hmm jane's addiction, dat zou inderdaad wel een goeie geweest zijn zeg.. maar goed, zo kan ik nog wel een droomlijstje opnoemen met 'algemeen geaccepteerde acts die een niet zo uitgemolken imago hebben'.
quote:
Op vrijdag 25 juli 2003 20:47 schreef thevomit het volgende:
'algemeen geaccepteerde acts die een niet zo uitgemolken imago hebben'.
Live heeft 2 slippertjes aan albums gemaakt, indeed eerste 3 zijn goed en de laatste gaat iig weer in die richting, scheelt weer. Goed idee van ze.
En heeft placebo ook niet in het roddelcircuit gelegen qua lowlands? Al is t alleen dat ze qua tour de mogelijkheid hebben om naar biddinghuizen te komen -> Duitsland is echt niet zo'n grote afstand...
Zin in Lowlands, benieuwd naar oa Kaizers Orchestra en Audio Bullys
quote:Over smaak valt niet te twisten.
Op vrijdag 25 juli 2003 20:13 schreef TearSong het volgende:
gaan we nog uitleggen waarom we dat vinden?
Ook de suggestie van jane's addiction kan ik wel mee leven.
Als ik zo naar het programma van '94 kijk moet ik wel zeggen dat daar namen op staan die nu wel redelijk groot zijn, of het een of ander betekend hebben in de muziekgeschiedenis. Ik heb het idee dat ik dat in de loop der jaren toch steeds meer begin te missen, of ik moet natuurlijk een stuk van de huidige muziek scene niet meer meekrijgen.
Vorobeeldje : motorpsycho timmert al zo lang aan de weg, maar krijgt voor het major publiek maar geen voeten aan de grond. Ook hun optreden van afgelopen LL was ook weer super.
quote:Ik vind de Red Hot Chillie Peppers eigenlijk wel wat voor Pinkpop. Op Lowlands mogen ze wel wat meer risico nemen.
Op zaterdag 26 juli 2003 14:01 schreef Basp1 het volgende:
De band die ik tot nu toe nog steeds niet op LL heb gezien, en wel vind dat er thuis hoort hadden ze dan maar moeten nemen, de red hot chillie peppers. Niet dat die altijd van zulke kwaliteits muziek maken, maar dan hebben we tenminste iets anders dan de zoveeltse keer Live.
quote:Is dat niet het resultaat als ze steeds allemaal geld stoppen in "gevestigde" bands?
Als ik zo naar het programma van '94 kijk moet ik wel zeggen dat daar namen op staan die nu wel redelijk groot zijn, of het een of ander betekend hebben in de muziekgeschiedenis. Ik heb het idee dat ik dat in de loop der jaren toch steeds meer begin te missen, of ik moet natuurlijk een stuk van de huidige muziek scene niet meer meekrijgen.
quote:Motorpsycho was zeker briljant.
Voorbeeldje : motorpsycho timmert al zo lang aan de weg, maar krijgt voor het major publiek maar geen voeten aan de grond. Ook hun optreden van afgelopen LL was ook weer super.
quote:Beastie Boys heb ik nog wel op lowlands gezien overigens, was een leuk feestje.
Op vrijdag 25 juli 2003 20:40 schreef rubbereend het volgende:
nou kijk k vin t nie erg dat live komt, maar k had t leuker gevonden als ze dat geld aan een andere grote act hadden besteed, eentje die niet zo vaak in nederland komt, iets als Garbage of Beastie Boys......
| CD 1: |
| 01 Foo Fighters - Low 00:04:29 |
| 02 Bettie Serveert - Smack 00:02:12 |
| 03 Mando Diao - The Band 00:03:17 |
| 04 Goldfrapp - Train 00:04:07 |
| 05 Moloko - Blow X Blow 00:03:14 |
| 06 Vive La Fete - Maquillage 00:03:49 |
| 07 Mint Royale - Sexiest Man In Jamaica 00:04:04 |
| 08 Gusgus - Dance You Down 00:06:06 |
| 09 Audio Bullys - We Don't Care 00:03:33 |
| 10 The Raveonettes - That Great Love Sound 00:03:16 |
| 11 The Spades - Hit 'n' Run 00:02:27 |
| 12 Sugarcult - Pretty Girl 00:03:25 |
| 13 The Vandals - Soccer Mom 00:02:56 |
| 14 The Ataris - In This Diary 00:03:51 |
| 15 The Blood Brothers - Ambulance Vs Ambulance 00:02:50 |
| |
| CD 2: |
| 01 Das Pop - You 00:03:59 |
| 02 Turin Brakes - Painkiller 00:03:56 |
| 03 Feeder - Love Pollution 00:04:12 |
| 04 Calexico - Quattro 00:04:38 |
| 05 Dusminguet - Rock & Roll 00:04:30 |
| 06 Slovo - Hound Dog 00:06:11 |
| 07 't Hof Van Commerce - Slaet i min gat 00:03:22 |
| 08 Raymzter - Rayalistisch 00:01:25 |
| 09 Micheal Franti & Spearhead - Everybody Deserves Music 00:04:36 |
| 10 Matthew Herbert Big Band - Everythings Changed 00:04:42 |
| 11 Saybia - Demons 00:03:28 |
| 12 Guano Apes - Pretty In Scarlet 00:04:06 |
| 13 The Coral - Pass It On 00:04:08 |
| 14 Interpol - PDA 00:04:59 |
| 15 Caesar - Supersonic 00:02:51 |
| |
| CD 3: |
| 01 Stuurbaad Bakkebaard - Down Little Dog 00:06:06 |
| 02 The Sheer - She Knows 00:04:30 |
| 03 Soundsurfer - This Is For The One 00:04:52 |
| 04 Floris - One More Day 00:04:27 |
| 05 Alamo Race Track - We Like To Go On 00:03:41 |
| 06 Face Tomorrow - Feel Free 00:04:44 |
| 07 Rosemary's Sons - All In Hand 00:03:48 |
| 08 The Skidmarks - Get On Out Of Here 00:03:21 |
| 09 This Beautiful Mess - Fly Anna Fly 00:04:05 |
| 10 Van Katoen - Schijf 'es op 00:03:09 |
| 11 Smogus - Nasty 00:02:57 |
[Dit bericht is gewijzigd door Doopy-X- op 26-07-2003 17:16]
quote:nee maar he loopt nu een hele grote groep mensen uit te maken voor suf, dan wil ik jouw visie op de LIVE-fan wel eens weten. Vertel mij maar eens hoe en wat een LIVE-fan is. Dat geeft echt geen ene hol te maken met smaak, je kunt een band wel niet leuk maken maar een publiek van een band kan heel divers zijn. Als jij al die mensen een stempeltje 'suf' geeft kun je tenminste wel zeggen waarom.
Op zaterdag 26 juli 2003 12:25 schreef Lemmeb het volgende:[..]
Over smaak valt niet te twisten.
quote:gevonden?:P
Op zaterdag 26 juli 2003 21:58 schreef RiddlerMark het volgende:
*terugvindtpost*ja, ik ga er ook heen, en heb zeer veel zin in Rancid
![]()
quote:dat snap jij niet he
Op zaterdag 26 juli 2003 22:05 schreef TIC het volgende:[..]
gevonden?:P
quote:nou heb t vermoeden dat een hele hoop mensen nog zaten te wachten op die ene grote act en dan komen ze met live, een band die al zo vaak te zien is in nederland en niet echt vernieuwend meer bezig is.
Op zaterdag 26 juli 2003 22:44 schreef paultje- het volgende:
waarom zo veel negatiefs over live....
ik zeur tog ook niet de heletijd dat ik een andre band hele maal nix vind:S
Als je op de knop metal drukt komen er niet meer dan 4 bands te voorschijn wat is dat nou???
quote:
Op zondag 27 juli 2003 15:45 schreef KaheemSaid het volgende:
Echt een te kutte line up diit jaar, vorig jaar vond ik hem al minder worden maar dit jaar.Als je op de knop metal drukt komen er niet meer dan 4 bands te voorschijn wat is dat nou???
Op MTV is trouwens ook erg veel terug te zien van div. festivals
quote:We houden het er maar bij dat het kwam omdat het uh....ik weet het niet. Het boeit niet, Oasis moet gewoon naar Nederland komen.
Op donderdag 24 juli 2003 12:50 schreef kroegtijger het volgende:[..]
net als op pinkpop een paar jaar geleden? krijgen ze weer alles t podium op gegooid.....denk dat ze voorlopig hun buik vol hebben van festivals in nederland.
Ik wil trouwens nog wel meer bands, maar die komen toch niet. Volgend jaar maar het Carling Weekend of Glastonbury.
quote:RHCP meer iets voor pinkpop ? Als festival moet je natuurlijk ook publiekstrekkers hebben (de wat grotere namen). Ze kunnen veel bands kwijt dus plek zat voor bekendere EN onbekendere bands.
Op zaterdag 26 juli 2003 14:17 schreef Vuur het volgende:
Ik vind de Red Hot Chillie Peppers eigenlijk wel wat voor Pinkpop. Op Lowlands mogen ze wel wat meer risico nemen.
Ik vind dat ze dit jaar (naast mijn al genoemde Janes Addiction) misschien wel the Strokes of White Stripes moeten hebben.
Jane's addiction is ook geen risico vind ik dan, dat is op zich ook al een gevestigde band op een comeback-tour notabene. (niks mis mee, en ik zou ze graag zien !), the Strokes en White Stripes vind ik ook al geen risico meer hoor.
Kijk naar de bands die je niet kent en ga daar eens heen, dat zijn de RISICO bands
Zeker:
- Kaizers Orchestra bijv. ken je die ? Zeker de moeite waard live !
- Electric Six
- Mars Volta
- Goldfrapp
- the Raveonettes
Iets minder:
- the Datsuns
- the Coral (iets bekender)
- the Music (komt niet meer maar was ook een aanrader)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |