Derhalve staan gepland:
De bubbelbadmeeting
Dit geweldige feest op zondag 21 september in Sanadome wil je natuurlijk niet missen! In je hippe bikini dan wel snelle zwembroek kun je dit allemaal beleven.. Maak je op voor tenenkrommend lekkere massages, uitbundige bubbelbaden en soortgelijk amusement.. uiteraard afgesloten met een heerlijk diner in een prachtige ambiance..
Aanmeldingen:
- DaBuzzz (zeker mee)
- Dagwaarde (zeker mee)
- Heijx (zeker mee)
- Loesje (zeker mee)
- Muurbloempje (zeker mee)
- Pea4Fun (zeker mee)
- Plokky (zeker mee)
- Shark.Bait (zeker mee)
- Zwijntje (zeker mee)
- Amstelbright (misschien)
- Kozzmic (misschien)
Daarna maken we ons op voor...
De In-Between meeting
Opnieuw een uitbundige happening op zaterdag 18 oktober (let op de datum is veranderd !!!!) waarvoor iedere 30er (of bijna 30er.. of al lang 30er geweest zijnde) is uitgenodigd. Meld je aan.. het wordt gezellig.
We beginnen de dag met een bezoek aan Diergaarde Blijdorp in Rotterdam.. waar de apen ons gaan bekijken en waar we op leeuwenjacht zullen gaan
De dag wordt besloten met een diner in een restaurant naar keuze...
Tot nu toe hebben we twee tips die we willen aanbevelen...
1. Restaurant Malakka: Een chinees/indonesisch restaurant.
2. Restaurant Conzales: Een barbeque restaurant in Rotterdam aan de Maas.
Alle andere tips waar we met zo'n 25 man terecht kunnen zijn natuurlijk van harte welkom. Aan het einde van deze maand zullen we stemmen naar welk restaurant we gaan.
Eén kleine opmerking: In beide restaurants is het mogelijk aparte dingen klaar te zetten.. bijvoorbeeld voor vegetariërs of wanneer je bepaalde allergieën hebt.
Bij beide restaurants die we nu hebben uitgekozen, ligt de prijs rond de 17 à 18 euro per persoon voor onbeperkt eten van het buffet.
Aanmeldingen:
- Addicted to Jellybeans (zeker mee)
- ArmaniMania (zeker mee)
- Bassiebas (zeker mee)
- Bogusje (zeker mee) (klein voorbehoud ivm gezondheid)
- Bugs (zeker mee)
- DaBuzzzzz (zeker mee)
- Deadlock (zeker mee)
- Eska (zeker mee)
- Flying Vee (zeker mee)
- Grobbenkuiken (zeker mee)
- Heijx (zeker mee)
- Imriyr (zeker mee)
- Inspiral (zeker mee)
- Loesje (zeker mee)
- Maerycke (zeker mee)
- Muurbloem (zeker mee)
- Ole (ovb in verband met vakantie)
- Pea4fun (zeker mee)
- Plokky (zeker mee)
- Shark.Bait (zeker mee)
- Short_stop (zeker mee)
- Thoth (zeker mee)
- Wolfspirit (zeker mee)
- Zwaaibaai (zeker mee)
- Amstelbright (misschien)
- BloodhoundFromHell (misschien)
- Cynix (misschien)
- Dabuzzzzz (misschien)
- Padraig (misschien)
- Paricos (misschien)
- SunChaser (misschien)
- Zwijntje (misschien)
en dan..
De kampeerboerderij meeting
Een uitbundige happening die in het weekend beginnend op vrijdagmiddag 28 november tot en met zondag 30 november a.s. zal plaatsvinden in een luxe kampeerboerderij vlakbij Hellendoorn. Veel gezelligheid, spelletjes, een sinterklaasfeest en ander amusement zullen hiervan deel uitmaken. Oftewel.. het wordt een feest!
Belangrijk:
We willen hier een kids- en huisdierloos weekend van maken.
Laten we lekker zelf weer even kind zijn
Aanmeldingen
- Addicted to Jellybeans (zeker mee)
- ArmaniMania (zeker mee)
- Bogusje (zeker mee) (klein voorbehoud ivm gezondheid)
- Bugs Bunny (zeker mee)
- Dagwaarde (zeker mee)
- Eska (zeker mee)
- Flying Vee (zeker mee)
- Heijx (zeker mee)
- Inspiral (zeker mee)
- Imriyr (zeker mee)
- Loesje (zeker mee)
- Maerycke (zeker mee)
- Muurbloem (zeker mee)
- Ole (zeker mee)
- Plokky (zeker mee)
- Thoth (zeker mee)
- Bridget_J (EXTRA OPGEGEVEN)
- Paricos (EXTRA OPGEGEVEN)
- Shark.Bait (EXTRA OPGEGEVEN)
- BloodhoundFromHell (misschien)
- Dabuzzzzz (misschien)
- Deadlock (misschien)
- Padraig (misschien)
- Pea4fun (misschien)
- Sunchaser (misschien)
- Zwaaibaai (misschien)
- Zwijntje (misschien)
Laat even weten als je meewilt.. (ook als je niet op het lijstje staat hoor
Voor vragen kan je terecht bij Loesje29, Heijx of Maerycke.
BETALINGSREGELING:
Om chaos te voorkomen in het betalingsverkeer is tot het volgende besloten. Wil iedereen die ZEKER mee gaat even een mailtje sturen (ik ga mee er in zetten is voldoende ) naar maerycke@hotmail.com ... ook als je denkt dat ze jouw mailadres al heeft. Doe dit uiteraard ZSM.
Je krijgt dan een persoonlijke mail met daarin de betaalgegevens en verdere details die belangrijk zijn om te weten.
We verzoeken jullie vriendelijk doch dringend het in de mail genoemde bedrag per omgaande over te maken naar de in de mail genoemde gegevens. Vermeld er je eigen naam en Foknaam bij, zodat we bij kunnen houden van wie de betaling binnen is. Gebruik bij voorkeur een overmaking per BANK ipv Postbank, want dat duurt te lang.
AANVULLING::
Je kunt je nog steeds aanmelden voor het weekend. De kosten zijn inmiddels bekend en bedragen voor iedereen ¤ 47,50. Aangezien de huur al betaald is met de eerste 15 aanmeldingen zal dit geld in de proviandering en andere nuttige aankopen ter verhoging van de algemene feestvreugde gaan zitten.
[Dit bericht is gewijzigd door Maerycke op 19-07-2003 14:12]
quote:Heeeeeej hijgende tijger
Op zaterdag 19 juli 2003 02:53 schreef heijx het volgende:
terugvindpost
quote:Hey, gezellig!!
Op zaterdag 19 juli 2003 02:09 schreef Cynix ® het volgende:
Noteer mij maar bij 'misschien'.
zorg maar snel dat je het zeker weet, dan kun je meestemmen over waar we gaan eten!
Strakkies naar m'n zus om over een eventueele vakantie in Brasil te kleppen
En 's avonds natuurlijk effe de voetjes van de vloer
laterszzz
Even mijn fietsje weer bij de garage vandaan halen.. En nu niet in de tijd dat ik weg ben weer drie topics volkleppen he? Het begint ondertussen een dagtaak te worden om dit allemaal na te lezen, laat staan te posten..
[edit]Hmm, typen is ook niet mijn sterkste kant...[/edit]
Hoop dat jullie lekker een beetje van de zon kunnen gaan genieten vandaag! Fijne dag gewenst in ieder geval
quote:the same to you!
Op zaterdag 19 juli 2003 12:35 schreef Loesje29 het volgende:
Goedemiddag allemaal!Hoop dat jullie lekker een beetje van de zon kunnen gaan genieten vandaag!
Fijne dag gewenst in ieder geval
quote:Dankjewel
Op zaterdag 19 juli 2003 12:36 schreef fotoloog het volgende:
the same to you!
quote:
Op zaterdag 19 juli 2003 13:05 schreef Loesje29 het volgende:
Pfoeh... net met de hond buiten geweest, warm zeg!
En ik moet nu weer een kadootje gaan kopen voor mijn moeder die morgen jarig is... maar WAT moet ik kopen
Ik ben net wakker maar ik zal es proberen:
- een snuisterij van tropisch hout, type Xenos
- een boek of cd.
- een doos chocolaatjes
- een verrassingsaanbieding in een kuuroord. Tip: Niet Sanadome want voor je het weet gaat ze op 21 september.
"Helaas de foto's zijn weg, jullie hebben met elkaar ruim 5 Gb aan foto's bekeken de afgelopen periode. De koek is nu eventjes op "
Iedereen heeft ze nu zo zachtjes aan wel gezien denk.
quote:Da's nog redelijk wat traffic geweest dan
Op zaterdag 19 juli 2003 13:42 schreef Bogusje het volgende:
Uehh, die foto's kunnen wel weg hoor, ik heb ze gisteren verwijdered en vervangnen voor de melding"Helaas de foto's zijn weg, jullie hebben met elkaar ruim 5 Gb aan foto's bekeken de afgelopen periode. De koek is nu eventjes op
"
Iedereen heeft ze nu zo zachtjes aan wel gezien denk.
Bogus, we zullen de link er uit halen, uit de openingspost. En super bedankt dat we al die tijd op jouw webspace mochten staan
Heeft iemand nog bijzondere plannen voor dit weekend eigenlijk? Ikzelf niet nl. Moet nog werk afmaken..:{ Ik kan dus iedereens hulp gebruiken om me enigzins op te vrolijken, dat ik met dit mooie weer binnen moet zitten..
quote:Kevlargevoerde spijkerbroek en ademend jack misschien?
Op zaterdag 19 juli 2003 15:02 schreef imriyr het volgende:
Zo, ik ben weer thuis en mijn fietsje rijd als een trein. Wat is het allemachtig mooi weer trouwens.. Alleen ben ik er wederom achter gekomen dat warmte, zon, motorkleding en stoplichten geen ideale combinatie zijn. Ik geloof dat ik vanochtend droger was toen ik onder de douche vandaag kwam..
quote:Ik lig nu lekker op mijn balkon te netten/zonnen/lezen en ik ga morgen es bij mijn ouders buurten. Morgenavond een mosselpan.
Heeft iemand nog bijzondere plannen voor dit weekend eigenlijk? Ikzelf niet nl. Moet nog werk afmaken..:{ Ik kan dus iedereens hulp gebruiken om me enigzins op te vrolijken, dat ik met dit mooie weer binnen moet zitten..
Maarreh, kan je je werk niet naar buiten verplaatsen dan?
quote:Het was hier net even bewolkt dus het valt wel mee met dan mooie weer!
Op zaterdag 19 juli 2003 15:02 schreef imriyr het volgende:
Ik kan dus iedereens hulp gebruiken om me enigzins op te vrolijken, dat ik met dit mooie weer binnen moet zitten..
Hielp dat?
quote:Jack ademd wel enigzins.. zeggen ze.. Maar is nog steeds warm.. Vriend van me is met een motorspijkerbroek onderuit gegaan op de snelweg en heeft een paar hele mooie plekken op zijn benen.. Broek ging dus door naast de beschermingsstukken..
Op zaterdag 19 juli 2003 15:09 schreef heijx het volgende:[..]
Kevlargevoerde spijkerbroek en ademend jack misschien?
quote:Nou ja, ach, it'er... Laptopje kan ik wel op het balkon pleuren, maar met de zon zie je dan je scherm bijna niet. Bovenden is zo'n utp kabel eraan ook niet praktisch.
[..]Ik lig nu lekker op mijn balkon te netten/zonnen/lezen en ik ga morgen es bij mijn ouders buurten. Morgenavond een mosselpan.
Maarreh, kan je je werk niet naar buiten verplaatsen dan?
quote:Oh, fantastisch! Ik voel me nu echt helemaal top...
Op zaterdag 19 juli 2003 15:18 schreef thoth het volgende:[..]
Het was hier net even bewolkt dus het valt wel mee met dan mooie weer!
Hielp dat?
quote:eet ze, voor vanavond alvast!
Op zaterdag 19 juli 2003 15:59 schreef addicted_to_jellybeans het volgende:
hoi allemaal ik ben er ook weer .
Loesje , mijn moeder is ook morgen jarig , wel toevallig.
Net ff naar Zaandam gefietst en 3 lieve schaaltjes met blauw geschilderde sterretjes erin , en een zak potpourri.
Vanavond bij mijn zus barbecuen met mijn lieve neefjes , al met al een druk weekend dus.
quote:met 8 weken dacht ik dat ze weg mochten.....wat voor katje is het?
Op zaterdag 19 juli 2003 16:11 schreef addicted_to_jellybeans het volgende:
Dat zou wel lukken hoor , trouwens vriendin te pakken gekregen en maandag belt ze om af te spreken.De katjes zijn al 7 weken dus als ik hem neem dan krijg ik hem heel snel
quote:Dat moet ik dus nog zien , het schijnen rode katjes te zijn en vrouwtjes . Dus nog ff afwachten .
Op zaterdag 19 juli 2003 16:17 schreef fotoloog het volgende:[..]
met 8 weken dacht ik dat ze weg mochten.....wat voor katje is het?
quote:Hi Jelly, Foto en Thoth.
Op zaterdag 19 juli 2003 15:59 schreef addicted_to_jellybeans het volgende:
hoi allemaal ik ben er ook weer .
Loesje , mijn moeder is ook morgen jarig , wel toevallig.
Net ff naar Zaandam gefietst en 3 lieve schaaltjes met blauw geschilderde sterretjes erin , en een zak potpourri.
Vanavond bij mijn zus barbecuen met mijn lieve neefjes , al met al een druk weekend dus.
* heijx wilde even melden dat hij middels groot onderhoud de temperatuur van zijn desktopprocessor van 60 naar 46 graden heeft gebracht.
Wat een stofzuiger, een kwast en wat nieuwe heatcompound allemaal niet vermogen.
Waar waren we gebleven?
Oh ja, mijn handdoek op het balkon.
quote:ben je al een beetje bruin?
Op zaterdag 19 juli 2003 16:28 schreef heijx het volgende:[..]
Hi Jelly, Foto en Thoth.
![]()
* heijx wilde even melden dat hij middels groot onderhoud de temperatuur van zijn desktopprocessor van 60 naar 46 graden heeft gebracht.
![]()
Wat een stofzuiger, een kwast en wat nieuwe heatcompound allemaal niet vermogen.Waar waren we gebleven?
Oh ja, mijn handdoek op het balkon.
quote:Oe! Nou....
Op zaterdag 19 juli 2003 16:30 schreef fotoloog het volgende:[..]
ben je al een beetje bruin?
Tis veel te warm om buiten te zijn...en nu moet ik ook nog koken...blegh...denk dat ik maar ff langs de chinees ga.
Ik zit nu in Siofók, 5 min. lopen vanaf hotel naar Balatonmeer enneh...
dit is ECHT een tegek gebeuren hahaha
Erg toeristisch maar supergezellig, veel beachpartytentjes en van alles is zowat
aan het meer te doen.. (duim opsteekt maar juiste tekentjes niet kan vinden)
Ik ben hier tot morgen en dan terug naar Budapest om savonds de trein te halen
richting Duitsland...
Ok, tot maandag en nog een goed weekend iedereen!
Groeten uit Siofók, Hongarije
-DW-
quote:Leuk om te horen dat je het zo naar je zin hebt...je moet nog veeeeel meer vertellen als je terugbent hoor.
Op zaterdag 19 juli 2003 17:33 schreef dagwaarde het volgende:
En opnieuw een "ja ik ben levend en wel" postje van mij...Ik zit nu in Siofók, 5 min. lopen vanaf hotel naar Balatonmeer enneh...
dit is ECHT een tegek gebeuren hahahaErg toeristisch maar supergezellig, veel beachpartytentjes en van alles is zowat
aan het meer te doen.. (duim opsteekt maar juiste tekentjes niet kan vinden)Ik ben hier tot morgen en dan terug naar Budapest om savonds de trein te halen
richting Duitsland...Ok, tot maandag en nog een goed weekend iedereen!
Groeten uit Siofók, Hongarije
-DW-
quote:Ik heb ook maar een bak mihoen gehaald
Op zaterdag 19 juli 2003 16:57 schreef pea4fun het volgende:
...denk dat ik maar ff langs de chinees ga.
quote:Eej Diedabbeljoe!
Op zaterdag 19 juli 2003 17:33 schreef dagwaarde het volgende:
En opnieuw een "ja ik ben levend en wel" postje van mij...[reisverslag]
Ok, tot maandag en nog een goed weekend iedereen!
Groeten uit Siofók, Hongarije
-DW-
Zijn er ook nog authentieke orkestjes met cimbaal en schalmei en zo te horen/zien of is het al aangepast aan de west-europese smaak?
Algemene mededeling van nul en gener waarde waar niemand verder iets aan heeft: * Tijg is uit de zon en gaat de eerste avonddouche nemen.
quote:goed volk!
Op zaterdag 19 juli 2003 19:18 schreef EL_SAPO het volgende:
volk?
quote:iedereen op het terras ofzo?
Op zaterdag 19 juli 2003 19:19 schreef fotoloog het volgende:[..]
goed volk!
[Dit bericht is gewijzigd door EL_SAPO op 19-07-2003 19:41]
quote:wat dacht je dan met dit weer?
Op zaterdag 19 juli 2003 19:21 schreef EL_SAPO het volgende:[..]
iedereen op het terras ofzo?
Ik ga nog even naar buiten, alwaar de verjaardag van mijn moeder nog in volle gang is. Ze hebben allemaal iets te veel wijn op dus het niveau begint aardig te zakken. Er vliegen soms dingen over tafel dat je denkt 'dat had ik nou niet hoeven weten over mijn vader en moeder' hahaha. Maar gezellig is het wel!
Ontopic:
ehmmm... ehm...... dinges!
Dagwaarde leuk joh dat je af en toe post!!!!! En blijf ons op de hoogte houden!
quote:*dinges meldt*
Op zondag 20 juli 2003 00:48 schreef Loesje29 het volgende:
* Loesje29 wenst u allen alvast een fijne nachtrust toeIk ga nog even naar buiten, alwaar de verjaardag van mijn moeder nog in volle gang is. Ze hebben allemaal iets te veel wijn op dus het niveau begint aardig te zakken. Er vliegen soms dingen over tafel dat je denkt 'dat had ik nou niet hoeven weten over mijn vader en moeder'
hahaha. Maar gezellig is het wel!
Ontopic:
ehmmm... ehm...... dinges!Dagwaarde leuk joh dat je af en toe post!!!!! En blijf ons op de hoogte houden!
quote:Gelukkig hebben ze Loes nog om het niveau naar boven te trekken, toch Loes?
Op zondag 20 juli 2003 00:48 schreef Loesje29 het volgende:
* Loesje29 wenst u allen alvast een fijne nachtrust toeIk ga nog even naar buiten, alwaar de verjaardag van mijn moeder nog in volle gang is. Ze hebben allemaal iets te veel wijn op dus het niveau begint aardig te zakken. Er vliegen soms dingen over tafel dat je denkt 'dat had ik nou niet hoeven weten over mijn vader en moeder'
hahaha. Maar gezellig is het wel!
Trusten meis. We liggen hier allemaal nog op het terras geloof ik.
en ja, ik heb al weer drie wijn op... Weer niet met maten gedronken.
quote:en bruiwn dat ie is jongeee sanggggg
Op zondag 20 juli 2003 00:51 schreef heijx het volgende:[..]
Gelukkig hebben ze Loes nog om het niveau naar boven te trekken, toch Loes?
![]()
Trusten meis.
We liggen hier allemaal nog op het terras geloof ik.
en ja, ik heb al weer drie wijn op... Weer niet met maten gedronken.
quote:Echt, jonge! Een neger is er nix bij.
Op zondag 20 juli 2003 00:54 schreef fotoloog het volgende:[..]
en bruiwn dat ie is jongeee sanggggg
quote:fawaka boy, you sribie switie,mosjie you tamara, tan boen
Op zondag 20 juli 2003 00:55 schreef heijx het volgende:[..]
Echt, jonge! Een neger is er nix bij.
quote:ehhhh, ja.
Op zondag 20 juli 2003 00:57 schreef fotoloog het volgende:[..]
fawaka boy, you sribie switie,mosjie you tamara, tan boen
Ik ook van jou hoor.
Zo het was gezellie gisteren, wel erhug warm pfffffff iedereen plakte overaal aan vast
Nu effe m'n admin doen en dan zie ik wel
Hey verslaafdaangeleiboontjes nog gefelecidinggesd en zo
quote:PEA
Op zondag 20 juli 2003 15:10 schreef pea4fun het volgende:
Zo ik kom ff uitzweten achter de pc...wat is het allejezus heet zeg....Gelukkig zijn de meets in een koelere tijd van het jaar....
quote:Warm ?
Op zondag 20 juli 2003 15:39 schreef pea4fun het volgende:
Ha loogje en sapo...ook zo warm?
quote:Hm, dan kom ik toch zeker daarnaartoe....
Op zondag 20 juli 2003 15:42 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Warm ?
nee joh het is hier fantastisch
quote:welkom
Op zondag 20 juli 2003 15:43 schreef pea4fun het volgende:[..]
Hm, dan kom ik toch zeker daarnaartoe....
quote:Bij jou ook niet warm?
Op zondag 20 juli 2003 15:46 schreef fotoloog het volgende:[..]
welkom
Tis dat ik nu binnenzit met de ventilator aan (krijg al rode oogjes van dat gewaai) Maar buiten is het toch echt niet uit te houden hoor
quote:nee het is hier gewoontjes.....niet echt warm
Op zondag 20 juli 2003 15:47 schreef pea4fun het volgende:[..]
Bij jou ook niet warm?
Tis dat ik nu binnenzit met de ventilator aan (krijg al rode oogjes van dat gewaai) Maar buiten is het toch echt niet uit te houden hoor
[Dit bericht is gewijzigd door fotoloog op 20-07-2003 15:50]
quote:Gezellig
Op zondag 20 juli 2003 15:43 schreef pea4fun het volgende:[..]
Hm, dan kom ik toch zeker daarnaartoe....
quote:ADRES
Op zondag 20 juli 2003 15:49 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Gezellig
![]()
het koude bier staat klaar
quote:Ooh lekker palm, en wat eten we?
Op zondag 20 juli 2003 15:49 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Gezellig
![]()
het koude bier staat klaar
quote:Nou ik zit hier in mijn niksie achter de pc...op een handdoek anders plak ik aan mijn stoel vast...zo warm is het dus
nee het is hier gewoontjes.....niet echt warm
quote:eeehmz..........foto?
Op zondag 20 juli 2003 15:52 schreef pea4fun het volgende:[..]
Ooh lekker palm, en wat eten we?
[..]Nou ik zit hier in mijn niksie achter de pc...op een handdoek anders plak ik aan mijn stoel vast...zo warm is het dus
quote:Ghe ghe ja dat ga ik dus niet posten
Op zondag 20 juli 2003 15:51 schreef fotoloog het volgende:[..]
ADRES
resistance is futile!
maar als je je wichelroede gebruikt kan je het zo vinden hoor
quote:you will be assimilated!!!!!
Op zondag 20 juli 2003 15:55 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Ghe ghe ja dat ga ik dus niet posten
maar als je je wichelroede gebruikt kan je het zo vinden hoor
quote:Je gelooft me niet?...wacht ff ...maak ik ff een webcamplaatje
Op zondag 20 juli 2003 15:54 schreef fotoloog het volgende:[..]
eeehmz..........foto?
quote:je kan het wel ff smssen....grinnik
Op zondag 20 juli 2003 15:55 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Ghe ghe ja dat ga ik dus niet posten
maar als je je wichelroede gebruikt kan je het zo vinden hoor
quote:heeeey
Op zondag 20 juli 2003 16:07 schreef pea4fun het volgende:
Hm iedereen alweer weg...door de hitte bevangen dan toch...dan maar geen plaatje
quote:Ik wil een plaatjen
Op zondag 20 juli 2003 16:07 schreef pea4fun het volgende:
Hm iedereen alweer weg...door de hitte bevangen dan toch...dan maar geen plaatje
quote:ow...ik dacht dat je vertrokken was.
Op zondag 20 juli 2003 16:08 schreef fotoloog het volgende:[..]
heeeey
[Dit bericht is gewijzigd door pea4fun op 20-07-2003 16:20]
quote:wel een beetje onderdanig zijn!
Op zondag 20 juli 2003 16:08 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Ik wil een plaatjen
en wel nu
quote:Gaan we dreigen?
Op zondag 20 juli 2003 16:08 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Ik wil een plaatjen
en wel nu
quote:aaarrgghhh * fotoloog naar adem hapt
Op zondag 20 juli 2003 16:09 schreef pea4fun het volgende:[..]
ow...ik dacht dat je vertrokken was.
Heel ff bewijs dan...haal het zo weer weg
[Dit bericht is gewijzigd door fotoloog op 20-07-2003 16:13]
quote:Nou ja zeg....zo lelijk ben ik nou ook weer niet hoor...
Op zondag 20 juli 2003 16:11 schreef fotoloog het volgende:[..]
aaarrgghhh * fotoloog naar adem hapt
quote:
Op zondag 20 juli 2003 16:13 schreef pea4fun het volgende:[..]
Nou ja zeg....zo lelijk ben ik nou ook weer niet hoor...
quote:
Op zondag 20 juli 2003 16:09 schreef pea4fun het volgende:[..]
ow...ik dacht dat je vertrokken was.
Heel ff bewijs dan...haal het zo weer weg
quote:Dropveter...gauw editten he?
Op zondag 20 juli 2003 16:11 schreef fotoloog het volgende:[..]
aaarrgghhh * fotoloog naar adem hapt
hele mooie nagels pea!en dat niet alleen natuurlijk
quote:En dat met kater....was gister een beetje dronken....beetje maar hoor
Op zondag 20 juli 2003 16:15 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
![]()
![]()
![]()
quote:dropveter? je bedoelt als string?
Op zondag 20 juli 2003 16:15 schreef pea4fun het volgende:[..]
Dropveter...gauw editten he?
quote:Haha....ik bedoelde dat jij een dropveter bent om gauw je tekst te editten....en string...ja ook....
Op zondag 20 juli 2003 16:17 schreef fotoloog het volgende:[..]
dropveter? je bedoelt als string?
quote:ik bedoel het alleen maar goed hoor wat voor string?
Op zondag 20 juli 2003 16:18 schreef pea4fun het volgende:[..]
Haha....ik bedoelde dat jij een dropveter bent om gauw je tekst te editten....en string...ja ook....
quote:Zullen we maar weer ontopic gaan...uhm....nou....ja....wie weet er nog wat ontopics?
Op zondag 20 juli 2003 16:20 schreef fotoloog het volgende:[..]
ik bedoel het alleen maar goed hoor wat voor string?
dezelfde als op de foto in fruitige dertigers
quote:raaaaaaaaaaaaaaaaaahhh...............laterzzzzzzzz
Op zondag 20 juli 2003 16:22 schreef pea4fun het volgende:[..]
Zullen we maar weer ontopic gaan...uhm....nou....ja....wie weet er nog wat ontopics?
dezelfde als op de foto in fruitige dertigers
quote:Hm...nou ik ga dan ook maar verder gluren op het forum....tot later
Op zondag 20 juli 2003 16:23 schreef fotoloog het volgende:[..]
raaaaaaaaaaaaaaaaaahhh...............laterzzzzzzzz
ik word niet goed!!
quote:
Op zondag 20 juli 2003 16:26 schreef pea4fun het volgende:[..]
Hm...nou ik ga dan ook maar verder gluren op het forum....tot later
Ik ben dan zowaar eindelijk door m'n administratie heen
Wat een #$@%@%@^@^#$&@%! klus zeg
Nou jah kan ik er weer effe tegenaan
Vanaaf lekkere mosselpan gedaan bij mijn ouders hier.
Eerst een Siciliaanse Regaliali en toen die op was maar verder gegaan met een Orvieto van Marchese Antinori. Nu even adempauze en er komt een heerlijke frappé aan. (koffie/roomijs/ijsblokjes)
Heel even een paar druppels regen gehad tijdens het eten maar dat mocht de pret niet drukken.
Ik wou dat ik mijn sigaren bij me had.
Oh enne, don't wait up for me tonite. Ik heb op voorhand al besloten om hier te overnachten dus ik ben even incommunicado voor wat betreft het internet.
quote:Oeeeh Maerycke geeft een
Op zondag 20 juli 2003 20:54 schreef Maerycke het volgende:
* Maerycke komt even gedag zeggen...![]()
quote:Olà Bridg!
Op zondag 20 juli 2003 21:37 schreef bridget_j het volgende:
Heee hallloooooooooo, is er iemand aanwezig?![]()
Nog héééél eventjes, in afwachting van de Frappé.
Alles goei?
quote:
Op zondag 20 juli 2003 21:37 schreef bridget_j het volgende:
Heee hallloooooooooo, is er iemand aanwezig?![]()
*meldt
quote:Buenas noches señor Tigre
Op zondag 20 juli 2003 21:39 schreef heijx het volgende:[..]
Olà Bridg!
Nog héééél eventjes, in afwachting van de Frappé.
Alles goei?
Ja alles prima. Enne eet smakelijk!!!!
quote:*
Op zondag 20 juli 2003 21:35 schreef heijx het volgende:
[protspost]Ik wou dat ik mijn sigaren bij me had.
![]()
![]()
![]()
edit tiephuh iz meoljix
[Dit bericht is gewijzigd door Flying_Vee op 20-07-2003 21:45]
quote:Hola!! Ik voelde me al een beetje eenzaam, maar nu niet meer!!
Op zondag 20 juli 2003 21:40 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
![]()
*meldt
quote:¡Muchas Gracias, señorita Jones!
Op zondag 20 juli 2003 21:41 schreef bridget_j het volgende:[..]
Buenas noches señor Tigre
Ja alles prima. Enne eet smakelijk!!!!
Daar is de frappé al, ik ga u groeten.
¡Hasta luego!
quote:BUENOS NOCHES ...SENOR
Op zondag 20 juli 2003 21:44 schreef heijx het volgende:[..]
¡Muchas Gracias, señorita Jones!
Daar is de frappé al, ik ga u groeten.
![]()
¡Hasta luego!
quote:Adios y hasta la vista
Op zondag 20 juli 2003 21:44 schreef heijx het volgende:[..]
¡Muchas Gracias, señorita Jones!
Daar is de frappé al, ik ga u groeten.
![]()
¡Hasta luego!
quote:
Op zondag 20 juli 2003 21:43 schreef bridget_j het volgende:[..]
Hola!! Ik voelde me al een beetje eenzaam, maar nu niet meer!!
quote:Hola, ik had nog geen gedag gezegd, dus hierbij
Op zondag 20 juli 2003 21:45 schreef fotoloog het volgende:[..]
BUENOS NOCHES ...SENOR
quote:Met mij is alles prima de luxe hoor!! Zat net wat beschamende pics te bekijken die genomen zijn op BBQ van mijn broer..
Op zondag 20 juli 2003 21:48 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Gelukkig maar
, hoe is die dan met bridget_j ?
En hoe is 't met de Veeeeee???
quote:
Op zondag 20 juli 2003 21:38 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Oeeeh Maerycke geeft een
![]()
en het is al zo warmheet
![]()
![]()
![]()
Gek geprikt door de muggen vannacht?
quote:buenos dias senora tu es un muy guapa!
Op zondag 20 juli 2003 21:49 schreef bridget_j het volgende:[..]
Hola, ik had nog geen gedag gezegd, dus hierbij
![]()
quote:Bridget
Op zondag 20 juli 2003 21:49 schreef bridget_j het volgende:[..]
Hola, ik had nog geen gedag gezegd, dus hierbij
![]()
quote:Pero usted como sabe esto? Nunca me ha visto? Como puede ser?
Op zondag 20 juli 2003 21:51 schreef fotoloog het volgende:[..]
buenos dias senora tu es un muy guapa!
quote:si
Op zondag 20 juli 2003 21:53 schreef bridget_j het volgende:[..]
Pero usted como sabe esto? Nunca me ha visto? Como puede ser?
quote:maarre ... dank je wel....
Op zondag 20 juli 2003 21:51 schreef fotoloog het volgende:[..]
buenos dias senora tu es un muy guapa!
quote:dos servesa
Op zondag 20 juli 2003 21:53 schreef bridget_j het volgende:[..]
Pero usted como sabe esto? Nunca me ha visto? Como puede ser?
quote:te queirro
Op zondag 20 juli 2003 21:54 schreef bridget_j het volgende:[..]
maarre ... dank je wel....
[Dit bericht is gewijzigd door fotoloog op 20-07-2003 21:56]
quote:Met Vee is alles felx
Op zondag 20 juli 2003 21:51 schreef bridget_j het volgende:[..]
Met mij is alles prima de luxe hoor!! Zat net wat beschamende pics te bekijken die genomen zijn op BBQ van mijn broer..
En hoe is 't met de Veeeeee???
quote:Halllooooew
Op zondag 20 juli 2003 21:53 schreef Maerycke het volgende:[..]
Bridget
![]()
quote:doe mij ook een!
Op zondag 20 juli 2003 21:56 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Met Vee is alles felx
![]()
ik zit na te hijgen van een uurtje skaten en neem mu effe een cognac met een
quote:ooooohhhh Wieckse witte, koud uit de koelkast jjaaaa
Op zondag 20 juli 2003 21:55 schreef pea4fun het volgende:[..]
dos servesa
heb je chinees gehaald? was het lekker?
quote:Ja standaard maaltje, maar wel lekker hoor...en makkelijk vooral
Op zondag 20 juli 2003 21:57 schreef bridget_j het volgende:[..]
ooooohhhh Wieckse witte, koud uit de koelkast jjaaaa
heb je chinees gehaald? was het lekker?
quote:un serveza mas por favor es caliente!
Op zondag 20 juli 2003 21:57 schreef bridget_j het volgende:[..]
ooooohhhh Wieckse witte, koud uit de koelkast jjaaaa
heb je chinees gehaald? was het lekker?
[Dit bericht is gewijzigd door fotoloog op 20-07-2003 22:00]
quote:Nog geen regen gezien hier..
Op zondag 20 juli 2003 21:56 schreef bridget_j het volgende:[..]
Halllooooew
alles goe?? na paar regenbuitjes is het eindelijk heeeerlijk afgekoeld hier
Gelukkig was het minder warm dan gisteren
quote:Paar spettertjes hier, mag geen naam hebben...maar tis wel afgekoeld
Op zondag 20 juli 2003 21:59 schreef Maerycke het volgende:[..]
Nog geen regen gezien hier..
Gelukkig was het minder warm dan gisteren
quote:De kleine geneugten van het leven
Op zondag 20 juli 2003 21:56 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Met Vee is alles felx
![]()
ik zit na te hijgen van een uurtje skaten en neem mu effe een cognac met een
quote:
Op zondag 20 juli 2003 21:59 schreef bridget_j het volgende:[..]
quote:*malaria kuurtje haalt
Op zondag 20 juli 2003 21:51 schreef Maerycke het volgende:[..]
Gek geprikt door de muggen vannacht?
neej hoor ik moet gewoon blozen als ik een krijg van je
quote:Ik heb ook makkelijk gegeten vandaag, diepvries maaltje maar, was toch wel lekker
Op zondag 20 juli 2003 21:58 schreef pea4fun het volgende:[..]
Ja standaard maaltje, maar wel lekker hoor...en makkelijk vooral
quote:nou we toch aan de gang zijn ,maak ik wel een keer chili con(of sin)carne voor je!
Op zondag 20 juli 2003 22:01 schreef bridget_j het volgende:[..]
Ik heb ook makkelijk gegeten vandaag, diepvries maaltje maar, was toch wel lekker
quote:Ik heb nu alweer trek...ik heb wel zin in chocola...maar dat heb ik niet in huis
Op zondag 20 juli 2003 22:01 schreef bridget_j het volgende:[..]
Ik heb ook makkelijk gegeten vandaag, diepvries maaltje maar, was toch wel lekker
quote:
Op zondag 20 juli 2003 21:57 schreef fotoloog het volgende:[..]
doe mij ook een!
Alstu
quote:Con carne por favor...hmmm lekker !!
Op zondag 20 juli 2003 22:03 schreef fotoloog het volgende:[..]
nou we toch aan de gang zijn ,maak ik wel een keer chili con(of sin)carne voor je!
quote:
Op zondag 20 juli 2003 22:00 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
*malaria kuurtje haalt
![]()
neej hoor ik moet gewoon blozen als ik een
krijg van je
quote:Ik heb alleen maar dieetreepjes voor je.. Dus daar heb je ook niets aan
Op zondag 20 juli 2003 22:04 schreef pea4fun het volgende:[..]
Ik heb nu alweer trek...ik heb wel zin in chocola...maar dat heb ik niet in huis
quote:zoooo een xo nog wel! dank
Op zondag 20 juli 2003 22:05 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Alstu
![]()
quote:idd als je jezelf niet kietelt dan .......
Op zondag 20 juli 2003 22:00 schreef bridget_j het volgende:[..]
De kleine geneugten van het leven
quote:Met chocoladesmaak?
Op zondag 20 juli 2003 22:05 schreef Maerycke het volgende:
Ik heb alleen maar dieetreepjes voor je.. Dus daar heb je ook niets aan
quote:
Op zondag 20 juli 2003 22:04 schreef pea4fun het volgende:[..]
Ik heb nu alweer trek...ik heb wel zin in chocola...maar dat heb ik niet in huis
quote:Helemaal met je eens
Op zondag 20 juli 2003 22:06 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
idd als je jezelf niet kietelt dan .......
quote:ik ga maar op zoek naar een salmiaklollie dan...die hebben we nog wel
Op zondag 20 juli 2003 22:07 schreef bridget_j het volgende:[..]
quote:Ik heb helemaal niets meer lekkers in huis... snif snif...
Op zondag 20 juli 2003 22:09 schreef pea4fun het volgende:[..]
ik ga maar op zoek naar een salmiaklollie dan...die hebben we nog wel
Behalve alcoholhoudende drankjes dan...
quote:Hi there!
Op zondag 20 juli 2003 22:11 schreef inspiral het volgende:
als we dan toch internationaal gaan..g'evening folks
quote:'Evening Inspiral
Op zondag 20 juli 2003 22:11 schreef inspiral het volgende:
als we dan toch internationaal gaan..g'evening folks
quote:How's it hanging?
Op zondag 20 juli 2003 22:11 schreef inspiral het volgende:
als we dan toch internationaal gaan..g'evening folks
quote:Losjes en relaxed
Op zondag 20 juli 2003 22:12 schreef pea4fun het volgende:How's it hanging?
quote:
Op zondag 20 juli 2003 22:12 schreef pea4fun het volgende:[..]
How's it hanging?
quote:wat? doe ik ook eens stoer...niet goed?
Op zondag 20 juli 2003 22:19 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
![]()
![]()
![]()
Erwtje toch
quote:gracias senora
Op zondag 20 juli 2003 22:05 schreef bridget_j het volgende:[..]
Con carne por favor...hmmm lekker !!
Dan maak ik wel een spaans omelet als voorgerecht voor je
quote:zie vorige topic voor ingrediënten en bereiding....smile
Op zondag 20 juli 2003 22:22 schreef fotoloog het volgende:[..]
gracias senora
quote:De nada. Ik zag dat je eerder wat Borg-kreten in de groep gooide. Ben je ook soms een trekkie? haha
Op zondag 20 juli 2003 22:22 schreef fotoloog het volgende:[..]
gracias senora
quote:ghegheghegheghe
Op zondag 20 juli 2003 22:23 schreef pea4fun het volgende:[..]
zie vorige topic voor ingrediënten en bereiding....smile
quote:si , tu ablar espanol¿
Op zondag 20 juli 2003 22:24 schreef bridget_j het volgende:[..]
De nada. Ik zag dat je eerder wat Borg-kreten in de groep gooide. Ben je ook soms een trekkie? haha
[Dit bericht is gewijzigd door fotoloog op 20-07-2003 22:27]
quote:nee hoor jij kan in mijn ogen niet veel fout doen
Op zondag 20 juli 2003 22:20 schreef pea4fun het volgende:[..]
wat? doe ik ook eens stoer...niet goed?
ik dacht denk ik alleen wat vrijer door m'n cognacje
quote:Si hablo español ! Tu tambien?
Op zondag 20 juli 2003 22:26 schreef fotoloog het volgende:[..]
si , tu ablar espanol¿
quote:mi estudiar espanol para un anos!
Op zondag 20 juli 2003 22:28 schreef bridget_j het volgende:[..]
Si hablo español ! Tu tambien?
Hallo allemaal!
quote:Echt waar? Vind je het een leuke taal?
Op zondag 20 juli 2003 22:28 schreef fotoloog het volgende:[..]
mi estudiar espanol para un anos!
quote:Maar Vtje toch wat ben je ondeugend vandaag...
Op zondag 20 juli 2003 22:26 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
nee hoor jij kan in mijn ogen niet veel fout doen
ik dacht denk ik alleen wat vrijer door m'n cognacje
![]()
quote:mi amore! si tam bien!
Op zondag 20 juli 2003 22:31 schreef bridget_j het volgende:[..]
Echt waar? Vind je het een leuke taal?
[Dit bericht is gewijzigd door fotoloog op 20-07-2003 22:33]
quote:Hai Loes
Op zondag 20 juli 2003 22:30 schreef Loesje29 het volgende:
Ahhhhhhh, zullen we dan nu weer in het Nederlands alstublieft? *vragende ogen opzet*Hallo allemaal!
![]()
Euhh, we zijn een beetje in vakantiestemming geloof ik vandaar dat spaans..
quote:Goedenavond...weer bekomen van de weekendse uitstapjes?
Op zondag 20 juli 2003 22:30 schreef Loesje29 het volgende:
Ahhhhhhh, zullen we dan nu weer in het Nederlands alstublieft? *vragende ogen opzet*Hallo allemaal!
![]()
quote:Hoi hoi, de hele familiebesonges weer achter de rug?
Op zondag 20 juli 2003 22:30 schreef Loesje29 het volgende:
Ahhhhhhh, zullen we dan nu weer in het Nederlands alstublieft? *vragende ogen opzet*Hallo allemaal!
![]()
quote:
Op zondag 20 juli 2003 22:31 schreef pea4fun het volgende:[..]
Maar Vtje toch wat ben je ondeugend vandaag...
En het bevalt goed
quote:Nee, ik ben een portie brak, dat wil je niet weten.
Op zondag 20 juli 2003 22:32 schreef pea4fun het volgende:[..]
Goedenavond...weer bekomen van de weekendse uitstapjes?
Maar het was wel leuk.
quote:¡Claro que sì, señorita Luz!
Op zondag 20 juli 2003 22:30 schreef Loesje29 het volgende:
Ahhhhhhh, zullen we dan nu weer in het Nederlands alstublieft? *vragende ogen opzet*Hallo allemaal!
![]()
¿Como estas? ¿Todo bien? ¿Y con señora su mama?
Het wordt nu toch wat killetjes, vandaar dat we naar binnen zijn verhuizeld.
quote:Ow vertel eens over die beslissingniet dat ik nieuwsgierig ben hoor
Op zondag 20 juli 2003 22:36 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
soms maak je in je leven een beslissing die je kijk op de wereld veranderd vandaag was zo'n dag
![]()
En het bevalt goed
quote:Daar zijn weekends toch voor uitgevonden?
Op zondag 20 juli 2003 22:39 schreef Grobbenkuiken het volgende:Nee, ik ben een portie brak, dat wil je niet weten.
Maar het was wel leuk.
quote:Ook feessie gehad? Mijn kater is over hoor....
Op zondag 20 juli 2003 22:39 schreef Grobbenkuiken het volgende:[..]
Nee, ik ben een portie brak, dat wil je niet weten.
Maar het was wel leuk.
quote:En daar gaat het nu net om
Op zondag 20 juli 2003 22:39 schreef Grobbenkuiken het volgende:[..]
Maar het was wel leuk.
quote:¡Buenas tardes Chica Grobba!
Op zondag 20 juli 2003 22:39 schreef Grobbenkuiken het volgende:[..]
Nee, ik ben een portie brak, dat wil je niet weten.
Maar het was wel leuk.
Op jouw leeftijd moet je gaan uitkijken he?
* dekking zoekt
Zooooooo het weekendje familie is weer achter de rug. Het was ERG gezellig alleen het restaurant waar we vanavond aten was niet te harden qua hitte, pffffff. Gelukkig maakte de Hemelse Modder als toetje een hoop goed
quote:OE! Modder!
Op zondag 20 juli 2003 22:42 schreef Loesje29 het volgende:
Hola guaposZooooooo het weekendje familie is weer achter de rug. Het was ERG gezellig alleen het restaurant waar we vanavond aten was niet te harden qua hitte, pffffff. Gelukkig maakte de Hemelse Modder als toetje een hoop goed
Restaurant "Chez maman" was anders ook uitmuntend hier, en met rustig terras.
quote:Hemelse modder? zit ik hier potverdorie te snakken naar chocola...heb jij het over hemelse modder....grrrr.....minpuntjes loes minpuntjes.....
Op zondag 20 juli 2003 22:42 schreef Loesje29 het volgende:
Hola guaposZooooooo het weekendje familie is weer achter de rug. Het was ERG gezellig alleen het restaurant waar we vanavond aten was niet te harden qua hitte, pffffff. Gelukkig maakte de Hemelse Modder als toetje een hoop goed
quote:Hoi Pea!
Op zondag 20 juli 2003 22:44 schreef pea4fun het volgende:[..]
Hemelse modder? zit ik hier potverdorie te snakken naar chocola...heb jij het over hemelse modder....grrrr.....minpuntjes loes minpuntjes.....
Ik dacht al, wat hoor ik toch snakken?
quote:Ha tijg...ik was de chocola net aan het vergeten....boehoe
Op zondag 20 juli 2003 22:45 schreef heijx het volgende:[..]
Hoi Pea!
Ik dacht al, wat hoor ik toch snakken?
quote:*HAP*
Op zondag 20 juli 2003 22:42 schreef heijx het volgende:[..]
¡Buenas tardes Chica Grobba!
![]()
Op jouw leeftijd moet je gaan uitkijken he?
* dekking zoekt
Te laat!
quote:Auwhau!
Op zondag 20 juli 2003 22:46 schreef Grobbenkuiken het volgende:[..]
*HAP*
Te laat!
kunnen ze niet eens meer tegen een geintje...
quote:
Op zondag 20 juli 2003 22:33 schreef bridget_j het volgende:[..]
Caramba!
quote:* Loesje29 nog een beetje naar chocola smaakt dus Pea een kusje geeft
Op zondag 20 juli 2003 22:44 schreef pea4fun het volgende:[..]
Hemelse modder? zit ik hier potverdorie te snakken naar chocola...heb jij het over hemelse modder....grrrr.....minpuntjes loes minpuntjes.....
quote:?
Op zondag 20 juli 2003 22:42 schreef Loesje29 het volgende:
Hola guaposGelukkig maakte de Hemelse Modder als toetje een hoop goed
ps gaaf dat je een leuk weekend hebt gehad
quote:oeh...zou zo verliefd worden....mmm...chocolade kusjes
Op zondag 20 juli 2003 22:48 schreef Loesje29 het volgende:[..]
* Loesje29 nog een beetje naar chocola smaakt dus Pea een kusje geeft
![]()
quote:En ik maar weer gedachten oprakelen....
Op zondag 20 juli 2003 22:46 schreef pea4fun het volgende:[..]
Ha tijg...ik was de chocola net aan het vergeten....boehoe
Ik zag overigens dat je het vandaag vrij warm had, Pea.
quote:uhm ja....mee gelurkt?
Op zondag 20 juli 2003 22:50 schreef heijx het volgende:[..]
En ik maar weer gedachten oprakelen....
Ik zag overigens dat je het vandaag vrij warm had, Pea.
quote:aaarrrggh
Op zondag 20 juli 2003 22:50 schreef heijx het volgende:[..]
En ik maar weer gedachten oprakelen....
Ik zag overigens dat je het vandaag vrij warm had, Pea.
quote:Rustig loogje...ik ben al aangekleed
Op zondag 20 juli 2003 22:51 schreef fotoloog het volgende:[..]
aaarrrggh
quote:ik zag vanaaf nog ee kwoot staan.... de pic was nog niet verwijderd...
Op zondag 20 juli 2003 22:50 schreef pea4fun het volgende:[..]
uhm ja....mee gelurkt?
Maar ik heb ook dagen dat ik te bedonderd ben om wat aan te trekken hoor.
quote:
Op zondag 20 juli 2003 22:51 schreef bridget_j het volgende:[..]
Heb alleen maar chocomel in huis, maar is niet hetzelfde
quote:Het is een kloon van Tong80!
Op zondag 20 juli 2003 22:51 schreef bridget_j het volgende:[..]
quote:afkoelmodus on
Op zondag 20 juli 2003 22:52 schreef pea4fun het volgende:[..]
Rustig loogje...ik ben al aangekleed
quote:Een reep pure chocola smelten in een pannetje?
Op zondag 20 juli 2003 22:53 schreef bridget_j het volgende:
Al dat gepraat over chocola... nu heb ik ook trek!!Heb alleen maar chocomel in huis, maar is niet hetzelfde
Nutella?
eh...
quote:neej dat kan niet!!!!!!!!!
Op zondag 20 juli 2003 22:53 schreef heijx het volgende:[..]
Het is een kloon van Tong80!
![]()
quote:lees dan ook niet alles na
Op zondag 20 juli 2003 22:52 schreef heijx het volgende:[..]
ik zag vanaaf nog ee kwoot staan.... de pic was nog niet verwijderd...
Maar ik heb ook dagen dat ik te bedonderd ben om wat aan te trekken hoor.
Ik had liggen zonnen....errug warm
quote:
Op zondag 20 juli 2003 22:54 schreef fotoloog het volgende:[..]
neej dat kan niet!!!!!!!!!
want ik ben een kloon van tong!!!!!! HAHAHAHA
vraag maar aan fatima
quote:Ja nu je het zegt!! Nutella nog in de kast. Flink ongegeneerd uit de pot lepelen!!
Op zondag 20 juli 2003 22:54 schreef heijx het volgende:[..]
Een reep pure chocola smelten in een pannetje?
Nutella?
eh...
quote:PUR UN POCO DE TU AMORE!!
Op zondag 20 juli 2003 22:55 schreef bridget_j het volgende:[..]
que hombre mas romantico!!
quote:To kloon or not to kloon thats the question.
Op zondag 20 juli 2003 22:54 schreef fotoloog het volgende:[..]
neej dat kan niet!!!!!!!!!
want ik ben een kloon van tong!!!!!! HAHAHAHA
quote:Lekkel toch?
Op zondag 20 juli 2003 22:56 schreef bridget_j het volgende:[..]
Ja nu je het zegt!! Nutella nog in de kast. Flink ongegeneerd uit de pot lepelen!!
of toch maar niet, het zal helemaal zacht en smeuig zijn van de warmte..ughhh
Doe ik ook wel es.
Het leven is te kort om je continu te generen.
quote:Nutella is hazelnootpasta...neem dan hagelslag....
Op zondag 20 juli 2003 22:56 schreef bridget_j het volgende:[..]
Ja nu je het zegt!! Nutella nog in de kast. Flink ongegeneerd uit de pot lepelen!!
of toch maar niet, het zal helemaal zacht en smeuig zijn van de warmte..ughhh
quote:intifada?
Op zondag 20 juli 2003 22:56 schreef heijx het volgende:[..]
Van Ryan3 toch?
vraag maar aan fatima
quote:Ik zet de pot eerst even in de koelkast, hahahaha wordt het een beter harder
Op zondag 20 juli 2003 22:58 schreef heijx het volgende:[..]
Lekkel toch?
Doe ik ook wel es.
![]()
Het leven is te kort om je continu te generen.
quote:Hemelse modder is een soort mousse van hele rijke chocola met slagroom
Op zondag 20 juli 2003 22:49 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
?
wat is hemelse modder ?
ps gaaf dat je een leuk weekend hebt gehad
![]()
quote:Lechayim!
Op zondag 20 juli 2003 22:58 schreef fotoloog het volgende:[..]
intifada?
quote:schanaytsu!
Op zondag 20 juli 2003 23:00 schreef heijx het volgende:[..]
Lechayim!
quote:Heb ik niet in huis
Op zondag 20 juli 2003 22:58 schreef pea4fun het volgende:[..]
Nutella is hazelnootpasta...neem dan hagelslag....
Ik neem maar gewoon een virtueel stukje (bonk) chocola
quote:Da's misschien wel beter ja.
Op zondag 20 juli 2003 22:59 schreef bridget_j het volgende:[..]
Ik zet de pot eerst even in de koelkast, hahahaha wordt het een beter harder
Toefje slagroom er op.
quote:klinkt als fokdieetclub
Op zondag 20 juli 2003 22:59 schreef pea4fun het volgende:[..]
Hemelse modder is een soort mousse van hele rijke chocola met slagroom
quote:virtuele bonk meld zich
Op zondag 20 juli 2003 23:01 schreef bridget_j het volgende:[..]
Heb ik niet in huis
Ik neem maar gewoon een virtueel stukje (bonk) chocola
quote:..totdat de Nutella koud genoeg staat natuurlijk.
Op zondag 20 juli 2003 23:01 schreef bridget_j het volgende:[..]
Heb ik niet in huis
Ik neem maar gewoon een virtueel stukje (bonk) chocola
quote:Ik lig hier in een deuk onder het buro
Op zondag 20 juli 2003 23:02 schreef fotoloog het volgende:[..]
virtuele bonk meld zich
Stuur maar op die bonk!
quote:Virtueel heb ik nog wel
Op zondag 20 juli 2003 23:01 schreef bridget_j het volgende:[..]
Heb ik niet in huis
Ik neem maar gewoon een virtueel stukje (bonk) chocola
quote:Ik weet um, ik weet um
Op zondag 20 juli 2003 23:05 schreef fotoloog het volgende:
ff geintje tussendoor..............waarom kan je een muis niet melken?
* Loesje29 springt effe onder de douche
quote:Ge kunde er geen kruxke onder plaatsen?
Op zondag 20 juli 2003 23:05 schreef fotoloog het volgende:
ff geintje tussendoor..............waarom kan je een muis niet melken?
quote:
Op zondag 20 juli 2003 23:06 schreef pea4fun het volgende:[..]
Virtueel heb ik nog wel
quote:pea, ga nou weg met die nagels van je aaaaarrrrrrrrrggghh
Op zondag 20 juli 2003 23:06 schreef pea4fun het volgende:[..]
Virtueel heb ik nog wel
quote:precieszzzz
Op zondag 20 juli 2003 23:03 schreef heijx het volgende:[..]
..totdat de Nutella koud genoeg staat natuurlijk.
quote:Speaking of which.....
Op zondag 20 juli 2003 23:07 schreef bridget_j het volgende:[..]
maar zo komen we nooit van onze lekkere trek af!
Waar zou zwijntje zijn?
quote:
Op zondag 20 juli 2003 23:07 schreef heijx het volgende:[..]
Ge kunde er geen kruxke onder plaatsen?
quote:
Op zondag 20 juli 2003 23:06 schreef pea4fun het volgende:[..]
Virtueel heb ik nog wel
maar toch ook wel lievvvvvv
quote:WhatdidIwin? Huh? DidIwinsomething? Comeon, tellme
Op zondag 20 juli 2003 23:09 schreef fotoloog het volgende:[..]
quote:toch neem ik nog een virtueel hapje
Op zondag 20 juli 2003 23:07 schreef bridget_j het volgende:[..]
maar zo komen we nooit van onze lekkere trek af!
Raak al virtueel vol.....
quote:Ik krab toch niet?.....smile
Op zondag 20 juli 2003 23:08 schreef fotoloog het volgende:[..]
pea, ga nou weg met die nagels van je aaaaarrrrrrrrrggghh
quote:Dat hapje ziet er toch èrrug reëel uit, Pea...
Op zondag 20 juli 2003 23:10 schreef pea4fun het volgende:[..]
toch neem ik nog een virtueel hapje
Raak al virtueel vol.....
quote:Oh nee, niet doen, ik kan er niet meer tegen
Op zondag 20 juli 2003 23:10 schreef pea4fun het volgende:[..]
toch neem ik nog een virtueel hapje
quote:idd zwijntje redt onze zielen
Op zondag 20 juli 2003 23:09 schreef heijx het volgende:[..]
Speaking of which.....
Waar zou zwijntje zijn?
![]()
sending out an SOS !!!
quote:pssst...tis een oud hapje...kijk maar lange mouwen
Op zondag 20 juli 2003 23:12 schreef heijx het volgende:[..]
Dat hapje ziet er toch èrrug reëel uit, Pea...
quote:* pakt de hamer uit Bridget's handen en zet divan neer
Op zondag 20 juli 2003 23:12 schreef bridget_j het volgende:[..]
Oh nee, niet doen, ik kan er niet meer tegen
![]()
Wil je er over praten?
quote:Thijg ontpopt zich als doctor frasier
Op zondag 20 juli 2003 23:14 schreef heijx het volgende:[..]
* pakt de hamer uit Bridget's handen en zet divan neer
Wil je er over praten?
![]()
quote:Sorry...ik stop alheb niet meer webcamplaates van chocola
Op zondag 20 juli 2003 23:12 schreef bridget_j het volgende:[..]
Oh nee, niet doen, ik kan er niet meer tegen
![]()
Gaat het weer een beetje?
quote:
Op zondag 20 juli 2003 23:15 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Thijg ontpopt zich als doctor frasier
Doctor Zhivago
quote:Dear Mr. Shrink, kheb denk ik wat dementiepillen nodig, die helpen misschien wel om het leed te verzachten
Op zondag 20 juli 2003 23:14 schreef heijx het volgende:[..]
* pakt de hamer uit Bridget's handen en zet divan neer
Wil je er over praten?
![]()
quote:Medical emergency virtual doctor
Op zondag 20 juli 2003 23:15 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
Thijg ontpopt zich als doctor frasier
quote:zal wel wee vallen toch?
Op zondag 20 juli 2003 23:17 schreef bridget_j het volgende:[..]
Dear Mr. Shrink, kheb denk ik wat dementiepillen nodig, die helpen misschien wel om het leed te verzachten
quote:Wat jij wil, U roept wij serveren
Op zondag 20 juli 2003 23:17 schreef heijx het volgende:[..]
Doctor Zhivago
quote:Dementiepillen om chocoladeleed te doen vergeten? Moet kunnen.
Op zondag 20 juli 2003 23:17 schreef bridget_j het volgende:[..]
Dear Mr. Shrink, kheb denk ik wat dementiepillen nodig, die helpen misschien wel om het leed te verzachten
* Dr Tijg schrijft een kruiwagen vol voor
quote:Ja hoor Pea
Op zondag 20 juli 2003 23:16 schreef pea4fun het volgende:[..]
Sorry...ik stop alheb niet meer webcamplaates van chocola
Gaat het weer een beetje?
quote:
Op zondag 20 juli 2003 23:18 schreef bridget_j het volgende:[..]
MedicalALL emergency virtual doctor on call
quote:OE! Knoflook!
Op zondag 20 juli 2003 23:21 schreef bridget_j het volgende:[..]
Ja hoor Pea
Ik concentreer me maar op die mega-omelet die we moeten maken voor de november meet *met veeeel knoflook*
* Tijg Japanse flashbacks krijgt
quote:Ja dat moeten we er zeker bijzetten! Tjjezzus de lijst wordt steeds langer, dadelijk moeten we een verhuiswagen ook op de lijst van Bogus zetten om alles erheen te krijgen
Op zondag 20 juli 2003 23:21 schreef pea4fun het volgende:
Moet chocola niet op het lijstje van benodigdheden voor de meet?...stel je voor als we zo'n aanval krijgen dan.....
quote:Houdt The Doc niet van knoflook???
Op zondag 20 juli 2003 23:22 schreef heijx het volgende:[..]
OE! Knoflook!
* Tijg Japanse flashbacks krijgt
voor de mensen die airmiles sparen.
Het is mogelijk om via de site www.airmiles.nl kaarten te bestellen voor diergaarde blijdorp.
Dit kost je 950 airmiles + 4 euro en vijftig eurocent.
// einde heeeeele erge ontopic mededeling
"Flying_Vee op de kleintjes let"
quote:wie heeft een vrachtwagen rijbewijs????
Op zondag 20 juli 2003 23:23 schreef bridget_j het volgende:[..]
Ja dat moeten we er zeker bijzetten! Tjjezzus de lijst wordt steeds langer, dadelijk moeten we een verhuiswagen ook op de lijst van Bogus zetten om alles erheen te krijgen
quote:Integendeel, cara mia. Hence the
Op zondag 20 juli 2003 23:25 schreef bridget_j het volgende:[..]
Houdt The Doc niet van knoflook???
Het Japanse restaurant na de Efteling was een redelijk hemelsche ervaring. Het ging daar echt met tenen tegelijk.
quote:* Flying_Vee had een aantal topics geleden al van een verhuiswagen met henk wijngaard aan het stuur gedroomd
Op zondag 20 juli 2003 23:23 schreef bridget_j het volgende:[..]
Ja dat moeten we er zeker bijzetten! Tjjezzus de lijst wordt steeds langer, dadelijk moeten we een verhuiswagen ook op de lijst van Bogus zetten om alles erheen te krijgen
quote:
Op zondag 20 juli 2003 23:25 schreef Flying_Vee het volgende:
even heeeeel erg ontopic,voor de mensen die airmiles sparen.
Het is mogelijk om via de site www.airmiles.nl kaarten te bestellen voor diergaarde blijdorp.
Dit kost je 950 airmiles + 4 euro en vijftig eurocent.
// einde heeeeele erge ontopic mededeling
"Flying_Vee op de kleintjes let"
Ik heb nog wel een drop-zuurstok
En die chocola mee met de meeting vind ik een PRIMA plan!
quote:En nu allemaal samen.......een...twee....drie..... "Met de vlam in de pijp........"
Op zondag 20 juli 2003 23:27 schreef Flying_Vee het volgende:[..]
* Flying_Vee had een aantal topics geleden al van een verhuiswagen met henk wijngaard aan het stuur gedroomd
En een liedje ingezet
quote:Ik begreep dat ook al niet, dacht dat het aan mij lag
Op zondag 20 juli 2003 23:29 schreef Loesje29 het volgende:
Fotoloog met het icoon van Bridget?
quote:scheur ik door de brenner pas.. met m`n 30 tonner diesel.....bla bla
Op zondag 20 juli 2003 23:32 schreef bridget_j het volgende:[..]
Ik begreep dat ook al niet, dacht dat het aan mij lag
quote:Ik weet de rest van de tekst niet...
Op zondag 20 juli 2003 23:30 schreef heijx het volgende:
Mit de vlam in de piepe
skeur ik door noar Hellendoarn
*grijpt naar dementiepillen*
quote:Gitaar erbij pakt
Op zondag 20 juli 2003 23:29 schreef bridget_j het volgende:[..]
En nu allemaal samen.......een...twee....drie..... "Met de vlam in de pijp........"
quote:
Op zondag 20 juli 2003 23:35 schreef pea4fun het volgende:
met mijn dertig tonner diesel ver van huis maar in mijn as
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |