Er zijn waarschijnlijk meer soulseek diehards gelijk mijzelf...
Wie is er nog meer zo anti "No Files Shared"?
En om het wat spannender te maken, voeg je Userinfo toe!
quote:
No sharing = Ban!Having a few incomplete albums or some pictures in your shared folder doesn't mean sharing to me. So I suggest you have something good to share when you don't want to be banned.
Due to a shortage of HDD space, it's not possible for me to share all of my music. So everything is burnt on CD's.
If you need something similar to what's in my folders, then message me, I might have what you need.
quote:Bullshit, gewoon bannen, als ze klaar zijn met downen gaat de knip er vanzelf weer op.
Op vrijdag 1 augustus 2003 22:19 schreef brighton het volgende:
Ik hou van soulseek (username=prikkelpoppie) alleen sinds ik een nieuwe comp. heb doet ie het niet meer goed...Mensen zonder files shared vrag ik altijd waarom ze geen files geshared hebben, krijg je de meest rare smoesjes...zeg je ze te bannen gaan ze ineens wel hun files sharen
Ik heb in mn shared folder en in mn user info zat waarschuwingen staan.
Slsk is echt gewoon ideaal voor niet-pop muziek.
En leechers moeten gewoon opfucken en gaan cheaten met kazaa.
Mijn username is btw martijnr
Ondanks de naam veel verschillende muziek-stijlen. Dance geörienteerd, of course.
tis een mooi programma, maar ik begrijp het nog niet helemaal.. alles wat ik wil downloaden gaat maar heel erg traag.. en ik heb nog geen manier gevonden om te kijken of ik van meerdere mensen tegelijk dezelfde file kan downen zodat het sneller gaat (zoals bij bv. imesh)
bij de weg.. ik ben phreak78..
(edit.. heb de namen die hier staan aan mijn lijst toegevoegd... als dat niet mag, zeg het dan ff..)
[Dit bericht is gewijzigd door Phreak op 02-08-2003 00:37]
quote:Klopt, dat is wel een nadeel van slsk vind ik. Je bent heel erg afhankelijk van die andere gebruiker, want je kan namelijk maar een bestand van één gebruiker tegelijk downloaden en niet van meerdere tegelijk zoals bij kazaa en blijkbaar imesh.
Op zaterdag 2 augustus 2003 00:30 schreef Phreak het volgende:
tis een mooi programma, maar ik begrijp het nog niet helemaal.. alles wat ik wil downloaden gaat maar heel erg traag.. en ik heb nog geen manier gevonden om te kijken of ik van meerdere mensen tegelijk dezelfde file kan downen zodat het sneller gaat (zoals bij bv. imesh)
Maar om te zorgen dat je toch snel kan downloaden, is bij het zoeken naar bestanden, handig om te sorteren op bandbreedte. Zwart betekent dat je gelijk kan downloaden en dat er niemand in de rij staat. Grijs betekent dat er mensen voor je zijn.
Bij transfers is het handig om ze allemaal te selecteren en dan 'get place in line' te doen zodat je een soort nummertje trekt voor ieder nummer.
Je kan trouwens beter het aantal uploads op 3 zetten ofzo, want je hebt het nu op max staan. Iedereen wil wel in de rij staan zolang hij maar een hoge snelheid heeft dus dat is beter.
Als je het trouwens niet erg vind voeg ik jou ook toe aan mijn lijst. Je hebt wel wat interessante dingen (en ik heb ook leuke dingen voor jou zo te zien )
heb bij jou ook wel een aantal dingen gevonden !! hehehe..
trouwes.. bij jou staat het wel heel mooi op alfabet.. moet ik ook maar eens gaan doen denk ik is makkelijker zoeken..
(was trouwes tegen je aan het praten op slsk )
quote:En ik praat nu terug
Op zaterdag 2 augustus 2003 00:55 schreef Phreak het volgende:
(was trouwes tegen je aan het praten op slsk)
Ik heb trouwens ook een hekel aan mensen die je helemaal leegzuigen (op soulseek dan ) en zelf niks sharen...
quote:Absoluut geen nadeel, het is op die manier veel persoonlijker, je leert diegene een beetje kennen en je krijgt min of meer de zekerheid dat je de files compleet binnenkrijgt.
Op zaterdag 2 augustus 2003 00:46 schreef ELTino het volgende:[..]
Klopt, dat is wel een nadeel van slsk vind ik.
Nee, dat KaZaA is echt iets voor lui met oogkleppen ofzo...
quote:Wat doe je hier dan?
Op zaterdag 2 augustus 2003 01:43 schreef Wisp het volgende:
maargoed dan heb ik het dus over dc++
quote:is vergelijkbaar
Op zaterdag 2 augustus 2003 03:43 schreef R2cksson het volgende:
Wat doe je hier dan?
quote:Nee...
Op zaterdag 2 augustus 2003 03:48 schreef Wisp het volgende:[..]
is vergelijkbaar
quote:enige nadeel van niet van meerdere gebruikers tegelijk kunnen downloaden is dat zeldzame bestanden altijd zeldzaam zullen blijven
Op zaterdag 2 augustus 2003 09:50 schreef UncleFunk het volgende:
Ik ben twee maanden terug ook overgestapt op SoulSeek, en het bevalt me prima. Ik download niet zo veel, maar je kunt écht snelle users treffen, en dan maakt het me niet uit dat je niet van meerdere gebruikers tegelijk kunt downloaden, zoals bij WinMX.
quote:Jij moet oprotten... aso...
Op zaterdag 2 augustus 2003 11:29 schreef Shogo het volgende:
Ik share alleen met mensen die in mijn lijstje staan, als ik iets download van iemand voeg ik die toe aan mijn lijst mocht die interesse hebben download die maar lekker.
quote:Jij weet mijn redenen niet... Dus ff dimmen.
Op zaterdag 2 augustus 2003 11:50 schreef R2cksson het volgende:[..]
Jij moet oprotten... aso...
quote:Je moet gewoon oprotten, er is geen geldige reden om niet te sharen!
Op zaterdag 2 augustus 2003 12:26 schreef Shogo het volgende:[..]
Jij weet mijn redenen niet... Dus ff dimmen.
quote:Ik share toch wel alleen met mensen die in mijn lijst staan, maar dat is nog steeds sharen.
Op zaterdag 2 augustus 2003 12:37 schreef R2cksson het volgende:[..]
Je moet gewoon oprotten, er is geen geldige reden om niet te sharen!
quote:Wat is je username, dan ban ik je alvast...
Op zaterdag 2 augustus 2003 12:39 schreef Shogo het volgende:[..]
Ik share toch wel alleen met mensen die in mijn lijst staan, maar dat is nog steeds sharen.
quote:Hetzelfde als hier... Ga je gang hoor.
Op zaterdag 2 augustus 2003 12:41 schreef R2cksson het volgende:[..]
Wat is je username, dan ban ik je alvast...
Sharen is okay.
quote:pisshead
Op zaterdag 2 augustus 2003 12:39 schreef Shogo het volgende:[..]
Ik share toch wel alleen met mensen die in mijn lijst staan, maar dat is nog steeds sharen.
quote:Yeah, hoort er nog een prijs bij?
Op zaterdag 2 augustus 2003 14:13 schreef Thunk het volgende:
supersoulseekdorknominatie van de maand gaat naar: superuli
Het topic waarnaar wordt verwezen in de aanvangspost was van mij, en die berustte op een misverstand zie:
SoulseeK Maar, maar! How to?
Met excuses, ik ben geen kutwijf wat zelf niet shared. Om het toch even gezegd te hebben.
Na een format heb ik niet heel erg veel meer te sharen (zo'n 900 over geloof ik), maar dat aantal vermeerdert zich erg snel, aangezien ik de hele dag downloads aan laat staan. Mijn username is nevermind85 en ik share voornamelijk psy/goatrance, verder wat new metal en punk. Binnenkort een groter aanbod
quote:Je naam?
Op zaterdag 2 augustus 2003 14:43 schreef pimpin het volgende:
ik heb ook soulseek, ik share alles wat ik kan sharen, dus muziek en een paar films. Is niet veel omdat ik pas een crash heb gehad, maar dat zal wel lanzaam weer oplopen
ik zit op de METAL hub/room
Nickname geef ik hier niet, dat mag je zelf uitzoeken.
's Nachts staat 'ie iig altijd aan, en de afgelopen 4 weken heb je zelfs 24/7 onbeperkt kunnen downen...
toch maar even naar dc++ gegaan, typ album in, krijg gelijk 14 users met die map en een vrij slot, hij downed nu met 56kb/s
ik hou het voorlopig dus toch even bij dc++, maar het is leuk een extra prog te hebben voor als je iets niet kan vinden
quote:hmm nog niet veel van gemerkt
Op zaterdag 2 augustus 2003 15:51 schreef SuperUli het volgende:
Slsk is goed voor de zeldzame dingen, en nieuwe dingen..
owja, zijn die rooms die je rechtsonder ziet alle rooms die er zijn?
dat zijn bij elkaar maar een paar duizend users
quote:Hele netwerk.
Op zaterdag 2 augustus 2003 15:54 schreef Wisp het volgende:[..]
hmm nog niet veel van gemerkt
maarre als je zoekt, zoekt ie dan over het hele netwerk of alleen de room waar je in zit
owja, zijn die rooms die je rechtsonder ziet alle rooms die er zijn?
dat zijn bij elkaar maar een paar duizend users
En als je met een userlist werkt, gaat ie meteen ook alle users daaruit af.
quote:wat heeft het dan voor zin om een room te joinen (als je toch niet wil chatten)
Op zaterdag 2 augustus 2003 15:55 schreef SuperUli het volgende:
Hele netwerk..
En als je met een userlist werkt, gaat ie meteen ook alle users daaruit af.
En bij mij staat sharing naar iedereen (behalve mijn banlist of course) aan
quote:beetje statistisch onmogelijk, de standaard kan moeilijk 1/5 zijn
Op zaterdag 2 augustus 2003 16:05 schreef sweek het volgende:
Ik zit bijna nooit op Soulseek, maar ik probeer me een beetje aan de standaard upload/download vergelijking te houden, en die ligt voor mij zo'n beetje op 1 / 5 bij P2P, bij FTP's op 1 / 15.
tis dat ik zo'n kut verbinding heb anders had ik wel een 5/1 verhouding, nu zal het 3/1 zijn denk ik
quote:Ja, het kan heel moeilijk, ik weet het... maar het is mijn eigen standaard...
Op zaterdag 2 augustus 2003 16:06 schreef Wisp het volgende:[..]
beetje statistisch onmogelijk, de standaard kan moeilijk 1/5 zijn
tis dat ik zo'n kut verbinding heb anders had ik wel een 5/1 verhouding, nu zal het 3/1 zijn denk ik
quote:ja die limiet heb ik ook, maar ga ik me echt niet aan houden natuurlijk, gemiddeld 50gb transfer per maand
Op zaterdag 2 augustus 2003 16:08 schreef sweek het volgende:
Ja, het kan heel moeilijk, ik weet het... maar het is mijn eigen standaard...
Ik heb ook een download limiet van 10 GB, en een upload limiet van 1.5 GB per maand, wat een vergelijking is van 1 / 6.5 ongeveer.
quote:Ik kan niet anders dan me er aan houden... anders wordt ik op een verbinding van 3 kb/s gezet totdat ik er weer onder zit.
Op zaterdag 2 augustus 2003 16:09 schreef Wisp het volgende:[..]
ja die limiet heb ik ook, maar ga ik me echt niet aan houden natuurlijk, gemiddeld 50gb transfer per maand
quote:Nou, daar kun je aan mensen vragen of ze [bepaald nummer] hebben.
Op zaterdag 2 augustus 2003 15:57 schreef Wisp het volgende:[..]
wat heeft het dan voor zin om een room te joinen (als je toch niet wil chatten)
En daar bereik je soms veel meer mee.
Nickname: martijnr
Aantal: 6236 (30 gb)
Genre: Alles (van opera tot hard rock tot hip hop)
Snelheid: Meestal 12kb/s met 1 slot (als ik aan het gamen ben staat ie uit en als ik druk aan downloaden ben is het lager. Ik heb een fucked up verbinding waarbij download en upload invloed op elkaar hebben)
Bijzonderheden: Alles gesorteerd op alfabet met een goede naam plus een volledige id3 v1 en v2 tag met alle info als jaar, album, genre, titel, artiest en track. Jaja, mijn trots
Volgende!
[Dit bericht is gewijzigd door ELTino op 02-08-2003 18:19]
quote:Jij wil het "underground" houden? Het is niet van jou, ofzo.
Op zaterdag 2 augustus 2003 18:34 schreef hams het volgende:
vind het een beetje minder dat er over soulseek gepraat wordt op een openbare forum. moet niet te populair worden
quote:
Op zaterdag 2 augustus 2003 18:38 schreef hams het volgende:hoe raad je het
hoe meer zielen hoe meer vreugd
quote:kweenie of dat wel zo is.
Op zaterdag 2 augustus 2003 19:53 schreef Wisp het volgende:[..]
hoe meer zielen hoe meer vreugd
quote:Dat is idd echt fokking irritant, die nep bestanden plus dat sommige nummers de verkeerde naam hebben. Bij slsk kan dat ook wel, maar niemand ziet reden daartoe...
Op zaterdag 2 augustus 2003 20:13 schreef insaniac_2oo1 het volgende:[..]
kweenie of dat wel zo is.
met een beetje pech krijg je dan dezelfde vervuiling als bij kazaa
brakke 128k files(of minder) en files waarvan de titel/artiest niet klopt
Enne, 'vervuiling' van Soulseek? Wat is dat voor bullshit, dit soort dingen horen te groeien, ze worden niet opgezet voor klein groepje hebberige kleingeestige zuurpuimpjes die niet met anderen willen delen. Als Soulseek zo groot wordt dat het niet meer volstaat zoek je toch gewoon wat anders? Of weet je soms niet hoe je moet surfen!
En wat een arrogantie, om je persoonlijke muzieksmaak te verheffen tot de enige waarvoor Soulseek is opgezet. Misschien, héél misschien hoor, kan de smaak van een ander je nog eens (in positieve zin) verassen. Als je je hoofd een tenminste een keer uit je eigen achterste kunt halen.
Moet je het zo nodig bij een beperkt groepje houden omdat je er toevallig eerder was? En hoe ben jij er gekomen dan, was je de eerste? Je load toch ook muziek van anderen?
Het mooie van Soulseek Kazaa en zelfs Fok is dat ze bestaan door de hoeveelheid en variety aan users die er posten/sharen. En dat het voor iedereen met een pc en een Internetverbinding toegankelijk is. En als je daar een probleem mee hebt kom je helemaal nergens.
Oprotten met dat gezeik over je zogenaamde elitaire smaak, bewaar dat maar voor in de brugklas.
[Dit bericht is gewijzigd door Manono op 03-08-2003 13:15]
quote:Rot lekker zelf op, jij wilde het programma naar de klote helpen met je gecheat...
Op zondag 3 augustus 2003 13:02 schreef Manono het volgende:
Oprotten
Door lui zoals jou gaat die shit kapot...
Gebruik jij toch lekker Kazaa ofzo...
quote:Je kunt er wel op blijven doorgaan maar dat heb ik dus al uitgelegd. Had de klok horen luiden maar wist niet waar de klepel hing, begreep niet zo goed hoe het werkte. Maar nog een keer dan: ik cheat niet in die zin want ik share the max.
Op zondag 3 augustus 2003 13:11 schreef R2cksson het volgende:Rot lekker zelf op, jij wilde het programma naar de klote helpen met je gecheat...
Door lui zoals jou gaat die shit kapot...
Gebruik jij toch lekker Kazaa ofzo...
En gelukkig kun je dus niet cheaten op Soulseek, dus ik begrijp niet wat je probleem verder is.
Ben overigens wel benieuwd naar welke zeldzame nummers jij download!
quote:Je wilde cheaten, dat maakt het voor mij al erg genoeg
Op zondag 3 augustus 2003 13:25 schreef Manono het volgende:[..]
Je kunt er wel op blijven doorgaan maar dat heb ik dus al uitgelegd. Had de klok horen luiden maar wist niet waar de klepel hing, begreep niet zo goed hoe het werkte. Maar nog een keer dan: ik cheat niet in die zin want ik share the max.
En gelukkig kun je dus niet cheaten op Soulseek, dus ik begrijp niet wat je probleem verder is.
Ben overigens wel benieuwd naar welke zeldzame nummers jij download!
En ik download geen zeldzame nummers, die downloaden ze altijd bij mij
OK
quote:Noem jij voor de gekke jen eens wat underground dan...
Op zondag 3 augustus 2003 13:27 schreef hams het volgende:
napster vergeten?underground of hoe je het noemen wil, zal altijd beter zijn.
quote:Nadat napster is verdwenen zijn er toch ook andere progs ontstaan? En hoe underground kan iets blijven als het online te vinden is.
Op zondag 3 augustus 2003 13:27 schreef hams het volgende:
napster vergeten?underground of hoe je het noemen wil, zal altijd beter zijn.
Het is heel normaal dat 'underground' mainstream wordt en dat er ondertussen weer nieuwe underground ontstaat. Dat is een natuurwet. De krakers van gisteren zijn de yuppen van vandaag. Zo gaan die dingen gewoon.
quote:Volgens mij kun jij je niet eens bewijzen... Jimmie...
Op zondag 3 augustus 2003 13:35 schreef hams het volgende:
moet ik me opeens bewijze. sjors
Edit: Geen vraag met een vraag beantwoorden trouwens...
kijk. ik quote je ook niet. ik zal wel een newbie zijn he. goh. jeetje, laat mij eens zien hoe het 'hoort'
quote:Jij bent hier degene die loopt te verkondigen dat hij underground is...
Op zondag 3 augustus 2003 13:43 schreef hams het volgende:
goh, boeiend. waarom niet dan?kijk. ik quote je ook niet. ik zal wel een newbie zijn he. goh. jeetje, laat mij eens zien hoe het 'hoort'
Volgens mij ben jij net zo underground als Nelly...
quote:Ik dacht dat er op zgn underground progs als Soulseek gedoeld werd?
Op zondag 3 augustus 2003 13:32 schreef R2cksson het volgende:[..]
Noem jij voor de gekke jen eens wat underground dan...
Manono kreeg trouwens gisteren een prog om films & muziek te halen en ik heb het ff gecheckt maar het is hier op Fok nog nooit genoemd. Dus het blijft wel hoor, underground progs. Het zijn gelukkig net terroristen, catch one, and another one is born. Ze kunnen daar in Amerika wel alles verbieden maar met dit soort dingen is het gelukkig toch zo dat de meeste stemmen gelden. There is no way back.
De muziekindustrie zou de hand gewoon es in eigen boezem moeten steken, van de nood een deugd moeten maken en zich op een andere manier moeten organiseren om aan haar inkomsten te komen. Zolang de situatie zo is zullen er altijd mensen zijn die nieuwe progs onwerpen.
je kent me niet dus don't walk that road kee?
ten tweede, hoe bekender een bepaalde p2p is, hoe meer moeilijkheden je kan verwachten van officiele instanties. of heb ik het mis daarbij gaf ik als voorbeeld napster.
doeg user
quote:Ik probeer er nu zowiezo achter te komen... En daarbij vertel jij het hier alsof je de underground king bent, dat wil ik dan nog wel eens zien, aangezien zulke figuren meestal van toeten noch blazen weten...
Op zondag 3 augustus 2003 13:52 schreef hams het volgende:
je kan ten eerste helemaal niet weten hoe 'underground' ik ben aan de hand van enkele berichten.
Maar goed...
ik beweer nergens de king van te zijn. dit is je reinste zelfprojectie. of niet. lees maar eens goed
erg leuk hoe je steeds met dat icoontje met die hand aangeeft, hoe je mijn gedrag afkeurt.
u is grappig
quote:O jij hebt nooit ergens mee gecheat. En jij download geen zeldzame nummers, je hebt ze allemaal al en stelt ze beschikbaar geheel zonder eigenbelang. Neem mij niet kwalijk, wist niet dat ik met een heilige te doen had.
Op zondag 3 augustus 2003 13:26 schreef R2cksson het volgende:
Je wilde cheaten, dat maakt het voor mij al erg genoegEn ik download geen zeldzame nummers, die downloaden ze altijd bij mij
OK
Offeh, zit je toch stiekem wat minder zeldzame nummers op Soulseek te downloaden? Foei, daar is Soulseek niet voor hoor!
quote:Dat maak ik wel uit
Op zondag 3 augustus 2003 13:57 schreef Manono het volgende:[..]
Foei, daar is Soulseek niet voor hoor!
En ik cheat met Kazaa als ik porno moet hebben...
quote:Wat kijk je toch somber steeds. Kan wel raden naar de sfeer van die zeldzame muziek van je.
Op zondag 3 augustus 2003 14:00 schreef R2cksson het volgende:
Dat maak ik wel uitEn ik cheat met Kazaa als ik porno moet hebben...
quote:Ja, heel zeldzaam, dus ik moet het altijd alleen luisteren, dus ik voel mij eenzaam, dus zeldzaam = eenzaam
Op zondag 3 augustus 2003 14:03 schreef Manono het volgende:[..]
Wat kijk je toch somber steeds. Kan wel raden naar de sfeer van die zeldzame muziek van je.
quote:Het valt dus toch wel mee met die al users die zeldzame muziek bij jou komen oploaden? Kop op R2cksson, je staat niet alleen er zijn nog veeeeelen zoals jij!
Op zondag 3 augustus 2003 14:05 schreef R2cksson het volgende:
Ja, heel zeldzaam, dus ik moet het altijd alleen luisteren, dus ik voel mij eenzaam, dus zeldzaam = eenzaam
Username: SuperAars
quote:Het gaat mij erom dat ik niet zit te wachten op de albums van Jamai of van Nelly of weet ik veel welke TMF artiest...
Op zondag 3 augustus 2003 14:18 schreef Manono het volgende:[..]
Het valt dus toch wel mee met die al users die zeldzame muziek bij jou komen oploaden? Kop op R2cksson, je staat niet alleen er zijn nog veeeeelen zoals jij!
Snappe vous?
En je maakte jezelf niet al te populair door te zeggen dat je wilde gaan cheaten bij Soulseek
Soulseek is gewoon heel relax omdat je ook nog lui "leert kennen" die dezelfde smaak hebben op muziek gebied.
Als iemand dus een album heeft dat je nergens vindt dan kun je met diegene ook nog een leuk gesprek hebben over die bepaalde artiest en misschien hem/haar ook blij maken met een bootleg of een unreleased album.
quote:Wat de fok! Je kent en shared Represailles! Respect!
Op zondag 3 augustus 2003 14:19 schreef Slam het volgende:
Ik share 15gb, dat zijn ongeveer 2400 mp3 bestanden. Voornamelijk deephouse, lounge, chill etc.Username: SuperAars
quote:Als je een username hebt dan klik je in dat Userlist vakje met je rechtermuisknop en dan doe je gewoon "Add to list".
Op zondag 3 augustus 2003 14:30 schreef Wisp het volgende:
kan je ook een user zoeken op soulseek? of moet je dan alle rooms af gaan?
quote:Thanks, VPRO 3voor12 luisteraar he
Op zondag 3 augustus 2003 14:23 schreef Nevermind het volgende:[..]
Wat de fok! Je kent en shared Represailles! Respect!
quote:maar dan moet ik hem wel eerst vinden
Op zondag 3 augustus 2003 14:31 schreef R2cksson het volgende:[..]
Als je een username hebt dan klik je in dat Userlist vakje met je rechtermuisknop en dan doe je gewoon "Add to list".
[Wisp] yo niggahs
[WISEFOOL] shut the fuck up
[MOSEPH] GET OUT NOW
[MOSEPH] YES YOU
[MOSEPH] GET THE FUCK OUT
[Wisp] fuck you
Ik ban mensen die zelf niet sharen. Vanochtend nog zo'n figuur gehad, ene 'pietmongool232323' die zelfs begon te schelden nog voordat ik hem uberhaupt gezien had. Dat soort lui kunnen echt direct opzouten. Dan heb je maar pech dat @home je afkapt op 13kB/s upload; dan share je maar met 2kB/s, maar niet helemaal niet.
quote:Jij bent echt stoer man!!!
Op zondag 3 augustus 2003 14:33 schreef Wisp het volgende:
lekker rellen in de underground hiphop room[Wisp] yo niggahs
[WISEFOOL] shut the fuck up
[MOSEPH] GET OUT NOW
[MOSEPH] YES YOU
[MOSEPH] GET THE FUCK OUT
[Wisp] fuck you
quote:
Op zondag 3 augustus 2003 14:37 schreef wimpie-bosboom het volgende:[..]
Jij bent echt stoer man!!!
je moet trouwens eens over nelly en ja-rule beginnen in die underground hiphop rooms, maak je geen vrienden mee
quote:
Op zondag 3 augustus 2003 14:37 schreef Wisp het volgende:[..]
je moet trouwens eens over nelly en ja-rule beginnen in die underground hiphop rooms, maak je geen vrienden mee
quote:Als je de username toch al weet niet...
Op zondag 3 augustus 2003 14:33 schreef Wisp het volgende:[..]
maar dan moet ik hem wel eerst vinden
Als je de user Aarsmade zoekt, dan vul je dat gewoon in in dat invulveldje dat je dan krijgt...
quote:Hier ook niet
Op zondag 3 augustus 2003 14:37 schreef Wisp het volgende:[..]
je moet trouwens eens over nelly en ja-rule beginnen in die underground hiphop rooms, maak je geen vrienden mee
quote:maar dan moet je toch in dezelfde room zitten?
Op zondag 3 augustus 2003 14:39 schreef R2cksson het volgende:
Als je de username toch al weet niet...Als je de user Aarsmade zoekt, dan vul je dat gewoon in in dat invulveldje dat je dan krijgt...
quote:Die rooms zijn totaal niet belangrijk, ik zit zelden in een room...
Op zondag 3 augustus 2003 14:41 schreef Wisp het volgende:[..]
maar dan moet je toch in dezelfde room zitten?
quote:owja het lukt
Op zondag 3 augustus 2003 14:43 schreef R2cksson het volgende:[..]
Die rooms zijn totaal niet belangrijk, ik zit zelden in een room...
maar het sharen wordt lastig van mij, m'n hele share map zit door elkaar als ik m'n eigen files browse
[Dit bericht is gewijzigd door Wisp op 03-08-2003 14:50]
quote:Ik zie 1 map genaamd MP3 waarin allemaal submappen zitten die netjes zijn genaamd naar de stijl wat erin zit, een hele mooie user dus
Op zondag 3 augustus 2003 14:47 schreef Wisp het volgende:[..]
owja het lukt
maar het sharen wordt lastig van mij, m'n hele share map zit door elkaar als ik m'n eigen files browse
ik heet gewoon Wisp op slsk
Welkom
quote:
Op zondag 3 augustus 2003 14:49 schreef R2cksson het volgende:
Ik zie 1 map genaamd MP3 waarin allemaal submappen zitten die netjes zijn genaamd naar de stijl wat erin zit, een hele mooie user dusWelkom
bij mij is het allemaal door elkaar
bands en albums staan gelijk in de hoofdmap en vaak zit er niets in
quote:He jeeee, ik net blij met m'n zo lang gezochte nummers van Jamai en Nelly, zitten jullie daar niet op te wachten!
Op zondag 3 augustus 2003 14:23 schreef R2cksson het volgende:[..]
Het gaat mij erom dat ik niet zit te wachten op de albums van Jamai of van Nelly of weet ik veel welke TMF artiest...
Snappe vous?
En je maakte jezelf niet al te populair door te zeggen dat je wilde gaan cheaten bij Soulseek
Soulseek is gewoon heel relax omdat je ook nog lui "leert kennen" die dezelfde smaak hebben op muziek gebied.
Als iemand dus een album heeft dat je nergens vindt dan kun je met diegene ook nog een leuk gesprek hebben over die bepaalde artiest en misschien hem/haar ook blij maken met een bootleg of een unreleased album.
In case u didn't notice yet, ik zeg geen dingen om er populair mee te worden.
Heb wel muziek waar ik anderen een plezier mee kan doen (en nee niet Nelly of Jamai) dus dat lijkt me dan in orde.
quote:mp3 -> genre -> band -> (jaartal) album
Op zondag 3 augustus 2003 14:51 schreef Wisp het volgende:[..]
![]()
bij mij is het allemaal door elkaar
bands en albums staan gelijk in de hoofdmap en vaak zit er niets in
Zo ziet het er bij mij uit. Werkt prima
quote:ja hier ook, maar niet in soulseek, daar is het een grote teringzooi, misschien omdat het een netwerk drive is, dat er syncronisatiefouten ontstaan bij het inlezen
Op zondag 3 augustus 2003 14:57 schreef Nevermind het volgende:[..]
mp3 -> genre -> band -> (jaartal) album
Zo ziet het er bij mij uit. Werkt prima
quote:ik zie je niet
Op zondag 3 augustus 2003 15:03 schreef Stonehead het volgende:
Ik ga even in de room "fok!" zitten (zonder hoofdletters of aanhalingstekens, met uitroepteken)
Es zien of het stormloopt. Vast niet.
(rechtermuisknop op de roomlist, op refresh klikken, op alfabet sorteren en dan vind je het zo)
quote:Ben er net al een hele tijd geweest, er zit alleen geen hond
Op zondag 3 augustus 2003 15:35 schreef Nevermind het volgende:
R2cksson, SuperUli, Thunk, brighton, MSXUser, ElTino, Phreak, Manono, BDisOKE, UncleFunk, Tain en de rest! Ga allemaal eens snel naar de fok!-room op Soulseek!(rechtermuisknop op de roomlist, op refresh klikken, op alfabet sorteren en dan vind je het zo)
quote:Nee, die met 2/3/4 lui
Op zondag 3 augustus 2003 15:54 schreef Nevermind het volgende:
Er zijn iets van 3 fok!-rooms... volgens mij had je dan de verkeerde
Deze dus, voor de duidelijkheid
quote:Voor de 1001ste keer:
Op zondag 3 augustus 2003 17:20 schreef Manono het volgende:
Sorry als het een stomme vraag is maar hoe kom je bij dat venster?
http://www.xs4all.nl/%7Eyrrwe/condomium/ss/faqnl.html
En dan wat spelen met het programma, dan heb je het zo onder de knie...
quote:1) View -> View Room list
Op zondag 3 augustus 2003 17:20 schreef Manono het volgende:
Sorry als het een stomme vraag is maar hoe kom je bij dat venster?
That's it
quote:Wat ben je toch geduldig dank je wel. Misschien heb ik straks nog een zeldzaam nummertje voor je
Op zondag 3 augustus 2003 17:37 schreef R2cksson het volgende:
Voor de 1001ste keer:
http://www.xs4all.nl/%7Eyrrwe/condomium/ss/faqnl.html
En dan wat spelen met het programma, dan heb je het zo onder de knie...
quote:TJEZIS wat een lijst ineens, bedankt!
Op zondag 3 augustus 2003 17:54 schreef Nevermind het volgende:
1) View -> View Room list
2) Rechtermuisknop op de Room list (de lijst die nu rechtsonder in een venster staat) en "Refresh Room list" (even geduld hebben, één keer klikken is genoeg)
3) Naar de fok! room gaan
4) Rechtermuisknop in de fok! room en "Toggle Room autojoin" doenThat's it
quote:Post eens eerst wat foto's, dan misschien een nummertje
Op zondag 3 augustus 2003 18:21 schreef Manono het volgende:[..]
Wat ben je toch geduldig dank je wel. Misschien heb ik straks nog een zeldzaam nummertje voor je
even een subtiel kickje om het nog drukker te krijgen
quote:Nummertje trekken jah
Op zondag 3 augustus 2003 18:23 schreef R2cksson het volgende:[..]
Post eens eerst wat foto's, dan misschien een nummertje
quote:* E_Motion laat Manono en Tosh22 maar ff alleen
Op zondag 3 augustus 2003 22:18 schreef Manono het volgende:
Gaat harrrstikke goed op Soulseek, en dat alles nog in pais en vree ook.
quote:Dat krijg je met vrouwen he, altijd van die sentimentele onderwerpen aansnijden
Op zondag 3 augustus 2003 22:32 schreef E_Motion het volgende:[..]
* E_Motion laat Manono en Tosh22 maar ff alleen
quote:Dat doe je toch zeker niet op soulseek
Op zondag 3 augustus 2003 22:36 schreef Manono het volgende:
Wat is dat voor een gelul, we hebben het over stomme fouten maken en dat is zeker niet alleen vrouwen voorbehouden!
*ploink*
Hey je moet toch ergens beginnen?
quote:download maar van mij
Op zondag 3 augustus 2003 22:38 schreef fokje het volgende:
sja, soulseek; geïnstalleerd, vrolijk aan het downloaden en plots de opmerking: "hey you've nothing to SHARE"*ploink*
Hey je moet toch ergens beginnen?
quote:Dan rip je maar een paar albums, aso...
Op zondag 3 augustus 2003 22:38 schreef fokje het volgende:
sja, soulseek; geïnstalleerd, vrolijk aan het downloaden en plots de opmerking: "hey you've nothing to SHARE"*ploink*
Hey je moet toch ergens beginnen?
quote:hey wat tof!
Op zondag 3 augustus 2003 22:40 schreef TIC het volgende:[..]
download maar van mij
Overigens heb ik nu wel wat te sharen hoor, het was al een tijdje terug dat dit me overkwam. Maar vond die actie destijds nie zo leuk, zo zonder te vragen iemand eraf kicken. Ik had toen net windows-xp geïnstalleerd en alles clean, dus ik had toen echt niks te sharen op dat moment.
quote:wat is jouw probleem?
Op zondag 3 augustus 2003 22:45 schreef R2cksson het volgende:[..]
Dan rip je maar een paar albums, aso...
quote:Dat er lui zijn die niet sharen, zo ook jij dus...
Op zondag 3 augustus 2003 22:53 schreef fokje het volgende:[..]
wat is jouw probleem?
Ik kieper ze gewoon op de ban list en ze komen er niet meer vanaf
quote:
Op zondag 3 augustus 2003 22:57 schreef E_Motion het volgende:
Zit iedereen die hier gepost heeft nu ook op het fok! kanaal
quote:Je moet het toch ergens over hebben terwijl je wacht.
Op zondag 3 augustus 2003 22:37 schreef R2cksson het volgende:
Dat doe je toch zeker niet op soulseek
quote:waarom gebruik je dan geen DC? daar shared iedereen, en users met virussen, verkeerd genaamde files etc worden gekicked
Op zondag 3 augustus 2003 23:00 schreef R2cksson het volgende:[..]
Dat er lui zijn die niet sharen, zo ook jij dus...
Ik kieper ze gewoon op de ban list en ze komen er niet meer vanaf
quote:True!
Op zondag 3 augustus 2003 22:45 schreef R2cksson het volgende:[..]
Dan rip je maar een paar albums, aso...
Download op kazaa maar een paar nummers ;-)
Maar je smoes is trouwens helemaal niet origineel. Die heb ik echt al vaak gehoord...
quote:ja he
Op zondag 3 augustus 2003 23:55 schreef E_Motion het volgende:
Jezus, wat een stel leipo's ook op het kanaal
quote:
Op zondag 3 augustus 2003 23:55 schreef E_Motion het volgende:
Jezus, wat een stel leipo's ook op het kanaal
quote:Hoe kan dat nou? Er wordt toch van alles (inclusief een ideologie) gedeeld?
Op zaterdag 2 augustus 2003 01:45 schreef Marijnissen het volgende:
soulseek is extreem rechts, kijk maar naar de afkorting
quote:
Op maandag 4 augustus 2003 12:07 schreef sjun het volgende:
Hoe kan dat nou? Er wordt toch van alles (inclusief een ideologie) gedeeld?
quote:*van site trekt...
Op maandag 4 augustus 2003 18:04 schreef Marijnissen het volgende:[..]
Soulseek is an ad-free, spyware-free, just plain free file sharing application. We rely on our users to support us. If you find Soulseek useful, please consider helping us out by making a donation using the paypal button below. To compensate donors, we offer priority download privileges lasting one month for every $5 donated
dus
quote:jij bent echt ongelofelijk weet je dat,
Op zondag 3 augustus 2003 22:45 schreef R2cksson het volgende:[..]
Dan rip je maar een paar albums, aso...
nerd
ohja ik share nu ook zon beetje 50 gb dus niet zeiken nerdje
quote:mja, smoes.... zal wel.
Op maandag 4 augustus 2003 00:05 schreef ELTino het volgende:[..]
True!
Download op kazaa maar een paar nummers ;-)
Maar je smoes is trouwens helemaal niet origineel. Die heb ik echt al vaak gehoord...
quote:Tis een beetje een bescherming tegen het KaZaA-syndroom.... KaZaA was in het begin goed, maar is nu niets meer door alle mensne die niets sharen, fake files erop zetten, MP3's met de laagste bitrates mogelijk in hun shared zetten enzovoort
Op maandag 4 augustus 2003 20:35 schreef fokje het volgende:[..]
mja, smoes.... zal wel.
Ik vind het vreemd dat je Soulseek zo'n soort van exclusiviteit toe bedeelt. Moet iedereen voor zichzelf weten, maar ik heb dat zelf niet zo, zie de reden daarvan ook niet. Je hebt er toch niet voor betaald ofzo?
quote:allright.
Op maandag 4 augustus 2003 20:36 schreef E_Motion het volgende:[..]
Tis een beetje een bescherming tegen het KaZaA-syndroom.... KaZaA was in het begin goed, maar is nu niets meer door alle mensne die niets sharen, fake files erop zetten, MP3's met de laagste bitrates mogelijk in hun shared zetten enzovoort
soulseek is zooooo kut he! echt veel slechter dan kazaa. snap niet waarom het een topic verdient.
quote:wat een dijk van een argument ook
Op maandag 4 augustus 2003 21:10 schreef hams het volgende:
ff slsk flamen jongens![]()
soulseek is zooooo kut he! echt veel slechter dan kazaa. snap niet waarom het een topic verdient.
quote:Pas op, hij is een underground king...
Op maandag 4 augustus 2003 22:14 schreef Slam het volgende:[..]
wat een dijk van een argument ook
quote:Precies. Ik wil het niet exclusief maken, ik wil het goed houden
Op maandag 4 augustus 2003 20:36 schreef E_Motion het volgende:
Tis een beetje een bescherming tegen het KaZaA-syndroom.... KaZaA was in het begin goed, maar is nu niets meer door alle mensne die niets sharen, fake files erop zetten, MP3's met de laagste bitrates mogelijk in hun shared zetten enzovoort
Voornamelijk female singer-songwriters, maar ook verschillende gothic bands. Ik deel nu 390 MP3s ofzo, en wat me nu opvalt is dat de gebruikers heel vriendelijk zijn. Ben nu al met twee mensen gewoon aan het chatten over artiesten, en concerten en festivals. Erg leuk.
username is, verassend genoeg... a3aan
quote:
Op dinsdag 5 augustus 2003 01:03 schreef a3aan het volgende:
Ik share ook vrij veel, 1mbit upload dus misschien wel interessant?username is, verassend genoeg... a3aan
quote:begin je nou weer
Op maandag 4 augustus 2003 23:11 schreef R2cksson het volgende:[..]
Pas op, hij is een underground king...
quote:Ik kijk wel uit met jou, jij bent heel diep underground, daar zou ik echt niet mee durven discussieren
Op dinsdag 5 augustus 2003 12:22 schreef hams het volgende:[..]
begin je nou weer
quote:
Op dinsdag 5 augustus 2003 12:27 schreef hams het volgende:
als je het maar weet ja.
dat je bent
quote:is de moeite niet eens waard joh. eerder is al gebleken dat hij niets steekhoudends kan zeggen tegen me over mijn 'vermaarde undergroundness'
Op dinsdag 5 augustus 2003 12:33 schreef Jyadeezz het volgende:
He Rickson en Hams als jullie ffies in klaagbaak je eigen topic openen over wie er de Onder De Grond Heerser is ja, heeft niks met SoulSeek te maken!
quote:
Op dinsdag 5 augustus 2003 12:38 schreef hams het volgende:[..]
is de moeite niet eens waard joh. eerder is al gebleken dat hij niets steekhoudends kan zeggen tegen me over mijn 'vermaarde undergroundness'
Ga nou maar weg...
quote:Join the club!!! :-) Heb je veel files?
Op dinsdag 5 augustus 2003 12:58 schreef gigatech het volgende:
wat is er allemaal te vinden op soulseek alles ? ook classic house muziek enzo
als dat zo is dan is er een nieuwe gebruiker bij (met 60 KB/sec uploadsnelheid)
quote:mwha stuk of 1500 parkzicht nummer's en 5000 div andere muziek is da genoeg ?
Op dinsdag 5 augustus 2003 13:06 schreef Jyadeezz het volgende:[..]
Join the club!!! :-) Heb je veel files?
Soulseek is zeker ook goed voor u, om uw collectie nog iets uit te breiden. We komen elkaar misschien nog wel eens tegen
* Manono geeft topic subtiel kickje
quote:En ook zeer geschikt voor het ontdekken van nieuwe muziek
Op woensdag 6 augustus 2003 00:54 schreef Manono het volgende:
Heel oke in de fok!-room op soulseek, ook als je nog wat minder te sharen hebt. Dowloaden duurt af en toe wel wat lang, maar de keuze!* Manono geeft topic subtiel kickje
quote:Fok!-room? Ik zie em niet
Op woensdag 6 augustus 2003 00:54 schreef Manono het volgende:
Heel oke in de fok!-room op soulseek, ook als je nog wat minder te sharen hebt. Dowloaden duurt af en toe wel wat lang, maar de keuze!* Manono geeft topic subtiel kickje
Vind het alleen vet irri dat er een heleboel niet sharen
btw... mijn username is.... luvstruck
quote:ff die room list refreshen en dan de room "fok!" opzoeken.
Op woensdag 6 augustus 2003 11:16 schreef a3aan het volgende:[..]
Fok!-room? Ik zie em niet
quote:Nou, heel fijn, jij bent 1337...
Op donderdag 7 augustus 2003 23:00 schreef Tarja het volgende:
geef mij maar dc++, zelfde principe als soulseek maar dan wat meer users en mogelijkheden
Rot je nu ook lekker op?
quote:De server is weer es overbelast gok ik
Op dinsdag 26 augustus 2003 03:35 schreef Manono het volgende:
Wat is er toch met dat &^*(%*^%$%$####&%* prog, aldoor disconnecten
Blijkbaar zijn de slsk servers uit de DNS geflikkerd, vandaar dat je niet meer kan connecten...
(ook met dank aan Vlens_de_Vos)
Ik heb een beetje de kriebels gekregen, nadat BREIN wat losliet over hoeveelheden bestanden. Zijn vonden je bij ongeveer 1000 bestanden een heel grote aanbieder. Nu heb ik dat dus keer 7 Heb iets vooralsnog iets te vrezen op slsk?
quote:De enige keer dat er iets met slsk is geweest is een keer met een of andere onbekende artiest en zijn/haar label. Daar is verder geloof ik geen probleem meer mee geweest (de server heeft er toen geloof ik een dag of wat uit gelegen, maar goed, vertel mij eens wat nieuws). Volgens mij heb je nu iig nog niets te vrezen.
Op donderdag 4 september 2003 09:01 schreef ELTino het volgende:
Kan BREIN ooit iets doen met Slsk? Ze zijn nu wel druk bezig met kazaa, maar over andere p2p programma's hoor ik heel weinig.Ik heb een beetje de kriebels gekregen, nadat BREIN wat losliet over hoeveelheden bestanden. Zijn vonden je bij ongeveer 1000 bestanden een heel grote aanbieder. Nu heb ik dat dus keer 7
Heb iets vooralsnog iets te vrezen op slsk?
quote:Duidelijk dus...
Admin MessageGLOBAL MSG (12:13am PST): If you've been logged on for several hours straight, you might not be aware that we're having problems with our domain name that would keep you from being able to log back after you've closed your client. A fixed version of the client is available for download now, see http://slsk.blogspot.com/ for details. Apologies for the incovenience, nir
Anyway, ik vind het een geweldig prog. Vele malen beter dan emule, k++, dc++, piolet en de hele mikmak bij elkaar. Ik betaal netjes iedere
maand een donatie van 5 dollar, zodat ik download priviliges heb (wat heel erg goed opschiet). Als ik merk dat mensen die van mijn aan het uppen zijn zelf niks sharen, ban ik ze normaal gesproken. Ik controleer alleen zelden of dat het geval is.
Username: Dhalsim
quote:Bij mij hetzelfde en ik heb nog een behoorlijke lijst die ik graag optijd binnen had
Op vrijdag 5 september 2003 17:52 schreef Slam het volgende:
volgens mij is bijna niemand op de hoogte van die fix, ik heb een behoorlijke userlijst maar daarvan zijn er maar 2 online en de rest is al een paar dagen offline.
*edit te vinden op http://38.115.131.131/slsk149fix.exe*
[Dit bericht is gewijzigd door Stokvis op 06-09-2003 15:02]
quote:Share je c: drive en je hebt er ook zoveel. Vaak hebben sommige verschrikkelijk domme mensen hun hele cd geshared en dus ook hun hele windows directory. Dan kom je wel snel aan de 80k
Op zaterdag 6 september 2003 16:29 schreef HAL9000S het volgende:
Ik zag vandaag een gast met 80K filesover leipo's gesproken!!
quote:all mp3, heb ze gecheckt.
Op zaterdag 6 september 2003 18:23 schreef ELTino het volgende:[..]
Share je c: drive en je hebt er ook zoveel. Vaak hebben sommige verschrikkelijk domme mensen hun hele cd geshared en dus ook hun hele windows directory. Dan kom je wel snel aan de 80k
quote:Het is niet 1 regeltje, het zijn er een stuk of 4 (of 5
Op zondag 7 september 2003 12:12 schreef flippie_flink het volgende:
ik heb nu dus dat regeltje toegevoegd aan me host, toen ik hem op starte deed ie het ook gewoon weer maar nu (1dag later) als ik hem weer probeer op te starten loopt ie helemaal vast, iemand?
Maar goed, er is een gefixte versie te downloaden. Staat hierboven ergens genoemd.
quote:Hey, tnx voor die fix!
Op zondag 7 september 2003 12:24 schreef R2cksson het volgende:[..]
Het is niet 1 regeltje, het zijn er een stuk of 4 (of 5
.).
Maar goed, er is een gefixte versie te downloaden. Staat hierboven ergens genoemd.
Edit: http://38.115.131.131/slsk149fix.exe
Overigens zit ik nu ook in de fok!-room, username > "UFOtjee".
En ik zit daar alleen met "soulseeker00000".
Ook een fokker?
quote:
Op zondag 7 september 2003 12:47 schreef UFOtje het volgende:[..]
Ook een fokker?
quote:Ja sorry had ik nog niet gelezen
Op zondag 7 september 2003 13:42 schreef SuperUli het volgende:
Zie vorige pagina.
Vind ik trouwens wel kut aan soulseek dat gekloot iedere keer.
quote:Maar goed hij doet het weer
Op zondag 7 september 2003 13:44 schreef SuperUli het volgende:
Klopt, heel vaak downtime..
quote:nope loopt nog steeds vast
Op zondag 7 september 2003 12:24 schreef R2cksson het volgende:[..]
Het is niet 1 regeltje, het zijn er een stuk of 4 (of 5
.).
Maar goed, er is een gefixte versie te downloaden. Staat hierboven ergens genoemd.
Edit: http://38.115.131.131/slsk149fix.exe
quote:Helemaal deinstalleren en opnieuw erop?
Op zondag 7 september 2003 15:02 schreef flippie_flink het volgende:[..]
nope loopt nog steeds vast
quote:ja ik heb t ook
Op zondag 7 september 2003 13:42 schreef dazzle123 het volgende:
Soulseek doet het bij niet meer. Ik kan niet eens op www.slsk.org komen. Heeft nog iemand anders hetzelfde probleem?
quote:Moet er nou op iedere pagina uitgelegd worden wat het probleem is of hoe moet ik het zien?
Op zondag 7 september 2003 15:39 schreef H4ze het volgende:[..]
ja ik heb t ook
Het lukt al een paar dagen niet.
Je doet er maar wat moeite voor.
quote:thnx, hij doet het weer
Op zondag 7 september 2003 15:39 schreef R2cksson het volgende:[..]
Helemaal deinstalleren en opnieuw erop?
quote:Net geteld, 145 stuks
Op woensdag 10 september 2003 21:42 schreef Slam het volgende:
hoe groot is jullie banlijst eigenlijk?
Moet je nou per sé in rooms gaan? je kan niet zoeken naar een file en dat soulseek alle rooms "scant" of die file aanwezig is?
Hoe zie je die Fok!-room dan? zoeken is beetje lastig in die lijst
quote:Lees anders de FAQ eens door ofzo, hoe langer je met het programma werkt, hoe makkelijker het wordt.
Op donderdag 11 september 2003 12:24 schreef DSKdotCOM het volgende:
snap werkelijk geen hol van dt programmaMoet je nou per sé in rooms gaan? je kan niet zoeken naar een file en dat soulseek alle rooms "scant" of die file aanwezig is?
Hoe zie je die Fok!-room dan? zoeken is beetje lastig in die lijst
Om te zoeken naar files klik je bijv. op de knop met Search Files...
quote:Ligt eraan. wat zoek je? slsk heeft meer dan je denkt hoor
Op donderdag 11 september 2003 12:50 schreef Steve-O het volgende:
Lijkt me wel een goed programma
1 Maar wat ik zoek zal der vast niet te vinden zijn
2 me upload is laag , vooral met gamen
quote:underground Hip-hop
Op donderdag 11 september 2003 12:50 schreef E_Motion het volgende:[..]
Ligt eraan. wat zoek je? slsk heeft meer dan je denkt hoor
quote:Geloof me, dat hebben ze daar.. Zoiezo is de Underground Hiphop room daar een van de grootste rooms binnen slsk
Op donderdag 11 september 2003 12:51 schreef Steve-O het volgende:[..]
underground Hip-hop
quote:Fuck die site licht plat
Op donderdag 11 september 2003 12:52 schreef E_Motion het volgende:[..]
Geloof me, dat hebben ze daar.. Zoiezo is de Underground Hiphop room daar een van de grootste rooms binnen slsk
quote:http://38.115.131.131/slsk149fix.exe
Op donderdag 11 september 2003 12:54 schreef Steve-O het volgende:[..]
Fuck die site licht plat
Dit is de volledige install met fix
quote:Ok ga het ff bekijken
Op donderdag 11 september 2003 12:55 schreef E_Motion het volgende:[..]
http://38.115.131.131/slsk149fix.exe
Dit is de volledige install met fix
-ik bijna bij niemand door zn files kan browsen? geeft elke keer "error trying getting file list" of "no files are being shared by user" terwijl deze user juist heel veel heeft?
-2 verschillende icoontjes staan voor de namen van de user...? bij sommige die met vleuels en sommige die zonder..
quote:Als er staat 'No files shared"
Op donderdag 11 september 2003 12:58 schreef DSKdotCOM het volgende:
Wie weet waarom:-ik bijna bij niemand door zn files kan browsen? geeft elke keer "error trying getting file list" of "no files are being shared by user" terwijl deze user juist heel veel heeft?
-2 verschillende icoontjes staan voor de namen van de user...? bij sommige die met vleuels en sommige die zonder..
Dan betekent het waarshcijnlijk dat die user alleen mensen laat downlaoden die op zijn userlist staan
Als het niet lukt om te browsen (Error trying to get file list), dat gebeurt vaak als beide kanten een firewall draaien.
De 2 icoontjes:
Vleugels dicht = afwezig
Vleugels open = aanwezig
quote:Die pagina waar de FAQ op staan is offline, en ik zie ook nergens de FOK-room.
Op donderdag 11 september 2003 12:40 schreef R2cksson het volgende:[..]
Lees anders de FAQ eens door ofzo, hoe langer je met het programma werkt, hoe makkelijker het wordt.
quote:1 Yeah right
Op donderdag 11 september 2003 12:50 schreef Steve-O het volgende:
1 Maar wat ik zoek zal der vast niet te vinden zijn
2 me upload is laag , vooral met gamen
quote:
Op donderdag 11 september 2003 12:51 schreef Steve-O het volgende:[..]
underground Hip-hop
Hallo, ik share ook... .
Tudeludu
Topic beter lezen gaat.
Zanx Vlens_de_vos!!!
quote:jij hip-hop
Op donderdag 11 september 2003 13:47 schreef R2cksson het volgende:[..]
.
Hallo, ik share ook...
.
quote:
Op donderdag 11 september 2003 14:10 schreef Steve-O het volgende:[..]
jij hip-hop
![]()
![]()
hrdcore
quote:Stuk of 20
Op woensdag 10 september 2003 21:42 schreef Slam het volgende:
hoe groot is jullie banlijst eigenlijk?
anybody?
moet ik iets aan mijn instellingen veranderen ?
quote:
Op donderdag 11 september 2003 12:55 schreef E_Motion het volgende:[..]
http://38.115.131.131/slsk149fix.exe
Dit is de volledige install met fix
quote:Loop het topic effe door, pagina 7 ofzo.
Op vrijdag 12 september 2003 14:29 schreef DJMarcel.nl het volgende:
hoe kan het dat Soulseek down is al een week bij mij?anybody?
moet ik iets aan mijn instellingen veranderen ?
quote:Bij mij pagina 4. Hangt er helemaal vanaf hoe je het hebt ingesteld hé
Op vrijdag 12 september 2003 16:41 schreef R2cksson het volgende:[..]
Loop het topic effe door, pagina 7 ofzo.
quote:Ik ging ff uit van de standaardinstellingen. Maar goed, daar is dus een link naar het forum van slsk en daarop staat ook waarom enz.
Op vrijdag 12 september 2003 16:52 schreef ELTino het volgende:[..]
Bij mij pagina 4. Hangt er helemaal vanaf hoe je het hebt ingesteld hé
could not connect, the server might temporarely be down bla bla bla
wat kan ik hier aan doen?? dit zegt ie ook bij emule enzovoort
quote:Internet verbinding maken
Op zaterdag 13 september 2003 12:20 schreef Fallon het volgende:
bij mij zegt ie steeds:could not connect, the server might temporarely be down bla bla bla
wat kan ik hier aan doen?? dit zegt ie ook bij emule enzovoort
Nee, dat is flauw. Heb je misschien een router/firewall die alles tegenhoudt?
Vroeger downloadde ik wel hele albums, maar die deed ik niet in aparte mappen. Ik had dus 1 map mp3, en daaronder stonden allemaal genres met darain nummers.
Nu zit ik een paar albums te downloaden, dus gewoon een folder. Nu zit ik eraan te denken om ook de andere nummers in mappen onder te verdelen, maar sommige nummers van 128kbps zitten erbij. Dus wel een beetje vervuiling. Zal ik de mappen warain sommige 128 kbps nummers in zitten ook sharen, of liever niet?
quote:OK, heb wel een waarschuwing bij me info gezet
Op zaterdag 13 september 2003 17:04 schreef BDisOKE het volgende:
je kan ze gewoon sharen, sommige mensen vinden 128 wel oke.
Ik iig. niet
quote:Al mijn files zijn 128kbps, snap niet wat het probleem daarmee is...
Op zaterdag 13 september 2003 17:03 schreef yootje het volgende:
128kbps
*jank*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |