*ploft ook weer neer*
Ik kom zo ploffen, even fotootjes plaatsen in het babykamertopic.
* op bed gaat*. Moet toch een poging wagen te gaan slapen in deze smorende hitte. .
Kan Rob mijn verbrande nekje effe insmeren.
en nu ga ik nooit meer een babykamer maken. Of het moet voor een kleinkind zijn
Lois heb jij al foto's ? Jessie? Jij?
En nadat wij er wat huisvlijt tegen aan gegooid hebben (hoewel, van echt zelf maken is eigenlijk geen sprake: daar waar mijn oma nog úren en uren in de pan met vruchten en suiker stond te roeren, kan ik volstaan met één minuutje doorkoken, en klaar is kees), hebben wij weer voor een jaartje jam.
[Dit bericht is gewijzigd door Nausicaa op 13-07-2003 22:07]
quote:Ik heb hier wel al de muren klaar ...
Op zondag 13 juli 2003 22:01 schreef moussy het volgende:
Zooooooooooo..... klaar!!en nu ga ik nooit meer een babykamer maken. Of het moet voor een kleinkind zijn
Lois heb jij al foto's ? Jessie? Jij?
quote:Oeh, welke kleur?
Op zondag 13 juli 2003 22:06 schreef E.T. het volgende:[..]
Ik heb hier wel al de muren klaar ...
Inmiddels lijkt Eva wel weer erg wakker dus ik moet er weer vandoor.
Het kamertje is wel onwijs mooi geworden Mous, vooral dat hemeltje vind ik geweldig!
quote:Ikke! Vrijdag a.s. kunnen we vanaf 15.00 uur in onze bungalow en we moeten er de vrijdag erop voor 10.30 uur uit. Eh, misschien kunnen we eens afspreken op het strand of zo? Dan kan je dochter lekker spelen met Wouter en Sterre en Tristan. Ik ben helemaaaal niet nieuwsgierig naar jou hoor...
Op zondag 13 juli 2003 20:13 schreef moussy het volgende:
Wie ging er ook al weer een weekje op vakantie in Julianadorp?
Oh ja de hemel? Je neemt gewoon 2 gordijnstokken, 4 kettingen en 2 lussen gordijnen van Xenos en daar is je hemelbed
quote:Heel licht terra.. op een heel grof gestucte ondergrond
Op zondag 13 juli 2003 22:29 schreef moussy het volgende:[..]
Oeh, welke kleur?
Nu hebben we als voordeel dat we de muren niet meer hoeven te doen
Laminaat erin, gordijntje voor 't raam.. en aankleden maar
Goedemorgen allema... Huh? Niemand op bankie?
Heb net gepoetst tot ik een ons woog, dus nu wel glaasje drinekn verdiend! Dadelijk even stad in voor wat vakantie-spulletjes. Ga naar Istanbul, een weekje! Iemand een idee waar je nu goede en mooie sandaal-slippers (die stevige, a la Teva) vindt? Hou me aanbevolen!
Oh ja, en heb genoeg cola light voor andere zonaanbidders op bankie, hoor!
Ik moet morgen op vakantie en moet dus de koffer inpakken..
En ik kom tot de ontdekking dat ik geen 'knappe' broek heb die meekan voor bij 't eten..
Hoe ga ik dit nu weer oplossen?
ET, koop een zwangerschapsbroek, heb je toch binnen afzienbare tjd nodig
quote:die heb ik al wel in spijkerbroek.. Maar (nog) niet in 'knap'.. Niet bij nagedacht
Op maandag 14 juli 2003 11:15 schreef Leah het volgende:
*rent ook even langs*ET, koop een zwangerschapsbroek, heb je toch binnen afzienbare tjd nodig
ET toch nog maar even het centrum in vanmiddag? Bij Miss Etam hebben ze best leuke zwangerschapsbroeken.
quote:Ik zal je even helpen
Op maandag 14 juli 2003 11:45 schreef Sugar het volgende:
Hè gatsie, zou willen dat ik ook mee kon babbelen over zwangerschapskledij! Even geduld nog hebben, maar ooow, werd ik nu maar gewoon ongesteld. Twijfelen is onzin (negatieve test), maar doe ik toch!
Hè getver, zonnetje, beur me op!
ik kan me wel voorstellen hoe je je voelt hoor!! Komt allemaal goed, kijk maar naar toot en ET
Iemand nog cola?
Suger ik wou dat ik wat kon zeggen om je op te vrolijken, ik weet helaas hoe dat voelt. Aan de ene kant heb je toch nog een beetje hoop omdat je nog niet ongesteld ben, aan de andere kant weet je het wel omdat de test negatief was.
Maar kijk inderdaad naar Toot en ET, die zijn ook zwanger geworden! En om mij heen worden ook steeds meer mensen zwanger, het is echt een positieve flow.
Bram krijgt nog een neefje of nichtje. Mijn schoonzusje is zwanger Heel grappig, dit blijft Peet's kleine zusje en nu krijgt ze zelf een kindje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |