Hoe werkt het
Het is hier de bedoeling dat je een vraag stelt over een film en dat je mede-Fok!kers die gaan beantwoorden. Degene wie hem het eerst beantwoord heeft mag de volgende vraag stellen. Er lopen dus niet meerdere vragen tegelijk. Mocht de vragensteller denken dat de vraag te moeilijk is, of dat het te lang duurt, mag hij natuurlijk een tip geven, of zelfs het antwoord geven en een andere vraag bedenken. Dit om de gang een beetje in dit topic te houden.
Als diegene die het goede antwoord gegeven heeft niet binnen een uur geen nieuwe vraag geeft, mag gewoon een willekeurig iemand een vraag bedenken. Anders loopt het topic namelijk een beetje vast
Puntentelling
In principe krijgt iemand voor elke goed beantwoorde vraag één punt. In elke 10e topic tellen de vragen echter dubbel. De puntentelling die gehanteerd wordt hangt af van in welk topic de vraag gesteld is.
* UPDATE *
Wat voor vragen?
Soorten vragen die je kan stellen kunnen erg uiteenlopen. Een mooi overzicht van de vragen die al geweest zijn is hier te vinden, met dank aan mamamiep
Als er vragen gesteld worden, waarvoor meerdere antwoorden nodig zijn, heeft het geen zin om halve antwoorden te plaatsen, gezien je daar alleen maar andere mee helpt en het wordt een beetje een chaos. Daarom had ik eerst liever niet dat deze vragen gesteld werden. Nu is echter gebleken dat het wel goed kan gaan, zie einde topic 43, begin topic 44. Dus als niemand halve antwoorden meer post, mogen wat mij betreft vragen waarvoor meerdere antwoorden nodig zijn gewoon weer.
Let Op!
Het is wel zo sportief om geen IMDb of welke website dan ook te gebruiken.
Kijk dus uit met valsspelen; we'll hunt you down like the dog you are!
Fok! Movie Trivia Ranking
Aan het begin van elke topic zal Gorro de stand bekend maken, mits geopend door Gorro natuurlijk.
Vorige topics
De vraag ....?
Die komt eraan, van Khalein .
Ik omschrijf een filmposter, aan jullie de taak om te raden om welke film het gaat Suc ende 6 enzo...
- Donkere achtergrond...
- Ovale vorm...
- Cartoonesque letters...
- Iets smeulends...
Eerst zo maar eens proberen
quote:Oh ja, met een 'y'. Ik ben hem aan het downloaden
Op woensdag 11 juni 2003 22:37 schreef BlaatschaaP het volgende:
Dan zou het Death To Smoochy zijn.
quote:Iets dat fikbaar is ofzo...
Op woensdag 11 juni 2003 22:37 schreef mamamiep het volgende:
Wat is nu weer iets smeulends
Nog geen goed antwoord gezien...
- Er zijn barsten zichtbaar....
- Op de poster staat 'COMING AUGUST 1ST', maar daar hebben wij zo'n 17 jaar later geen hol aan natuurlijk...
quote:Die poster ken ik niet
Op woensdag 11 juni 2003 22:45 schreef victorinox het volgende:
Gremlins
quote:Nee, maar wel closer... Het idee dat iets uit een omhulsel of ei ofzo komt, is geen gekke gedachte...
Op woensdag 11 juni 2003 22:45 schreef victorinox het volgende:
Gremlins
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |