abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 9 mei 2003 @ 21:59:11 #1
21551 tvlxd
kerngeleerde
pi_10329533
Wat is het probleem?
Urineren, we doen het allemaal. Is het moment daar, dan lopen wij naar het toilet en doen onze behoefte daar. Achteraf trekken wij door en zorgen ervoor, dat de urine wegspoelt. Uiterst hygienisch, dat moet ik toegeven.

Echter, er zijn meer momenten waarop water wegspoelt, terwijl wij daar geen urine in lozen. Dit kan zijn tijdens het achterover drukken van overtollige vezels, of tijdens het douchen. Dit zijn gebeurtenissen waar water gebruikt en verspild wordt, terwijl we dat beter hadden kunnen gebruiken om ook onze urine mee weg te spoelen. Mijn voorstel is dan ook een Milieaubewust Urineren SIRE campagne.

Wat moet er gebeuren?
Het stimuleren van urineren tijdens andere bezigheden, als poepen en douchen zou bevorderd moeten worden. Dit kan bijvoorbeeld door middel van informatieverstrekking. De burgers zelf zouden hun lozingen en watergebruik beter op elkaar kunnen afstemmen, door niet bij de minst of geringste druk direct naar de W.C. te lopen, maar wachten totdat de andere behoefte zich ook voordoet. Wellicht moest een persoon toch al douchen, doe het dan nu.
Dit kan natuurlijk niet altijd, daarom moet er worden gezorgd voor meer parken, die kunnen dienen als openbare toiletten. Voor degenen onder ons die zich snel schamen, is er altijd nog een scheidingswand aan te brengen. Een andere methode zou zijn, het urineren in een emmer. Deze wordt dan bewaard, liefst gesloten, totdat er weer vies water wordt gebruikt en samen kan het weggespoeld worden.

Emancipatie.
Het niet plassen op, of in de gebruikelijke plek is niet moeilijk voor de standaard man. Vrouwen zullen echter enige lichamelijke problemen ondervinden. Om dit op te lossen, dient de overheid gratis plastuitjes te verstrekken. Een maximum van vijf per dag moet voldoende zijn, hoewel er een uitzondering kan worden gemaakt voor de in de natuur wandelende ouderen.

Uiteindelijk zal dit leiden tot een goed milieu, want weet: Een beter milieu begint bij jezelf!

kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
1 kernfysicus
  vrijdag 9 mei 2003 @ 22:00:16 #2
41223 Wile_E_Coyote
Thank God I'm an atheist
pi_10329561
En dit hoort in POL, want....?
Art is long and time is fleeting
And our hearts, though stout and brave
Still, like muffled drums are beating
Funeral marches to the grave
  vrijdag 9 mei 2003 @ 22:00:51 #3
21551 tvlxd
kerngeleerde
pi_10329569
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 22:00 schreef Wile_E_Coyote het volgende:
En dit hoort in POL, want....?
Nou, de overheid zou zo'n campagne kunnen stimuleren.
kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
1 kernfysicus
pi_10329582
We moeten recyclen, eet elkaars stront!
Carolyn Burnham: Uh, who's car is that out front?
Lester Burnham: Mine. 1970 Pontiac Firebird. The car I've always wanted and now I have it. I rule!
pi_10329597
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 22:01 schreef KaAzKoP_ het volgende:
We moeten recyclen, eet elkaars stront!
vergeet de pis niet!
pi_10329604
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 22:02 schreef Duiveltja het volgende:

[..]

vergeet de pis niet!


En sperma voor de eiwitten!
Carolyn Burnham: Uh, who's car is that out front?
Lester Burnham: Mine. 1970 Pontiac Firebird. The car I've always wanted and now I have it. I rule!
  vrijdag 9 mei 2003 @ 22:04:10 #7
41223 Wile_E_Coyote
Thank God I'm an atheist
pi_10329641
Ik vond het al geen POL topic, maar gijlieden maakt het me nu wel makkelijk.. Onzin en dicht. Ik denk, tlvxd, dat je het beter in LIF opnieuw kunt openen.
Art is long and time is fleeting
And our hearts, though stout and brave
Still, like muffled drums are beating
Funeral marches to the grave
  maandag 17 december 2007 @ 19:47:58 #8
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_55343652
TVP
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')