quote:kan je zelfs van mij krijgen, zijn dan wel Lira's
Op maandag 8 december 2003 18:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Ik naar Turkije denk ik, als ik een grote zak geld meekrijg. Ik dacht aan een getal van minimaal 7 cijfers voor de komma.
quote:Weer één minder .
Op maandag 8 december 2003 18:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Ik naar Turkije denk ik, als ik een grote zak geld meekrijg. Ik dacht aan een getal van minimaal 7 cijfers voor de komma.
quote:Euro's
Op maandag 8 december 2003 18:54 schreef Pietverdriet het volgende:[..]
kan je zelfs van mij krijgen, zijn dan wel Lira's
quote:En last but not least de mooiste vrouwen van de wereld
Op maandag 18 augustus 2003 19:41 schreef Furby het volgende:
Ik ook ! Naar Zuid-Amerika (Venezuela) omdat daar de benzine goedkoop is en de koffie verser !
quote:Ik heb nog ergens een briefje van 10 miljoen turkse lira
Op maandag 8 december 2003 18:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Ik naar Turkije denk ik, als ik een grote zak geld meekrijg. Ik dacht aan een getal van minimaal 7 cijfers voor de komma.
quote:Lieve Libris
Op dinsdag 9 december 2003 15:00 schreef Libris het volgende:
* Libris blijft waarschijnlijk nog een jaar extra in het Verre Oosten plakken, dus in plaats van tot zomer 2004 tot zomer 2005. Bevalt me erg goed, totaal geen heimwee binnen 3 maanden een nieuw sociaal leven opgebouwd.
Het is mijn tweede keer in Australie. Eerder in 2003 ben ik hier al tien weken geweest op projectbasis en heb ik de australische cultuur al een beetje mogen opsnuiven. Vergeleken bij Duitsland (en ook Nederland) was het een enorme verademing en ik heb relatief snel de keuze gemaakt om voor de tweede keer te emigreren, dit keer naar Australie.
Inmiddels heb ik mijn eigen appartement, een goeie baan, een visum voor 4 jaar en dan de mogelijkheid om permanent residency aan te vragen, komt mijn nederlandse vriendin (die ik in augustus dus inderdaad in Nederland heb achtergelaten en voor Australie heb gekozen in plaats van een terugkeer naar Nederland) over vijf weken met het vliegtuig naar Melbourne om samen te gaan wonen (wordt dus een leuke test).
Voor haar is het nog veel rigoreuzer. Voor de eerste keer samenwonen, een goede baan en mooi huis achterlaten, al haar vrienden achterlaten, etc. Maar toen ze in november hier was had ze het erg naar d'r zin en wilde ze absoluut in januari hier naartoe terugkomen. (Sterker nog, ze had d'r baan al opgezegd op dat moment).
Ik ben trouwens niet geemigreerd omdat ik het in Nederland of Duitsland niet meer naar m'n zin had. Ik zit nu hier voor mezelf, omdat ik het leuk vind om te reizen, andere culturen van dichtbij mee te maken, te leren en nieuwe dingen te ontdekken. Ik weet vandaag ook niet waar ik over een jaar ben. Sydney, New York, London, San Fransisco, nog steeds in Melbourne, ik weet het niet. Maar ik weet wel dat ik dan ergens zit waar ik wil zitten. Terug naar Nederland kan altijd nog. Maar of het er ooit van komt...
Oh ja, en of ik dingen mis? Niet echt. Toevallig zijn er hier veel Duitsers die ik ken in Melbourne, en die klonteren allemaal samen, gaan samen uit, spreken samen Duits, mengen zich niet echt onder de australische bevolking. En dat vind ik dus helemaal nix. Natuurlijk is het leuk om als er bijvoorbeeld Fok!kers in Melbourne zijn om een biertje te gaan drinken, maar ik leef in Australie en wil australische mensen leren kennen, australische dingen doen, en niet steeds Heineken drinken als ik in een pub ben.
[Dit bericht is gewijzigd door JSR op 11-12-2003 03:14]
quote:
Op donderdag 11 december 2003 01:29 schreef Pietverdriet het volgende:[..]
Lieve Libris
Je kan, als je zo'n tijd weg bent geweest, niet terugkomen, je gaat dan opnieuw weg, en komt dan in NL als een vreemde, en moet je helemaal opnieuw aanpassen. Niet dat dit niet kan, maar als je het daar bevalt, blijf dan lekker daar zou ik zeggen.
Ik heb de fout gemaakt terug te komen naar NL. Vond het een vreselijke ervaring. De opgefoktheid, de haat tegen vreemdelingen, moslims, vooral in de randstad. Het elkaar op de weg het licht in de ogen niet gunnen. Het hoge hype en massawaan gehalte, nee, als ik in jouw positie zat, bleef ik lekker in Singapore.
Nu ben ik dus van plan om in april/mei een weekje naar NYC te gaan, puur als vakantie maar is het dan niet mogelijk om wat afspraken te maken met bedrijven? Iemand daar enig idee over? Of links of tips, ervaringen?
Help me out please
quote:Kijk, dat vind ik nou goed: emigreren als positive keuze in plaats van een negatieve.
Op donderdag 11 december 2003 03:06 schreef JSR het volgende:
Ik ben trouwens niet geemigreerd omdat ik het in Nederland of Duitsland niet meer naar m'n zin had. Ik zit nu hier voor mezelf, omdat ik het leuk vind om te reizen, andere culturen van dichtbij mee te maken, te leren en nieuwe dingen te ontdekken.
Aangezien er hier al meerdere mensen geemigreerd zijn is mijn vraag:
Wat moet je zoal allemaal regelen en wat komt er allemaal bij kijken??
Misschien iemand tips waar ik informatie daar over kan vinden?
Alvast bedankt in ieder geval!
Australie
Canada
Japan
Korea
Taiwan
Nieuw Zeeland
Een van die vijf landen, vind het stuk voor stuk schitterende landen, en ik heb me altijd geïnteresseerd in de cultuur van China/Korea/Japan en hun directe buren, en de verstandhoudingen met elkaar. ![]()
Australië heeft mijn vader een tijdje gewoond, en ik vond het daar ook buitengewoon prettig vertoeven, zou er zo weer heen willen
Heb je wel eens...
Van die momenten dat je echt heel graag weg wilt uit Nederland?
Ik wel ben (17), maar zou dolgraag weg willen uit Nederland, niet zo nu en dan maar eigelijk altijd. Het lijkt me bijvoorbeeld heerlijk om in Engeland te wonen of in Italie . Weergeef ook je movtivatie om naar een land te verhuizen, wat er leuk is aan een land.
De zeespiegel stijgt anders nog steeds......quote:Op zaterdag 2 oktober 2004 00:26 schreef TimmyAsd het volgende:
Vind het hier wel prettig, zo zonder al dat natuurgeweld
Ga eens een dagje rondhuppelen in South LA of probeer een dag over iedere zwerver te struikelen, misschien zeg je dan niet meer van die domme dingenquote:Mensen zijn hier veel vriendelijker bijvoorbeeld, en hebben niet de asociale mentaliteit die in Nederland steeds meer opdoemt.
Dat ligt helemaal aan wat je van plan bent. Ga je een paar jaar naar het buitenland, zit je in Nederland opeens met een pensioengat. Ga je veel langer, of ben je zelfs van plan te blijven, moet je daar wat dingen regelen, etc. etc.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 08:47 schreef DAMH het volgende:
ff een topic kick,, hoe gaat dat emigreren in ze werk ik neem aan dat je je moet verzekeren en al dat soort dingen?
Als ik ga volgende zomer ga is het definitief, ben niet echt van plan om terug te komen dan,, tenzij het zo erg gaat tegenvallen wat me heel erg onwaarschijnlijk lijkt...quote:Op woensdag 30 augustus 2006 11:22 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Dat ligt helemaal aan wat je van plan bent. Ga je een paar jaar naar het buitenland, zit je in Nederland opeens met een pensioengat. Ga je veel langer, of ben je zelfs van plan te blijven, moet je daar wat dingen regelen, etc. etc.
Dus wat is je plan?
Waar ga je heen? En waarom ga je weg uit Nederland?quote:Op woensdag 30 augustus 2006 11:28 schreef DAMH het volgende:
Als ik ga volgende zomer ga is het definitief, ben niet echt van plan om terug te komen dan,, tenzij het zo erg gaat tegenvallen wat me heel erg onwaarschijnlijk lijkt...
Spanje, waarom, ben het deels kom eral jaren heb er veel familie, het eten de zon, hele way of life,, heb het gewoon wel gehad hier,, niet dat ik het niet naar me zin heb ofsow (of vanwege politieke onzin zoals bij veel boeren) maar gewoon omdat ik denk dat ik het daar fijner kan hebben, praat trouwens dan over Alicante waar ik heen wil.. entsja ben nu 23 volgende zomer ben ik 24 dus het word er tijd voor om het te doen anders komt het er nooit van ben ik bang...quote:Op woensdag 30 augustus 2006 11:36 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Waar ga je heen? En waarom ga je weg uit Nederland?
Binnen de EU dus. Je bent 23. Net van school? Of werk je al jaren en heb je pensioen opgebouwd? Voor de rest heb je volgens mij weinig zorgen voor wat betreft papierwerk. Als je daar gaat werken, bouw je daar je pensioen op. Verzekeringen kun je daar regelen. Zeker als je daar een baan hebt.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 11:41 schreef DAMH het volgende:
Spanje, waarom, ben het deels kom eral jaren heb er veel familie, het eten de zon, hele way of life,, heb het gewoon wel gehad hier,, niet dat ik het niet naar me zin heb ofsow (of vanwege politieke onzin zoals bij veel boeren) maar gewoon omdat ik denk dat ik het daar fijner kan hebben, praat trouwens dan over Alicante waar ik heen wil.. entsja ben nu 23 volgende zomer ben ik 24 dus het word er tijd voor om het te doen anders komt het er nooit van ben ik bang...
en ik moet aan me gezondheid gaan denken dit weer wordt ik gewoon depri van![]()
...
Dat is inderdaad de oplossing: zelf buitenlander worden.quote:Op maandag 18 augustus 2003 19:42 schreef F1908 het volgende:
ja met die buitenlanders hier ga ik er steeds meer over nadenken.
quote:Op donderdag 31 augustus 2006 14:45 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dat is inderdaad de oplossing: zelf buitenlander worden.
If you can't beat them, join them!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |