Ik!quote:Op maandag 16 januari 2006 09:02 schreef Sammy3000 het volgende:
Heb gisteren alle beschrijvingen van de CYE afleveringen gelezen op tv.com, maar kom er niet achter welke aflevering ik zoek. Vandaar dat ik jullie hulp vraag.
In welke aflevering (of seizoen) heeft Larry kaartjes voor de eerste rij gekregen voor een basketball wedstrijd en heeft hij "een aanvaring" met een speler die later ook nog eens fan blijkt te zijn van Seinfeld? (wat vaag omschreven, maar wil mensen die de aflvering nog niet zagen niet teveel zeggen.
Wie helpt??
Inderdaad een erg vreemde aflevering, maar wel weer de moeite waard vond ik. Of het typisch joodse humor is weet ik eigenlijk niet, aangezien erg veel (comedy)series in de VS door joodse mensen wordt gemaakt. Ik denk gewoon dat het typisch Larry David isquote:Op woensdag 25 januari 2006 02:03 schreef 18konijn het volgende:
Terrorist Attack was inderdaad geweldig maar de aflevering daarna over de dood van Larry's moeder vond ik nogal merkwaardig... Een vader die niet tegen zijn zoon vertelt dat zijn moeder is overleden???
Net iets te weird als je het mij vraagt (joodse humor?) maar misschien heb ik het niet helemaal begrepen?
Hoe het ook zij, dit blijft een sublieme serie. Nog zes te gaan van seizoen drie.
Het was idd de Varaquote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:48 schreef Takje het volgende:
Vara? Meen dat het VPRO was eigenlijk. Anders hulde voor de Vara! (voor deze ene keer dan)
Dan vraag ik me af hoe veel situaties hij weer in z'n hoofd heeft gehaald tijdens z'n vakantiequote:Op vrijdag 25 augustus 2006 09:48 schreef Mike het volgende:
Vorige week is bekend geworden dat er nog minimaal 1 seizoen bij komt.![]()
Het leek er even op dat het vorige seizoen het laatste zou zijn. Larry David had geen inspiratie meer, maar een lange vakantie heeft 'm blijkbaar goed gedaan.
In de UK is ie nu uit. Hopelijk komt er ook een R2NL uitgave ...quote:Op zondag 10 september 2006 20:08 schreef AstroStart het volgende:
En wanneer komt de regio 2 dvd uit van het 5e seizoen?
Regio 1 is sinds 1 augustus 2006 al uit...
Yikes! Ik vind dat Paul de Leeuw redelijk leuke programma's maakt, maar ik zie 'm toch echt niet in een bewerking van Curb. Dan hoop ik toch dat ie de rollen aan iemand anders over laat. Geloof nooit dat Paul het zo straight (no pun intended) en kwetsend terwijl het niet kwetsend bedoeld is kan spelen als Larry David zelf. Daarvoor is ie mij toch iets te veel een showmannetje.quote:Op maandag 22 januari 2007 10:41 schreef Sammy3000 het volgende:
Las van de week een artikel waarin stond dat Paul de Leeuw plannen heeft om een Nederlandse bewerking te maken van "Curb".
De VARA zou al akkoord zijn gegaan...
Is het weer op tv?quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 09:13 schreef SunChaser het volgende:
van de week de pilot gezien. Is wel grappig, maar nog wel erg gespeeld. Het gaat lekker nergens over. Seinfelfd ben ik geen fan van overigens.
Tof, zal ook eens kijken.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 23:13 schreef Umm-Qasr het volgende:
Geweldige serie. Zag bij de Media Markt elk seizoen voor 20 euro p.s. liggen. Die ga ik maar eens snel halen ...![]()
Larry David bedenkt wel een script in grote lijnen, maar dat vertelt 'ie verder niemandquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 20:22 schreef MrData het volgende:
Helemaal als je bedenkt er helemaal geen script is, maar dat ze alle teksten gewoon improviseren.
Ja er is een gedetailleerde plot beschrijving. Maar de teksten zelf zijn geimproviseerd. Bekijk de extra's op de dvd's maarquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 21:46 schreef Tijn het volgende:
[..]
Larry David bedenkt wel een script in grote lijnen, maar dat vertelt 'ie verder niemand
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |