De laatste jaren is Boekarest een stuk toegankelijker geworden. Ergens is het ook wel een beetje z'n charme verloren daardoor, maar aan de andere kant zijn dingen ook eenvoudiger geworden.quote:Op donderdag 2 februari 2017 11:13 schreef SEMTEX het volgende:
Even een schopje omhoog, ik overweeg ook een stedentripje.
Desgewenst in combinatie met een stedentripje langs Sofia waar je ook kan meedemonstreren met de Bulgaren voor de Roemeense Ambassade.quote:Op zondag 5 februari 2017 22:04 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
De laatste jaren is Boekarest een stuk toegankelijker geworden. Ergens is het ook wel een beetje z'n charme verloren daardoor, maar aan de andere kant zijn dingen ook eenvoudiger geworden.
Op dit moment kun je nog mee-demonstreren tegen corruptie in de avonduren. Laatste week behoorlijk druk op de pleinen.
Moet je dat willen als je toerist bent?quote:Op zondag 5 februari 2017 22:04 schreef Citizen.Erased het volgende:
Op dit moment kun je nog mee-demonstreren tegen corruptie in de avonduren. Laatste week behoorlijk druk op de pleinen.
Wie is dat op je usericon?quote:Op maandag 6 februari 2017 12:17 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Moet je dat willen als je toerist bent?
Het is wel een belevenis natuurlijk.quote:Op maandag 6 februari 2017 12:17 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Moet je dat willen als je toerist bent?
Nee, het is verder weinig spannend. En ook niet iets om je zorgen om te maken voor de restquote:Op maandag 6 februari 2017 12:17 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Moet je dat willen als je toerist bent?
Die mensen staan daar wel om een begrijpelijke reden natuurlijk. Kan me nog steeds niet indenken dat we in Nederland zo massaal de straat op kunnen gaan, hier blijft iedereen op de bank zitten.quote:Op maandag 6 februari 2017 13:05 schreef Dven het volgende:
[..]
Nee, het is verder weinig spannend. En ook niet iets om je zorgen om te maken voor de rest
Punt is dat de politieker die dit soort wetgeving in Nederland dan ook maar durft voor te stellen simpelweg politieke zelfmoord pleegt. Niet dat het in Roemenië anders is maar die lullo's dachten er blijkbaar mee weg te komen.quote:Op maandag 6 februari 2017 20:14 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Die mensen staan daar wel om een begrijpelijke reden natuurlijk. Kan me nog steeds niet indenken dat we in Nederland zo massaal de straat op kunnen gaan, hier blijft iedereen op de bank zitten.
Volgende week ga ik weer terug, dan zal het wel iets rustiger zijn vermoed ik zo.
Niet relevant.quote:
In mei heb je trouwens de (halve) marathon van Varna. Goed te combineren met een paar dagen relaxen aan zeequote:
Niet relevant.quote:Op dinsdag 7 februari 2017 11:30 schreef Dven het volgende:
[..]
In mei heb je trouwens de (halve) marathon van Varna. Goed te combineren met een paar dagen relaxen aan zeeTemperatuur is die tijd van het jaar ook vrij aangenaam. Zee nog wel een beetje koud maar dat kan alleen maar verfrissend zijn.
Dan heb jij dit topic niet goed opgelet.quote:
Welkom in het topic over Roemenië: Varna is a port city and seaside resort on Bulgaria's Black Seaquote:Op dinsdag 7 februari 2017 12:10 schreef Dven het volgende:
[..]
Dan heb jij dit topic niet goed opgelet.
En omdat mevrouw eerder heeft aangegeven voornamelijk op zoek te zijn naar stedentripjes achter het gordijn in combinatie met een (halve) marathon en Varna vanaf Boekarest beter te bereiken is dan 75% van Roemenië is het in dit geval wel degelijk relevant. Beter opletten.quote:Op dinsdag 7 februari 2017 12:11 schreef MCH het volgende:
[..]
Welkom in het topic over Roemenië: Varna is a port city and seaside resort on Bulgaria's Black Sea
Mocht ik Roemenië eens bezoeken dan wil ik zeker het parlementspaleis in Boekarest zien wel daarna gelijk verder.quote:Op dinsdag 7 februari 2017 11:25 schreef Dven het volgende:
Ik snap overigens niet waarom iemand die naar Roemenië gaat voor Boekarest kiest. Zelfde idee als Bulgarije-Sofia. Beide prachtige landen met fantastische streken, veel natuurschoon en heerlijke steden maar zowel Boekarest als Sofia zijn totaal niet representatief voor het land. Beetje een prijsvechterssyndroom. Enorm zonde.
ik snap je punt, maar ik dan vind ik Boekarest nog een toch stuk leuker dan Sofia.quote:Op dinsdag 7 februari 2017 11:25 schreef Dven het volgende:
Ik snap overigens niet waarom iemand die naar Roemenië gaat voor Boekarest kiest. Zelfde idee als Bulgarije-Sofia. Beide prachtige landen met fantastische streken, veel natuurschoon en heerlijke steden maar zowel Boekarest als Sofia zijn totaal niet representatief voor het land. Beetje een prijsvechterssyndroom. Enorm zonde.
Hoeft niet per se achter het gordijn hoorquote:Op dinsdag 7 februari 2017 12:13 schreef Dven het volgende:
[..]
En omdat mevrouw eerder heeft aangegeven voornamelijk op zoek te zijn naar stedentripjes achter het gordijn in combinatie met een (halve) marathon en Varna vanaf Boekarest beter te bereiken is dan 75% van Roemenië is het in dit geval wel degelijk relevant. Beter opletten.
De kloosters in Bukovina zijn prachtig.quote:Op zondag 12 maart 2017 15:00 schreef Liftdeur het volgende:
Iemand misschien nog leuke ideeën? We zijn met onze reis minstens een week lang in Roemenië.
TRV / Roadtrip Oost-Europa
Hoe verwacht je door Roemenie heen te reizen en waar liggen je interesses? Zijn best een aardige steden om te bezoeken en als je van "strand" houdt ook genoeg mogelijkheden rond Constanța.quote:Op zondag 12 maart 2017 15:00 schreef Liftdeur het volgende:
Iemand misschien nog leuke ideeën? We zijn met onze reis minstens een week lang in Roemenië.
TRV / Roadtrip Oost-Europa
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |