<--- Bosvelt ( + 350.000 euro )
---> Schreuder ( -3.000.000 euro )
23/7/2003 14:37
Real Sociedad heeft een persconferentie belegd om bekend te maken dat Javier de Pedro zo goed als zeker vertrekt. De Baskische club heeft aanbiedingen voor de international ontvangen, die de club en de speler niet kunnen laten lopen. Om welke clubs het gaat, wil Sociedad niet zeggen.
De Pedro staat nog één jaar onder contract bij de club uit San Sebastián en kan volgend seizoen dan ook transfervrij verhuizen. Om nog wat geld voor de 29-jarige linkspoot te vangen, heeft de nummer twee van afgelopen seizoen besloten De Pedro te laten gaan. Al is dat met pijn in het hart.
'Sociedad is nooit van plan geweest hem van de hand te doen maar de wil van de speler is doorslaggevend geweest. Hij heeft mij benaderd met de medededling dat hij een niet te overtreffen aanbod heeft gekregen zowel qua duur als qua verdiensten. Dit is de kans van zijn leven en daar moet je rekening mee houden', aldus algemeen directeur Roberto Olabe.
Volgens de Spaanse pers zouden het Franse Girondins Bordeaux en het Engelse Southampton serieuze interesse hebben in De Pedro. Als transfersom wordt het bedrag van drie miljoen euro genoemd. De Pedro speelde tien seizoenen voor Real Sociedad en geldt als een van de meest populaire spelers bij de fanatieke fans.
Southampton en Bordeaux..toch niet echt de kans van je leven als je het mij vraagt
quote:Hoe zit het eigenlijk met Goater, die was toch twee seizoenen geleden de grote man bij Manchester City? Vorig seizoen weinig meer van gezien.
Op woensdag 23 juli 2003 13:59 schreef DIGGER het volgende:
Goater van Man City naar Reading (1st Division)
Internazionale ziet mogelijk alsnog af van de transfer van Khalilou Fadiga. De Senegalese aanvaller van AJ Auxerre tekende twee weken geleden een driejarig contract bij de Italiaanse club, maar na de medische keuring zijn er twijfels gerezen over de fitheid van de international.
In eerste instantie deed Inter nogal geheimzinnig over de kwaal die de medici bij Fadiga ontdekten. Nu is duidelijk geworden dat de 28-jarige Afrikaan kampt het hartritmestoornis.
'Wij vinden de speler niet geschikt om op het hoogste niveau te spelen', legde cardioloog Bruno Caru uit in La Gazzetta dello Sport. 'Fadiga heeft een niet normale hartritmestoornis, waarmee hij absoluut niet zomaar kan uitkomen in competitieverband.'
De woorden van Caru lijken te impliceren dat Inter Fadiga zal terugsturen naar Auxerre. 'Ik denk dat de situatie niet uitzichtloos is en dat hij kan worden geholpen. Maar daar is tijd voor nodig. In de praktijk heeft het geen zin om snel weer een medische keuring te doen. Dat is pas nuttig na ongeveer een jaar', aldus Caru.
Fadiga's zaakwaarnemer Pape Diouf meent niet dat de transfer nu al moet worden afgeblazen. 'Fadiga ondergaat allerlei tests bij de beste Franse en Europese specialisten. Wij zullen de resultaten aan het eind van de week laten zien aan de medisch verantwoordelijken bij Inter', vertelde Pape Diouf vol vertrouwen. 'Misschien overdrijft men de resultaten van de keuring in Milaan en zijn ze niet goed geďnterpreteerd.'
Inter heeft overigens wel reden om voorzichtig te zijn. In 1996 bleek dat Nwankwo Kanu na zijn komst van Ajax naar Inter een niet goed functionerende hartklep had. De Nigeriaan moest in de Verenigde Staten onder het mes om de hartkwaal te verhelpen. Na zijn herstel kwam Kanu nog wel uit voor Inter maar de lange aanvaller slaagde er niet in te overtuigen bij de nerazzurri.
Zico Tumba staat voor een overgang naar FC Wil. De spits van NEC, die medisch werd goedgekeurd, wacht een gesprek met Belanov af voor hij een beslissing neemt.
De trainers Andermatt en Wildhaber willen Tumba graag aan zijn selectie toevoegen. Ook de Kongolese spits zelf staat niet onwelwillend tegenover de Zwitserse club. Een medische keuring heeft geen fysieke problemen aan het licht gebracht. De conditionele achterstand vormt geen obstakel voor de overgang.
Donderdag heeft Tumba een gesprek met de nieuwe technisch directeur Igor Belanov. De Russische oud-international heeft de touwtjes in handen sinds vorige week een investeerder een meerderheidsbelang in FC Wil heeft genomen. Als de aanbieding van Belanov interessant genoeg is, blijft Tumba in Zwitserland. De aanvaller mag weg bij NEC.
FC Wil heeft Bernard Schuiteman in de wachtkamer gezet. De Nederlandse verdediger, die graag in Zwitserland wil spelen, is in de zoektocht naar een nieuwe club neergestreken bij Rot-Weiss Essen. Bij de Duitse club speelt hij deze week een oefenwedstrijd.
De Graafschap hoopt zo snel mogelijk doelman Arno van Zwam aan de selectie te kunnen toevoegen. De oud-doelman van Fortuna Sittard komt momenteel nog uit voor het Japanse Jubilo Iwata.
Het geduld van trainer Frans Adelaar raakt kennelijk zo zoetjes aan op. Jurgen Wevers, de huidige eerste keeper, viel dinsdagavond in het oefenduel met AGOVV (3-1 winst) opnieuw op in negatieve zin. De jonge goalie, die veel ballen losliet en een onzekere indruk maakte, stond het afgelopen seizoen ook al ter discussie.
De interesse voor Van Zwam is er al langer, maar het ambitieuze De Graafschap heeft haast. De komst van Van Zwam op de Vijverberg wordt in augustus verwacht.
Overigens speelt Marciano Kastoredjo (21) komend seizoen defintief voor De Graafschap. Het kost de verdediger wel een afkoopsom aan het Veenendaalse DOVO, heeft de rechtbank in Utrecht bepaald. DOVO had met Kastoredjo een mondelinge overeenkomst, maar de linksback tekende vervolgens een driejarig contract bij De Graafschap.
Het vertrek van Emile Mbamba bij Vitesse lijkt nog slechts een kwestie van tijd. De aanvaller maakte in de voorbereiding zoveel indruk, dat de clubs in de rij staan.
Vooral Mbamba's optreden afgelopen week tijdens het Dunlopillo Summer Cup tournament in Kopenhagen, wekte de nodig interesse. Vooral het Turkse Gaziantepsor was meteen uitermate geďnteresseerd, maar de pas twintigjarige aanvaller uit Kameroen heeft inmiddels laten weten dat hij daar niet naartoe wil.
Gaziantepspor is overigens niet de enige Turkse club met belangstelling, terwijl ook het Duitse Hannover 96 haar interesse heeft laten blijken. Concreet is echter de belangstelling van het Franse AC Ajaccio, dat zich intussen bij Vitesse voor de aanvoerder van Olympisch Kameroen heeft gemeld.
Het Corsicaanse Ajaccio komt uit in de Franse hoogste klasse, waar het een seizoen geleden naartoe promoveerde. De Corsicaanse club wil Mbamba het liefste huren. Vitesse heeft echter laten weten dat er alleen over verkoop te praten valt.
Schreuder, die tussen 1991 en 1993 nog bij Feyenoord onder contract stond, wil een overgang ontkennen noch bevestigen. Dit meldt althans Omroep Brabant.
Gisteren weigerde de 30-jarige middenvelder van NAC Breda overigens nog de overstap naar Austria Wien om persoonlijke redenen. NAC was eerder wel tot een akkoord gekomen met de Oostenrijkse club.
De transfer van Bosvelt naar Manchester City zou overigens nog niet afgerond zijn. Volgens de Engelse club moet Feyenoord het gedane bod nog officieel accepteren en ook zou er nog gesproken moeten worden met Bosvelt zelf. Zelfs een medische keuring staat nog op het programma.
De club bekent echter ook dat het weinig problemen verwacht en dat Bosvelt hoogstwaarschijnlijk maandag zijn opwachting zal maken in de selectie van City.
Uche zelf zou tot nu toe echter nog geen gebruik hebben gemaakt van de clausule, in de verwachting dat zijn club Wisla Krakow hem toch wel zou laten gaan.
Volgens het eerder genoemde voetbalblad zou de Nigeriaanse speler nu via de FIFA willen afdwingen dat Wisla zich aan de clausule in zijn contract houdt.
quote:
Alex Ferguson concentreert zich nu op CassanoMANCHESTER UNITED, 23 juli 2003 15:33 - Het valt Alex Ferguson niet mee voldoende versterkingen aan te trekken voor komend seizoen. Hoewel Manchester United toch een van de kapitaalkrachtigste clubs ter wereld is, greep het bijvoorbeeld naast Ronaldinho, die voor Barcelona koos. Daarnaast zit ook een transfer van Newcastle-ster Kieron Dyer naar Old Trafford er niet in. Newcastle United wil Dyer namelijk niet verkopen. Ten langen leste concentreert de Engelse kampioen zich nu dan maar op Antonio Cassano, de 22-jarige aanvallende middenvelder van AS Roma.
Ferguson volgt hem al enkele seizoenen en inmiddels zou Cassano zelf ook wel wat zien in een overgang naar Engeland.Bron: www.voetbalonline.nl
quote:(Als het waar is) Vraag ik me af wat die wel niet moet kosten, paar jaar geleden kostte hij, als ik het me goed herinner, iets van 80 miljoen guldens toen die van Bari kwam.
Op woensdag 23 juli 2003 21:55 schreef Qi het volgende:[..]
Dit is via-via dus verw8 er niet al te veel van, mar het zou best kunnen
quote:Je zat er dichtbij in de buurt, maar het was 'slechts' 70,4 miljoen gulden; omgerekend 32 miljoen euro. Tegenwoordig is 32 miljoen euro voor een topspeler niet eens schokkend meer, dus het zou best kunnen. Nu Cassano wat ouder is geworden zal de transfersom misschien ook iets lager zijn.
Op woensdag 23 juli 2003 23:13 schreef mr_cucumber het volgende:[..]
(Als het waar is) Vraag ik me af wat die wel niet moet kosten, paar jaar geleden kostte hij, als ik het me goed herinner, iets van 80 miljoen guldens toen die van Bari kwam.
Bron: Eindhovens Dagblad
quote:Rampweek voor Feyenoord
Op donderdag 24 juli 2003 08:57 schreef Dylan Dog het volgende:
PSV wil Van Bronckhorst, transfersom is alleen te hoog. 'Gio' heeft aan Hiddink aangegeven dat hij wel zin heeft in een overgang naar PSV, al dan niet op huurbasis.Bron: Eindhovens Dagblad
quote:Lees zelf:
Op donderdag 24 juli 2003 09:54 schreef RedGuy het volgende:
Gio heeft zelf aangegeven over twee jaar naar Feyenoord terug te willen keren, dus dit bestempel ik voorlopig als onzin.
http://www.krantenonline.nl/regioportal/WEM/0,2622,2637__1701879_,00.html
quote:Staan ook echt veel quotes van Van Bronckhorst in...
Op donderdag 24 juli 2003 10:15 schreef Dylan Dog het volgende:[..]
Lees zelf:
http://www.krantenonline.nl/regioportal/WEM/0,2622,2637__1701879_,00.html
quote:So? Hiddink heeft met Van bronckhorst gesproken en die ziet er wel wat in...
Op donderdag 24 juli 2003 10:34 schreef PokerFace het volgende:[..]
Staan ook echt veel quotes van Van Bronckhorst in...
quote:In principe voor de linkerkant, maar kan natuurlijk op meerdere plaatsen uit de voeten. Komt bij dat PSV in Korea wat in een ander systeem heeft gespeeld bijv. in de finale en dat Gio daar misschien wel erg goed in zou kunnen passen.
Op donderdag 24 juli 2003 11:44 schreef methodmich het volgende:
Zou een mooie zijn, van Bronckhorst op linksback? Of ipv Vogel??
quote:
selectie heeft ook bijgeleerd. PSV heeft tactisch een stap vooruit gezet. In de finale tegen Olympique Lyon speelde de ploeg niet het gebruikelijke 4-4-2 systeem, maar volgens een concept waarin buitenspelers ontbraken. Drie controlerende middenvelders op rij voor de verdedigingslinie van vier bieden meer zekerheid in internationaal voetbal. In het verleden voetbalde PSV in de Champions League te naďef. Hiddink wil zijn elftal meer uitgekookt en controlerend laten spelen. Als het beter is om het initiatief aan de tegenstander te laten moet dat maar in de Champions League.
'We hebben in de finalewedstrijd dubbele winst geboekt. Als je met een pure linksbuiten en rechtsbuiten speelt, ben je internationaal erg kwetsbaar. De drie aanvallers zijn in dat systeem niet meer plaatsgebonden. Als je zo voetbalt heb je meer controle op het spel. Dat heb je in de Champions League hard nodig. Je kunt zo ook tegen Ajax en Feyenoord voetballen. Of tijdens een wedstrijd naar dat systeem omschakelen als de situatie er om vraagt. De ploeg heeft dit goed opgepikt. Een elftal als dat van PSV moet meerdere systemen kunnen spelen.'
De transfer van Roy Makaay naar Bayern München kan niet lang meer uitblijven. Volgens de Spaanse sportkrant MARCA zijn Deportivo La Coruńa en de Duitse kampioen het op een paar details na eens. Bayern zou 21 miljoen euro betalen voor de Europees topscorer.
Afgelopen dinsdag hervatten de clubs de onderhandelingen. Met succes, zo lijkt het. Bayern verhoogde het laatste gedane bod van vijftien miljoen en Depor toonde zich bereid niet halsstarrig vast te houden aan de gevraagde 25 miljoen. Makaay zelf heeft al eerder aangegeven Bayern wel te zien zitten.
Volgens MARCA kregen Makaay en zijn coach Javier Irureta woensdag na de training van Deportivo van bestuurslid technisch zaken Eduardo López 'Beci' te horen dat het akkoord tussen de clubs er bijna is. Makaay zou donderdag het trainingskamp van de Spaanse club verlaten om naar München te reizen.
Makaay wilde zelf niets zeggen over de stand van zaken maar zijn zaakwaarnemer Rob Jansen tegenover het ANP wel. 'Het gaat inderdaad de hele goede kant op. Maar ja, de handtekening ontbreekt nog.'
Makaay had afgelopen seizoen een groot aandeel in de vroege uitschakeling van Bayern München in de Champions League. Met drie goals in het Olympia Stadion bezorgde de trefzekere spits de Duitsers een 3-2 nederlaag. In Riazor wonnen de Galiciërs opnieuw, nu met 2-1 dankzij de winnende goal van... Makaay.
Komst van Tévez naar Bayern voorlopig van de baan
Bayern München heeft de overgang van Carlos Tévez voorlopig even uitgesteld. De spelmaker van Boca Juniors zou na de winterstop naar Bayern verhuizen. De onderhandelingen zijn echter vastgelopen. Bayern wil nu in de winterstop opnieuw een poging wagen om de Argentijnse nummer 10 in te lijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |