29 schreef El_Catalan het volgende:[..]
Oke,jongens dan niet
65%? en nog zal ik mooie spelers binnenhalen
ben ik tenminste verzekerd van mijn basisplaats
quote:I'll take it.
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:19 schreef Ajaxno1 het volgende:[..]
Take it or leave it....
Levert me meteen een basisplaats op.
J.
quote:Mooi, voortaan op de shirts AJAXNO1's Toiletpapier!
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:32 schreef Juan Zueco het volgende:[..]
I'll take it.
Levert me meteen een basisplaats op.
J.
En ik haal cracks binnen
quote:De selectie is al op topsterkte, meer spelers erbij zal tot wrevel leiden
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:38 schreef El_Catalan het volgende:
Maakt er 50/50 van dit kunnen jullie niet afslaan ik 50% en de rest 50%En ik haal cracks binnen
quote:Zo, aanvoerder en spelverdeler tegelijk... Wie had dat kunnen denken??
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:26 schreef Dylan Dog het volgende:
mid-mid: methodmich, het brein van het team. Heeft oog voor het spel, opent met verfijnde passes op de aanvallers en schuwt ook het verdedigende werk niet. Zorgt voor de rustgevende factor op het veld en is feitelijk onmisbaar voor het team. Staat bekend om zijn tactische vermogen, grote feitenkennis en analyses. Scoort ondanks zijn kwaliteiten te weinig. desondanks aanvoerder.
Ja, die doelpunten... Het is wat. Dan weer op de lat, dan weer over, dan weer naast. (Overigens speelde ik zelf in het echt altijd als schaduwspits en scoorde ik juist wel veel, maar goed, dat doet hier niet ter zake).
Uit het stukje merk ik ook op dat ik een soort verlengstuk van de trainers ben. Altijd leuk.
Heb ik nummer 10 trouwens of is die al door een ander geclaimd??
Sowieso het hele idee en stukje is leuk DD!
quote:Dus ik heb 1 vote?
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:44 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
De selectie is al op topsterkte, meer spelers erbij zal tot wrevel leiden
quote:Dat betwijfel ik of de selectie al op sterkte is. Ik zie het aantrekken van meer spelers en van gevestigde namen alleen maar als een gezond "iets". Concurrentie, betere prestaties, rotte appels vallen af enz...
Op dinsdag 19 augustus 2003 16:44 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
De selectie is al op topsterkte, meer spelers erbij zal tot wrevel leiden
Altijd eerst even de spelers in de watten leggen en daarna hard er tegen aan.
Mijn Plannen als eventueel toekomstige president/grootaandeelhouder
plannen.
1.Nieuw sportcomplex aanleggen hypermodern alles erop en eraan.
2. Salarissysteem.
De Spelers krijgen een standaard salaris de speler die uitblinkt in een wedstrijd krijgt een vette extra bonus dit plan drijft de spelers aan om beter te gaan spelen.
3.Cracks binnenhalen het team is goed maar we kunnen we wat bekende gebruiken
quote:en hoe doen we dat ?
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:00 schreef Dylan Dog het volgende:
1. Bluezz is benoemd tot verzorgster.
2. Nummer 10 is bij deze vergeven aan aanvoerder methodmich.
3. AC Fok! United speelt niet met namen van andere teams op de shirts. Helaas is het aanbod van Ajax No. 1 toiletpapier afgewezen, wellicht kan hij met een andere sponsornaam komen die wel acceptabel is.
4. ACFU is een gezonde club en pas recentelijk opgericht. Het is derhalve niet geoorloofd en wordt ook niet getolereerd dat er een voorzitter/eigenaar ā la Gil y Gil, in dit geval El_catala, zich direct inkoopt. Dit wordt door de Algemene Ledenvergadering niet getolereerd. El_catalan wordt vriendelijk verzocht te solliciteren voor een van de openstaande functies of eventueel een poging te wagen zich bij de selectie te voegen. Trainer golfer zal vervolgens bepalen of hij goed genoeg is voor de selectie.
Een financiële injectie is wel mogelijk, een eventuele functie als voorzitter behoort dus wel tot de mogelijkheden maar kan GEEN nieuwe spelers opleveren. personen kunnen een plaats binnen ACFU verwerven door hun gedrag, waarna de Algemene Ledenvergadering en/of de technische staf bepaalt of ze opgenomen kunnen worden.
Daarnaast staat Ajaxno1 garant voor de outfit van AC Fok!. Het enige wat ik ervoor terug wil is een skybox plus een maandelijkse meeting met de spelers.
quote:Foute vergelijking
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:00 schreef Dylan Dog het volgende:
1. Bluezz is benoemd tot verzorgster.
2. Nummer 10 is bij deze vergeven aan aanvoerder methodmich.
3. AC Fok! United speelt niet met namen van andere teams op de shirts. Helaas is het aanbod van Ajax No. 1 toiletpapier afgewezen, wellicht kan hij met een andere sponsornaam komen die wel acceptabel is.
4. ACFU is een gezonde club en pas recentelijk opgericht. Het is derhalve niet geoorloofd en wordt ook niet getolereerd dat er een voorzitter/eigenaar ā la Gil y Gil, in dit geval El_catala, zich direct inkoopt. Dit wordt door de Algemene Ledenvergadering niet getolereerd. El_catalan wordt vriendelijk verzocht te solliciteren voor een van de openstaande functies of eventueel een poging te wagen zich bij de selectie te voegen. Trainer golfer zal vervolgens bepalen of hij goed genoeg is voor de selectie.
Een financiële injectie is wel mogelijk, een eventuele functie als voorzitter behoort dus wel tot de mogelijkheden maar kan GEEN nieuwe spelers opleveren. personen kunnen een plaats binnen ACFU verwerven door hun gedrag, waarna de Algemene Ledenvergadering en/of de technische staf bepaalt of ze opgenomen kunnen worden.
quote:Prima idee, dus ook Franky!
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:05 schreef Ajaxno1 het volgende:
Ik heb besloten om ipv Ajaxno1's toiletpapier, het logo van het HOOLS CAFE op het shirt te plaatsen.Daarnaast staat Ajaxno1 garant voor de outfit van AC Fok!. Het enige wat ik ervoor terug wil is een skybox plus een maandelijkse meeting met de spelers.
En Ajax No. 1: skybox met meeting is geregeld!
quote:Mogen we er vanuit gaan dat jij ook de creatieve invulling gaat geven aan Logo, Sponsor en ontwerp van t-shirts?
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:05 schreef Ajaxno1 het volgende:Daarnaast staat Ajaxno1 garant voor de outfit van AC Fok!. Het enige wat ik ervoor terug wil is een skybox plus een maandelijkse meeting met de spelers.
Zou Yeahinho geen logo kunnen maken van ACFU met onze mascotte Carmen erin verwerkt?
Yeaninho kan idd vast een logo ontwikkelen!
Anders krijg je van dat gezwam in de ruimte en dan meldt de Privé weer dat sommige spelers een verhouding hebben met de verzorgster en dat SCH bij Marc Overmars op visite is geweest enzo... Lastig.
quote:Is dat nix voor Fons?
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:24 schreef methodmich het volgende:
Is er al een persvoorlichter??
quote:Lijkt op Galatasaray en KV Mechelen, wel. Maar niet lelijk op zich. Hoewel ik graag een hoop verticale strepen zie op het shirt!
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:23 schreef Doezelhaar het volgende:
[afbeelding]Paint ownage
quote:Nee, die zegt dan steeds dat we pogingen ondernemen Park te contracteren enzo.
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:25 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Is dat nix voor Fons?
quote:mwah, kvond de kleuren wel geinig...:Y
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:26 schreef methodmich het volgende:[..]
Lijkt op Galatasaray en KV Mechelen, wel. Maar niet lelijk op zich. Hoewel ik graag een hoop verticale strepen zie op het shirt!
Ik werd vroeger nooit gekozen en nu sta ik gewoon in de basis
Bedankt - bedankt - bedankt - ik zal alles doen om mijn Jaap Stam-reputatie waar te maken en voel mij volledig happy bij de beschrijving, vooral het trapje na.
En nee, ik verheug me echt niet alleen op het douchen
Is ook nog een goedkope kracht. Een snoepzak per week loon!
tevens mascotte.
quote:Van die winegum smurfen toch?
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:35 schreef FrankyMcG het volgende:
Wamberto moet ook een plaatsje krijgen bij ons team.Is ook nog een goedkope kracht. Een snoepzak per week loon!
Oh ja, zijn naam: Pekel.
quote:Euhm, ik ga het proberen.Fotowinkel staat nie voor niks op m'n pc..
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:09 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Mogen we er vanuit gaan dat jij ook de creatieve invulling gaat geven aan Logo, Sponsor en ontwerp van t-shirts?
quote:Weik dus
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:38 schreef golfer het volgende:
Er stond een zielig jochie bij de poort tijdens de training die vroeg of ie ballenjongen mocht worden.
Ik heb beloofd de vraag door te spelen naar het bestuur.Oh ja, zijn naam: Pekel.
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:38 schreef golfer het volgende:
Er stond een zielig jochie bij de poort tijdens de training die vroeg of ie ballenjongen mocht worden.
Ik heb beloofd de vraag door te spelen naar het bestuur.Oh ja, zijn naam: Pekel.
quote:88... Hoe verzint men het? Lijkt Buffon wel.
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:38 schreef DutchGooner het volgende:88.FrankyMcG
quote:Met het grote verschil dat ik NIET in het roze speel!
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:40 schreef methodmich het volgende:88... Hoe verzint men het? Lijkt Buffon wel.
quote:Nou, we weten nog niet hoe de shirts eruit gaan zien...
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:53 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Met het grote verschil dat ik NIET in het roze speel!
Dat zie ik morgen wel, hoop ik, maar nu eten!
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 18:04 schreef Ajaxno1 het volgende:
De sponsor presenteerd, de seizoensgids 03-04.
Geniaal!
Ik zie ontwikkelingen m.b.t. shirts, logo en transfers morgenvroeg wel weer, of misschien later op de avond!
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 18:04 schreef Ajaxno1 het volgende:
De sponsor presenteerd, de seizoensgids 03-04.
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 18:04 schreef Ajaxno1 het volgende:
De sponsor presenteerd, de seizoensgids 03-04.
Zouden er al seizoenskaarten verkocht zijn?
quote:ik wil jou als algemeen directeur naast me
Op dinsdag 19 augustus 2003 19:02 schreef popolon het volgende:
Nummertje 19.
quote:Maar met m'n 2 meter ben ik onverslaanbaar in de lucht, onmisbaar als pinchhitter
Op dinsdag 19 augustus 2003 19:02 schreef mitt het volgende:[..]
ik wil jou als algemeen directeur naast me
ok, alleen als ik weer 'ns onterecht niet speel
quote:je bent gehaald voor de breedte.
Op dinsdag 19 augustus 2003 19:05 schreef popolon het volgende:[..]
Maar met m'n 2 meter ben ik onverslaanbaar in de lucht, onmisbaar als pinchhitter
ok, alleen als ik weer 'ns onterecht niet speel
simple as that
quote:Dat beslis ik nu dus mooi zelf
Op dinsdag 19 augustus 2003 19:06 schreef mitt het volgende:[..]
je bent gehaald voor de breedte.
Hierbij een open sollicitatie voor de functie: Persvoolichter,
Ik ben verantwoordlijk en zal altijd om de gevolgen van het team denken,
(denk denk) ik ben niet goed in sollicitatie briefen te schrijven
Mijn ervaring:
Maxia-buik-stalker voor privé
Persvoolichter voor FC knudde
Hoogachtend HomerJ
quote:Op eilland hebben ze toch ook een FC?
Op dinsdag 19 augustus 2003 19:22 schreef SCH het volgende:
Hebben we eigenlijk ook tegenstanders? Eerste oefenwedstrijd tegen Onzin? Niet te hoog inzetten natuurlijk.
quote:Ja en eerdaags mijn FC
Op dinsdag 19 augustus 2003 19:25 schreef Ajaxno1 het volgende:[..]
Op eilland hebben ze toch ook een FC?
quote:Neej, dat wordt de Champions leuage finale
Op dinsdag 19 augustus 2003 19:25 schreef Ajaxno1 het volgende:[..]
Op eilland hebben ze toch ook een FC?
quote:Whehehe
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:24 schreef methodmich het volgende:
Is er al een persvoorlichter??Anders krijg je van dat gezwam in de ruimte en dan meldt de Privé weer dat sommige spelers een verhouding hebben met de verzorgster en dat SCH bij Marc Overmars op visite is geweest enzo... Lastig.
quote:Als er gescoord wordt en men duikt op elkaar in een grote meute trek jij zeker ff vanaf eigen helft een sprint om er tussen te duiken
Op dinsdag 19 augustus 2003 17:32 schreef SCH het volgende:
En nee, ik verheug me echt niet alleen op het douchen
Oh, ik wilde eigenlijk rugnummer 8, maar nu die al bezet is ga ik wel accoord met het saaie nummer 1 .
En niemand krijgt nummer 14!!! .
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 19:37 schreef Speed1971 het volgende:
Als jij nr 8 echt wil dan neem ik wel nr 6 .........
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 20:19 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Hoe zit het met vrouwelijk bezoek tijdens trainigskampen?
quote:voor vrouwen moet je naar Hools
Op dinsdag 19 augustus 2003 20:19 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Hoe zit het met vrouwelijk bezoek tijdens trainigskampen?
quote:Zuipen op trainingskamp, dit is echt het mooiste beroep van de wereld
Op dinsdag 19 augustus 2003 20:23 schreef DutchGooner het volgende:
voor vrouwen moet je naar Hools
quote:Kijk.daar hebben we wat aan.Meedenkende Belgen
Op dinsdag 19 augustus 2003 22:01 schreef Heero het volgende:
Hierbij meld ik mij aan als hoofd kaartverkoop. Om het loonkost te drukken zou ik graag ook de job van stadionspeaker op mij nemen.
quote:ja
Op dinsdag 19 augustus 2003 22:07 schreef Heero het volgende:[..]
Heb je er dan ooit andere ontmoet?
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 22:09 schreef Heero het volgende:
Hmm... Vast Limburgers dan. :/
quote:als je eerst je ondertitel aanpast
Op dinsdag 19 augustus 2003 22:09 schreef HomerJ het volgende:
Mag ik nou persvoorlichter zijn
quote:Ik als sponsor wil niet geasocieerd worden met personen die Homer heten....
Op dinsdag 19 augustus 2003 22:09 schreef HomerJ het volgende:
Mag ik nou persvoorlichter zijn
Ik eis dan ook dat je je netje gaat gedragen...
quote:uit de provincie Antwerpen
Op dinsdag 19 augustus 2003 22:10 schreef Heero het volgende:
Walen?
quote:Turnhout e.o.
Op dinsdag 19 augustus 2003 22:13 schreef Heero het volgende:
Onmogelijk!!! Ze woonden vast aan de grens ofzo.We wijken trouwens af van het topic. :x
quote:jullie bedoelen mij natuurlijk
Op dinsdag 19 augustus 2003 22:13 schreef DutchGooner het volgende:[..]
Turnhout e.o.
quote:Harry
Op dinsdag 19 augustus 2003 22:21 schreef Heero het volgende:
Hoe heet het stadion?
Dacht ik dat 'My active topics' de ideale uitkomst was, blijk ik daardoor dit hele topic te missen!?!
Jammer dat ik niet bij de selectie hoor, maar als logo-ontwerper ben ik dan weer wél goed genoeg!
geintje, echt een leuk idee hoor DylanDog!!
* Juan Zueco wil een clausule in z'n contract opnemen
J.
tijdens mijn afwezigheid bleek namelijk dat er enkele spelers tot laat in een zeker café hebben vertoeft. De patat-generatie is weer terug blijkbaar?
quote:
Op woensdag 20 augustus 2003 01:37 schreef golfer het volgende:
De trainer last een straftraining in: om 10.00 verzamelen voor een duurloop.tijdens mijn afwezigheid bleek namelijk dat er enkele spelers tot laat in een zeker café hebben vertoeft. De patat-generatie is weer terug blijkbaar?
quote:*sluit trainer op in het ballenhok en doet het licht uit*
Op woensdag 20 augustus 2003 01:37 schreef golfer het volgende:
De trainer last een straftraining in: om 10.00 verzamelen voor een duurloop.tijdens mijn afwezigheid bleek namelijk dat er enkele spelers tot laat in een zeker café hebben vertoeft. De patat-generatie is weer terug blijkbaar?
quote:Jij zit tenminste op de bank ... ik mag de tribune bevolken
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:30 schreef mitt het volgende:
golfer,coach dat je er rondloopt.
ik, blauwalg hoor in de basis
* Eilanden hard aan het trainen slaat.....
quote:Voor patatgeneratie hadden ze tot laat in een zekere snackbar moeten zitten
Op woensdag 20 augustus 2003 01:37 schreef golfer het volgende:
De trainer last een straftraining in: om 10.00 verzamelen voor een duurloop.tijdens mijn afwezigheid bleek namelijk dat er enkele spelers tot laat in een zeker café hebben vertoeft. De patat-generatie is weer terug blijkbaar?
Zal wel de BrEeZaH generatie zijn....
quote:Snaait het #13 shirt voor de ogen van ChAoZ weg
Op woensdag 20 augustus 2003 07:48 schreef ChAoZ het volgende:
* ChAoZ vraagt zich af of hij als mogelijk talent aanspraak mag maken op het nr. 13 shirt
quote:Goed voor de teamgeest...
Op woensdag 20 augustus 2003 01:37 schreef golfer het volgende:
De trainer last een straftraining in: om 10.00 verzamelen voor een duurloop.tijdens mijn afwezigheid bleek namelijk dat er enkele spelers tot laat in een zeker café hebben vertoeft. De patat-generatie is weer terug blijkbaar?
Adriaanse is back?
quote:Hoeveel mensen waren er?
Op woensdag 20 augustus 2003 01:37 schreef golfer het volgende:
De trainer last een straftraining in: om 10.00 verzamelen voor een duurloop.tijdens mijn afwezigheid bleek namelijk dat er enkele spelers tot laat in een zeker café hebben vertoeft. De patat-generatie is weer terug blijkbaar?
ik als technisch directeur hoefde gelukkig niet aanwezig te zijn
quote:* ChAoZ is niet blij met Eilanden.
Op woensdag 20 augustus 2003 09:27 schreef Eilanden het volgende:[..]
Snaait het #13 shirt voor de ogen van ChAoZ weg
quote:Krijgt Eilanden #26 (2*13)
Op woensdag 20 augustus 2003 11:53 schreef ChAoZ het volgende:[..]
* ChAoZ is niet blij met Eilanden.
Ik was de eerste! Dus ik maak de meeste aanspraak
quote:ik krijg steun uit de eerste 11
Op woensdag 20 augustus 2003 11:54 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Krijgt Eilanden #26 (2*13)
* Eilanden shirtje 67 neergooit en #94 pakt en er nog steeds een + tussenplaatst....
quote:ik denk dat iedereen daarmee kan leven. ik in ieder geval
Op woensdag 20 augustus 2003 12:04 schreef Eilanden het volgende:
* Eilanden shirtje 67 neergooit en #94 pakt en er nog steeds een + tussenplaatst....
quote:Nog iemand met een hoog nummer!
Op woensdag 20 augustus 2003 12:04 schreef Eilanden het volgende:
* Eilanden denkt dat ChAoZ teveel stookt in de selectie.....* Eilanden shirtje 67 neergooit en #94 pakt en er nog steeds een + tussenplaatst....
quote:* Eilanden blij is met steun uit de eerste 11....
Op woensdag 20 augustus 2003 12:06 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Nog iemand met een hoog nummer!
Eerste leden zijn Carmen (onze Hools-mascotte) en Loekie mag natuurlijk ook niet ontbreken.
quote:Een soort Kids club?
Op woensdag 20 augustus 2003 12:11 schreef FrankyMcG het volgende:
Ik wou bij deze de officiele AC Fok! United Youngsters presenteren.Eerste leden zijn Carmen (onze Hools-mascotte) en Loekie mag natuurlijk ook niet ontbreken.
quote:Exact!
Op woensdag 20 augustus 2003 12:18 schreef Eilanden het volgende:Een soort Kids club?
We moeten er alleen zorg voor dragen dat Fons ver uit de buurt blijft!!
Maar ik zou wel graag een gesprek met de trainer willen.
quote:
Op woensdag 20 augustus 2003 12:23 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Exact!
We moeten er alleen zorg voor dragen dat Fons ver uit de buurt blijft!!
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 12:26 schreef Dylan Dog het volgende:
gangmaker in de derde helft.
quote:tja, sterke case heb je
Op woensdag 20 augustus 2003 13:11 schreef Mindlight het volgende:
* ChAoZ meldt zich als vrijwilliger aan om de identiteit van de club in de gaten te houden.
* Mindlight heeft namelijk nogal wat ervaring met een club die zijn eigen identiteit vergooide, en zo compleet afhankelijk werd van een andere club.
quote:Yo got a point there!
Op woensdag 20 augustus 2003 12:50 schreef zjroentje het volgende:
Oh ja, en ik claim nummer 3.
Verder kan HomerJ persvoorlichter worden op voorwaarde dat hij zijn ondertitel aanpast en is ACFU met spoed op zoek naar een fatsoenlijke Algemeen manager die dit soort zaken regelt en ordelijk houdt, zodat Dylan Dog zich weer op de wedstrijden en trainingen (en handtekeningen zetten/fotosessies etc, het is niet voor niks #7-Beckham) kan gaan richten.
[Dit bericht is gewijzigd door Dylan Dog op 20-08-2003 13:21]
quote:Dank u.
Op woensdag 20 augustus 2003 13:14 schreef Dylan Dog het volgende:
De rugnummers tot nu toe;
3. Zjroentje
quote:Kortom: een bekwaam Algemeen Manager...
Op woensdag 20 augustus 2003 13:15 schreef FrankyMcG het volgende:
Heeft iemand zin om de openingspost van Deeltje 2 dadelijk/straks te maken, met de opstellingen, andere employees, rugnummers, het clubblad en de juniorenclub (+leden)?
quote:
Op dinsdag 19 augustus 2003 19:02 schreef popolon het volgende:
Nummertje 19.
quote:Moet iemand zijn die er de tijd voor heeft.
Op woensdag 20 augustus 2003 13:17 schreef Dylan Dog het volgende:Kortom: een bekwaam Algemeen Manager...
* FrankyMcG moet toch nog een beetje werken tussen het Fokken door!
quote:Beetje enthousiaster mag wel hoor: het is een zeer verantwoordelijke functie die strak moet worden bijgehouden, actief ingrijpen vereist etc.
Op woensdag 20 augustus 2003 13:20 schreef Yeahinho het volgende:
* Algemeen Directeur meldt zichbij gebrek aan een betere functie...
Nog niet vergeven dus yeahinho: positieve motivatiepost waarin je uitlegt waarom je de functie wilt bekleden zal noodzakelijk zijn (zie iik Franky's bericht heirboven).
Qua stadion dan?
quote:Het Olympisch Stadion natuurlijk
Op woensdag 20 augustus 2003 13:25 schreef zjroentje het volgende:
Wat is onze thuisbasis?Qua stadion dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |