Ik weet een tent bij Little Switzerland met enorme pizza's.quote:Op dinsdag 10 januari 2023 22:03 schreef Blues het volgende:
Schopje, we gaan in mei/juni 8 dagen naar Luxemburg![]()
*topic door gaat lezen
quote:Op dinsdag 10 januari 2023 22:08 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Ik weet een tent bij Little Switzerland met enorme pizza's.
Ergens in Berdorf, pizzaria Lenert. Goed bedekt, ik kon zo eentje maar moeilijk op.quote:
Valt best tegen de laatste jaren.quote:Op dinsdag 10 januari 2023 22:34 schreef -Sigaartje het volgende:
En natuurlijk de benzineprijzen, die liggen zo'n 50 cent lager dan hier.
Ik ben er ook nooit geweest. Geen interesse in ook eigenlijk.quote:Op woensdag 4 april 2001 23:08 schreef Aernout het volgende:
Nog nooit geweest, maar voor juli weet ik vast meer. Vanaf hier maar een uurtje rijden
Het OV dat ik daar zou willen gebruiken rijdt al maanden niet. Het is dus even niet zo goed.quote:Op woensdag 11 januari 2023 07:04 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Valt best tegen de laatste jaren.
Luxemburg heeft al een aantal jaar een groen-liberale regering en verhoogd de accijnsen relatief sterk. (om het autoverkeer minder aantrekkelijk te maken, al het OV is overigens ook volledig gratis en zeer goed/frequent)
Dit ja.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 07:28 schreef Aiciu het volgende:
Ik vind Luxemburg wel leuk om even een andere omgeving te hebben, zaterdag heen, zondag terug, lekker rustig op de weg itt NL.
+1 voor Lenert. Op loopafstand van camping Martbusch, dat op zijn beurt weer direct tegen de rotsen aanligt waar je fantastisch kunt sportklimmen!quote:Op dinsdag 10 januari 2023 22:31 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Ergens in Berdorf, pizzaria Lenert. Goed bedekt, ik kon zo eentje maar moeilijk op.
Bedenk wel dat ze laat eten in Luxemburg, en overvloedig (dat tref je vaak aan in restaurants). Restaurants gaan pas om 19 uur open vaak.
Clervaux is een mooi dorpje, met kasteel,quote:Op donderdag 12 januari 2023 14:56 schreef Blues het volgende:
Ons huisje zit bij Affler.
We hebben het boekje vd ANWB met een kaartje erbij en ik zit lekker alles aan te kruisen wat ik wil zien/doen.
Voorpret
Klopt. Bij een hotel verderop, een één of ander groot gebouw midden tussen de akkers, waar veel motoren komen, kun je ook uitstekend eten. Ze spreken daar zelfs Nederlands, omdat de gasten vaak Nederlandse motorrijders zijn.quote:Op donderdag 12 januari 2023 14:41 schreef Daantke het volgende:
[..]
+1 voor Lenert. Op loopafstand van camping Martbusch, dat op zijn beurt weer direct tegen de rotsen aanligt waar je fantastisch kunt sportklimmen!
Eerste keer dat ik in Luxemburg was ging ik daar tanken bij een pomp in the middle of nowhere. Toen ik richting het winkeltje liep, vroeg ik me af: wat moet ik straks eigenlijk proberen te spreken? Frans, Duits, Engels?quote:Op dinsdag 10 januari 2023 22:34 schreef -Sigaartje het volgende:
Het grappige is dat er nog mensen rondlopen die nog restanten Nederlands kunnen spreken. Je weet niet wat je hoort. En natuurlijk de benzineprijzen, die liggen zo'n 50 cent lager dan hier.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |