Ik ben daar nooit goed in geweest. Ik dacht altijd dat meisjes iets met me wilden maar ze wilden alleen praten nooit neuken want ik was het kleine broertje. * SunChaser was altijd de plank en nooit de strijkwas
[Dit bericht is gewijzigd door SunChaser op 09-08-2003 22:43]
quote:Stotter!
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:19 schreef SunChaser het volgende:
van van.
quote:Goeie vraag hoor, BHFH!
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:04 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik niet erg veel volgens mij, want ik dacht laatst dat een (nederlands)meisje heel erg verliefd op mij was ,waarna ik dacht hiermee wat te kunnen...maar dat bleek helemaal niet zo te zijn.... ik dacht dat ik toch veel signalen zag.. maar zij zei later dat het juist ontwijkend bedoeld was en dat ze niet snapte dat ik de signalen niet had gezienik zag alleen signalen dat zij verliefd op mij was en was er van oovertuigd dat dat zo was (was het zelf overigens niet op haar), erg vreemd vond ik dat.... vang jij wel zulke signalen op en hoe zie je dat?
[edit: godsallemachtig... wanneer leer ik typen]
[Dit bericht is gewijzigd door Heathen op 09-08-2003 22:24]
quote:He? Nog eens?:?
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:21 schreef Heathen het volgende:Daar gebruik ik meestal mijn vriendin voor, die zijn namelijk heel goed in de gehandicaptenzorg wat dat betreft om me daaruit te halen.
Andersom was het ook prut, vond ik een meisje leuk kwamen mijn nonverbale vermogens weer niet over en negeerde ze me.
Heb helaas geen scanner, anders had ik wat gepost hier.
quote:Dude, it's like looking into a mirror.
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:26 schreef SunChaser het volgende:
Ik dacht vroeger als iemand me aankeek of vlak bij me kwam staan dat ze verkering met me wilde.Andersom was het ook prut, vond ik een meisje leuk kwamen mijn nonverbale vermogens weer niet over en negeerde ze me.
quote:daar ben ik dus wel benieuwd naar, want als ik daar wat van kan leren, zal ik wellicht op het liefdesgebied verder komen!
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:28 schreef SunChaser het volgende:
Ik heb hier een boek over nonverbale signalen liggen compleet met foto's. Erg interessant, je ziet dus wanneer een man of vrouw open voor je staat.Heb helaas geen scanner, anders had ik wat gepost hier.
Gaat dit ook op voor de vriendenkring waarin jullie je verkeren? Kun je dan ook al aan iemand iets zien of daar iets mis of goeds aan is? Dat is namelijk ook empathie, kom eens met zulke voorbeelden, ipv die zeurderige 'ik wilde meer maar hij/zij niet' voorbeelden.
Een iets andere definitie dan wa er gegeven was, want als ik lees "ik heb veel empathie voor die persoon", dan lees ik, "ik kan me precies voorstellen wat die persoon voelt, meemaakt"
en Van Dale biedt uitkomst:
quote:en als antwoord op de vraag...ik vind van wel....soms kan ik me blindstaren op mijn eigen gevoelens/meningen, maar over het algemeen vind ik me wel redelijk empatisch ja....
em·pa·thie (de ~ (v.))
1 inlevingsvermogen
quote:Als ze met d'r haar speelt, om haar vinger draait, dan vindt ze je leuk.
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:28 schreef SunChaser het volgende:
Ik heb hier een boek over nonverbale signalen liggen compleet met foto's. Erg interessant, je ziet dus wanneer een man of vrouw open voor je staat.Heb helaas geen scanner, anders had ik wat gepost hier.
Armen over elkaar is een slecht teken.
Weglopen ook.
quote:Ja, met relatietroep ben ik ook geen held. Maar dan andersom, dat ik meisjes doorgaans dus beter begrijp, want ik ben geen jongen dus. En jij wel. Dus moet je het omdraaien. Tenzij ik homo zou zijn.
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:26 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik heb niet zo'n beste, wellicht daarom dat ik al mijn droommeisjes misloop... ik schat signalen vaak slecht in... al schat ik signalen van collega's ,of jongens vaak stukken beter in dan die van meisjes, of in het geval van liefde/relatieperikelen..
quote:Oke.... jij speelt dit... ligt ons hier uit te lachen over onze opmerkingen. Je gaat me niet vertellen dat je echt bent.. Dit is een practical joke van jou.
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:29 schreef BloodhoundFromHell het volgende:[..]
daar ben ik dus wel benieuwd naar, want als ik daar wat van kan leren, zal ik wellicht op het liefdesgebied verder komen!
quote:
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:31 schreef milagro het volgende:
Armen over elkaar is een slecht teken.
Weglopen ook.
Als een meisje op de bank met haar benen naar je toe zit staat ze open voor je, zit ze in een hoek van 90% of 180 % is het niet best. Zal morgen eens wat opzoeken.
quote:dan is het de kunst om het op jezelf van toepassing te krijgen..
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:33 schreef BlaatschaaP het volgende:
Als het niet over mij gaat zie ik het dan trouwens weer wel. Ik kan vaak al weken vantevoren voorspellen dat 2 mensen wat met elkaar krijgen.
quote:Ja duh, als de vrouw met een mega dikke buik loopt, is dat ook niet zo moeilijk, dan krijgen ze binnenkort een kindje met elkaar!
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:33 schreef BlaatschaaP het volgende:
Als het niet over mij gaat zie ik het dan trouwens weer wel. Ik kan vaak al weken vantevoren voorspellen dat 2 mensen wat met elkaar krijgen.
quote:Ja, maar dat is idd weer een heeeeeeel ander verhaal
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:34 schreef BloodhoundFromHell het volgende:[..]
dan is het de kunst om het op jezelf van toepassing te krijgen..
quote:Er is een foto van Charles en Diana, die heel duidelijk hun body language laat zien : Ik wil weg, ik wil hieruit, ik moet jou niet!!!!!!!!!!!
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:33 schreef SunChaser het volgende:[..]
Als een meisje op de bank met haar benen naar je toe zit staat ze open voor je, zit ze in een hoek van 90% of 180 % is het niet best. Zal morgen eens wat opzoeken.
helaas zie je hier hun benen niet, die zijn ook van elkaar afgewend
[Dit bericht is gewijzigd door milagro op 09-08-2003 22:39]
quote:Ja ik dacht ook dat empathisch vermogen dat betekende.
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:30 schreef hassanjassan het volgende:
Is empathisch vermogen niet het vemogen om je te kunnen inbeelden wat de ander voelt/denkt?Een iets andere definitie dan wa er gegeven was, want als ik lees "ik heb veel empathie voor die persoon", dan lees ik, "ik kan me precies voorstellen wat die persoon voelt, meemaakt"
en Van Dale biedt uitkomst:
[..]en als antwoord op de vraag...ik vind van wel....soms kan ik me blindstaren op mijn eigen gevoelens/meningen, maar over het algemeen vind ik me wel redelijk empatisch ja....
Maar ik ben weer wat minder goed met het opvangen van non-verbale signalen geloof ik (wat betreft de liefde enzo, maar het kan natuurlijk ook dat anderen gewoon slecht zijn in het geven van signalen).
Of is dat erg tegenstrijdig?
quote:Je inleven in anderen is toch kijken of een ander je leuk vind?
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:36 schreef bondgirl het volgende:[..]
Ja ik dacht ook dat empathisch vermogen dat betekende.
Nou, dat heb ik wel redelijk, ik kan me altijd erg goed inleven.
quote:Ja dat herken ik, ik ben erg goed in het 'voorspellen' van relaties.
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:33 schreef BlaatschaaP het volgende:
Als het niet over mij gaat zie ik het dan trouwens weer wel. Ik kan vaak al weken vantevoren voorspellen dat 2 mensen wat met elkaar krijgen.
quote:Of met de melkboer, maar dat zou dan ook aan de lichaamstaal te zien moeten zijn, me dunkt.
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:34 schreef milagro het volgende:
Ja duh, als de vrouw met een mega dikke buik loopt, is dat ook niet zo moeilijk, dan krijgen ze binnenkort een kindje met elkaar!
De titel moet even aangepast, moment.
quote:En welk boek is dat dan?
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:28 schreef SunChaser het volgende:
Ik heb hier een boek over nonverbale signalen liggen compleet met foto's. Erg interessant, je ziet dus wanneer een man of vrouw open voor je staat.Heb helaas geen scanner, anders had ik wat gepost hier.
Maar wat betreft signalen oppikken zoals hierboven beschreven wordt... Alleen wel andersom. Ik heb het juist nooit door dat iemand me leuk vindt tot diegene me hardop vertelt dat 'ie verliefd is.
quote:het is wel bijna hetzelfde hoor, je kan je niet inleven in gevoelens van anderen als je de signalen niet oppikt namelijk.... zat niet helemaal 100% juist echter, ben ik mee eens..
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:38 schreef SunChaser het volgende:
Maar je hebt gelijk, ik was in de war, emphatisch vermogen is eigenlijk wat anders.De titel moet even aangepast, moment.
Als ik een meisje zie en pak de signalen juist op weet ik ook deels wat haar gevoelens zijn... daar gaat het allemaal om, om de lichaamstaal juist te interpreteren, als je dat kan, dan kan je daar veel mee!
quote:misschien hadden ze het juist wél door?
Op zaterdag 9 augustus 2003 22:26 schreef SunChaser het volgende:
Andersom was het ook prut, vond ik een meisje leuk kwamen mijn nonverbale vermogens weer niet over en negeerde ze me.
Ik denk dat k signaaltjes wel redelijk kan begrijpen.. probleem is dat ik wel 'ns dingen ga zien die ik wil zien, dat werkt weer wat minder. Dus vooral op de momenten dat ik graag duidelijkheid zou willen hebben, ga ik extra hard twijfelen
(valt dit al onder spam?)
quote:Nee, spam is reclame en reclame maken om het reclame maken.
Op zondag 10 augustus 2003 01:05 schreef morgaine21 het volgende:(valt dit al onder spam?)
Maar ik leer het langzaamaan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |