Na 2 eerder mislukte pogingen om een eigen TV zender te starten gaat Veronica het komend TV en radio seizoen weer een proberen.
V8 van SBS word Veronica8 en Sky Radio heeft nog wel een frequentie over voor VeronicaFM.
Met een paar jaar vertraging is deze samenwerking er toch nog van gekomen
In ieder geval gaan ze het deze keer niet overhaasten, deze week werd bekend dat zowel de Radio als TV hun geplande startdatum niet halen.
De radio begint eind augustus, en de TV zender trapt donderdag 20 september af met de films Gladiator en Trainspotting.
Daarmee willen ze zich meteen profileren als Filmzender.
Daarnaast kunnen we o.a. "The Mummy Returns", "The Fast and the Furious", American Pie 2", "The Art of War", "Big Momma's House", "Driven", "Remember The Titans", "Spy Kids", "Fifteen Minutes", "Bedazzled", "Pitch Black", "The Matrix", "The Mummy" en "The Nutty Professor 2" verwachten.
Waarschijnlijk allemaal zonder Hart van Nederland ertussendoor
Andere "top"programma's worden Fear factor, met Fabienne , de Waarheid van Gerard Joling
en verassend genoeg Top Gear, geen rip off, maar de originele BBC serie!!!
Hopelijk word het nu met SBS een combinatie van "Best of Both Worlds". Nu ze niet meer zo op eigen (wan)produkt vertrouwen moeten ze toch wel een kans van slagen hebben....
'Kben erg benieuwd. Wat is Top Gear voor 'n programma? Heb het op de BBC nooit gezien.
quote:Dat is hét programma op autogebied.
Op donderdag 31 juli 2003 17:19 schreef Massive het volgende:
Wat is Top Gear voor 'n programma? Heb het op de BBC nooit gezien.
quote:SBS haalt alle sex van hun 3 zenders af.
Op donderdag 31 juli 2003 17:20 schreef keeper het volgende:
Geen Webcamgrrrls meer?
quote:HET auto programma van Europa zo ongeveer
Op donderdag 31 juli 2003 17:19 schreef Massive het volgende:Wat is Top Gear voor 'n programma? Heb het op de BBC nooit gezien.
Daar worden auto's op een zorgvuldige en liefdevolle wijze vaak tot op het bot uitgetest op originele manieren!!!
quote:V8 wordt Veronica8.
Op donderdag 31 juli 2003 17:27 schreef Sai het volgende:
En daar gaat nog een zender weg die films uitzond van voor 1980. Of blijft V8 ook uitzenden?
Oftewel, V8 houd op te bestaan.
quote:Zondag waren de highlights, stond ie toch mooi vast met z'n Landcruiser. En hij ramde hem ook nog tegen wat boompjes op. Dat is wat andere koek dan de drempeltest hier in Nederland
Op donderdag 31 juli 2003 17:29 schreef calvobbes het volgende:[..]
HET auto programma van Europa zo ongeveer
Daar worden auto's op een zorgvuldige en liefdevolle wijze vaak tot op het bot uitgetest op originele manieren!!!
quote:V8 wordt eindelijk waar het oorspronkelijk voor opgezet is
Op donderdag 31 juli 2003 17:29 schreef calvobbes het volgende:[..]
V8 wordt Veronica8.
Oftewel, V8 houd op te bestaan.
quote:
ZES PERSONEN STRIJDEN OM 20.000 EURO
WIE HEEFT HET MEEST OVERTUIGENDE
VERHAAL IN 'JUDAS GAME'?
Veronica heeft een historie met spraakmakende programma's, het nieuwste voorbeeld hiervan is het spelprogramma 'Judas Game'. Zes deelnemers strijden om 20.000 euro, ze moeten elkaar overtuigen van de noodzaak dat juist zij dit geld het hardst nodig hebben.Het licht gaat aan, zes mensen zitten rond een tafel, 'Judas Game' begint. In de voorstel ronde wordt van elke deelnemer een filmpje getoond waarin ze uitleggen waarom juist zij de 20.000 euro verdienen. Iemand wil een droomwens in vervulling laten gaan, iemand anders is bedrogen en daardoor buiten haar schuld in de financiële problemen terechtgekomen, weer iemand anders wil het geld gebruiken om iemand anders te helpen, het zijn maar een paar voorbeelden van de verhalen die te verwachten zijn. Of deze verhalen echt waar zijn, dat weet niemand van elkaar. Voor hetzelfde geld is het verzonnen en wil deze persoon van het geld op vakantie. Meteen na de verhalen volgt de eerste wegstemronde waarbij iedereen openlijk moet aangeven wie er weg moet en waarom. Degene met de meeste stemmen mag vertrekken.
Als 'Judas Game' verder gaat krijgen de deelnemers de gelegenheid zich, met één andere deelnemer, af te zonderen in de complotkamer. Hier gaan de deelnemers op zoek naar een bondgenoot, een persoon met wie ze denken dat ze de grootste kans hebben om de finale te halen. Ze zullen elkaar van hun verhaal proberen te overtuigen en proberen te achterhalen of de ander hun het geld gunt. Hierna volgt weer een wegstemronde. Dit gaat zo door totdat er nog twee personen over zijn die elkaar treffen in de finale.
Nog twee personen zijn over en nu komt het erop aan. Er zijn drie mogelijkheden. Je kunt het geld met de ander delen en als de ander dat ook met jou doet heb je beide 10.000 euro. Als de ene deelnemer deelt maar de ander niet, dan gaat de ander er met al het geld vandoor. Als beide personen niet willen delen, krijgt niemand iets en gaan ze met lege handen naar huis. Gescheiden van elkaar geven de deelnemers in de complotkamer aan wat ze gaan doen, delen of niet. Dan volgt de confrontatie en moeten ze elkaar vertellen wat ze besloten hebben.
Wie is er eerlijk, wie niet, wie weet de ander het best te overtuigen en gaat er met het geld vandoor of vallen beide finalisten ten prooi aan hebzucht en grijpen ze beiden mis.
quote:Het trekken van kijkers?
Op donderdag 31 juli 2003 17:31 schreef extreme het volgende:[..]
V8 wordt eindelijk waar het oorspronkelijk voor opgezet is
quote:geniaal. met zo'n concept wint niemand die 20.000 euro
Op donderdag 31 juli 2003 17:31 schreef calvobbes het volgende:
Een programma wat nog wel een beetje terugkomt is "vooroordelen", maar dan in een andere vorm:
[..]
quote:Ja dat is bij zo'n beetje alle shows waar je geld kunt winnen het geval
Op donderdag 31 juli 2003 17:56 schreef Frenkie het volgende:geniaal. met zo'n concept wint niemand die 20.000 euro
31augustus Radio Veronica 103.2 fm (Rotterdam e.o) ik luister!!
quote:Met DJ's als Bart van Leeuwen, Peter Teekamp, Ferry Maat, Rob van Someren, Toine van Peperstraten en nog een hele rits anderen denk ik dat het geschreeuw wel gaat meevallen. Ze richten zich in elk geval op een oudere doelgroep dan 538.
Op dinsdag 19 augustus 2003 11:30 schreef Fully het volgende:
Ik ben niet zo blij met het feit dat ze die 103 frequentie gaan overnemen. Call me oldfashioned, maar ik ben bang dat het een blaat-en-schreeuw zender gaat worden van het kaliber 538. Ik reken mij inmiddels niet meer tot de Veronica-doelgroep.
quote:Nou, ik vind die jingles waarmee ze de overgang aankondigen anders al schreeuwerig genoeg.
Op dinsdag 19 augustus 2003 14:41 schreef Breuls het volgende:[..]
Met DJ's als Bart van Leeuwen, Peter Teekamp, Ferry Maat, Rob van Someren, Toine van Peperstraten en nog een hele rits anderen denk ik dat het geschreeuw wel gaat meevallen. Ze richten zich in elk geval op een oudere doelgroep dan 538.
Ik vind 103 goed zoals het nu is.
Het zal de leeftijd wel zijn denk ik.
quote:Ze zijn in elk geval minder erg dan het "You're one of us!!!" wat ze nu roepen (en nergens op slaat).
Op dinsdag 19 augustus 2003 15:04 schreef Fully het volgende:[..]
Nou, ik vind die jingles waarmee ze de overgang aankondigen anders al schreeuwerig genoeg.
Ik vind 103 goed zoals het nu is.
Het zal de leeftijd wel zijn denk ik.
quote:Dankzij die directeur hoe heet ie ookweer. Die verbande vlak voordat ie wegging bij SBS nog alle sex progs en nu zit ie bij hmg waar ie het ook uit de programmering heeft gevist
Op donderdag 31 juli 2003 17:22 schreef BlaatschaaP het volgende:[..]
Ja, het is een godswonder.
Nu hopen dat die sexreclames met die enorm lelijke snollen tussen dr. phil etc ook stoppen want dat is helemaal rotzooi.
quote:Dit moeten we gaan vieren!!
Op donderdag 31 juli 2003 17:22 schreef BlaatschaaP het volgende:[..]
Ja, het is een godswonder.
Maar is het wel echt waar..?
Ze gaan in ieder geval lekkere films uitzenden, Veronica wordt wel wat!
:P
za 20 september 2003 || 22.00u || TV PREMIERE: The Gladiator
Radio 538 dj Dennis Ruyer wordt de stem van het nieuwe Veronica TV. Dat schrijft Radio Veronica dj Alexander Stevens op zijn weblog. Ruyer presenteert op Radio 538 het programma 'Greatest Hits' en is co-host bij Rinkeldekinkel met Jeroen van Inkel. Hij begin zin carrière bij de piraat Counterpoint FM in Amsterdam.
Veronica televisie start twintig september op het kanaal van V8. Daarvoor is de Vereniging Veronica met SBS Broadcasting gefuseerd.
14-09-2003
bron: radiofreak.nl / alexanderstevens.nl
quote:Goeie keus!
Op zondag 14 september 2003 17:12 schreef kees81 het volgende:
Dennis Ruyer de stem van Veronica TV
En grappig dat hij de co-host is van de DJ die "naar verluidt de ochtendshow bij Veronica gaat doen"
Wordt dit nou het centrale Veronica topique? Want er zijn nog een shitload aan Veronicatopics:
Veronica/Yorin enzo
Veronica definitief een eigen zender, bevalt het?
Veronica probeert nu echt van alles
Waarom kijk JIJ niet naar Veronica?
Veronica samen met TMF en MTV
BNN teruggekocht door Veronica?
Veronica gaat in zee met SBS
Veronica vanaf september NIET op V8
Veronica is back!
Veronica wordt ME
Fiscus eist 20 miljoen van Veronica
[veronica]ben ik nou gek..
Veronica in onderhandeling met The Box?
Samenwerking tussen Veronica en BBC
[Dit bericht is gewijzigd door Duiveltja op 20-09-2003 22:00]
Maar ik heb hoop, en gun ze het succes wat ze hadden toen ze nog publieke zender waren en de jaren totdat Yorin begon uit te zenden.
Heb m'n icon maar even in de retro-veronica look gestyled.
[Dit bericht is gewijzigd door Darkinforcer op 20-09-2003 22:05]
quote:Gaat niet door, de baas van 538 (Lex Harding) leek het niet echt een goed idee dat Dennis iets ging doen voor Veronica. (bron Essent TXT)
Op zondag 14 september 2003 17:12 schreef kees81 het volgende:
Dennis Ruyer de stem van Veronica TVRadio 538 dj Dennis Ruyer wordt de stem van het nieuwe Veronica TV. Dat schrijft Radio Veronica dj Alexander Stevens op zijn weblog. Ruyer presenteert op Radio 538 het programma 'Greatest Hits' en is co-host bij Rinkeldekinkel met Jeroen van Inkel. Hij begin zin carrière bij de piraat Counterpoint FM in Amsterdam.
Veronica televisie start twintig september op het kanaal van V8. Daarvoor is de Vereniging Veronica met SBS Broadcasting gefuseerd.
14-09-2003
bron: radiofreak.nl / alexanderstevens.nl
En ik erger me nu al aan die levensgrote V linksboven in beeld. Kan die nog groter!?
De V van Verwaand zullen ze bedoelen.
Maarjah ff kijken wat hun aanbod is... misschien neem ik die V dan voor liev
quote:en het grappige is dat juist Alexander Stevens het is geworden
Op zondag 14 september 2003 17:12 schreef kees81 het volgende:
Dennis Ruyer de stem van Veronica TVRadio 538 dj Dennis Ruyer wordt de stem van het nieuwe Veronica TV. Dat schrijft Radio Veronica dj Alexander Stevens op zijn weblog. Ruyer presenteert op Radio 538 het programma 'Greatest Hits' en is co-host bij Rinkeldekinkel met Jeroen van Inkel. Hij begin zin carrière bij de piraat Counterpoint FM in Amsterdam.
Veronica televisie start twintig september op het kanaal van V8. Daarvoor is de Vereniging Veronica met SBS Broadcasting gefuseerd.
14-09-2003
bron: radiofreak.nl / alexanderstevens.nl
het lag dus toch neit aan mij dat ik die V zo groot vond misschien is dat alleen voor de eerste avond, you never know
Verder vind ik de films van vanavond al top, net Gladiator en nu Trainspotting, en als ik de reclames zo zie komt er een hoop leuks aan
dit is wel een blijvertje, want tenslotte is het gewoon V8 (een zender met een kijkersbasis) met een nieuwe naam
Zeer benieuwd wat de komende dagen gaan brengen. En dat logo is idd erg groot
[Dit bericht is gewijzigd door kyra1974 op 21-09-2003 12:31]
Het is en blijft een super film al heb je het al vaker gezien!
En Alexander Stevens deed het ook erg goed.
quote:Ik kende The Gladiator nog niet, maar ik heb de eerste 10 minuten alleen naar dat logo kunnen kijken. Later zat ik wel goed in de film en zag ik 'm niet meer, maar echt top van Veronica, dat ze zo'n film niet met rust kunnen laten!
Op zaterdag 20 september 2003 22:08 schreef sebaz het volgende:
Kan dat Veronica logo nog groter?!
donderdag van 22.05 tot 22.40 ==> ze zenden de BBC World versie (kort) en niet de BBC 1 versie (lang)
De langs versie duurt een uur, de korte een half uur. Tel daarbij nog 5 minuten reclame op en je hebt 35 minuten.
Wij willen de lange versie, die is veel kewler.
quote:Ja, maar rond middernacht viel ik in slaap, dus ik tel maar voor tweederde mee.
Op zondag 21 september 2003 11:09 schreef calvobbes het volgende:
Gladiator alleen al trok 860.000 kijkers!
quote:
Op zondag 21 september 2003 20:09 schreef Lambiekje het volgende:
J6 .. wat heeft Veronica een loei van een Logo zeg ..
Zijn ze zwaar gestoord geworden ofzo? Wat mij betreft is poging 3 nu al mislukt en een lachertje.
En wat als de 'topfilms' op zijn?
De grote V van Veronica zal slechts de eerste week - ter introductie -
vergroot te zien zijn. Na het weekend zal het logo minder prominent
aanwezig zijn.
Met vriendelijke groet,
Marloes Smit
Communicatieafdeling SBS Broadcasting B.V."
quote:Enemy of the State trok 903.000 gister
Op zondag 21 september 2003 11:09 schreef calvobbes het volgende:
Gladiator alleen al trok 860.000 kijkers!
Dus er zijn al veel mensen die de zender op hun TV hebben!Zeer benieuwd wat de komende dagen gaan brengen. En dat logo is idd erg groot
Daarmee staat Veronica op een gedeelde 2e plaats qua martaandeel, samen met SBS6, beide 9%, alleen RTL4 heeft hoger, namelijk 20%.
quote:
Op woensdag 24 september 2003 11:16 schreef -Mk- het volgende:
"Vriendelijk bedankt voor je mail.De grote V van Veronica zal slechts de eerste week - ter introductie -
vergroot te zien zijn. Na het weekend zal het logo minder prominent
aanwezig zijn.Met vriendelijke groet,
Marloes Smit
Communicatieafdeling SBS Broadcasting B.V."
quote:Ja dat dachten ze bij de vorige poging ook. Toen was bijna alles zelf gemaakt.....
Op maandag 22 september 2003 20:54 schreef BlueEyeZ het volgende:
Ze hebben hun eigen programma's nodig
Maar het zou denk ik ook geen kwaad kunnen om zelf iets meer Nederlandse programma's te maken. Tot nu toe hebben ze alleen Veronica Vibes en Judas Game als "van eigen bodem".
quote:Mjah, jammer, die reclamepingels zijn niet leuk, "uuuuuaaaaah", doe dan "Dit is Veronicaaaaa" ofzo...
Op woensdag 24 september 2003 20:12 schreef kees81 het volgende:
Veronica is gewoon weer back van weggeweest!check the station calls!
http://home.tiscali.nl/network/veronica/
Maar het geheel ziet er erg mooi uit
[Dit bericht is gewijzigd door -Mk- op 24-09-2003 21:25]
maar ik vroeg me af: waarom hebben ze Luc van Rooij niet genomen? Die zit weer bij Radio Veronica, en was toen Veronica nog bij de HMG zat toch ook de vaste voiceover van de zender... inclusief programma's als de eerste paar Big Brothers meen ik me te herinneren
naja 't zal wel z'n redenen hebben
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |