quote:Misschien moet je...
Op zondag 17 augustus 2003 20:03 schreef Dj_MoUsEy het volgende:
..mijn gerbil een plastice bak met zijn kleur aan de onderkant en een dorzichtege deksel wet je wel maar is dat goed voor de gerbil of moet een gerbil eigenlijk in zo'n kooi met spijltjes?
quote:een gerbil is en soort van woestijnrat
Op zondag 17 augustus 2003 20:07 schreef nikky het volgende:
euh......wat
quote:
Op zondag 17 augustus 2003 20:07 schreef JeOma het volgende:[..]
Misschien moet je...
- een goeie topic-titel gebruiken <== snap ik nog welde rest wat hieronder staat is gewoon mierenneukerij.
- af en toe voor de grap leestekens gebruiken
- leesbare zinnen gebruiken
quote:Hij zit in een tupperware box???
Op zondag 17 augustus 2003 20:16 schreef Dj_MoUsEy het volgende:
nou nog is dan
ik heb voor mijn gerbil een plastic bak met zo'n kleur aan de onderkant en een doorzichtige deksel weet je wel maar is dat goed voor een gerbil of moet een gerbil eigenlijk in zo'n kooi met die speiltjes
quote:oke maar heb je ook info erover voor mij?
Op zondag 17 augustus 2003 20:17 schreef Wrinex het volgende:
Gerbils zijn echt
quote:ja maar als dat eigenlijk niet mag dan ga ik morgen gelijk een andere hale
Op zondag 17 augustus 2003 20:20 schreef ChaoZzZzz het volgende:[..]
Hij zit in een tupperware box???
quote:Wat zou JIJ ervan vinden als je in een tupperware box zou zitten
Op zondag 17 augustus 2003 20:21 schreef Dj_MoUsEy het volgende:[..]
ja maar als dat eigenlijk niet mag dan ga ik morgen gelijk een andere hale
quote:dankje maar ik weet het niet zeker of het mag maarja ik ga morge dan eerst info halen bij de dierenwinkel en dan zeg ik dat tegen ons mam en dan vraag ik of ik die mag gaan halen die spullen(van mijn eigen geld) bedankt voor de info
Op zondag 17 augustus 2003 20:23 schreef ChaoZzZzz het volgende:[..]
Wat zou JIJ ervan vinden als je in een tupperware box zou zitten
Nee ff serieus, ik denk dat het voor die beestjes leuker is als ze een echte kooi hebben, en zowiezo kunnen ze je bij een dierenwinkel precies uitleggen wat je het beste kan doen.. succes!
quote:Goed plan.. (er zitten nu wel gaatjes in het doosje he?
Op zondag 17 augustus 2003 20:25 schreef Dj_MoUsEy het volgende:[..]
dankje maar ik weet het niet zeker of het mag maarja ik ga morge dan eerst info halen bij de dierenwinkel en dan zeg ik dat tegen ons mam en dan vraag ik of ik die mag gaan halen die spullen(van mijn eigen geld) bedankt voor de info
quote:in die bak?? jah natuurlijk gekkie bovenop de bak zit zo'n ding die je er af kan schuiven ook van die spijlen dusss
Op zondag 17 augustus 2003 20:27 schreef ChaoZzZzz het volgende:[..]
Goed plan.. (er zitten nu wel gaatjes in het doosje he?
)
quote:ok
Op zondag 17 augustus 2003 20:32 schreef Dj_MoUsEy het volgende:[..]
in die bak?? jah natuurlijk gekkie bovenop de bak zit zo'n ding die je er af kan schuiven ook van die spijlen dusss
quote:och gerrum(ah wat zielig voor mensen die niet weten wat het betekend)
Op zondag 17 augustus 2003 20:35 schreef Tesla het volgende:
Niet laten logeren bij Intratuin in Malden; daar liggen dode gerbils tussen wandelende levende gerbils.
quote:jah mar ik mag van men moeder morgen gaan kijken voor spullen voor gizmo(mijn gerbil)
Op zondag 17 augustus 2003 20:35 schreef ChaoZzZzz het volgende:[..]
ok
zo zonde anders he
De andere zit in deze kooi, maar binnenkort krijgt hij er nog een plastic hok bij (die we met een buis met de kooi gaan verbinden):
Gerbalisme ofzo heet dat
't Schijnt dat je heel moeilijk kunt zien of het nou mannetjes of vrouwtjes zijn (vandaar die populatie-explosie), en een herrie dat die beestjes 's nachts konden maken
Jammer genoeg hebben onze gerbils ruzie gekregen nadat we ze verhuisd hebben naar deze grotere kooi. En daarom zit een van de 3 apart in de kooi. Dus we hebben een scheiding gebouwd op 1/3 van de kooi. Ze vechten met elkaar tot bloedens toe. Wat we ook proberen.
quote:Dat was bij ons dus ook. We hadden eerst 4 gerbils, en op een dag besloot de zwarte gerbil dat hij de gele gerbil niet meer aardig vond.
Op dinsdag 2 september 2003 22:35 schreef Deepfreeze het volgende:
Jammer genoeg hebben onze gerbils ruzie gekregen nadat we ze verhuisd hebben naar deze grotere kooi. En daarom zit een van de 3 apart in de kooi. Dus we hebben een scheiding gebouwd op 1/3 van de kooi. Ze vechten met elkaar tot bloedens toe. Wat we ook proberen.
Het begon bij ons met de oranje die de grijze aanviel. Vooral rondjes rennen en in zijn ballen bijten.
Elke keer weer. Het ging vaak even goed, maar als de grijze eenmaal rende dan ging de oranje erachteraan en ging het weer mis.
na het verschonen vorig weekend hebben we ze weer samen gezet. En dat ging best goed. Dus we zijn gewoon tv gaan kijken in dezelfde kamer.
En toen we weer terugkwamen had de oranje opeens bloed aan zijn neus oog en oren. En ook hele kleine wondjes bij zijn oor en neus. Dat was de eerste keer dat hij gewond was geraakt. Dus maar weer uit elkaar gehaald.
Toen we onze zwarte even bij hem zetten begonnen ze gelijk te vechten. Dus waarschijnlijk is die zwarte fel geworden tegenover de oranje.
Dus zwart en grijs zijn nu samen en oranje heeft zijn eigen nestje. En dat gaat verder prima. Heeft wel zijn buren in de buurt en ze snuffelen ook wel door de tralie. Maar ze kunnen er niet doorheen bijten.
Die oranje zit nu al een maand of 10 alleen.
Maar hij lijkt het prima naar zijn zin te hebben...
daar zitten onze gerbils ook in en dat gaat prima ...
eerst zaten ze in een (zo goed als) open tralie-kooi, maar dat was elke dag een zooitje als ze de vulling eruit hadden gewerkt ...
de bak die we nu hebben is ideaal, alleen maakt het soms wel lawaai als ze in zo'n hoekje zitten te graven ... tegen het plastic zeg maar...
quote:Jah, dat is ook zo. Die van ons zijn ook anderhalf. We doen het waarschijnlijk toch maar niet, ben bang dat ik met 2 zielige eenzame gerbils zit opgescheept als het niet lukt.
Op woensdag 3 september 2003 08:41 schreef Deepfreeze het volgende:
Dus je gaat een jonge gerbil bij die vechter zetten?
Ik denk niet dat dat bij ons werkt. Want de onze zijn nu anderhalf en dan heb je over een jaar of 2 nog maar 1 gerbil over. Moet je dan weer nieuwe gaan kopen voor het gezelschap.
Zwartje heeft er nu ook een Crittertrail-hok bij, dus hopelijk heeft ie wat meer te doen.
Ik heb ook een oud SAM-hok gevonden, dus de gele en grijze gerbil hebben er binnenkort ook een speelruimte erbij.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |