abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_10129536
Aangezien deel 11 op slot is, hier weer verder.

Het officiële gedeelte:

Regels:
Posten mag als je bv je eigen site wilt laten checken
Reacties graag onderbouwen en niet zeggen : Oe wat een lelijke site of oooo wat mooi: wanneer je wat onderbouwd kan de gebruiker daar wat mee en zijn site daarmee (mischien) verbeteren en of aanpassen.

Veel plezier.

History:
Site Checks deel 1 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 2 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 3 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 4 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 5 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 6 - aub GEEN spam!
Site Checks deel 7 - aub GEEN spam!
Site Checks deel XIII - aub GEEN spam!
Site Checks deel 9 - aub GEEN spam!
Site Checks deel X - a.u.b. GEEN spam!
Site Checks deel 11 - a.u.b. GEEN spam!

en nog een oudere die gebruikt werd voor deze topic reeks

Maak hier reklame voor je eigen internetsite

[Dit bericht is gewijzigd door yootje op 01-05-2003 13:15]

pi_10129627
Reactie uit deel 11:
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 12:13 schreef ELTino het volgende:

[..]

Komt deze layout me heel bekend voor? Vooral met dat oog linksboven.... kan trouwens ook zo zijn dat ik deze site al eerder heb gezien

In een grijs verleden heb ik wel eens een sitecheck gedaan over cm.nl Logo is zelf gemaakt

Die slechte eerste indruk komt denk ik door de kleuren. Vooral licht-blauwe links komt nogal cheap-ass over. Ook het logo zou nog iets uitgebreider en beter kunnen. Maak een langere header en laat niet zo die nep-banner overheersen (het was het eerste waar ik naar keek). Zorg ook voor een ondertitel.

Ik ga de banner denk ik weghalen, maar laat het logo zo zetten (doe er wel een ondertitel bij dan) Ik wil liever geen header.

Deel ook de site als het ware op en schep iets meer duidelijkheid. Het is nu namelijk een beetje onduidelijk wat wat is. Wat is bijv. 'stelling'? Zelfs toen ik er op klikte snapte ik er nog niks van.

Ik zal telkens bovenaan een stelling een uitleg geven, zou dat een oplossing zijn? Is er voor de rest nog iets onduidelijks

Wat ik vooral mis is een uitstraling/doel. Is het een site voor een vriendengroep (geeft de naam niet weer), een allround-site (laat het dan georganiseerder lijken) of een computersite (zoals de naam zegt, maar wat doet dan stelling etc. daar).

Wat bedoel je met georganiseerder? En de titel is toch wel duidelijk?

Inhoud is trouwens goed, vooral die interviews over bijv. knuffelberen zijn grappig. Die mop van de dag is ook wel grappig, zeker omdat ze iedere keer random worden geplaatst.
Dank je Ik moet die moppens eens updaten


  donderdag 1 mei 2003 @ 13:19:21 #3
44872 eMAeRCe
De onuitspreekbare... Gr.
pi_10129729
http://www.rsmagazine.nl/~marc Site over een fifa tournooi met Tweakers
Baaaaaaaaaaaaayyyz
  donderdag 1 mei 2003 @ 13:26:51 #4
43679 timostanovic
Planet Gameboy
pi_10129919
www.planetgameboy.cjb.net > De site met alles over de gameboy!
Planet Gameboy: www.planetgameboy.cjb.net
pi_10129961
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:26 schreef timostanovic het volgende:
www.planetgameboy.cjb.net > De site met alles over de gameboy!
Dit noem je nou spam...
pi_10130072
http://www.oling.org -> ik wil het 'menu' (die paar links bovenin dus) gaan uitbreiden met een menu aan de rechterkant .. ben al beetje begonnen maar heb geen ideeen .. iemand een goed idee?
pi_10130122
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:27 schreef yootje het volgende:

[..]

Dit noem je nou spam...


Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt Ik heb altijd gedacht dat je dit spammen noemt.

Dat heet gewoon reclame maken?

  donderdag 1 mei 2003 @ 13:43:01 #8
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10130378
Nog aandacht voor deze uit het vorige deel, aangezien natuurlijk geen mens het oude topic nog gaat lezen.
Ik ga naar huis.
pi_10130551
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:43 schreef nietzman het volgende:
Nog aandacht voor deze uit het vorige deel, aangezien natuurlijk geen mens het oude topic nog gaat lezen.
Wat staat er nou in die donkere letters?
  donderdag 1 mei 2003 @ 13:49:06 #10
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10130576
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:19 schreef eMAeRCe het volgende:
http://www.rsmagazine.nl/~marc Site over een fifa tournooi met Tweakers
De uitlijning deugt niet. De tekst staat meteen tegen de linkerkant aangeperst. Niet echt netjes.
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:26 schreef timostanovic het volgende:
www.planetgameboy.cjb.net > De site met alles over de gameboy!
Uit de colofon: "Voor de licensie op PHP, zie Licensie op PHP"

Je gebruikt geen PHP! Typisch gevalletje van je belangrijker voordoen dan je bent. (Ohja, je forum. Maar die telt natuurlijk niet.)

En de achtergrond van je main-frame herhaald zich. Ook niet echt netjes.

Ik ga naar huis.
  donderdag 1 mei 2003 @ 13:50:19 #11
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10130619
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:48 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Wat staat er nou in die donkere letters?
"Everybody's Got Something to Hide Except Me and My Monkey." Maar dat hoort weg te vallen....
Ik ga naar huis.
  donderdag 1 mei 2003 @ 13:57:17 #12
44872 eMAeRCe
De onuitspreekbare... Gr.
pi_10130841
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:26 schreef timostanovic het volgende:
www.planetgameboy.cjb.net > De site met alles over de gameboy!
Probeer de plaatjes zo klein mogelijk te maken. Zelfs met ADSL basic duurd het een aantal seconden voordat alle plaatjes geladen zijn. En de releases moet je ff bijwerken
Baaaaaaaaaaaaayyyz
pi_10131114
Even herhalen: http://compumania.nl

In de eerste reply staat dus al een reactie.

pi_10131145
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:57 schreef eMAeRCe het volgende:

[..]

Probeer de plaatjes zo klein mogelijk te maken. Zelfs met ADSL basic duurd het een aantal seconden voordat alle plaatjes geladen zijn. En de releases moet je ff bijwerken


Idd, 1 zo'n menu-item is 6,5 kb!
pi_10131276
www.stichtingdoelloos.com

Het ontwerp is niet van mij.

De frontpage heb ik aangepast omdat mensen het te druk vonden; maar is hij nu niet te kaal???

Ziet er wel leuk uit, ga mischien binnenkort een nieuwe lay-out maken.

Maar bij een nieuwe lay-out hoort een nieuw logo.

Dus ik heb een probleem; hoe moet een logo eruit zien van een site dat Stichting Doelloos heet Of vinden jullie het huidige logo goed genoeg???

pi_10131555
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 14:11 schreef Naj_Geetsrev het volgende:
www.stichtingdoelloos.com

Het ontwerp is niet van mij.

De frontpage heb ik aangepast omdat mensen het te druk vonden; maar is hij nu niet te kaal???

Ziet er wel leuk uit, ga mischien binnenkort een nieuwe lay-out maken.

Maar bij een nieuwe lay-out hoort een nieuw logo.

Dus ik heb een probleem; hoe moet een logo eruit zien van een site dat Stichting Doelloos heet Of vinden jullie het huidige logo goed genoeg???


Je Logo is wel erg simpel.
Als je browserwindow niet breed genoeg is dan worden schermtitels afgebroken. en dan klopt het schermpje niet meer. (zie: Wie zijn er online, en verklein dan je browserscherm eens.
Je zou nowrap in die td kunnen zetten, de zin wordt dan niet afgebroken.

[Dit bericht is gewijzigd door sop op 01-05-2003 14:26]

pi_10131685
Oja, thx. Is ook op te lossen door de zin korter te maken
pi_10133517
Sitecheck die ik nog had staan van de vorige topic, maar die werd tegelijk gesloten
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 10:52 schreef sgoldie het volgende:
wat vinden jullie van mijn sites dan:

1e http://www.videotheeklunetten.nl/

(2e zal ik later vanmiddag doen)


Wat een kleur groen zeg, jeetje

Haal eerst dat logo linksboven weg, want dat is volgens mij helemaal geen logo of header. Zorg dan dat het bovenste frame bovenaan komt en de hele breedte inneemt. Plaats daarna het linker-frame en het main-frame onder die bovenste frame. Lijn daarna de echte header (in het midden) links uit zodat hij helamaal links komt te staan. Maak de header ook even opnieuw en zorg dat het ruis-effect uit de letters verdwijnt.

Het menu is goed, alleen jammer dat je geen handje krijgt als je eroverheen gaat. Ook dat adres onderaan staat netjes. Haal trouwens dan ook even dat show/hide weg, want dat heeft eigenlijk weinig zin.

Die buttons met omhoog bijv. zijn standaard frontpage en daarmee gelijk lelijk Ze passen ook niet echt in het design. Maak ze bijv. een gewoon rechthoek zoals bij het menu met een mouse-over erbij. Gebruik ook geen hoofdletters voor filmnamen, maar maak het dan bijv. vet. Zorg ook dat het bijv. hetzelfde lettertype is als in het menu.

Bij prijslijst is dat adres onderaan een beetje dubbel omdat het ook al standaard links in het menu staat. Plaats bijv. ook dat geopend van/tot op de home-pagina want dat is heel handig voor bezoekers.

Nog een paar algemene dingetjes:

- Je reserveer-formulier werkt niet
- Doe geen no-right-click scriptjes op je site
- Doe niet een irritante status-bar scroller
- Maak je site niet in word
- Laat je site designen door mij E-mail staat in mijn profiel

[Dit bericht is gewijzigd door ELTino op 01-05-2003 16:18]

pi_10134127
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:19 schreef eMAeRCe het volgende:
http://www.rsmagazine.nl/~marc Site over een fifa tournooi met Tweakers
Ik zal even beginnen met de source.

Aangezien het een toernooi voor Tweakers is, betekent het dat een groot aantal van je bezoekers exotische browsers als Mozilla, Opera etc. hebben. Je site is niet echt daarvoor gemaakt. Ik zie bijv. dat je een style-sheet gebruikt, maar ik zie nog steeds font-tags ertussen staan. Ook 'height' bij cellen bestaat niet voor andere browsers.

Over de indeling. Het is erg overzichtelijk allemaal en je ziet gelijk wat waar voor is.

De vormgeving is niet echt bepaald optimaal. Zet bij je menu's aan de zijkanten de cellspacing/padding hoger, want nu zit de tekst tegen de linkerkant geplakt. Het grijze WinXP-stylo vind ik trouwens niet echt erbij passen. Iets wat mooier zou zijn is bijv. een subheader met witte letters op de voorgrond en dan bijv. gras op de achtergrond. Maak dan ook een soort afgeronde rand om je menu-blokken zodat het er iets minder hoekig uitziet. Maak dan ook de achtergrond iets anders dan het zwart.

De techniek is goed en de bediening is echt lekker.

Een foutje dat ik heb gevonden is nog wel dat bij wedstrijdverslagen, bij bijvoorbeeld deze wedstrijd het menu in elkaar wordt gedrukt. Als je het menu een vaste grootte maakt dan komt dat wel goed.

pi_10134453
laat ik nog eens mijn site erbij gooien www.gamelimits.nl
Epiphone SG Deluxe | Roland Cube 30 | EHX Small Stone | EHX Big Muff
Coming up: EHX Metal Muff
Mijn gitaar!
pi_10134708
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:32 schreef oling.org het volgende:
http://www.oling.org -> ik wil het 'menu' (die paar links bovenin dus) gaan uitbreiden met een menu aan de rechterkant .. ben al beetje begonnen maar heb geen ideeen .. iemand een goed idee?
Het ziet er zo wel netjes uit. Maak de letters iets groter zodat het iets meer opvalt. Ipv dat menu boven kan je dan een echte header maken Coole spelletjes heb je trouwens :p
pi_10135061
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:43 schreef nietzman het volgende:
Nog aandacht voor deze uit het vorige deel, aangezien natuurlijk geen mens het oude topic nog gaat lezen.
De kleurtjes is wel even schrikken op het eerste gezicht, maar des te langer je kijkt des te mooier het wordt.

Alles is heel netjes afgewerkt. Bijv. dat het het oranje van helemaal rechts overloopt bij het stukje boven de sterren is erg netjes. Ook die random image links is erg leuk.

Ik heb 3 dingetjes gevonden. Als je bij je art-gallery op een thumbnail drukt opent ie niet in een nieuw venster, iets dat volgens mij iets handiger is. Die zin links in het menu leidt me een beetje af van de werkelijke links. Omdat je subpagina's ook niet standaard-namen hebben is het beetje puzzelen wat de links zijn, want jij kan het ook afgewisseld hebben (zo denken sommige mensen ) Het laatste is dat ik zie dat je af en toe font-tags gebruikt om de grootte van de letters aan te geven. Maak het wat meer andere-browsers-compatible door dat ook in een style sheet te zetten.

Voor de rest erg netjes!

  donderdag 1 mei 2003 @ 16:28:42 #23
17087 Hadrian
Publius Aelius Hadrianus
pi_10135121
Ik had al gepost in het oude topic, maar die is nu dicht:
http://www.hadrian.net is de oude en
http://www.hadrian.net/nwesite is de nieuwe.

Ik vind hem nog niet mooi, maar weet niet goed wat er nu nog moet veranderen.

Hadrian.Net Nu mét filemeldingen en weerinfo
Hadrian Forum voor als je Fok! ontgroeid bent :+
pi_10135441
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 14:11 schreef Naj_Geetsrev het volgende:
www.stichtingdoelloos.com
Ligt het aan mij of is nergens op je site te vinden wat voor site dit is? Ik kan het niet opmaken uit je welkoms-boodschap, niet uit je logo, niet in de faq, helemaal nergens! Maar is dit een vriendengroep ofzo?
quote:
Stichting Doelloos is een forum met plaats voor alles en iedereen.
Wordt ik ook niet echt veel wijzer uit...

Het logo is iets te simpel en geen anti-aliasing bovenin. De bovenkant is nu erg leeg en niet echt georganiseerd. Bedenk een goed kleuren-schema want dit is redelijk saai met weinig afwisseling. Je content-gedeelte (midden) is één grote brei met daartussen een welkomsboodschap en nieuws. Maak bijv. de headers van de menu's een iets andere kleur zodat het niet allemaal op elkaar lijkt.

Hij laadt trouwens ook redelijk langzaam...

pi_10135574
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 16:37 schreef ELTino het volgende:

[..]

Ligt het aan mij of is nergens op je site te vinden wat voor site dit is? Ik kan het niet opmaken uit je welkoms-boodschap, niet uit je logo, niet in de faq, helemaal nergens! Maar is dit een vriendengroep ofzo?
[..]

Wordt ik ook niet echt veel wijzer uit...

Het logo is iets te simpel en geen anti-aliasing bovenin. De bovenkant is nu erg leeg en niet echt georganiseerd. Bedenk een goed kleuren-schema want dit is redelijk saai met weinig afwisseling. Je content-gedeelte (midden) is één grote brei met daartussen een welkomsboodschap en nieuws. Maak bijv. de headers van de menu's een iets andere kleur zodat het niet allemaal op elkaar lijkt.

Hij laadt trouwens ook redelijk langzaam...


Ik weet het, ontwerp moet duidelijker (of over de kop). En er MOET gewoon een nieuw logo komen.

En ja, de introtext moet ook duidelijker, had je trouwens wel door dat het een forum was Ik heb de frontpage al rustiger gemaakt. Mischien moet ik mensen eerst naar het forum leiden; en dan pas naar de portal/frontpage.

En dat langzame laden komt door mijn host Lycos. Ze zijn bezig met server updates zodat alles NOG sneller en NOG beter wordt. Merk er niet veel van.

pi_10135694
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 16:28 schreef Hadrian het volgende:
http://www.hadrian.net is de oude en
http://www.hadrian.net/nwesite is de nieuwe.

Ik vind hem nog niet mooi, maar weet niet goed wat er nu nog moet veranderen.


De oude is niet echt mooi, en de nieuwe eigenlijk ook niet echt.

Wat voor site is het ten eerste? Net zoals bij mijn vorige sitechecks valt het me op dat weinig sites echt duidelijk uitstralen/vermelden wat het is. Ik zie ook geen menu bij je site dus op zich kan ik weinig erover zeggen.

Maar ik kan er wel over zeggen dat je niet de datum zo groot moet plaatsen, want dat was het eerste dat ik zag, terwijl ik al de datum wist Daarvoor kom ik niet op je site

Kom ook met een echt kleurenschema. Ik kan deze link (een kleurenschema) ook niet vaak genoeg geven. Nu is het een mix van felle kleurtjes (oranje, rood, paars) en bovenin wat saaiere en donkerdere kleuren (zwart met donkerblauw)


Het idee van je logo is leuk, alleen werk het nog iets beter uit waardoor het meer opvalt en beter leesbaar is. Die standaard-bevels (randjes) rond je trackers staat ook niet echt mooi. Laat de pagina ook de hele lengte innemen. Mensen hebben nooit problemen met naar beneden scrollen, hooguit naar de zijkant scrollen. Zet bijv. die trackers los van elkaar met een gestippeld randje (die weer terugkomt in het midden) eromheen. Ik noem maar iets hoor

pi_10136988
El Tino, zou je ook nog even naar mijn reactie willen kijken?

Wel leuk dat je al die feedback geeft Je zou er een site van moeten maken

pi_10137278
Wat vinden jullie reeds van deze layout?

is me nieuwe layout! voor the Hash Search Engine die vanaf volgende maand up on air is

The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
Like trump...
pi_10137395
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 17:39 schreef yootje het volgende:
El Tino, zou je ook nog even naar mijn reactie willen kijken?

Wel leuk dat je al die feedback geeft Je zou er een site van moeten maken


Lange leve SiteChecks.nl. Net toen ik het idee had om zo'n site te beginnen, was sitechecks.nl net een maand online. Te laat dus
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:15 schreef yootje het volgende:
Reactie uit deel 11:
[..]
Het zou best kunnen dat ik dat logo daarvan ken. Ik dacht eerst dat het leek op Speedtest.nl maar bij nader inzien toch niet.

Goed idee van die banner weghalen, want het vloekt nogal met de rest van de pagina.

Maak de titel van stelling duidelijker. Noem het bijv. discussie, want wat moet iemand zich voorstellen bij 'stelling'? Discussie is veel duidelijker. Of noem het Poll ofzo, maar Stelling is zo vaag.

Deel de site op in delen. Nu heb je Compumania met 1 laag eronder, die allemaal in het menu onder elkaar staan. Maak er een 2e laag bij. Deel de site bijv. op in Film/Muziek, Nieuws, Discussie etc. (ik noem maar wat) Bij Film/Muziek kan dan in de 2e laag Nieuws, Nieuws-Archief en Artiesten. Zo schep je een beetje duidelijkheid.

Maak een welkoms-tekstje ofzo die heel kort zegt wat CompuMania is. Is het een Community, kennis-database, nieuws-site of wat dan ook.

Tussen die moppen zitten trouwens wel grappige hoor

  donderdag 1 mei 2003 @ 18:29:39 #30
43679 timostanovic
Planet Gameboy
pi_10138016
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:49 schreef nietzman het volgende:

[..]

De uitlijning deugt niet. De tekst staat meteen tegen de linkerkant aangeperst. Niet echt netjes.
[..]

Uit de colofon: "Voor de licensie op PHP, zie Licensie op PHP"

Je gebruikt geen PHP! Typisch gevalletje van je belangrijker voordoen dan je bent. (Ohja, je forum. Maar die telt natuurlijk niet.)

En de achtergrond van je main-frame herhaald zich. Ook niet echt netjes.


Nietzman, jij domme doos zijn??

Kijk eens naar nieuws... Is dat PHP? Goed zo!
Kijk een naar home. Is dat PHP? Goed zo!

en in de toekomst ook andere pagina's PHP. Jij snappen? Ik niet 2x uitleggen? Nee? Goed hoor! Nu krijg jij van meester een stikkertje.

Planet Gameboy: www.planetgameboy.cjb.net
  donderdag 1 mei 2003 @ 18:44:41 #31
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10138288
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 18:29 schreef timostanovic het volgende:

[..]

Nietzman, jij domme doos zijn??

Kijk eens naar nieuws... Is dat PHP? Goed zo!
Kijk een naar home. Is dat PHP? Goed zo!

en in de toekomst ook andere pagina's PHP. Jij snappen? Ik niet 2x uitleggen? Nee? Goed hoor! Nu krijg jij van meester een stikkertje.


doe rustig man, is bijna weekend
- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10138545
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 17:51 schreef Chandler het volgende:
Wat vinden jullie reeds van deze layout?

[afbeelding]

is me nieuwe layout! voor the Hash Search Engine die vanaf volgende maand up on air is


code:
©
Staat mooier dan (c) .
Die Welt ist alles was der Fall ist.
pi_10139303
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 13:26 schreef timostanovic het volgende:
www.planetgameboy.cjb.net > De site met alles over de gameboy!
Ach, dan vereer ik jou ook nog even met mijn sitecheck.

Behalve dat je site compleet faalt als ik hem nu opstart en ik 3x moet refreshen voordat ik home krijg heb ik het volgende:

Technisch is ie niet OK. Je gebruikt wel een stylesheet alleen die heb je ergens tussen allemaal tekst in de body gepropt. Je gebruikt ook font-tags ipv classes. Je hebt de scrollbalken op een rare manier gekleurd, terwijl je het heel makkelijk kan dan met een stylesheet. Het nadeel van de manier waarop je het nu doet is dat hij bij het laden van de pagina grijs is en na een tijdje springt ie op de nieuwe kleur. Wat wel goed is, is dat je de menu-buttons preload waardoor je bij mouse-over je ze gelijk te zien krijgt.

De indeling van de pagina's is wel redelijk goed. Je home is rustig en begrijpbaar. Je weet gelijk dat je op een gameboy-site bent. Alleen je menu is een beetje warrig. Je hebt daar 14 ( ! ) buttons zitten waar je als bezoeker uit moet kiezen. Probeer het een beetje te ordenen op catogorieën. Waar slaan trouwens die ovaale rondjes op achter titels bij bijv. reviews? Een legenda zou wel handig zijn. Volgens mij zou het ook iets duidelijker zijn als je het 'logo' links plaatst ipv rechts, want links kijkt iemand als eerste.

De vormgeving is wel OK. Mooie rustige kleur oranje en werkt goed afwisselend met het wit. Ook yoshi bovenaan staat wel cool. Alles ziet er netjes en verzorgd uit.

Over de functionaliteit valt te twisten. Je foto-pagina laadt bagger en liet mijn computer bijna crashen. Ook laden sommige pagina's met verschrikkelijk vertraging en vastlopers. Doe de links-pagina niet met een of andere free-service linksite, maar doe het zelf even met php (hotscripts.com)

Just my 2 cents

  donderdag 1 mei 2003 @ 19:29:11 #34
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10139345
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 18:29 schreef timostanovic het volgende:
Nietzman, jij domme doos zijn??

Kijk eens naar nieuws... Is dat PHP? Goed zo!
Kijk een naar home. Is dat PHP? Goed zo!

en in de toekomst ook andere pagina's PHP. Jij snappen? Ik niet 2x uitleggen? Nee? Goed hoor! Nu krijg jij van meester een stikkertje.


Wat leuk dat je tegen kritiek kan. Kruip nu maar weer terug onder je grote, kille zwerfkei. Zak hooi.

Suc6 met je siteje, je hoeft vooral niet blij te zijn dat ik uberhaupt de moeite heb genomen om het onder ogen te nemen.

Ik ga naar huis.
  donderdag 1 mei 2003 @ 20:33:00 #35
43679 timostanovic
Planet Gameboy
pi_10141005
ELTino, thanks! Ik heb er veel aan!

En jij weer nietzman. Ik heb niets tegen negatief commentaar, maar niet als het onterecht is.

Planet Gameboy: www.planetgameboy.cjb.net
  donderdag 1 mei 2003 @ 20:49:16 #36
39240 jagermaster
stof en water, dat ben ik
pi_10141434
quote:
ww.stichtingdoelloos.com
vind het wel lekker rustig er nu uitzien.. alleen een beetje grijzig.. iets meer kleur erin?? Als je het aan mij vraagd vind ik het heel veel weg hebben van nuke. Dat website, cms programma... Maar verder niets mis mee hoor..

Wat vinden jullie van de volgende 2 sites??
http://www-dev.all4internet.nl/soekwa/test.html
http://www-dev.all4internet.nl/a4i/test.html
alvast bedankt....

Where's my fear???
pi_10141586
quote:
Op woensdag 30 april 2003 23:38 schreef haaahaha het volgende:
Klein professioneel amateuristisch hobbysitetje
http://www.ll0ll.com/tenten/

Iets andere kleurstelling / indeling
http://www.ll0ll.com/tentzz/
pi_10141695
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 20:54 schreef haaahaha het volgende:

[..]

Iets andere kleurstelling / indeling
http://www.ll0ll.com/tentzz/


Ziet er beter uit als de vorige. Misschien een tip om er een formulier (voor vragen/opmerkingen/reacties/bestellen..) bij te zetten. Mijn rvaring is dat ik dat soort dingen net wat eerder gebruik dan een normaal e-mailadres. Tenzij je geen PHP of cgi kan gebruiken
Het was iets met groen.
pi_10142276
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 20:58 schreef bosmeneer het volgende:

[..]

Ziet er beter uit als de vorige. Misschien een tip om er een formulier (voor vragen/opmerkingen/reacties/bestellen..) bij te zetten. Mijn rvaring is dat ik dat soort dingen net wat eerder gebruik dan een normaal e-mailadres. Tenzij je geen PHP of cgi kan gebruiken


Zit niet in het budget
  donderdag 1 mei 2003 @ 21:56:28 #40
54405 BlueEyez82
http://bimeiden.net
pi_10143107
Check mijn sig.
[url=http://bimeiden.net]http://bimeiden.net[/url]
pi_10144036
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 21:25 schreef haaahaha het volgende:
Zit niet in het budget

Mischien zou je het wel als suggestie te kunnen gebruiken om meer met de gebruikers interactief bezig te kunnen zijn en zo omzet en werk gebied te vergoten .... $$
The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
Like trump...
pi_10144102
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 22:26 schreef Chandler het volgende:

[..]

Mischien zou je het wel als suggestie te kunnen gebruiken om meer met de gebruikers interactief bezig te kunnen zijn en zo omzet en werk gebied te vergoten .... $$


Neen
Dit is meer een gunst voor iemand, normaliter doe ik geen beunwerk, want klanten zijn *homo's*
  donderdag 1 mei 2003 @ 23:29:01 #43
51804 Roa
Pizza Taco!
pi_10145831
uit het vorige topic
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 11:55 schreef ELTino het volgende:

[..]

Dan zal ik als niet-christine zijnde maar even sitechecken


Ik ben dus de webmaster, en heb de gehele site geschreven. Daarom reageer ik graag eventjes op je post
quote:
Breng iets meer duidelijkheid en verschil erin.

Het ziet er nu een beetje uit als een evil warez site. Komt denk ik vooral door de kleuren en het ontbreken van ook maar één lichtere kleur. Probeer bijv. eens grijze scanlines als pagina-achtergrond ipv het zwarte. Experimenteer ook eens met bijv. grijs ipv blauw, want grijs-oranje werkt altijd en heeft open uitstraling.

Maak het iets frisser door wat meer lichtere kleuren te gebruiken en iets meer afwisseling erin. Maak bijv. de frontpage iets minder druk
en zorg dat de kopjes over de hele pagina eruit springen.


De kleuren zijn een onderwerp van lange discusies...In ieder geval blijven ze nu voorlopig zo. Ik heb vorig jaar september de layout van de site gemaakt (dus ook de kleuren) en was hier toen vreselijk enthousiast over. Nu weet ik echter wel weer wat beter, maar gaat veel tijd kosten een nieuwe layout te maken, en dan doe ik het liever goed, door meteen de 'engine' na te lopen en te verbeteren, aangezien dit mijn eerste php site was na wat tuts (kheb der dan ook van sep. tot maart over gedaan..) Die tijd heb ik nu niet...
quote:
Over de inhoud trouwens niet te klagen, hij is ruim gevuld met goede shit. Het is allemaal netjes afgewerkt en ik heb geen fouten kunnen vinden in bijv. niet-uniforme typografie.
Thanx, ik geloof dat 90% van de orginele staff ontslagen is, en et aantal is sowieso teruggebracht. Helaas missen we nog steeds wat reviewers, vooral X-Box is moeilijk te vinden (goh? )
quote:
Maar hola, klik ik op forum, krijg ik een standaard phpBB forum met alleen een veranderde header. Sowieso is het mooier als het niet als een los geheel wordt, maar meer als een deel van de site. Zorg dat alles er hetzelfde uitziet en houdt aub niet het forum zo, staat beetje knullig voor een site met crew-leden die naar de PU-redactie gaan
Het forum is indertijd phpBB geworden omdat de site open moest. We wilde niet langer developpen, we wilde gaan. Natuurlijk kwam er in het begin geen hond, maar daarom is toendertijd gekozen voor phpBB.

Ik had me voorgenomen een style te maken in kleuren van de site, maar mijn ideaal was eigenlijk 1 registratie voor de hele site (dus OOK forum), en inloggen op de site is automatisch ook op het forum ingelogd. Daarom ben ik begonnen aan een eigen forum, maar ook dit kost zeer veel tijd, tijd die ik nog steeds niet heb, dit heeft trouwens wel voorang, het herzien van design en code komt in de vakantie wel ergens (zomer dus).

Zo, dit was mijn eerste post hier, en mijn langste iig...

BTW, als er nog iemand kritiek heeft, graag, daar leer ik weer van (zolang het onderbouwd is ) www.gamelimits.nl

Ik lul hier slap uit m'n nek omdat m'n telefoonrekening anders zo hoog wordt.
  donderdag 1 mei 2003 @ 23:32:30 #44
38360 masuyo
Where will you go
pi_10145914
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 17:51 schreef Chandler het volgende:
Wat vinden jullie reeds van deze layout?

[afbeelding]

is me nieuwe layout! voor the Hash Search Engine die vanaf volgende maand up on air is


mag ik de url alvast? mooie layout btw
I’m so sick of speaking words that no one understands
Is it clear enough that you can’t live your whole life all alone
I can hear you in a whisper
But you can’t even hear me screaming
pi_10146195
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 23:32 schreef masuyo het volgende:
mag ik de url alvast? mooie layout btw
Nee want het heeft nog geen vaste .com url en dit is alleen maar de beta screen alles zit alleen nog maar in .gif en ik ben niet de ontwerper want anders was ie lange niet zo mooi geweest en nog lange lange lange niet af...
The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
Like trump...
pi_10166077
Ik ben niet zo genie als het op het ontwerpen van logo's aankomt, en ik wil een gave logo voor me site hebben!

Tot nu toe heb ik deze twee gemaakt:


Maar toch missen ze iets! Staat niet echt cool op me website...
Iemand wat tips voor me?

pi_10167010
quote:
Op vrijdag 2 mei 2003 20:24 schreef UltraBrain het volgende:
Ik ben niet zo genie als het op het ontwerpen van logo's aankomt, en ik wil een gave logo voor me site hebben!

Tot nu toe heb ik deze twee gemaakt:

[afbeelding]
[afbeelding]

Maar toch missen ze iets! Staat niet echt cool op me website...
Iemand wat tips voor me?


Wat ik minder vindt is dat het lijkt alsof ze met een slechte kwaliteit zijn opgeslagen, waardoor het een beetje vaag lijkt. Weet niet of dat met opzet is, maar scherp zijn ze volgens mij mooier.

Wat is je site? Wat heeft het als thema? Is dat linker monster/dier/mens een buitenaards wezen? Laat hem dan opspringen uit het logo en zet hem niet apart.

Die letters van die 2e vind ik trouwens wel cool, met dat steen op de achtergrond.

  vrijdag 2 mei 2003 @ 21:18:35 #48
49756 The_Gunman
PSV Eindhoven
pi_10167227
wat vinden jullie van deze site

http://home.hetnet.nl/~hov-voetbal/

pi_10167389
quote:
Op vrijdag 2 mei 2003 21:08 schreef ELTino het volgende:

[..]

Wat ik minder vindt is dat het lijkt alsof ze met een slechte kwaliteit zijn opgeslagen, waardoor het een beetje vaag lijkt. Weet niet of dat met opzet is, maar scherp zijn ze volgens mij mooier.

Wat is je site? Wat heeft het als thema? Is dat linker monster/dier/mens een buitenaards wezen? Laat hem dan opspringen uit het logo en zet hem niet apart.

Die letters van die 2e vind ik trouwens wel cool, met dat steen op de achtergrond.


Bedankt voor je reactie. Me site staat onder me post. Het heeft verder geen thema of iets dergelijks. Is gewoon een homepage waar ik een beetje mee aan het expirimenteren ben
Ze zijn inderdaad beetje vaag he? Komt omdat ik de kwaliteit wel wat minder moet maken willen het geen bestanden van 50Kb worden ofzo.
En dat poppetje is geen alien... vond hem gewoon cool
pi_10167553
Zouden jullie allemaal ff op www.gamelimits.nl die poll in kunnen vullen? Is wel zo handig, hebben we richtpunt..
Epiphone SG Deluxe | Roland Cube 30 | EHX Small Stone | EHX Big Muff
Coming up: EHX Metal Muff
Mijn gitaar!
  vrijdag 2 mei 2003 @ 21:44:14 #51
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10167838
- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10168071
quote:
Op vrijdag 2 mei 2003 21:44 schreef iemoe het volgende:
mijn minimalistisch webdingetje in aanbouw


Geinspireerd door Jan de Boef-rie?
pi_10168091
quote:
Op vrijdag 2 mei 2003 21:18 schreef The_Gunman het volgende:
wat vinden jullie van deze site

http://home.hetnet.nl/~hov-voetbal/


Hoop op vooruitgang jah
Hoi.
  vrijdag 2 mei 2003 @ 21:54:43 #54
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10168121
quote:
Op vrijdag 2 mei 2003 21:53 schreef UltraBrain het volgende:

[..]

Geinspireerd door Jan de Boef-rie?


ik ben uiterst artistiek van mezelf
- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
  vrijdag 2 mei 2003 @ 21:57:01 #55
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10168181
quote:
Op vrijdag 2 mei 2003 21:18 schreef The_Gunman het volgende:
wat vinden jullie van deze site

http://home.hetnet.nl/~hov-voetbal/


Geintreseerden

dat schrijf je ander -> geïnteresseerden

daarnaast zou ik kiezen voor de constructie heb je interesse, dat bekt net effe wat lekkerder imo

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
  vrijdag 2 mei 2003 @ 22:10:24 #56
20741 generalist
Watch me do it!
pi_10168504
quote:
Op vrijdag 2 mei 2003 21:44 schreef iemoe het volgende:
mijn minimalistisch webdingetje in aanbouw


Kees en Erwin maken foto's.

Leuke site, met foto's, verder weinig info vind ik zo

Above all things, never be afraid. The enemy who forces you to retreat is himself afraid of you at that very moment.[br]Andre Maurois (1885 - 1967)
  vrijdag 2 mei 2003 @ 22:16:11 #57
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10168632
quote:
Op vrijdag 2 mei 2003 22:10 schreef generalist het volgende:

[..]

Kees en Erwin maken foto's.

Leuke site, met foto's, verder weinig info vind ik zo


is beetje kenmerk van het in aanbouw zijn...

maar dank je

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10175216
Als experiment heb ik een site gemaakt waarmee je TT-pagina's kan aanroepen van verschillende omroepen.

Hopelijk dat het goed werkt, maar zo te zien wel.

Te bereiken via: www.robertp.nl en klik op "Teletekst Dienst."
Of rechtstreeks: www.robertp.nl/teletekst.

Laat weten of het werkt. Thanks

  zaterdag 3 mei 2003 @ 15:21:07 #59
22930 Wolve000
Het loopt wel los
pi_10179450
quote:
Op zaterdag 3 mei 2003 11:33 schreef robertpnl het volgende:
Als experiment heb ik een site gemaakt waarmee je TT-pagina's kan aanroepen van verschillende omroepen.

Hopelijk dat het goed werkt, maar zo te zien wel.

Te bereiken via: www.robertp.nl en klik op "Teletekst Dienst."
Of rechtstreeks: www.robertp.nl/teletekst.

Laat weten of het werkt. Thanks


Voor zover ik kan zien werkt het grotendeels goed.
Het enige is dat het font er wat onduidelijk uit ziet, maar daar is wel overheen te komen
Behalve dat werken voor zover ik kan zien subpagina's niet. Kijk maar eens op NOS TT pagina 401, daar zitten 3 pagina's en ik kan alleen de eerste zien.
Maar toch mijn complimenten

-edit- oh, en klikken op een pagina werkt ook nog niet, maar dat wist je vast zel fook al

NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600
pi_10181187
quote:
Op zaterdag 3 mei 2003 15:21 schreef Wolve000 het volgende:

[..]

Voor zover ik kan zien werkt het grotendeels goed.
Het enige is dat het font er wat onduidelijk uit ziet, maar daar is wel overheen te komen
Behalve dat werken voor zover ik kan zien subpagina's niet. Kijk maar eens op NOS TT pagina 401, daar zitten 3 pagina's en ik kan alleen de eerste zien.
Maar toch mijn complimenten

-edit- oh, en klikken op een pagina werkt ook nog niet, maar dat wist je vast zel fook al


Bedankt!

Over de subpagina's: je kan deze aanroepen door een schuine streep met de subpagina van je keuze achter de paginanummer in te tikken. Bijvoorbeeld: 401/3 laat van pagina 401 subpagina 3 zien.

Verder bedankt voor je compliment.

pi_10187325
Aangezien ik weinig reacties kreeg in het vorige topic, herhaal ik de link toch ff. Ik ben nu bezig met www.freewebs.com/kyliefan, waar ik een soort fansite van aan het maken ben. Het is mijn eigen site, en ik ben eigenlijk benieuwd wat de mensen van de eerste opzet vinden. Kritiek mag, mits eerlijk en opbouwend, positieve opmerkingen mogen natuurlijk ook .

Alvast bedankt

pi_10188778
Het is een Dungeon Siege clan, DK 'Dutch Kings'

http://www.dutchkings.tk

wat is jullie mening om nog te veranderen aan de site.

Als we meer members hebben ga ik er nog een admin, sessie enzo bij maken.

  zaterdag 3 mei 2003 @ 23:57:34 #63
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10188957
quote:
Op zaterdag 3 mei 2003 23:49 schreef Turismo het volgende:
Het is een Dungeon Siege clan, DK 'Dutch Kings'

http://www.dutchkings.tk

wat is jullie mening om nog te veranderen aan de site.

Als we meer members hebben ga ik er nog een admin, sessie enzo bij maken.


zucht...haal toch die dot.tk banner weg!

overigens kost een écht domein tegenwoordig geen drol meer hoor, .nl staat toch leuker dan .tk

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10189274
quote:
Op zaterdag 3 mei 2003 23:57 schreef iemoe het volgende:

[..]

zucht...haal toch die dot.tk banner weg!

overigens kost een écht domein tegenwoordig geen drol meer hoor, .nl staat toch leuker dan .tk


Zucht..

tis voor een clan die er nog maar pas is.

Als deze ouder word dan een jaar nemen we echt wel een .nl.

pi_10189480
quote:
Op zaterdag 3 mei 2003 23:49 schreef Turismo het volgende:
Het is een Dungeon Siege clan, DK 'Dutch Kings'

http://www.dutchkings.tk

wat is jullie mening om nog te veranderen aan de site.

Als we meer members hebben ga ik er nog een admin, sessie enzo bij maken.


Wow we've never seen that one before .
Die Welt ist alles was der Fall ist.
pi_10192177
quote:
Op zaterdag 3 mei 2003 23:49 schreef Turismo het volgende:
Het is een Dungeon Siege clan, DK 'Dutch Kings'

http://www.dutchkings.tk

wat is jullie mening om nog te veranderen aan de site.

Als we meer members hebben ga ik er nog een admin, sessie enzo bij maken.


* ELTino proest het uit van het lachen

Je houdt ook echt niet op hé?

1. je gebruikt de layout van je eerder afgekraakte site opnieuw, met alleen een andere header
2. de inhoud is nog slechter dan vorige keer. Je Engels barst van de fouten.
3. je kan niet rechts klikken
4. het venster verplaatsen tijdens het faden van je header gaat moeizaam
5. er zitten grove fouten in als thumbnails die het niet doen, pagina's die niet bestaan
6. een .tk banner, you lazy-ass fucker, dat je niet de moeite neemt die uit te zetten
7. nu ik je site doorlees schiet ik echt in de lach om je Engels. Stick to Dutch little man, want daar heb je gezien your.design genoeg moeite mee

Verlang je van mensen dat ze hem nog serieus gaan site-checken?

  zondag 4 mei 2003 @ 09:49:48 #67
10954 Vampier
SoCal FTW
pi_10192750
http://vampier.priveterrein.nl/nederhoporg/show.php

er staat nog niet echt veel in.... de pijlen bovenaan hebben een functie... druk er maar eens op

Het is GEEN flash.

[Dit bericht is gewijzigd door Vampier op 04-05-2003 10:00]

Free people own guns! Slaves do not!
pi_10199411
quote:
Op zondag 4 mei 2003 09:49 schreef Vampier het volgende:
http://vampier.priveterrein.nl/nederhoporg/show.php

er staat nog niet echt veel in.... de pijlen bovenaan hebben een functie... druk er maar eens op

Het is GEEN flash.


Er is eerlijk gezegd weinig om te checken....

Dat met die buttons is wel grappig, maar niet echt reuze functioneel. Kijk ook eens naar de bovenste rand die niet gelijk is. Dat groene scrollbalkje is ook wel geinig, maar er is meer mee te doen denk ik. Aangezien dit denk ik zo niet de uiteindelijke site wordt kan je weinig checken

  zondag 4 mei 2003 @ 18:47:43 #69
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10200733
Turismo, je engels is geniaal. Bezwaar als ik je pagina uitprint en bewaar voor het nageslacht?
Ik ga naar huis.
  zondag 4 mei 2003 @ 18:49:40 #70
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10200767
En for fuck's sake: Heb jij ooit eens van JPG compressie gehoord?
Ik ga naar huis.
  zondag 4 mei 2003 @ 18:57:03 #71
10954 Vampier
SoCal FTW
pi_10200893
quote:
Op zondag 4 mei 2003 17:25 schreef ELTino het volgende:

[..]

Er is eerlijk gezegd weinig om te checken....

Dat met die buttons is wel grappig, maar niet echt reuze functioneel. Kijk ook eens naar de bovenste rand die niet gelijk is. Dat groene scrollbalkje is ook wel geinig, maar er is meer mee te doen denk ik. Aangezien dit denk ik zo niet de uiteindelijke site wordt kan je weinig checken


de graphics zijn even snel gemaakt met photoshop... ik ben meer een scripter dan iets anders. Ik ga vandaag de rest even maken
Free people own guns! Slaves do not!
pi_10202203
quote:
Op zondag 4 mei 2003 18:49 schreef nietzman het volgende:
En for fuck's sake: Heb jij ooit eens van JPG compressie gehoord?
* ELTino schaamt zich dood voor dit soort mensen

Jonge, je header is 250 kb for crying out loud, WAAROM!?!?

Nooit gehoord van jpeg?

En door die fucking fader kan ik niet eens bij het betreden van de pagina, gelijk op mijn browser-menu klikken, omdat dat scriptje alles opfokt.

  maandag 5 mei 2003 @ 11:34:24 #73
13018 Redman
Are u sick in the head kid?
pi_10214217
Hi there, Shade ( the clan boss ) ask me to make a website for the clan, and so i thought. Okey! So this is the website.
You can found here our wars against othere clan's. And you can download here some usefull stuff. Also a few
screenshots. I hope you like to join our clan, becus we are good, and we are nice to ecuther. Well good luck whit DS!


Turismo Al-Sahaf


Verder geniale site van onze wonderboy. Dus * Redman heeft verder geen commentaar.

In het kader van de door de regering gevorderde zendtijd voor lokale omroepen, volgt nu een uitzending van Radio Bergeijk.
pi_10214846
Turismo negeer ik.

Kylie Minogue:

Ik krijg een popup. Dat is echt niet meer nodig hoor. Zeker niet omdat je volgens mij alleem maar HTML pagina's gebruikt.

De achtergrond in je menuknoppen is een andere kleur dan de rode balk waar ze instaan. Niet netjes.

Je lettertype leest niet fijn: kies voor een schreefloos lettertype (bijvoorbeeld verdana of tahoma).

Je kunt niet 'doortikken' als je een foto hebt geopend. Dus op volgende, vorige klikken.

Je gastenboek is ronduit lelijk. De kleuren vloeken enorm met je eigen site. Er zijn ook online gastenboeken te krijgen waarbij de layout wel te wijzigen is.

Je windowtjes in bijvoorbeeld de biografie hebben mijns inziens weinig functie. Je kunt het beter als een lap tekst weergeven met daarbij wat plaatjes en per hoofdstuk een kop.

Je Forum slaat nergens op. Zowiezo gelden de opmerkingen over het gastenboek ook hier. En de onderwerpen gaan op 1 na allemaal niet over het onderwerp van jouw site.

Algemene indruk. Ik vind de site een beetje een schril contrast met het mooie onderwerp.

pi_10214900
quote:
Op zondag 4 mei 2003 09:49 schreef Vampier het volgende:
http://vampier.priveterrein.nl/nederhoporg/show.php

er staat nog niet echt veel in.... de pijlen bovenaan hebben een functie... druk er maar eens op

Het is GEEN flash.


quote:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user: 'nederhoporg@localhost' (Using password: YES) in /home/vampier/public_html/nederhoporg/show.php on line 13
Problem connecting
wat had je nu in photoshop gemaakt
  maandag 5 mei 2003 @ 13:17:11 #76
49756 The_Gunman
PSV Eindhoven
pi_10217211
Ik had een vraagje hoe zet je site vast?
want als ik mijn pagina kleiner maakt dan gaat mijn site ook inkrimpen
en blijf hij niet meer het voormaat wat ik zo willen behouden.

weet iemand hier voor een oplossing?

[Dit bericht is gewijzigd door The_Gunman op 05-05-2003 13:29]

pi_10217317
quote:
Op maandag 5 mei 2003 13:17 schreef The_Gunman het volgende:
Ik had een vraagje hoe zet je site vast? zie screenshot

want als ik mijn pagina kleiner maakt dan gaat mijn site ook inkrimpen
en blijf hij niet meer het voormaat wat ik zo willen behouden.

weet iemand hier voor een oplossing?

[afbeelding]


Gewoon in de tabel width="600" zetten
pi_10217840
quote:
Op maandag 5 mei 2003 13:19 schreef Da_Koen het volgende:

[..]

Gewoon in de tabel width="600" zetten


width="600px" dan, als je het dan toch netjes wilt doen.

En daar wordt die site ook niet beter van

pi_10218682
quote:
Op maandag 5 mei 2003 11:56 schreef sop het volgende:
Turismo negeer ik.

Kylie Minogue:

Ik krijg een popup. Dat is echt niet meer nodig hoor. Zeker niet omdat je volgens mij alleem maar HTML pagina's gebruikt.

De achtergrond in je menuknoppen is een andere kleur dan de rode balk waar ze instaan. Niet netjes.

Je lettertype leest niet fijn: kies voor een schreefloos lettertype (bijvoorbeeld verdana of tahoma).

Je kunt niet 'doortikken' als je een foto hebt geopend. Dus op volgende, vorige klikken.

Je gastenboek is ronduit lelijk. De kleuren vloeken enorm met je eigen site. Er zijn ook online gastenboeken te krijgen waarbij de layout wel te wijzigen is.

Je windowtjes in bijvoorbeeld de biografie hebben mijns inziens weinig functie. Je kunt het beter als een lap tekst weergeven met daarbij wat plaatjes en per hoofdstuk een kop.

Je Forum slaat nergens op. Zowiezo gelden de opmerkingen over het gastenboek ook hier. En de onderwerpen gaan op 1 na allemaal niet over het onderwerp van jouw site.

Algemene indruk. Ik vind de site een beetje een schril contrast met het mooie onderwerp.


je bent tenminste wel eerlijk

Proberen mezelf te verdedigen:

De popup is meer om bezoekers te trekken , maar was ik al van plan te verwijderen

De achtergrond van de menuknoppen is exact dezelfde kleur, dus die snap ik niet echt

Lettertype moet inderdaad veranderd

Foto, verder en terug is inderdaad wel een idee

Gastenboek is tijdelijk, heb er net zelf een gemaakt, moet alleen nog afgemaakt

De tabelletjes waren een probeersel, maar wordt dus niet op prijs gesteld

Het forum is een algemeen forum, maar de nadruk zal in de toekomst komen te liggen op Kylie, alleen is dat van later zorg, wil eerst de site klaar hebben

in ieder geval bedankt voor de eerlijke mening, kan ik tenminste wat mee

pi_10219677
quote:
Op maandag 5 mei 2003 13:52 schreef addie het volgende:

[..]

blabla


Ik ben altijd eerlijk

Met een popup meer bezoekers trekken?! Paradoxaal.

Over het verschil in kleur.
Ik heb een beetje met het contrast/brightness/colorbalance gekloot om het wat duidelijker te maken:
Ik zie het op mijn monitor heel duidelijk (ook zonder gekloot).

Die tabelletjes stel ik niet zo op prijs, wie weet stellen anderen hem wel op prijs, een kwestie van smaak. Met een ander lettertype zullen ze er al beter uit zien.

  maandag 5 mei 2003 @ 15:00:00 #81
49756 The_Gunman
PSV Eindhoven
pi_10221216
quote:
Op maandag 5 mei 2003 13:33 schreef sop het volgende:

[..]

width="600px" dan, als je het dan toch netjes wilt doen.

En daar wordt die site ook niet beter van


en hoe wordt het volgens jou beter dan als ik dat mag vragen
pi_10221447
quote:
Op maandag 5 mei 2003 15:00 schreef The_Gunman het volgende:

[..]

en hoe wordt het volgens jou beter dan als ik dat mag vragen


Werkt niet beter... is precies hetzelfde...
Voor de breedte van TD's (wat overigens een verouderd iets is in HTML), gebruik je:
- pixels (width="600")
- percentages (width="100%")
- relatieve lengte (width="5*")

Dus het is echt niet nodig/aan te raden om px erachter te zetten, aangezien HTML dat toch niet ziet. CSS daarentegen wel.

whatever!
pi_10221663
quote:
Op maandag 5 mei 2003 15:00 schreef The_Gunman het volgende:

[..]

en hoe wordt het volgens jou beter dan als ik dat mag vragen


Van een goeie spell checker wordt die site wellicht beter. Wel minder om te lachen dan.
  maandag 5 mei 2003 @ 15:19:57 #84
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10221797
quote:
Op maandag 5 mei 2003 13:17 schreef The_Gunman het volgende:
Ik had een vraagje hoe zet je site vast?
want als ik mijn pagina kleiner maakt dan gaat mijn site ook inkrimpen
en blijf hij niet meer het voormaat wat ik zo willen behouden.

weet iemand hier voor een oplossing?


bedoel je dat als je de resolutie van je scherm wijzigt, dat de site in je browser ook kleiner/groter wordt?

dan moet je de grootte van je frames/tabellen relatief maken. width= "50%" bijvoorbeeld

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10221944
quote:
Op maandag 5 mei 2003 15:19 schreef iemoe het volgende:

[..]

bedoel je dat als je de resolutie van je scherm wijzigt, dat de site in je browser ook kleiner/groter wordt?

dan moet je de grootte van je frames/tabellen relatief maken. width= "50%" bijvoorbeeld


Volgens mij bedoeld hij dat als je je browser scherm kleiner wordt, zijn 'scherm' niet kleiner wordt en er dus na verloop van inkrimpen scrollbars verschijnen
  maandag 5 mei 2003 @ 16:11:45 #86
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10223354
quote:
Op maandag 5 mei 2003 15:24 schreef sop het volgende:

[..]

Volgens mij bedoeld hij dat als je je browser scherm kleiner wordt, zijn 'scherm' niet kleiner wordt en er dus na verloop van inkrimpen scrollbars verschijnen


volgens mij moet ie effe z'n vraag wat duidelijker formuleren
- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10223681
quote:
Op maandag 5 mei 2003 14:18 schreef sop het volgende:

[..]

Ik ben altijd eerlijk

Met een popup meer bezoekers trekken?! Paradoxaal.

Over het verschil in kleur.
Ik heb een beetje met het contrast/brightness/colorbalance gekloot om het wat duidelijker te maken: [afbeelding]
Ik zie het op mijn monitor heel duidelijk (ook zonder gekloot).

Die tabelletjes stel ik niet zo op prijs, wie weet stellen anderen hem wel op prijs, een kwestie van smaak. Met een ander lettertype zullen ze er al beter uit zien.


Wat betreft de kleur: vreemd, want ik heb de kleurcode exact overgenomen, maar zal er eens naar kijken
  maandag 5 mei 2003 @ 16:33:04 #88
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10223981
quote:
Op maandag 5 mei 2003 16:23 schreef addie het volgende:

[..]

Wat betreft de kleur: vreemd, want ik heb de kleurcode exact overgenomen, maar zal er eens naar kijken


hier is de kleur ook hetzelfde hoor, maar dan zit ik hier ook wel achter een behoorlijk crappy monitortje..

ik zal thuis weleens kijken.

maar inderdaad, loose the pop-ups!

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
  maandag 5 mei 2003 @ 16:33:07 #89
54659 testbeeld
test 1 2 3
pi_10223983
quote:
Op maandag 5 mei 2003 16:23 schreef addie het volgende:

[..]

Wat betreft de kleur: vreemd, want ik heb de kleurcode exact overgenomen, maar zal er eens naar kijken


Ik zie ook het kleur verschil. Het is niet veel maar het valt wel op.
Doet ie het, of doet ie het niet
  maandag 5 mei 2003 @ 17:22:15 #90
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10225403
quote:
Op maandag 5 mei 2003 16:23 schreef addie het volgende:
Wat betreft de kleur: vreemd, want ik heb de kleurcode exact overgenomen, maar zal er eens naar kijken
Je hebt ze daarna alleen wel als JPG opgeslagen. En JPG is vooral in dit soort gevallen niet 100% zuiver qua kleurtjes. Sla ze in het vervolg op als GIF. Zijn ze ook nog eens veel kleiner.
Ik ga naar huis.
pi_10227035
quote:
Op maandag 5 mei 2003 17:22 schreef nietzman het volgende:

[..]

Je hebt ze daarna alleen wel als JPG opgeslagen. En JPG is vooral in dit soort gevallen niet 100% zuiver qua kleurtjes. Sla ze in het vervolg op als GIF. Zijn ze ook nog eens veel kleiner.


Had het in de gaten ja, thuis valt het verschil me nu ook wel op, zal ermee aan de slag gaan, en de pop-up gaat er binnenkort vanaf, want dan gaat het hele zootje naar een andere server toe en gaat het puur en alleen draaien op www.minogue.nl, waar het nu ook al wel op draait, maar dan helemaal.

Wat vinden jullie trouwens verder van de site, qua opzet en vormgeving (of ben ik dan gevaarlijke vragen aan het stellen ?)

Alvast bedankt

pi_10228613
Ik heb pas geleden zo'n domein aangevraagd bij Digitalus, en heb net me site overgezet. En ik moet zeggen dat ze voor die prijs (1,50 per maand) best wel goede snelheid geven! En dat om spitsuur.
Tot nu toe nog tevreden... en in 3 dagen allemaal geregeld!

http://www.fransepans.nl

  maandag 5 mei 2003 @ 20:15:09 #93
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10229315
quote:
Op maandag 5 mei 2003 18:44 schreef addie het volgende:

[..]

Had het in de gaten ja, thuis valt het verschil me nu ook wel op, zal ermee aan de slag gaan, en de pop-up gaat er binnenkort vanaf, want dan gaat het hele zootje naar een andere server toe en gaat het puur en alleen draaien op www.minogue.nl, waar het nu ook al wel op draait, maar dan helemaal.

Wat vinden jullie trouwens verder van de site, qua opzet en vormgeving (of ben ik dan gevaarlijke vragen aan het stellen ?)

Alvast bedankt


ik kom er niet op met Opera 7.10

komt volgens mij door die pop-up

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10229722
quote:
Op maandag 5 mei 2003 20:15 schreef iemoe het volgende:

[..]

ik kom er niet op met Opera 7.10

komt volgens mij door die pop-up


moet je ff 2 dagen wachten, dan is ie waarschijnlijk weg
pi_10230036
http://www.mrs-robinson.tk t'is simpel
Hoe kan ik het wat aantrekkelijker maken??
  maandag 5 mei 2003 @ 20:45:46 #96
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10230230
quote:
Op maandag 5 mei 2003 20:39 schreef jurjen5 het volgende:
http://www.mrs-robinson.tk t'is simpel
Hoe kan ik het wat aantrekkelijker maken??
Doet-het-niet.

Plaats de gewone url eens, die irritante, brakke, nooit werkende rommel van .tk komt me de strot uit.

Ik ga naar huis.
pi_10230842
quote:
Op maandag 5 mei 2003 20:45 schreef nietzman het volgende:

[..]

Doet-het-niet.

Plaats de gewone url eens, die irritante, brakke, nooit werkende rommel van .tk komt me de strot uit.


http://www.home.zonnet.nl/thijs_de_vries
[b][url=http://forum.bimeiden.net/viewtopic.php/294/15]Mooie meiden uit eigen bodem[/url] (nieuw) [url=http://forum.bimeiden.net/viewtopic.php/60/120]Lekker wijf geeft zich bloot.[/b][/url]
pi_10234336
Heb ff naar aanleiding van de reacties hier een nieuwe lay-out gemaakt, let ff niet op de linkjes en klik vooral nog niet op het plaatje bovenin, opent in verkeerde frame , maar wat is jullie algemene indruk van de voorpagina???

Alvast bedankt!

pi_10238581
quote:
Op maandag 5 mei 2003 23:07 schreef addie het volgende:
Heb ff naar aanleiding van de reacties hier een nieuwe lay-out gemaakt, let ff niet op de linkjes en klik vooral nog niet op het plaatje bovenin, opent in verkeerde frame , maar wat is jullie algemene indruk van de voorpagina???

Alvast bedankt!


Grote plaatje van mevrouw minogue met jas heeft een andere achtergrondkleur dan de pagina. Sorry.
pi_10239639
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 07:59 schreef sop het volgende:

[..]

Grote plaatje van mevrouw minogue met jas heeft een andere achtergrondkleur dan de pagina. Sorry.


snap er echt niks meer van, kleurcode is exact hetzelfde, zal de achtergrond van het plaatje thuis wel transparant maken, hopen dat het werkt

maar verder de indruk???

  dinsdag 6 mei 2003 @ 09:58:56 #101
44298 masterpeppi
Feel,see, create . . . . . . .
pi_10239670
www.bmcd.nl Site van een voetbal team uit het oosten van het land

Ik maak deze site al 3 jaar, word steeds mooier ( maar ook moeilijker te onderhouden )

Kijk eens wat je er van vind?

pi_10239841
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 09:58 schreef masterpeppi het volgende:
www.bmcd.nl Site van een voetbal team uit het oosten van het land

Ik maak deze site al 3 jaar, word steeds mooier ( maar ook moeilijker te onderhouden )

Kijk eens wat je er van vind?


ik heb het geld overgemaakt
pi_10240567
http://www.veiligglijden.nl -> Online condoomshop
http://www.bordspellen.com -> bordspellen speciaal winkel
pi_10241321
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 10:11 schreef sop het volgende:

[..]

ik heb het geld overgemaakt


en ik heb de achtergrond aangepast, nu is de hele achtergrond 1 geheel, dus moet de kleur wel kloppen

voor de zekerheid ff de link: www.freewebs.com/kyliefan_links

pi_10241436
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 11:23 schreef addie het volgende:

[..]

en ik heb de achtergrond aangepast, nu is de hele achtergrond 1 geheel, dus moet de kleur wel kloppen

voor de zekerheid ff de link: www.freewebs.com/kyliefan_links


check. Helemaal goed.
  dinsdag 6 mei 2003 @ 11:45:24 #106
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10241786
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 10:50 schreef jwiegant het volgende:
http://www.veiligglijden.nl -> Online condoomshop
http://www.bordspellen.com -> bordspellen speciaal winkel
die zijn allebei hetzelfde man!

het kan aan mij liggen hoor, maar tegenwoordig zie je heel erg veel van dat type websites en ik raak er een beetje op uitgekeken. is het niet veel leuker om zelf wat in elkaar te schroeven, je zelf creatief uit te leven?

niet dat mijn webdingetje technisch hoogstaand is, kben nog een beginner

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10241846
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 11:29 schreef sop het volgende:

[..]

check. Helemaal goed.


thnx voor de hulp
  dinsdag 6 mei 2003 @ 11:52:37 #108
13018 Redman
Are u sick in the head kid?
pi_10241957
quote:
www.freewebs.com/kyliefan_links
Ik zie geen menu of ligt dat aan mij? Als het niet aan mij vind ik het jammer want met een menuutje erbij zou het een stukje overzichtelijker zijn.
In het kader van de door de regering gevorderde zendtijd voor lokale omroepen, volgt nu een uitzending van Radio Bergeijk.
pi_10242031
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 11:45 schreef iemoe het volgende:

[..]

die zijn allebei hetzelfde man!

het kan aan mij liggen hoor, maar tegenwoordig zie je heel erg veel van dat type websites en ik raak er een beetje op uitgekeken. is het niet veel leuker om zelf wat in elkaar te schroeven, je zelf creatief uit te leven?

niet dat mijn webdingetje technisch hoogstaand is, kben nog een beginner


Draaien inderdaad beiden op dezelfde engine... (slechts verschil in versie)... uiterlijk kan er inderdaad nog het een en ander verbeterd worden, maar uiteindelijk draait het erom of het duidelijk is en de hele poes pas erom heen is natuurlijk niet nodig... en maakt het zelf misschien wel onaantrekkelijk.
pi_10243578
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 11:52 schreef Redman het volgende:

[..]

Ik zie geen menu of ligt dat aan mij? Als het niet aan mij vind ik het jammer want met een menuutje erbij zou het een stukje overzichtelijker zijn.


klopt, deze heb ik gister gemaakt, en moet hem nog afmaken, maar het ging meer om de voorpagina, de rest komt in dezelfde stijl, alleen over een paar dagen kan ik ftp'en (naar andere server) en dan komt de totale site online (inclusief foto-album)
pi_10245380
www.pchooftschool.net
Van m'n vader. .
I wonder if I can borrow more of Jogy's loose change unnoticed?
pi_10245447
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 13:51 schreef flat_erik het volgende:
http://www.leeuwardersportfederatie.nl/new/
Ziet er duidelijk uit. Kleuren passen bij elkaar, maar de icoontjes links hebben m.i. niet zo erg een functie.
Wellicht kun je de icoontjes in dezelfde kleurstelling als de site doen, en ze wat mooier vormgeven.
123
pi_10247781
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 15:17 schreef Mr_Knoxville het volgende:
iemand tips? thx

http://members.chello.nl/~j.egmond/Company%20Solutions/


Ziet er degelijk uit, een beetje saai. Maar ja, 't is een zakelijke site he?
Je formulier verzenden werkt overigens niet.
123
pi_10248064
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 15:24 schreef K3 het volgende:

[..]

Ziet er degelijk uit, een beetje saai. Maar ja, 't is een zakelijke site he?
Je formulier verzenden werkt overigens niet.


klopt, moet hem eerst op een server zetten die cgi ondersteund (doet chello niet), ben ik nu mee bezig.
Het is idd een zakelijke site dus verder weinig toetsers of bellen.
Thx
  dinsdag 6 mei 2003 @ 19:54:06 #117
10954 Vampier
SoCal FTW
pi_10255316
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 15:32 schreef Mr_Knoxville het volgende:

[..]

klopt, moet hem eerst op een server zetten die cgi ondersteund (doet chello niet), ben ik nu mee bezig.
Het is idd een zakelijke site dus verder weinig toetsers of bellen.
Thx


Ik ga zeiken over de techniek

Je had beter CSS kunnen gebruiken.

Free people own guns! Slaves do not!
pi_10259615
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 19:54 schreef Vampier het volgende:

[..]

Ik ga zeiken over de techniek

Je had beter CSS kunnen gebruiken.


hoezo?
  dinsdag 6 mei 2003 @ 23:19:31 #119
44339 feertje
www.gewoongek.nl
pi_10260464
gewoongek.nl --> kameradensite uit hengelo.

Check mijn site eens en vertel wat er beter kan en ook graag leuke ideeën voor de site. Vind hem beetje saai zelf.

[url=http://www.gewoongek.nl]Gewoongek.nl spoort voor geen meter!![/url]
  dinsdag 6 mei 2003 @ 23:29:05 #120
36059 DTMPOWER
The Third Place
pi_10260690
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 15:24 schreef K3 het volgende:

[..]

Ziet er degelijk uit, een beetje saai. Maar ja, 't is een zakelijke site he?
Je formulier verzenden werkt overigens niet.


Saai wil ik niet zeggen. Het is zakelijk..en persoonlijk vind ik zulke sites erg mooi. Niet te veel poes-pas..gewoon duidelijk. Mooi gedaan. Alleen die header ken ik ergens van...dat vrouwtje..
Raceplanet.net | Me heeft nu ook een echt Fok! Fotoboek
pi_10264490
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 23:19 schreef feertje het volgende:
gewoongek.nl --> kameradensite uit hengelo.

Check mijn site eens en vertel wat er beter kan en ook graag leuke ideeën voor de site. Vind hem beetje saai zelf.


is idd vrij saai nog, moet meer activiteit op komen, bijvoorbeeld ''reportages" over feesten in de buurt ed.

Verder een leuke site, welke je zeker verder uit moet gaan bouwen!

pi_10266102
quote:
Op dinsdag 6 mei 2003 23:19 schreef feertje het volgende:
gewoongek.nl --> kameradensite uit hengelo.

Check mijn site eens en vertel wat er beter kan en ook graag leuke ideeën voor de site. Vind hem beetje saai zelf.


Waarom host je een site bij Lycos als je wel het geld uitgeeft voor een domein?! Kan ik met mijn pet niet bij. Maar goed.

Irritant is dat als ik op een nieuwsbericht klik ik meteen bij de reacties wordt neergezet (stuk naar beneden gescrollt).
-edit- ik zie nu dat ik dan ook op "gewoon gekke reacties klik"

Erg flauw van dat drugs ding.

Bij de reacties zou ik de titeldiv van de reactie (met stippelijntje en de naam & datum van de poster) een offset van een paar pixels aan de linkerkant geven. Het staat nu heel dicht tegen de stippellijn aan. Als inieminie iets post is het het net of er vnieminie staat.

Je Forum is geen forum. Althans je noemt het zelf een messageboard, maar in het menu een Forum.

  woensdag 7 mei 2003 @ 12:10:14 #123
44339 feertje
www.gewoongek.nl
pi_10268308
quote:
Op woensdag 7 mei 2003 10:31 schreef sop het volgende:

[..]

Waarom host je een site bij Lycos als je wel het geld uitgeeft voor een domein?! Kan ik met mijn pet niet bij. Maar goed.

Irritant is dat als ik op een nieuwsbericht klik ik meteen bij de reacties wordt neergezet (stuk naar beneden gescrollt).
-edit- ik zie nu dat ik dan ook op "gewoon gekke reacties klik"

Erg flauw van dat drugs ding.

Bij de reacties zou ik de titeldiv van de reactie (met stippelijntje en de naam & datum van de poster) een offset van een paar pixels aan de linkerkant geven. Het staat nu heel dicht tegen de stippellijn aan. Als inieminie iets post is het het net of er vnieminie staat.

Je Forum is geen forum. Althans je noemt het zelf een messageboard, maar in het menu een Forum.


Lycos is ook zeer irritant, maar ik heb dat zo gedaan, omdat ik deze week een eigen hosting krijg van 100 mb bij een kameraad op de server. en die had hij vorige weken nog nie klaar dus..

Deze site is ook nog maar een simpele setup, ben zelf nog bezig met een geheel andere lay out.

[url=http://www.gewoongek.nl]Gewoongek.nl spoort voor geen meter!![/url]
  woensdag 7 mei 2003 @ 17:44:56 #124
35440 rolfvp
Watch Out!
pi_10276880
http://forum.fifaleague.nl

Met wat nuttige aanpassingen,
iemand nog tips?

[url]www.f-orum.tk[/url]
pi_10277419
quote:
Op woensdag 7 mei 2003 12:10 schreef feertje het volgende:

[..]

Deze site is ook nog maar een simpele setup, ben zelf nog bezig met een geheel andere lay out.


Waarom post je dan nu een sitecheck?
pi_10288253
ok hij is af, dit is het uiteindelijke resultaat, iemand alsnog op- of aanmerkingen?

www.company-solutions.nl

pi_10288264
http://www.hyperspeed.nl Mijn Eigen Gratis XXX Site met 52 Filmpjes, ik doe er elke dag adden, ben pas 2 dagen bezig, dus reacties zijn welkom
[URL]http://www.hyperspeed.nl[/URL] Mijn Gratis XXX Site met Elke Dag Nieuwe Filmpjes
pi_10288426
quote:
Op donderdag 8 mei 2003 01:37 schreef CMG het volgende:
http://www.hyperspeed.nl Mijn Eigen Gratis XXX Site met 52 Filmpjes, ik doe er elke dag adden, ben pas 2 dagen bezig, dus reacties zijn welkom
Ik stel voor dat men deze site niet opent. Zit zo'n irritant spyware ding op (een popup of je één of andere 'handige' sextoolbar wilt installeren, dan wel te ja, dan wel te nee)

[Dit bericht is gewijzigd door sop op 08-05-2003 02:07]

pi_10293319
quote:
Op donderdag 8 mei 2003 01:37 schreef CMG het volgende:
http://www.hyperspeed.nl Mijn Eigen Gratis XXX Site met 52 Filmpjes, ik doe er elke dag adden, ben pas 2 dagen bezig, dus reacties zijn welkom
je had wel wat meer aandacht mogen besteden aan de bovenste afbeelding vind ik. Hij wordt nog herhaald ook. Voor de rest wel aardig...
pi_10293630
quote:
Op donderdag 8 mei 2003 12:05 schreef Mr_Knoxville het volgende:

[..]

je had wel wat meer aandacht mogen besteden aan de bovenste afbeelding vind ik. Hij wordt nog herhaald ook. Voor de rest wel aardig...


Hè ik kreeg nu weer geen popup van die site Zit dat in een bepaalde banner ofzo?
Maar goed. Ik vind de site niet al te duidelijk. En de filmpjes zijn van die korte, moet je elke keer stoppen met rukken om een andere op te starten.
Maar idd die header is niet mooi en dat herhalen snap ik al helemaal niet.
  donderdag 8 mei 2003 @ 12:20:04 #131
44339 feertje
www.gewoongek.nl
pi_10293660
quote:
Op woensdag 7 mei 2003 18:15 schreef yootje het volgende:

[..]

Waarom post je dan nu een sitecheck?


Om even te kijken wat jullie van het testsiteje vonden
[url=http://www.gewoongek.nl]Gewoongek.nl spoort voor geen meter!![/url]
pi_10294925
quote:
Op woensdag 7 mei 2003 17:44 schreef rolfvp het volgende:
http://forum.fifaleague.nl

Met wat nuttige aanpassingen,
iemand nog tips?


Ik geloof dat ik het al eens gezegd hebt: Jij hebt geen site gemaakt. Je hebt een tekstje toegevoegd aan het logo van EASports en een phpBB Group forum geinstalleerd. Dat is niet knap te noemen. Dat zou hetzelfde zijn als er een topic was over je zelfgemaakte programma's dat jij zou laten zien dat je MSWord hebt geinstalleerd.

Het is zelf nog eens plagiaat omdat er nergens staat aangegeven dat je een phpBB Group forum gebruikt (in je source staat overigens dat je dat wel moet laten zien!).

pi_10313655
Zo, nu heb ik eindelijk de eerste lay-out van mijn website af. De foto en wallpaper pagina worden nog iets aangepast, maar voor de rest is de lay-out vrij representatief voor de uiteindelijke lay-out. Graag zou ik commentaar krijgen waar ik wat mee kan: dus niet "lelijk" of "mooi", maar wat is lelijk of wat is mooi.

www.minogue.nl

Alvast bedankt

  vrijdag 9 mei 2003 @ 10:36:32 #134
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10314351
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 09:54 schreef addie het volgende:
Zo, nu heb ik eindelijk de eerste lay-out van mijn website af. De foto en wallpaper pagina worden nog iets aangepast, maar voor de rest is de lay-out vrij representatief voor de uiteindelijke lay-out. Graag zou ik commentaar krijgen waar ik wat mee kan: dus niet "lelijk" of "mooi", maar wat is lelijk of wat is mooi.

www.minogue.nl

Alvast bedankt


overal waar de tekst over die grote foto heen staat, is de tekst volkomen onleesbaar..

edit: plaatje

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10314511
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 10:36 schreef iemoe het volgende:

[..]

overal waar de tekst over die grote foto heen staat, is de tekst volkomen onleesbaar..

[afbeelding]

edit: plaatje


da's vreemd, de tekst zou niet over de achtergrondafbeelding heen mogen gaan, misschien moet ik iets aanpassen ivm resoluties? Welke resolutie heb jij?

PS.: hoe vond je de rest van de lay-out?

-edit: tekst buiten quote geplaatst

-edit2: heb het zojuist op 640, 800 en 1024 uitgetest, maar kreeg dit probleem niet, misschien een idee hoe dit kan?

[Dit bericht is gewijzigd door addie op 09-05-2003 10:50]

  vrijdag 9 mei 2003 @ 10:50:37 #136
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10314604
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 10:44 schreef addie het volgende:

[..]

da's vreemd, de tekst zou niet over de achtergrondafbeelding heen mogen gaan, misschien moet ik iets aanpassen ivm resoluties? Welke resolutie heb jij?

PS.: hoe vond je de rest van de lay-out?

-edit: tekst buiten quote geplaatst


ik zit nu op 1280x1024 op XP met Opera 7.10

voor deze resolutie is het te kaal, ik bedoel dat de inhoud van je site helemaal links staat en ergens helemaal rechtsbovenin een menuutje. op een kleinere resolutie zal dat er wel beter uitzien, maar op de mijne niet zo

oh ja, de kleuren van je forum kun je misschien wat meer in de kleuren van de rest doen?

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
  vrijdag 9 mei 2003 @ 10:53:24 #137
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10314649
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 10:44 schreef addie het volgende:

[..]

-edit2: heb het zojuist op 640, 800 en 1024 uitgetest, maar kreeg dit probleem niet, misschien een idee hoe dit kan?


ik denk dat tegenwoordig mensen eerder op 1280 zitten dan 640 eigenlijk, maar dat weet ik niet zeker..
- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10314678
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 10:50 schreef iemoe het volgende:

[..]

ik zit nu op 1280x1024 op XP met Opera 7.10

voor deze resolutie is het te kaal, ik bedoel dat de inhoud van je site helemaal links staat en ergens helemaal rechtsbovenin een menuutje. op een kleinere resolutie zal dat er wel beter uitzien, maar op de mijne niet zo

oh ja, de kleuren van je forum kun je misschien wat meer in de kleuren van de rest doen?


ok, die resolutie niet getest, hoe zou ik dat kunnen verbeteren?

de kleuren van het forum zijn vrij standaard (is een standaard forum ), maar zal eens kijken wat ik ermee kan

thnx

  vrijdag 9 mei 2003 @ 10:58:30 #139
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10314753
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 10:54 schreef addie het volgende:

[..]

ok, die resolutie niet getest, hoe zou ik dat kunnen verbeteren?

de kleuren van het forum zijn vrij standaard (is een standaard forum ), maar zal eens kijken wat ik ermee kan

thnx


ik ben zelf geen htmlgoeroe, maar 1 van deze wat lager zetten helpt misschien wel?
code:
<table width="100%" border="0" height="557">

<td width="50%" valign="top">


daar beetje mee spelen en kijken wat werkt.
- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10314829
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 10:58 schreef iemoe het volgende:

[..]

ik ben zelf geen htmlgoeroe, maar 1 van deze wat lager zetten helpt misschien wel?

code:
<table width="100%" border="0" height="557">

<td width="50%" valign="top">


daar beetje mee spelen en kijken wat werkt.
zal er later vandaag wat mee klooien, bedankt

verder zijn de kleuren van mijn site aangepast, kijk 's wat je er nu van vind aub????

pi_10319182
Ik ben benieuwd wat jullie van mijn site vinden. Alle tips zijn welkom!
(Het is de bedoeling dat de site met meer geluidsfragmenten uitgebreid wordt).

http://gitaar.inkieweb.nl

  vrijdag 9 mei 2003 @ 16:11:28 #142
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10322342
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 10:54 schreef addie het volgende:
ok, die resolutie niet getest, hoe zou ik dat kunnen verbeteren?
Die tabel een vaste breedte geven en niet met procenten gaan werken. Sim-pel.
Ik ga naar huis.
pi_10324407
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 16:11 schreef nietzman het volgende:

[..]

Die tabel een vaste breedte geven en niet met procenten gaan werken. Sim-pel.


stom inderdaad, thnx!
  vrijdag 9 mei 2003 @ 17:49:20 #144
41975 ddZ
Qui ceci lit est fou
pi_10324822
Site vernieuwd/anders ingedeeld:

Giesing.nl

Feedback is altijd welkom

Zijde des Weppes | Iedereen heeft recht op mijn eigen mening
  vrijdag 9 mei 2003 @ 18:30:43 #145
46567 KevinOhdie
Ooooh Die !
pi_10325895
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 17:49 schreef ddZ het volgende:
Site vernieuwd/anders ingedeeld:

Giesing.nl

Feedback is altijd welkom


"Giesing.nl is te bekijken met Internet Explorer , Netscape , Mozilla , Opera & met elke versie van Windows met Mac." weg a.u.b

Voor de rest mooi

  vrijdag 9 mei 2003 @ 21:14:52 #147
49756 The_Gunman
PSV Eindhoven
pi_10328584
geheel vernieuwde website (wat vind je er van)

http://www26.brinkster.com/mvbdesign/index.html

pi_10328613
mensen,

ik heb weer eens een vraagje. Iemand heeft voor mij een logo gemaakt voor op mijn site, maar nu waren de reacties die ik daarop kreeg niet al te positief. Nu zou ik graag willen weten wat jullie ervan vinden

Hier is het plaatje:

En een linkje naar de site voor het totaalbeeld: www.minogue.nl

Alvast bedankt!

  vrijdag 9 mei 2003 @ 21:18:04 #149
49756 The_Gunman
PSV Eindhoven
pi_10328648
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 21:16 schreef addie het volgende:
mensen,

ik heb weer eens een vraagje. Iemand heeft voor mij een logo gemaakt voor op mijn site, maar nu waren de reacties die ik daarop kreeg niet al te positief. Nu zou ik graag willen weten wat jullie ervan vinden

Hier is het plaatje: [afbeelding]

En een linkje naar de site voor het totaalbeeld: www.minogue.nl

Alvast bedankt!


ik vind hem wel leuk zal ik eens kijken of ik een logo voor je kan maken of wil je dat niet
pi_10329056
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 21:18 schreef The_Gunman het volgende:

[..]

ik vind hem wel leuk zal ik eens kijken of ik een logo voor je kan maken of wil je dat niet


als je dat kan: graag!

ben zelf niet zo handig met photoshop ed, maar ben momenteel meer aan het knoeien met html, vandaar dat ik dit graag aan anderen overlaat

pi_10329139
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 21:14 schreef The_Gunman het volgende:
geheel vernieuwde website (wat vind je er van)

http://www26.brinkster.com/mvbdesign/index.html


Mooie, site, ik zou alleen leren scripten, volgens mij heb je dan pas kans, je kan nu namelijk geen CMS-systeem maken.
pi_10329221
quote:
Op woensdag 7 mei 2003 17:44 schreef rolfvp het volgende:
http://forum.fifaleague.nl

Met wat nuttige aanpassingen,
iemand nog tips?


Jij moet echt heel snel OPROTTEN met dat irritante gespam voor je kutforumpje. Doe zelf eens wat creatiefs, ga voor de grap eens nadenken ofzo.
  vrijdag 9 mei 2003 @ 21:45:40 #153
49756 The_Gunman
PSV Eindhoven
pi_10329225
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 21:38 schreef addie het volgende:

[..]

als je dat kan: graag!

ben zelf niet zo handig met photoshop ed, maar ben momenteel meer aan het knoeien met html, vandaar dat ik dit graag aan anderen overlaat


is goed ik maak er wel een paar ik mail je ze wel ok doen we het gewoon ff via e-mail oke
pi_10329299
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 21:45 schreef The_Gunman het volgende:

[..]

is goed ik maak er wel een paar ik mail je ze wel ok doen we het gewoon ff via e-mail oke


is goed, misschien msn ook handig? adres staat wel in mijn profiel

thnx alvast

  vrijdag 9 mei 2003 @ 22:32:58 #155
49756 The_Gunman
PSV Eindhoven
pi_10330172
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 21:48 schreef addie het volgende:

[..]

is goed, misschien msn ook handig? adres staat wel in mijn profiel

thnx alvast


ik heb er een paar gestuurd
pi_10332687
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 22:32 schreef The_Gunman het volgende:

[..]

ik heb er een paar gestuurd


nogmaals heel erg bedankt, ik heb de rest als banners op mijn site geplaatst en ga maandelijks logo's rouleren!

  zaterdag 10 mei 2003 @ 12:26:10 #157
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10336527
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 21:14 schreef The_Gunman het volgende:
geheel vernieuwde website (wat vind je er van)

http://www26.brinkster.com/mvbdesign/index.html


Ti's je KvK?
Ik ga naar huis.
pi_10344253
Nog suggesties?
Ja, ik weet het.. het is phpnuke. Maar daar kan je ook mooie dingen mee doen!

http://www.fransepans.nl

pi_10346447
quote:
Op zaterdag 10 mei 2003 21:40 schreef UltraBrain het volgende:
Maar daar kan je ook mooie dingen mee doen!
Precies. Het kán.
Het was iets met groen.
  zondag 11 mei 2003 @ 00:37:37 #160
8760 Beavis
Proud to be South African!
pi_10347387
www.nevc.nl
Dit is een sitecheck, niet voor lay-out, maar voor overzichtelijkeid.
Is het een beetje duidelijk, of zijn er echt dingen die aangepast dienen te worden.
Ik ben geen man voor de uiterlijk van een site maar voor de informatie die een site biedt.
Ik kom na een nachtje wel even kijken wat jullie oordeel zal zijn
  zondag 11 mei 2003 @ 09:51:02 #161
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10350425
quote:
Op zondag 11 mei 2003 00:37 schreef Beavis het volgende:
www.nevc.nl
Dit is een sitecheck, niet voor lay-out, maar voor overzichtelijkeid.
Is het een beetje duidelijk, of zijn er echt dingen die aangepast dienen te worden.
Ik ben geen man voor de uiterlijk van een site maar voor de informatie die een site biedt.
Ik kom na een nachtje wel even kijken wat jullie oordeel zal zijn
www.nevc.nl is het best te bekijken in 1024x768

maar ja, ik zit nu eenmaal op 1600x1280 en dat ga ik niet terugschroeven om jouw site te bekijken.

kun je de breedtes niet relatief maken?

(antwoord: ja, kan! )

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
  zondag 11 mei 2003 @ 10:32:06 #162
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10350559
quote:
Op zondag 11 mei 2003 09:51 schreef iemoe het volgende:
kun je de breedtes niet relatief maken?
Euhm. Dat zijn ze al.

Kun je ze niet juist vaste waarden geven? Ik geloof niet dat alle Appleusers met een 23" Widescreen flatpanel zin hebben om regels van een meter lang te gaan lezen.

Ik ga naar huis.
pi_10351975
hey mensen,

mede dankzij de hulp van the_gunman, is mijn site nu bijna volledig up en running Zouden jullie een voorlopig laatste check willen uitvoeren, om te vertellen wat jullie ervan vinden?

Alvast bedankt

  zondag 11 mei 2003 @ 13:15:05 #164
25889 Sitethief
Fulltime Flapdrol
pi_10352304
Kan iemand ff checken of mijn forum (rechtboven klikken) naar behoren functioneert als je als gewone user binnen komt. ik zie nl. als admin niet wat een gewone user ziet (en kan ook geen kloon reggen)
En dan gaat het met name over het feit of je het admin forum ziet e.d.
Stroek: Sitethief, die is heel groot en sterk :Y.
Faat: *zucht* zoals gewoonlijk hoor Sitethief weer in de bocht &gt;:)
  zondag 11 mei 2003 @ 13:29:48 #165
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10352510
quote:
Op zondag 11 mei 2003 10:32 schreef nietzman het volgende:

[..]

Euhm. Dat zijn ze al.

Kun je ze niet juist vaste waarden geven? Ik geloof niet dat alle Appleusers met een 23" Widescreen flatpanel zin hebben om regels van een meter lang te gaan lezen.


had alleen naar de heights van de tabellen gekeken gloof ik
- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10352605
quote:
Op zondag 11 mei 2003 13:15 schreef Sitethief het volgende:
Kan iemand ff checken of mijn forum (rechtboven klikken) naar behoren functioneert als je als gewone user binnen komt. ik zie nl. als admin niet wat een gewone user ziet (en kan ook geen kloon reggen)
En dan gaat het met name over het feit of je het admin forum ziet e.d.
ziet er verder redelijk uit, en ik kan niet bij de onderdelen waar ik niks te zoeken heb Je zou alleen wel wat meer moderators kunnen gebruiken (stille hint: mail staat in profiel )
pi_10352632
Het onderscheid tussen wat wel en niet spam is is mij nog niet geheel duidelijk, maar goed.
www.roze-olifanten.com is een site die door een vriendin van mij gemaakt is. Layout is simpel, maar de Ecards en het spotten van roze-olifanten vind ik helemaal geweldig. Ben benieuwd wat jullie ervan vinden.
pi_10362563
quote:
Op zondag 11 mei 2003 13:40 schreef Bavje het volgende:
Het onderscheid tussen wat wel en niet spam is is mij nog niet geheel duidelijk, maar goed.
www.roze-olifanten.com is een site die door een vriendin van mij gemaakt is. Layout is simpel, maar de Ecards en het spotten van roze-olifanten vind ik helemaal geweldig. Ben benieuwd wat jullie ervan vinden.
ik vind de site wel geinig, vooral omdat de bezoekers zelf ook mee kunnen werken aan de site door het spotten van de olifanten! Verder niet echt een site waar ik vaker zou komen.

Verder heb ik zelf nog geen reactie gehad op mijn vraag om mijn site op lay out en inhoud te beoordelen. Wees hard, wees eerlijk, maar beargumenteer wel graag!

-edit linkje plaatsen: www.minogue.nl

Alvast bedankt

pi_10362753
quote:
Op zondag 11 mei 2003 22:40 schreef addie het volgende:

[..]

Verder heb ik zelf nog geen reactie gehad op mijn vraag om mijn site op lay out en inhoud te beoordelen. Wees hard, wees eerlijk, maar beargumenteer wel graag!

-edit linkje plaatsen: www.minogue.nl

Alvast bedankt


Je blijft ook bezig he
Maar deze is al beter dan de vorige, alleen mis ik nog een top banner....
pi_10367483
quote:
Op zondag 11 mei 2003 22:49 schreef Da_Koen het volgende:

[..]

Je blijft ook bezig he
Maar deze is al beter dan de vorige, alleen mis ik nog een top banner....


maar de topbanner is wel gemaakt, doet het alleen wegens kleine probleempjes met freewebs ff niet, vanavond doet ie het wel weer!

en bedankt btw

  maandag 12 mei 2003 @ 10:06:34 #171
30596 BigBlueScreenOfDeath
Just call me big!
pi_10368396
Ik heb het spel lingo gemaakt. Het spel werkt naar behoren, maar ik wil even vragen of mensen hem even willen testen! Lees wel even de regels door omdat het een tikkeltje af wijkt van de echte. Er gaat nog een mogelijkheid komen om woorden aan te raden of af te raden.

Ik hoop hier wat nuttige informatie te krijgen, zodat ik puntjes op de i kan zetten.

Lingo

Beter een blauw scherm, dan geen scherm!
pi_10368582
quote:
Op maandag 12 mei 2003 10:06 schreef BigBlueScreenOfDeath het volgende:
Ik heb het spel lingo gemaakt. Het spel werkt naar behoren, maar ik wil even vragen of mensen hem even willen testen! Lees wel even de regels door omdat het een tikkeltje af wijkt van de echte. Er gaat nog een mogelijkheid komen om woorden aan te raden of af te raden.

Ik hoop hier wat nuttige informatie te krijgen, zodat ik puntjes op de i kan zetten.

Lingo


Ik was aan het spelen en nu is het ineens een 404
123
  maandag 12 mei 2003 @ 10:20:30 #173
30596 BigBlueScreenOfDeath
Just call me big!
pi_10368645
Oh wat deed je? misschien dat er een foutje in zit... alhoewel het natuurlijk wel bij lycos staat, dus is het altijd mogelijk dat het aan hun server ligt.

Hoe vind je het spel verder?

Beter een blauw scherm, dan geen scherm!
pi_10373253
quote:
Op maandag 12 mei 2003 10:20 schreef BigBlueScreenOfDeath het volgende:
Oh wat deed je? misschien dat er een foutje in zit... alhoewel het natuurlijk wel bij lycos staat, dus is het altijd mogelijk dat het aan hun server ligt.

Hoe vind je het spel verder?


Ik spelen.
Woord: K . . . .
Ikke: K E T E L
K op de goede plek
2de E op de goede plek
1ste E wel aanwezig maar niet op de goeie plek

En dan na een paar keer een fout woord:
"Helaas!!! U heeft niet het juiste woord gevonden!
Het woord was: koper "

Daar zit maar 1 "E" in en geen twee zoals "ketel" zou vermoeden.:(
kutspel.

WHAHAA. De tweede keer spelen is het een stuk makkelijker:
K . . . .
K O P E R.

"Da's goed"

pi_10373392
en nu heb ik ook de regels gelezen.
quote:
Juiste Letters
Juist ingevulde letters worden aangegeven met groen. Met geel wordt het vakje van de letter aangegeven als de letter in het woord voorkomt. Let wel op want er wordt slechts aangegeven DAT de letter in het woord voorkomt, en niet hoe vaak deze erin voorkomt. Zo kan het dus zijn dat er twee maal wordt aangegeven met geel dat de letter er in voorkomt, maar dat deze er slechts een maal in voorkomt.
Maar dit lijkt me meer een programmeurs onkunde, dan dat het wat toevoegt aan het spel.
pi_10374349
Hiero dus een simpel paginaatje

Nog lang niet af.

http://new.bali-art.nl/

Er komen dus meerdere foto's op enzo.

Ik ben nog maar 20 minz bezig.

pi_10375934
quote:
Op maandag 12 mei 2003 14:17 schreef EdSchouten het volgende:
Ik ben nog maar 20 minz bezig.
Je hebt een dropdownbox gemaakt?! Wow! Mooi man. Mag ik de code?
Wat moeten we eigenlijk checken?
pi_10376353
quote:
Op maandag 12 mei 2003 15:14 schreef sop het volgende:
Je hebt een dropdownbox gemaakt?! Wow! Mooi man. Mag ik de code?
Wat moeten we eigenlijk checken?
Geen idee

Leek me alleen leuk om te posten

  maandag 12 mei 2003 @ 15:38:55 #179
30596 BigBlueScreenOfDeath
Just call me big!
pi_10376589
quote:
Maar dit lijkt me meer een programmeurs onkunde, dan dat het wat toevoegt aan het spel.
Sorry dat ik dat stukje nog even heb uitgesteld en zolang de regels heb aangepast. Zet het er niet voor niks speciaal bij. Bovendien staat er ook gewoon bij dat het spel nog niet af is... en tips zijn welkom geen domme zinloze opmerkingen.
Beter een blauw scherm, dan geen scherm!
  maandag 12 mei 2003 @ 17:57:44 #180
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10380218
quote:
Op maandag 12 mei 2003 15:14 schreef sop het volgende:
Je hebt een dropdownbox gemaakt?! Wow! Mooi man. Mag ik de code?
Pest die jongen niet zo.
Ik ga naar huis.
pi_10384122
quote:
Op maandag 12 mei 2003 17:57 schreef nietzman het volgende:
Pest die jongen niet zo.
  dinsdag 13 mei 2003 @ 00:30:39 #182
41975 ddZ
Qui ceci lit est fou
pi_10389667
quote:
Op vrijdag 9 mei 2003 18:45 schreef yootje het volgende:

[..]

"Giesing.nl is te bekijken met Internet Explorer , Netscape , Mozilla , Opera & met elke versie van Windows met Mac." weg a.u.b

Voor de rest mooi


Done! Thanx voor je tip
Zijde des Weppes | Iedereen heeft recht op mijn eigen mening
pi_10391112
quote:
Op maandag 12 mei 2003 20:33 schreef EdSchouten het volgende:

[..]


Sorry dan. Hij wordt wel steeds mooier. hè?! De tweede foto (getiteld Piemul) werkt nu ook en er is een derde bijgekomen!
pi_10391132
quote:
Op maandag 12 mei 2003 15:38 schreef BigBlueScreenOfDeath het volgende:

[..]

Sorry dat ik dat stukje nog even heb uitgesteld en zolang de regels heb aangepast. Zet het er niet voor niks speciaal bij. Bovendien staat er ook gewoon bij dat het spel nog niet af is... en tips zijn welkom geen domme zinloze opmerkingen.


Mijn tweede opmerking kan idd niet door de beugel. Mijn excuses.
  dinsdag 13 mei 2003 @ 10:03:41 #185
44339 feertje
www.gewoongek.nl
pi_10392314
Fokkers uw mening aub...

Ik heb gisteren een nieuwe forum online gezet.

Er staat nog maar 1 rubriek in, omdat ik er nog mee bezig ben.

Jullie mening graag wat jullie ervan vinden

[url=http://www.gewoongek.nl]Gewoongek.nl spoort voor geen meter!![/url]
  dinsdag 13 mei 2003 @ 11:35:45 #186
41975 ddZ
Qui ceci lit est fou
pi_10394181
quote:
Op dinsdag 13 mei 2003 10:03 schreef feertje het volgende:
Fokkers uw mening aub...

Ik heb gisteren een nieuwe forum online gezet.

Er staat nog maar 1 rubriek in, omdat ik er nog mee bezig ben.

Jullie mening graag wat jullie ervan vinden


Tja, wat wil je nu dat we over een forum zeggen ? Hij ziet er wel netjes uit, maar die kleur groen is absoluut niet mijn smaak.

Doe voor de rest iets aan die smiley's; zo'n witrandje eromheen kan eigenlijk niet...

Zijde des Weppes | Iedereen heeft recht op mijn eigen mening
  dinsdag 13 mei 2003 @ 11:45:41 #187
44339 feertje
www.gewoongek.nl
pi_10394469
quote:
Op dinsdag 13 mei 2003 11:35 schreef ddZ het volgende:

[..]

Tja, wat wil je nu dat we over een forum zeggen ? Hij ziet er wel netjes uit, maar die kleur groen is absoluut niet mijn smaak.

Doe voor de rest iets aan die smiley's; zo'n witrandje eromheen kan eigenlijk niet...


Ik weet het.. maar vond het zelf al redelijk netjes.. Weet iemand misschien waar ik smileypacks kan downloaden?
[url=http://www.gewoongek.nl]Gewoongek.nl spoort voor geen meter!![/url]
  dinsdag 13 mei 2003 @ 11:49:22 #188
41975 ddZ
Qui ceci lit est fou
pi_10394565
quote:
Op dinsdag 13 mei 2003 11:45 schreef feertje het volgende:

[..]

Ik weet het.. maar vond het zelf al redelijk netjes.. Weet iemand misschien waar ik smileypacks kan downloaden?


Dat probleem met je smiley's is gewoon een kwestie van goed photoshoppen/ opslaan.

Maar goed: klik

Zijde des Weppes | Iedereen heeft recht op mijn eigen mening
pi_10394652
quote:
Op dinsdag 13 mei 2003 11:45 schreef feertje het volgende:

[..]

Ik weet het.. maar vond het zelf al redelijk netjes.. Weet iemand misschien waar ik smileypacks kan downloaden?


forum ziet er idd netjes uit
pi_10395327
quote:
Op dinsdag 13 mei 2003 11:45 schreef feertje het volgende:

[..]

Ik weet het.. maar vond het zelf al redelijk netjes.. Weet iemand misschien waar ik smileypacks kan downloaden?


Je zou ook zelf wat kunnen maken.
Je moet iig die groene kleur weghalen, het doet zeer aan mijn ogen (nofi verder).
123
pi_10395396
quote:
Op maandag 12 mei 2003 10:20 schreef BigBlueScreenOfDeath het volgende:
Oh wat deed je? misschien dat er een foutje in zit... alhoewel het natuurlijk wel bij lycos staat, dus is het altijd mogelijk dat het aan hun server ligt.

Hoe vind je het spel verder?


K#T Dat woordenboek van jou kent allerlei woorden niet.
123
  dinsdag 13 mei 2003 @ 15:25:46 #192
30596 BigBlueScreenOfDeath
Just call me big!
pi_10400549
Daarvoor ben ik nog aan hetschrijven... Je kan nu al woorden afraden waarvan men zegt dat het geen leuke woorden zijn voor het raden, de volgende stap is het aanmaken van woorden die je kunt aanraden, ik ga ze enkele keren per week checken(kijken of ze bij vandale.nl bekend zijn)

Wel nuttige tip/klacht!

Beter een blauw scherm, dan geen scherm!
pi_10403807
quote:
Op dinsdag 13 mei 2003 15:25 schreef BigBlueScreenOfDeath het volgende:
Daarvoor ben ik nog aan hetschrijven... Je kan nu al woorden afraden waarvan men zegt dat het geen leuke woorden zijn voor het raden, de volgende stap is het aanmaken van woorden die je kunt aanraden, ik ga ze enkele keren per week checken(kijken of ze bij vandale.nl bekend zijn)

Wel nuttige tip/klacht!


Je zou natuurlijk ook realtime kunnen checken bij de vandale. Maar daar moet je wel wat meer voor doen....
Je zou serverside kunnen checken of het woord bestaat
http://www.vandale.nl/opzoeken/woordenboek/?zoekwoord=lingo

Ik weet niet hoe handig je bent met serverside scripting, maar je kunt de inhoud van een site binnenhalen. Daar zou je kunnen zien aan de hand van de pagina of een woord voorkomt of niet.
Kun je ook nog nance laten vragen wat dat woord betekend

  dinsdag 13 mei 2003 @ 17:59:04 #194
749 TheMarco
www.i-marco.nl/weblog/
pi_10404878
Ik had hem al een tijdje draaien maar ik heb nu net de (denk ik) definitieve layout ontworpen en gemaakt voor het weblog waarop ik, puntloos en aventura onze schrijfselen dumpen.

Wat vinden jullie zo van de site qua layout? Mooi? Lelijk? Overzichtelijk of juist niet?

Commentaar is welkom!

http://www.kontverhaal.com/

I'm definitely caught up in the wrong universe.
Oh, and The Net is Dead too...
  dinsdag 13 mei 2003 @ 22:13:59 #195
41975 ddZ
Qui ceci lit est fou
pi_10411023
quote:
Op dinsdag 13 mei 2003 17:59 schreef TheMarco het volgende:
Ik had hem al een tijdje draaien maar ik heb nu net de (denk ik) definitieve layout ontworpen en gemaakt voor het weblog waarop ik, puntloos en aventura onze schrijfselen dumpen.

Wat vinden jullie zo van de site qua layout? Mooi? Lelijk? Overzichtelijk of juist niet?

Commentaar is welkom!

http://www.kontverhaal.com/


Dit is dus een site die ik er erg mooi uit vind zien! Helder, overzichtelijk goede/juiste kleuren. Ik heb er eerlijk gezegd weinig op aan te merken
Zijde des Weppes | Iedereen heeft recht op mijn eigen mening
pi_10440945
http://leutje.sytes.net

ik draai hem op mijn pc'tje en heb alles in zo'n 10 dagen eigen gemaakt
(perl, php, servertje en mysql enzo)
tis niet de bedoeling dat ik er verder wat mee ga doen maar heb ik talent?
het is meer een soort zelfstudie geweest en er zit hier en daar vast wel een foutje in

  Moderator donderdag 15 mei 2003 @ 10:01:31 #197
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_10442938
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 02:20 schreef Leutje het volgende:
http://leutje.sytes.net

ik draai hem op mijn pc'tje en heb alles in zo'n 10 dagen eigen gemaakt
(perl, php, servertje en mysql enzo)
tis niet de bedoeling dat ik er verder wat mee ga doen maar heb ik talent?
het is meer een soort zelfstudie geweest en er zit hier en daar vast wel een foutje in


ok een eerlijke reactie:

1: scrollbars in je menu = fout
2: de site is voor de helft niet te zien op 800x600
3: beetje overkill aan weer
4: dat vlindertje en die raderen die draaien zijn veel te veel gebruikte giffies
5: bij WIE gebruik je het o-zo-foute lettertype Comic Sans

Downloads ziet er wel goed uit

ik zou eerst nog maar wat oefenen...

Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
pi_10443069
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 02:20 schreef Leutje het volgende:
http://leutje.sytes.net

ik draai hem op mijn pc'tje en heb alles in zo'n 10 dagen eigen gemaakt
(perl, php, servertje en mysql enzo)
tis niet de bedoeling dat ik er verder wat mee ga doen maar heb ik talent?
het is meer een soort zelfstudie geweest en er zit hier en daar vast wel een foutje in


Je hebt misschien wel talent voor vormgeving maar dat kan ik niet zien uit deze pagina. Loze bewegende gif'jes die niet iets bijdragen aan het onderwerpen. Een lelijke java-weer-scroller, nog een lelijk weerkaartje en nog lelijke weersverwachting. Wat doen die er in godsnaam bij?

Voor de rest kan ik eigenlijk geen vormgeving herkennen. Je gebruikt fonts en groottes dwars door elkaar heen. Alle subpagina's hebben een ander uiterlijk en bij je fotoboek is de tekst niet meer leesbaar zo klein.

Je gebruikt ook <font> tags ipv stylesheets. Gebruik ook maar Swish ipv Flax, daar kan je een stuk meer mee. Ik zie dat je al een keygen ervoor hebt, dus ga maar swish gebruiken voor flash-animaties. Gebruik die trouwens ook niet teveel.

Ik kan er eigenlijk niet helemaal achter gekomen WAT jij zelf hebt gemaakt. Dat fotoboek is een standaard script, de rest ook allemaal. Er is geen design dus wat valt er eigenlijk te checken?

pi_10443768
Ja, misschien wel even leuk om mijn, of beter gezegt "onze" site hier even te plaatsen.

http://www.wizart-producties.nl

Ben benieuwd wat jullie ervan vinden.

Greetings:
DDF

  donderdag 15 mei 2003 @ 10:54:18 #200
749 TheMarco
www.i-marco.nl/weblog/
pi_10443980
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 10:46 schreef DDF het volgende:
Ja, misschien wel even leuk om mijn, of beter gezegt "onze" site hier even te plaatsen.

http://www.wizart-producties.nl

Ben benieuwd wat jullie ervan vinden.

Greetings:
DDF


Eerlijke reactie: Die beveled vormen zijn echt zwaar passé. Niet meer van deze tijd. Het ziet er qua fontgebruik ook nogal "botte-bijl"-achtig uit en weinig subtiel. Qua design is het ook niet echt in balans. Je hebt boven/links een heel zwaar element en verder niks waardoor er een onevenwichtig beeld ontstaat.

Je films heb ik nog niet bekeken maar dat ga ik zeker wel doen. Helaas heb ik daar nu even geen tijd voor.

I'm definitely caught up in the wrong universe.
Oh, and The Net is Dead too...
  donderdag 15 mei 2003 @ 10:54:26 #201
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10443987
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 10:09 schreef ELTino het volgende:

[..]

Je gebruikt ook <font> tags ipv stylesheets.


even voor mijn eigen educatie (en perhaps ook die van anderen?)

wat is de reden dat je volgens jou beter stylesheets dan <font> tags kunt gebruiken? komt dat de verwerking van je site door de browser ten goede, is het gemakkelijker voor de bouwer of ... ?

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
  donderdag 15 mei 2003 @ 11:07:22 #202
20939 brotherlouie98
Cheri Cheri Lady
pi_10444278
Er is een nieuwe voetbalclub met een eegen website (die er zeer professioneel uitziet).

Check www.fcmoshiem.info en laat even weten wat je ervan vindt

pi_10444303
TheMarco,

Dat Balans is ook een beetje een probleem waar ik tegenaan gelopen ben.
Even kort en krachtig wat de bedoeling ermee is.
Ik wil graag een duidelijke, makkelijk te navigeren site. Omdat het hier over mijn filmprojecten gaat is het ook belangrijk dat hij compleet neutraal is. Vanaf de eerste pagina moet niet te zien zijn welk genre er gemaakt wordt. Dit omdat dat enorm uiteenlopen is.
Verder moet er niet teveel "gekakketak" e.d. zijn. Je moet binnen maximaal 5 muisklikken kunnen vinden wat je zoekt. Er moet wel voldoende ruitme zijn voor tekst en plaatjes. O ja, wat ik ook nog ERG belangrijk vind: GEEN FRAMES!!!

Op die manier ben ik een beetje op dit ontwerp gekomen. Het is eigenlijk nodig aan renovatie toe... Heb alleen nog een tijd en "inspiratie" kunnen vinden. Vandaar dat ik hier rondhang.
Iemand nog surgesties???

pi_10444423
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 11:07 schreef brotherlouie98 het volgende:
Er is een nieuwe voetbalclub met een eegen website (die er zeer professioneel uitziet).

Check www.fcmoshiem.info en laat even weten wat je ervan vindt


Het is de bedoeling dat je sites laat beoordelen die je zelf hebt gemaakt he...

Maar ik vind deze site niet echt bij een voetbalclub passen , ook mis ik de eenheid in de site...

  Moderator donderdag 15 mei 2003 @ 11:28:51 #205
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_10444863
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 10:54 schreef iemoe het volgende:

[..]

even voor mijn eigen educatie (en perhaps ook die van anderen?)

wat is de reden dat je volgens jou beter stylesheets dan <font> tags kunt gebruiken? komt dat de verwerking van je site door de browser ten goede, is het gemakkelijker voor de bouwer of ... ?


stel: je wil het lettertype veranderen... hoe dan ook je zult AL je pagina's moeten aanpassen!

Zet in elke pagina een link naar een externe stylesheet en je kunt alles in 1x aanpassen, het scheelt echt enorm veel werk!!!

stel dat je 10 htmls moet doorspitten op FONT tags, of je opent je style.css en past in 1x je hele site aan... ga zelf maar na

Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  Moderator donderdag 15 mei 2003 @ 11:32:42 #206
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_10444961
ok komt ook 1tje van mijn hand

wel even opletten: nog niet alle pagina's werken!
nog niet alle pagina's pakken de juiste stylesheet
fotoalbum werkt alleen de flash versie (slideshow met muziek staat er op de pagina)
en de menukaart is een oude scan, komt ook een nieuwe voor...

en ... het is een site gemaakt voor een strandpaviljoen: dus alles simpel, maar wel weer een beetje speels...

dus niet persoonlijk afkatten s.v.p. maar wat vinden jullie van de layout en de werking van de site als strandpaviljoen site?

let op: 800x600 based (werkt wel op alle resoluties...maar misschien wat minder mooi boven 1024x768)

Ik ga er nog heel veel aan sleutelen, maar tot zover ben ik

Agenda werkt nog niet, route nog niet, activiteiten nog niet aangepast, dus dat buiten beschouwing laten s.v.p.

ohjah de URL http://www.de-stern.nl/nieuw

Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
pi_10445737
Hallo Fok!ers,

Willen jullie je design-mening geven over een nieuwe site die ik aan het bouwen ben. De ontwikkel-versie staat op http://www.kimballohara.nl/ontwikkel

Mochten er mensen zijn die leuke idee-en of tips hebben m.b.t. het design/kleurgebruik dan hoor ik dat ook graag. Ik ben wat betreft het kleurgebruik wel gebonden aan de kleuren lichtgeel(achtergrond), zwart, donkerrood en donkergroen. De achtergrond moet lichtgeel blijven maar voor de rest maakt het niet uit...

pi_10446135
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 11:32 schreef djkoelkast het volgende:
ohjah de URL http://www.de-stern.nl/nieuw
Om te beginnen zou ik een paar enters doen op de eerste pagina. Verder doen de kleuren pijn aan mijn ogen en vind ik de site niet echt een vooruitgang op de oude

Maarja, das mijn mening

  Moderator donderdag 15 mei 2003 @ 12:22:59 #209
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_10446217
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 12:19 schreef Da_Koen het volgende:

[..]

Om te beginnen zou ik een paar enters doen op de eerste pagina. Verder doen de kleuren pijn aan mijn ogen en vind ik de site niet echt een vooruitgang op de oude

Maarja, das mijn mening


haha jah das strand he ze willen het zo...

ok top margin wordt wat groter

nog meer mensen??

Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  donderdag 15 mei 2003 @ 14:32:35 #210
25889 Sitethief
Fulltime Flapdrol
pi_10450074
http://members.home.nl/fameverts/index.htm

Wat vinden jullie van deze lay-out ?

Stroek: Sitethief, die is heel groot en sterk :Y.
Faat: *zucht* zoals gewoonlijk hoor Sitethief weer in de bocht &gt;:)
  donderdag 15 mei 2003 @ 14:35:08 #211
16188 Kakarot
Chibi Trunks
pi_10450190
kwil wel eens weten wat "kenners" van mijn site vinden

http://www.roroo.net

tips, suggesties allen zijn welkom..

[b]Vegeta:[/b] I'd rather die than fuse with you!!![br][b]Kakarot:[/b] Uhm Vegita, You're already dead.
  Moderator donderdag 15 mei 2003 @ 15:00:44 #212
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_10451087
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 14:32 schreef Sitethief het volgende:
http://members.home.nl/fameverts/index.htm

Wat vinden jullie van deze lay-out ?


sorry maar verschrikkelijk (achterhaald)

gebruik nooit frameborders en haal die foute achtergronden weg!!! verschrikkelijk!!!!!!!!

Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  donderdag 15 mei 2003 @ 15:14:48 #213
16188 Kakarot
Chibi Trunks
pi_10451466
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 15:00 schreef djkoelkast het volgende:

sorry maar verschrikkelijk (achterhaald)

gebruik nooit frameborders en haal die foute achtergronden weg!!! verschrikkelijk!!!!!!!!


hihi frontpage... The Webdesigners nightmare!!
[b]Vegeta:[/b] I'd rather die than fuse with you!!![br][b]Kakarot:[/b] Uhm Vegita, You're already dead.
  donderdag 15 mei 2003 @ 15:25:18 #214
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10451781
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 15:00 schreef djkoelkast het volgende:

[..]

sorry maar verschrikkelijk (achterhaald)

gebruik nooit frameborders en haal die foute achtergronden weg!!! verschrikkelijk!!!!!!!!


- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10451919
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 15:00 schreef djkoelkast het volgende:

[..]

sorry maar verschrikkelijk (achterhaald)

gebruik nooit frameborders en haal die foute achtergronden weg!!! verschrikkelijk!!!!!!!!


Eens met [betreffende gebruiker]
  donderdag 15 mei 2003 @ 15:45:03 #216
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10452341
quote:
© Sitethief 2003
bang dat iemand z'n lay-out pikt?

neuj, kijk eens goed rond op het www naar andere sites en probeer eens wat inspiratie op te doen. met frames kun je op zich best leuke dingen doen, maar frameborders zijn inderdaad heel erg 1983 (bij wijze van spreken..) en de backgrounds die je gekozen hebt...

maar goed, het begin is er en nu gewoon lekker verder wat aanklooien tot je weet wat je wilt en dat ook kunt maken.

ik heb er wel veel aangehad om zoveel mogelijk (mbv een WYSIWYG editor) in html zelf te klooien: erg leerzaam.

succes en laat ons vooral je vorderingen zien!

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10453153
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 15:45 schreef iemoe het volgende:

[..]

bang dat iemand z'n lay-out pikt?

neuj, kijk eens goed rond op het www naar andere sites en probeer eens wat inspiratie op te doen. met frames kun je op zich best leuke dingen doen, maar frameborders zijn inderdaad heel erg 1983 (bij wijze van spreken..) en de backgrounds die je gekozen hebt...

maar goed, het begin is er en nu gewoon lekker verder wat aanklooien tot je weet wat je wilt en dat ook kunt maken.

ik heb er wel veel aangehad om zoveel mogelijk (mbv een WYSIWYG editor) in html zelf te klooien: erg leerzaam.

succes en laat ons vooral je vorderingen zien!


En daarbij komt dan nog dat ik niet vind dat je iets moet aanbieden om te tsjekken dat in 10 klikjes in Frontpage gemaakt is.

PSSSST: In frontpage heb je ook een knopje zitten om je tekst te centreren. (zie Welkom in my world en dan vooral de spaties ervoor)

  donderdag 15 mei 2003 @ 16:38:37 #218
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10453830
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 16:14 schreef sop het volgende:

[..]

En daarbij komt dan nog dat ik niet vind dat je iets moet aanbieden om te tsjekken dat in 10 klikjes in Frontpage gemaakt is.

PSSSST: In frontpage heb je ook een knopje zitten om je tekst te centreren. (zie Welkom in my world en dan vooral de spaties ervoor)


de jeugd van tegenwoordig.....
code:
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
deze?
- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10453877
Altijd weer die autodrop!!!
In de ban van de mods.
  Moderator donderdag 15 mei 2003 @ 16:42:02 #220
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_10453928
naja het KAN nog erger, kennis van me heeft dit gemaakt en was er trots op

http://zip.to/freelance

dreamweaver...maar o-zo-fout!!

<<kijk vooral eens naar de source van het formuliertje, de pagina daarna en hoe je nix kunt invullen en tog kunt versturen (maar hij verstuurt dus nix >>

Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  donderdag 15 mei 2003 @ 17:07:36 #221
16188 Kakarot
Chibi Trunks
pi_10454553
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 16:42 schreef djkoelkast het volgende:
naja het KAN nog erger, kennis van me heeft dit gemaakt en was er trots op

http://zip.to/freelance

dreamweaver...maar o-zo-fout!!

<<kijk vooral eens naar de source van het formuliertje, de pagina daarna en hoe je nix kunt invullen en tog kunt versturen (maar hij verstuurt dus nix >>


Heel erg maar erger nog die gator shit die die wil installeren.
[b]Vegeta:[/b] I'd rather die than fuse with you!!![br][b]Kakarot:[/b] Uhm Vegita, You're already dead.
  donderdag 15 mei 2003 @ 17:29:07 #222
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10455047
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 16:42 schreef djkoelkast het volgende:
naja het KAN nog erger, kennis van me heeft dit gemaakt en was er trots op

http://zip.to/freelance

dreamweaver...maar o-zo-fout!!

<<kijk vooral eens naar de source van het formuliertje, de pagina daarna en hoe je nix kunt invullen en tog kunt versturen (maar hij verstuurt dus nix >>


dat kan ík nog beter

Via het menu kunt u meteen een keuze maken in de navigatie op deze site.

welk menu? (Opera 6.12)

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10457064
Heeft iemand nóg zo'n pagina waar ik ff in een deuk om kan liggen?
Om er de positieve kant van in te zien: het kan altijd beter worden!
Het was iets met groen.
pi_10457182
Misschien moeten we maar het systeem invoeren dat je zelf ook je mening geeft over een website en niet alleen je eigen site-check post. Nu wordt het meer een spam-paleis....
pi_10457218
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 19:09 schreef ELTino het volgende:
Misschien moeten we maar het systeem invoeren dat je zelf ook je mening geeft over een website en niet alleen je eigen site-check post. Nu wordt het meer een spam-paleis....
Of alleen zeikers die niets aan te bieden hebben
Verder vind ik het ook best jammer dat er mensen hun forum laten keuren. Laat je vrienden de kleurstelling goedkeuren en klaar ipv hier op Fok te 'spammen'.
Het was iets met groen.
pi_10457640
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 10:46 schreef DDF het volgende:
Ja, misschien wel even leuk om mijn, of beter gezegt "onze" site hier even te plaatsen.

http://www.wizart-producties.nl

Ben benieuwd wat jullie ervan vinden.

Greetings:
DDF


Hier op 1280x1024 neemt het menu en header al een kwart van mijn pagina in terwijl er weinig te zien is. Wil niet weten hoe het eruit ziet op 800x600, een resolutie die toch nog 25% van de gebruikers heeft. Veel lege stukken blauw, vooral linksboven. Het lijkt wel alsof je hem hebt gemaakt voor slechtziende mensen aangezien de menu letters echt gigantisch zijn. Probeer dat allemaal iets kleiner en subtieler te maken. Die overduidelijke bevel zorgt een beetje voor een goedkoop effect.

Verder, de header vind ik redelijk goed. Wizart springt eruit en daarna lees je pas producties. Misschien wordt het iets leuker en creatiever als je voor wizart hetzelfde lettertype gebruikt als bij de trailer van Trias (het lettertype waarmee Wizart Producties is geschreven)

Zelf vind ik tahoma altijd een beetje dun en iets te lang. Als je het vet maakt krijg je meestal een iets mooier effect (iets dat jij gebruikt)

Qua navigatie is het wel ok. Beetje jammer dat ie gelijk een email bericht opent als ik op contact klik. Je kan hier beter eerst een contact-pagina maken met eventueel een instant emailer. Het forum heb je zeker goed geïntegreerd en je ziet helemaal niet dat het een gratis forum is. Wel beetje jammer van het gastenboek dat je bovenin een banner krijgt. Waarom moet het op deze manier? Je hebt je site gewoon betaald gehost met domein naam en dus beschikking over php lijkt me. Waarom installeer je dan niet zelf een script van hotscripts.com ? Ik snap trouwens niet waarom er een aparte trias pagina is met een trias design en niet geïntegreerd in de huidige webzijde.

Als je dan toch scripts aan het installeren bent, kan je ook wel een nieuws-poster doen. Want het lijkt me nu echt een pokke werk om dat bij te houden met een archief dat je met de hand maakt.

Ow ja, er is geen link meer om naar de home terug te gaan. Plaats die nedstat teller dan ook gelijk even in een <div style="visibility:hidden"> want dat staat nu niet zo professioneel.

Voor de rest netjes afgewerkt, maar kijk nog wel even onderaan je beveled menu, helemaal links onderaan is het niet zo netjes afgewerkt.

*Edit: Nog een dingetje vergeten. Ik snap namelijk niks van je source. Waarom heb je een pagina gemaakt en op de plek waar de steeds veranderende content moet komen een pagina erin geplakt? Zo krijg je dubbele html, title, head, body tags. Waarom?

[Dit bericht is gewijzigd door ELTino op 15-05-2003 19:30]

pi_10457694
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 10:54 schreef iemoe het volgende:

[..]

even voor mijn eigen educatie (en perhaps ook die van anderen?)

wat is de reden dat je volgens jou beter stylesheets dan <font> tags kunt gebruiken? komt dat de verwerking van je site door de browser ten goede, is het gemakkelijker voor de bouwer of ... ?


Het is allebei wat je zegt. Je kan zo makkelijker de vormgeving editten doordat je niet iedere font-tag aan moet passen.

Ook komt het ten goede van de browser-resultaten bij exotische browsers zoals Mozilla en Opera (Correct me if I'm wrong)

  donderdag 15 mei 2003 @ 19:30:14 #228
749 TheMarco
www.i-marco.nl/weblog/
pi_10457726
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 19:11 schreef bosmeneer het volgende:

[..]

Of alleen zeikers die niets aan te bieden hebben
Verder vind ik het ook best jammer dat er mensen hun forum laten keuren. Laat je vrienden de kleurstelling goedkeuren en klaar ipv hier op Fok te 'spammen'.


Het blijft moeilijk liggen wanneer iets spam is of niet. Ik had ook een tijd getwijfeld voordat ik mijn site hier een keer postte, een schermpje terug. Ik wilde gewoon weten wat mensen van mijn design vonden maar ja je kan het ook opvatten als een goedkope spam-truc. Wie bepaalt het? Ik weet het niet. Forum laten keuren lijkt me inderdaad duidelijk spam want een forum is totaal niet boeiend om vanuit design-oogpunt te bekijken. Ze zijn allemaal het zelfde op de kleurtjes na. Snap trouwens niet waarom iedereen zo nodig een forum moet hebben. Dan komt daar drie man en een paardenkop posten. Lekker belangrijk...

Mooie site heb je trouwens bosmeneer!!! Mijn complimenten!

I'm definitely caught up in the wrong universe.
Oh, and The Net is Dead too...
pi_10457988
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 11:32 schreef djkoelkast het volgende:
ohjah de URL http://www.de-stern.nl/nieuw
Tja, niet echt een speciaal ontwerp.

Het menu onderin vind ik erg leuk helemaal toen ik zag dat het gewoon javascript was. Dus geen gekut met flash.

De bovenkant vind ik nu een beetje kaal en leeg en lelijk. Komt denk ik deels door dat wapperende vlaggetje. Wat misschien leuk zou zijn is een paar foto's onder elkaar aan de linkerkant. Nu heb je daar 1 slideshow met daaronder een groot leeg oranje stuk. Spreid de foto's van de slideshow en vul dat oranje stuk op.

De source ziet er redelijk schoon en netjes uit, op wat font-tags uitgezonderd. Ook het opgeven bij de nieuwsbrief gaat goed en heeft een beveiliging tegen lege email-adressen. Ook het omdraaien van de kaart gaat soepel en het fotoboek is ook leuk gedaan.

Allemaal redelijk netjes en verzorgd afgewerkt

pi_10458294
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 19:30 schreef TheMarco het volgende:

[..]

Het blijft moeilijk liggen wanneer iets spam is of niet. Ik had ook een tijd getwijfeld voordat ik mijn site hier een keer postte, een schermpje terug. Ik wilde gewoon weten wat mensen van mijn design vonden maar ja je kan het ook opvatten als een goedkope spam-truc. Wie bepaalt het? Ik weet het niet. Forum laten keuren lijkt me inderdaad duidelijk spam want een forum is totaal niet boeiend om vanuit design-oogpunt te bekijken. Ze zijn allemaal het zelfde op de kleurtjes na. Snap trouwens niet waarom iedereen zo nodig een forum moet hebben. Dan komt daar drie man en een paardenkop posten. Lekker belangrijk...

Mooie site heb je trouwens bosmeneer!!! Mijn complimenten!


Op die vetgedrukte zin zou ik graag even in willen gaan.

De titel van de topic is site-check en niet design-check. Een site bestaat uit veel meer dan alleen de vormgeving. Achterliggende techniek, navigatie en eerst/laatste indruk bepalen ook hoe een site aanvoelt en eruitziet.

De meeste mensen die hier een forum komen checken nemen phpBB, zetten dat bij lycos, zetten hun eigen logo erboven, downloaden een taal-module en klaar is kees. Tegen DIE sitechecks heb ik wat. Daar is geen eigen inbreng geweest en is het overduidelijk gewoon een standaard template.

Ik wil graag een forum sitechecken dat goed aanvoelt, speciale vormgeving heeft of heerlijk navigeert.

Vooral over jouw standpunt dat een site niet boeiend is vanuit vormgeef-oogpunt struikel ik. Ik ken zeer veel fora die veel mooier zijn dan iedere gemiddelde site op internet. Doordat veel mensen gewoon standaard-dingen nemen lijkt het alsof er alleen maar lelijke fora zijn, en zij posten hier hun site-check. Beetje jammer dus.

  donderdag 15 mei 2003 @ 21:23:17 #232
749 TheMarco
www.i-marco.nl/weblog/
pi_10460389
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 19:51 schreef ELTino het volgende:

[..]


Ik wil graag een forum sitechecken dat goed aanvoelt, speciale vormgeving heeft of heerlijk navigeert.

Vooral over jouw standpunt dat een site niet boeiend is vanuit vormgeef-oogpunt struikel ik.


Iets nadere toelichting dan. Fora die ter "check" aangeboden worden zijn praktisch altijd gewoon een bestaand forum dat iemand geinstalleerd heeft en hier en daar een paar kleurtjes veranderd. In feite hopen die posters gewoon op een paar nieuwe leden na een vermelding hier, daar durf ik mijn hand voor in het vuur te steken.
Het wordt inderdaad anders als je het forum ofwel radicaal verbouwd hebt ofwel zelf gemaakt hebt. DAN is het inderdaad heel interessant.
I'm definitely caught up in the wrong universe.
Oh, and The Net is Dead too...
  Moderator vrijdag 16 mei 2003 @ 07:54:04 #233
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_10466002
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 19:40 schreef ELTino het volgende:

[..]

Tja, niet echt een speciaal ontwerp.

Het menu onderin vind ik erg leuk helemaal toen ik zag dat het gewoon javascript was. Dus geen gekut met flash.

De bovenkant vind ik nu een beetje kaal en leeg en lelijk. Komt denk ik deels door dat wapperende vlaggetje. Wat misschien leuk zou zijn is een paar foto's onder elkaar aan de linkerkant. Nu heb je daar 1 slideshow met daaronder een groot leeg oranje stuk. Spreid de foto's van de slideshow en vul dat oranje stuk op.

De source ziet er redelijk schoon en netjes uit, op wat font-tags uitgezonderd. Ook het opgeven bij de nieuwsbrief gaat goed en heeft een beveiliging tegen lege email-adressen. Ook het omdraaien van de kaart gaat soepel en het fotoboek is ook leuk gedaan.

Allemaal redelijk netjes en verzorgd afgewerkt


top jah die font tags gaan er nog uit, die zijn even gekopieerd van de oude (100% dreamweaver, doe maar wat)-pagina. 't loopt allemaal via stylsheets, al had t nog netter gekund...

omdat de site op 800x600 moet kunnen draaien zonder iets te hoeven scrollen (behalve dan de main) is er geen plek meer onder die fotoslideshow, dus daarom dat dat zo is... probeer m op 800x600 en je ervaart heel wat anders....

Het menu in flash wilde ik niet! Zeker zo'n menu dat alle kanten op beweegt? blegh daar word ik eng van

en die nieuwsbrief, ja ben nog niet helemaal tevreden, er zit nu html geprint via php in enzo...mwa dat wordt allemaal beter maar thanx iig, ik ga er hard aan werken, ik wil 'm voor eind volgende week hebben draaien!

Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
pi_10469534
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 19:46 schreef Bartoli het volgende:
http://members.lycos.nl/BartHazen
http://members.lycos.nl/MarcoPinotti
http://www.wop2008.nl
Sorry maar op deze manier ga ik niet eens kijken.
Als je fiets kapot is (jaja, ik heb wel even gekeken) dan pleur je toch ook niet je fiets bij de fietsenmaker naar binnen zonder wat te zeggen?
Beetje lomp.
Vertel er even bij wat je gemaakt hebt, wat het doel is en waar je zelf tevreden over bent, of juist niet. En beoordeel ook eens een site van iemand anders.
pi_10473182
quote:
Op vrijdag 16 mei 2003 11:35 schreef sop het volgende:

[..]

Sorry maar op deze manier ga ik niet eens kijken.
Als je fiets kapot is (jaja, ik heb wel even gekeken) dan pleur je toch ook niet je fiets bij de fietsenmaker naar binnen zonder wat te zeggen?
Beetje lomp.
Vertel er even bij wat je gemaakt hebt, wat het doel is en waar je zelf tevreden over bent, of juist niet. En beoordeel ook eens een site van iemand anders.


Ok, maar dat kan ik toch niet ruiken of wel soms. Ja, nou dan, doe dan ff normaal.
Ik zal ook wel andere sites beoorrdelen rustig, had gisteren niet zoveel tijd daarom alleen de links.
  Moderator vrijdag 16 mei 2003 @ 15:38:52 #236
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_10475033
quote:
Op vrijdag 16 mei 2003 14:18 schreef Bartoli het volgende:

[..]

Ok, maar dat kan ik toch niet ruiken of wel soms. Ja, nou dan, doe dan ff normaal.
Ik zal ook wel andere sites beoorrdelen rustig, had gisteren niet zoveel tijd daarom alleen de links.


als je zo snel bent aangebrand...pffff doe ff lief tegen iedereen zeg
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  vrijdag 16 mei 2003 @ 16:48:51 #237
53753 BereNDD
drampo uit je raam
pi_10476788
och....

http://www.hbsystems.nl
http://www.wingweb.nl/v2 <===== de restyle is nog lang niet af(de vorige heb ik niet gemaakt)

http://www.aspresskifeest.nl (oude)
http://www.sandrasboetiek.nl (moest in 1,5 uur af, dus vandaar)

You're crazy in the coconut..
That boy needs therapy..
  Moderator vrijdag 16 mei 2003 @ 19:12:52 #238
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_10479821
1: niet consequent gebruik gemaakt van styles...elke pag is anders

2: top loopt door....repeat zichzelf

3: wel ok, maar muziek is niet apres ski

4: alles repeat...


zo, kort verhaal kort antwoord.

Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
pi_10480421
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 19:30 schreef TheMarco het volgende:

[..]

Het blijft moeilijk liggen wanneer iets spam is of niet. Ik had ook een tijd getwijfeld voordat ik mijn site hier een keer postte, een schermpje terug. Ik wilde gewoon weten wat mensen van mijn design vonden maar ja je kan het ook opvatten als een goedkope spam-truc. Wie bepaalt het? Ik weet het niet. Forum laten keuren lijkt me inderdaad duidelijk spam want een forum is totaal niet boeiend om vanuit design-oogpunt te bekijken. Ze zijn allemaal het zelfde op de kleurtjes na. Snap trouwens niet waarom iedereen zo nodig een forum moet hebben. Dan komt daar drie man en een paardenkop posten. Lekker belangrijk...


Yep, ik ben het met je eens. Forums zijn trouwens alweer uit. Een weblog is in! Dus iedereen die ff hip wel zijn moet een weblog starten
quote:
Mooie site heb je trouwens bosmeneer!!! Mijn complimenten!
Dank je, maar hij is niet helemaal alle-bladderaars-vriendelijk. Het menu is helemaal niet in Opera en/of Mozilla te zien. Als dat goed werkt dan komt de opvulling aan de beurt.

Mocht iemand anders het toch willen keuren: www.bosmeneer.nl
En mijn -geheel zelf gebrouwde- weblog: www.bosmeneer.nl/boslog

Het was iets met groen.
pi_10480742
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 19:46 schreef Bartoli het volgende:
http://www.wop2008.nl
Omdat alleen deze site van jouw rijtje het doet, check ik deze. (vindt het trouwens niet echt stijl om een lijstje hier neer te kwakken zonder zelf éérst een paar sites te checken.

Over de site.

In één woord ronduit niet echt fantastisch om eerlijk te zijn. Ik heb een horizontale scollbalk als ik hem op een beetje normale grootte maak op een 1280x1024-scherm. Je laad hele foto's als thumbnail bovenin zonder ze te resizen en kleiner te maken.

Het doet allemaal instabiel en gammel aan misschien komt dat door het lettertype en de slechte kwaliteit foto's. Ook de randen van je frame's vind ik nou niet echt om over naar huis te schrijven. Je gastenboek hoort niet bij de rest van de site.

Misschien kan je beter de sponsor en het menu omwisselen, want nu moest ik eventjes zoeken naar het menu. Voor de rest is underlinen van links niet heel mooi in dit geval. Je hebt ook niet echt een header en heb ik als ik bij bijv. 'links' ben, geen idee op welke site ik zit. Ik mis een header/logo.

Nog een positief puntjes is dat je wel redelijk uniform bent en een consistent gebruik van kleuren.

Je source is trouwens wel een ramp. Stel, je wil nu een ander lettertype. Hoe wil je dat in godsnaam gaan doen? Zet het allemaal in een stylesheet zodat het makkelijk te editen is. Cellen kunnen volgens de html-richtlijnen ook geen hoogte krijgen. Wil niet weten hoe het eruit ziet op bijv. mozilla of opera.

pi_10480870
quote:
Op vrijdag 16 mei 2003 16:48 schreef BereNDD het volgende:
och....
Van alles sites in het kort:
quote:
http://www.hbsystems.nl
Mooie navigatiebuttons, (helaas) slecht ladende achtergrondplaatjes (zijn wel mooi grafisch gezien), de tekst in de party agenda is te donker om te kunnen lezen, de animatie onderin is storend (misschien de tekst kleiner maken of een langzamere animatie?). Verder niet iets wat me opviel.
quote:
http://www.wingweb.nl/v2 <===== de restyle is nog lang niet af(de vorige heb ik niet gemaakt)
Duidelijk restyle (is ook altijd belangrijk natuurlijk ); over het algemeen wat kleine letters, alleen voor het menu zou dat kunnen, maar voor de begeleidende tekst zou ik dat niet zo doen; probeer over te stappen op <div>-tags. Dat maakt alles compacter, immers 1 keer de stylesheet laden (staat dan in de cache), maar iedere nieuwe pagina wordt volledig geladen en kan dus schelen in dataverkeer.
quote:
http://www.aspresskifeest.nl (oude)
De intro-pagina is erg vreemd: je moet op 'klik hier' klikken als het gaat om de schermresolutie. Verander het evt. naar "Maak een keuze voor de schermreso: 1024*768 / 800*600"
quote:
http://www.sandrasboetiek.nl (moest in 1,5 uur af, dus vandaar)
Aardige site geworden in anderhalf uur! Je zal er niets meer aan veranderen denk ik?
Het was iets met groen.
pi_10486335
quote:
Op vrijdag 16 mei 2003 19:57 schreef ELTino het volgende:

[..]

Omdat alleen deze site van jouw rijtje het doet, check ik deze. (vindt het trouwens niet echt stijl om een lijstje hier neer te kwakken zonder zelf éérst een paar sites te checken.

Over de site.

In één woord ronduit niet echt fantastisch om eerlijk te zijn. Ik heb een horizontale scollbalk als ik hem op een beetje normale grootte maak op een 1280x1024-scherm. Je laad hele foto's als thumbnail bovenin zonder ze te resizen en kleiner te maken.

Het doet allemaal instabiel en gammel aan misschien komt dat door het lettertype en de slechte kwaliteit foto's. Ook de randen van je frame's vind ik nou niet echt om over naar huis te schrijven. Je gastenboek hoort niet bij de rest van de site.

Misschien kan je beter de sponsor en het menu omwisselen, want nu moest ik eventjes zoeken naar het menu. Voor de rest is underlinen van links niet heel mooi in dit geval. Je hebt ook niet echt een header en heb ik als ik bij bijv. 'links' ben, geen idee op welke site ik zit. Ik mis een header/logo.

Nog een positief puntjes is dat je wel redelijk uniform bent en een consistent gebruik van kleuren.

Je source is trouwens wel een ramp. Stel, je wil nu een ander lettertype. Hoe wil je dat in godsnaam gaan doen? Zet het allemaal in een stylesheet zodat het makkelijk te editen is. Cellen kunnen volgens de html-richtlijnen ook geen hoogte krijgen. Wil niet weten hoe het eruit ziet op bijv. mozilla of opera.


Ok bedankt voor de tip maar wat je zegt klopt bijna geen hol van, jij gaat er vanuit dat ik alles zeker pure HTML doe maar daar heb je html progr. voor waar dat editen makkelijk meegaat.
Oh ja met Opera heb ik dat al uitgeprobeerd en het werkt goed. En die plaatjes zijn allemaal geresized.

wil jou site wel eens zien overigens? als je hem al gepost hebt ga ik hem zeker eenns bezoeken en dan kijken wat dat van jou voorstelt.

Maar ja bedankt voor de tip. En ja die andere 2 sites die bij Lycos staan doen het gewoon dus het ligt toch echt niet aan lycos of aan mij.

Wat is jou site overigens ga geen 12 topics doorlopen om jou site te vinden??

pi_10486731
quote:
Op zaterdag 17 mei 2003 00:43 schreef Bartoli het volgende:

[..]

Ok bedankt voor de tip maar wat je zegt klopt bijna geen hol van, jij gaat er vanuit dat ik alles zeker pure HTML doe maar daar heb je html progr. voor waar dat editen makkelijk meegaat.
Oh ja met Opera heb ik dat al uitgeprobeerd en het werkt goed. En die plaatjes zijn allemaal geresized.

wil jou site wel eens zien overigens? als je hem al gepost hebt ga ik hem zeker eenns bezoeken en dan kijken wat dat van jou voorstelt.

Maar ja bedankt voor de tip. En ja die andere 2 sites die bij Lycos staan doen het gewoon dus het ligt toch echt niet aan lycos of aan mij.

Wat is jou site overigens ga geen 12 topics doorlopen om jou site te vinden??


Toch wel fijn dat jij commentaar kan waarderen en het ook helemaal niet vijandig opvat. Dit is niet een of andere ophemel topic waarin er geen commentaar wordt gegeven. Je kan mij echt niet wijsmaken dat jij deze foto hebt geresized. Nu prop je 40 kb in een 60x60 thumbnail achtig iets. Je hebt dus niet de originele foto geresized, maar je hebt dmv <img height="..." etc. de foto's kleiner gemaakt waardoor de pagina langer duurt om te laden.

Maar wil je niet dat je site beter en handiger om te onderhouden wordt? Zeg ik iets over stylesheets (omdat ik 100x zie staan <font face="Courier New, Courier, mono" size="3" color="#008040">), wuif je dat weg met de opmerking dat je niet pure html schrijft. Wil je jezelf dan niet verbeteren ofzo?

Op dit moment heb ik trouwens zelf geen site. Mijn tinoweb.net is offline maar binnenkort zal ik hier wel een andere site laten checken.

Jammer dat je mij nu niet kan afzeiken nadat ik jouw site heb gecheckd. Ik bedoel, flikker dan maar op hier en kom terug als je wel openstaat voor commentaar.

En die andere lycos sites zijn zo lelijk dat ik ze niet eens wil checken, omdat je toch geen kont met terecht commentaar doet.

Opzouten dan

  zaterdag 17 mei 2003 @ 01:14:30 #244
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10486780
quote:
Op zaterdag 17 mei 2003 00:43 schreef Bartoli het volgende:

[..]

-blaat-


als je niet tegen kritiek kunt of op een beetje normale manier kunt discusiëren, moet je misschien hier niet vragen of men je site wil bekijken.
quote:
wil jou site wel eens zien overigens? als je hem al gepost hebt ga ik hem zeker eenns bezoeken en dan kijken wat dat van jou voorstelt.
die heeft ooit in z'n profiel gestaan geloof ik (correct me if I? rong, El Tino) en daar kan jij absoluut een puntje aan zuigen.

[quote[
Wat is jou site overigens ga geen 12 topics doorlopen om jou site te vinden??
[/quote]

je valt in herhaling.

anyway, terug naar sitechecks...who's next?

- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
  zaterdag 17 mei 2003 @ 03:59:25 #245
55629 Michaellimo
-GAY and HAPPY-
pi_10488046
Nou ik weet niet of ik dit wel aandruf na alles wat hier boven staat maar goed. Ik heb een site gemaakt om een ieder geinteresseerd is daarin mijn verhaal te laten lezen over een conflict wat ik heb met mijn exwerkgever.

Ik heb mijn site ook op sitechecks gezet en kreeg nuttige simpele tips die ik reeds heb verwerkt. Ik hoop dat hier ook nog mensen zijn met goede ideeen ik heb een groot nadeel, mijn site is via moerstaal en daar kun je op dit moment nog niet php je site creeeren ik ben dan ook gebonden bepaalde restricties maar goed wellicht dat er hier toch al wat ideen naar boven komen voor de nabije toekomst of zelfs al die ik nu kan wijzigen.

Dan nog ff waarom ik geen reactie op andere sites heb gegeven, ik heb de kennis niet in huis om er daadwerkelijk een onderbouwde reactie op te geven natuurlijk zie ik ook wel dat die plaatjes van die wielrensite niet echt geweldig zijn maar ik zou bijv. niet kunnen vertellen hoe dat beter kan vandaar dat ik mij niet waag aan reacties, echter ik kan alle kritiek waarderen zolang deze is onderbouwd en gelieve geen onnodige reacties over de inhoud als je die hebt kun je me mailen. BvD.

WWW.LijstPimFortuyn.IsDom.NL

Niks te melden en toch proberen> ENERGIEVERSPILLING (groene energie mag ik hopen :-)
pi_10488678
quote:
Op zaterdag 17 mei 2003 03:59 schreef Michaellimo het volgende:
Nou ik weet niet of ik dit wel aandruf na alles wat hier boven staat maar goed. Ik heb een site gemaakt om een ieder geinteresseerd is daarin mijn verhaal te laten lezen over een conflict wat ik heb met mijn exwerkgever.

Ik heb mijn site ook op sitechecks gezet en kreeg nuttige simpele tips die ik reeds heb verwerkt. Ik hoop dat hier ook nog mensen zijn met goede ideeen ik heb een groot nadeel, mijn site is via moerstaal en daar kun je op dit moment nog niet php je site creeeren ik ben dan ook gebonden bepaalde restricties maar goed wellicht dat er hier toch al wat ideen naar boven komen voor de nabije toekomst of zelfs al die ik nu kan wijzigen.

Dan nog ff waarom ik geen reactie op andere sites heb gegeven, ik heb de kennis niet in huis om er daadwerkelijk een onderbouwde reactie op te geven natuurlijk zie ik ook wel dat die plaatjes van die wielrensite niet echt geweldig zijn maar ik zou bijv. niet kunnen vertellen hoe dat beter kan vandaar dat ik mij niet waag aan reacties, echter ik kan alle kritiek waarderen zolang deze is onderbouwd en gelieve geen onnodige reacties over de inhoud als je die hebt kun je me mailen. BvD.

WWW.LijstPimFortuyn.IsDom.NL


Hmm. ik zie wel een Volkert van de G. 2 in jou.
pi_10488702
quote:
Op zaterdag 17 mei 2003 09:54 schreef Turismo het volgende:

[..]

Hmm. ik zie wel een Volkert van de G. 2 in jou.


Zucht... het gaat om de site, niet om de inhoud.

Turismo, ik stel voor dat jij voor altijd uit de sitechecks-topics blijft, dan is iedereen tevreden.

pi_10488907
quote:
Op zaterdag 17 mei 2003 09:57 schreef yootje het volgende:

[..]

Zucht... het gaat om de site, niet om de inhoud.

Turismo, ik stel voor dat jij voor altijd uit de sitechecks-topics blijft, dan is iedereen tevreden.


Bij Turismo zijn site gaat het wel om de inhoud

Op zich wel goede regeling die jij voorstelt

pi_10489035
quote:
Op zaterdag 17 mei 2003 03:59 schreef Michaellimo het volgende:
WWW.LijstPimFortuyn.IsDom.NL
Je hoeft niet bang te zijn hoor, maar als je hier je site plaatst zonder verhaal en dan grote bek geven dat het allemaal niet waar is wat ik zeg, dan word ik wel een beetje pissed. Ik heb het beste met iedereen voor hoor!

Zo, jouw site. Technisch gezien zijn er een paar dingetjes. Ik zie dat je stylesheets voor je hyperlinks gebruikt, gebruik het dan ook voor je gewone tekst. Dat is in de toekomst een stuk makkelijker. Het is trouwens een beetje dubbelop. Je hebt in een stylesheet al je hyperlinks een opmaak gegeven, maar dan doe je dat ook nog eens binnen de bodytag.

Je opmaak is redelijk constant. Je gebruikt bijna overal dezelfde grootte en hetzelfde font. Alleen bij bijv. home die zwarte tekst onderaan past er niet helemaal bij. Maar ik snap eigenlijk niet iets. Ik ben op al je pagina's geweest (a:visited). Als ik dan naar Brief dd 09 mei 2003 worden alle hyperlinks paars met een underline en als ik naar een andere pagina ga worden ze allemaal blauw zonder underline. Dat heb ik alleen bij die ene pagina.

Die underline bij het kopje per pagina vind ik ook niet even mooi. Bold is denk ik genoeg. Wat ik trouwens redelijk irritant vind is dat het menu steeds veranderd als ik op een pagina ben. De menu-item waar ik op dat moment ben, die verdwijnt uit het menu waardoor alles steeds verschuift en navigeren dus niet helemaal lekker gaat.

Die brieven komen wel goed naar voren zo met een witte achtergrond. Misschien ook nog iets van lijstpimfortuyn.isdom.nl op iedere pagina zetten, bijvoorbeeld bovenaan. Zodat je altijd weet op welke site je zit.

Voor de rest is het niet echt een revolutionair ontwerp, maar wel erg duidelijk.

  zaterdag 17 mei 2003 @ 10:59:10 #250
38305 iemoe
~Cruising Voodoo Doll~
pi_10489133
quote:
Op zaterdag 17 mei 2003 01:14 schreef iemoe het volgende:

die heeft ooit in z'n profiel gestaan geloof ik (correct me if I? rong, El Tino) en daar kan jij absoluut een puntje aan zuigen.


sjezus...ik moet niet meer om kwart over 1 's nachts gaan zitten typen geloof ik...
- roomijs met stukjes melkchocolade is lekker!
pi_10493897
quote:
Op zaterdag 17 mei 2003 03:59 schreef Michaellimo het volgende:
Dan nog ff waarom ik geen reactie op andere sites heb gegeven, ik heb de kennis niet in huis om er daadwerkelijk een onderbouwde reactie op te geven natuurlijk zie ik ook wel dat die plaatjes van die wielrensite niet echt geweldig zijn maar ik zou bijv. niet kunnen vertellen hoe dat beter kan vandaar dat ik mij niet waag aan reacties,
Hier wil ik toch even op inhaken, als het mag
Iedereen ziet wanneer een site er goed/leuk/mooi/.. uitziet. El Tino heeft er misschien een professionele zciht op, maar ook jouw mening kan van belang zijn. Je klikt toch ook op de link en hebt er een mening over. Jij ziet vast wel iets wat iemand anders niet opvalt.
Dus, en dat geldt ook voor anderen, gewoon je mening geven. Niet al te zouteloos, flamend, vijandig natuurlijk


Dan nog wat opmerkingen betreft je site, als aanvulling op de reactie van El Tino.
Het is makkelijker als je teksten met "-zie brief van..-" klikbaar maakt naar de desbetreffende pagina. Je kan de hele pagina ook indelen met een bovenframe waar alle links naar de brieven staan. Of, als je frames liever uitsluit, maak hetzelfde rijtje links onderin de pagina. Als je -als lezer- dan helemaal bent uitgelezen klik je makkelijk naar de volgende brief.

Het was iets met groen.
  zaterdag 17 mei 2003 @ 17:51:09 #252
25889 Sitethief
Fulltime Flapdrol
pi_10495000
quote:
Op donderdag 15 mei 2003 15:00 schreef djkoelkast het volgende:

[..]

sorry maar verschrikkelijk (achterhaald)

gebruik nooit frameborders en haal die foute achtergronden weg!!! verschrikkelijk!!!!!!!!


Als jij het zo goed kan maak jij dan mijn website?

Ik had die borders weggehaald maar dan ziet het er nog erger uit

Stroek: Sitethief, die is heel groot en sterk :Y.
Faat: *zucht* zoals gewoonlijk hoor Sitethief weer in de bocht &gt;:)
pi_10499500
quote:
Hier wil ik toch even op inhaken, als het mag
Iedereen ziet wanneer een site er goed/leuk/mooi/.. uitziet. El Tino heeft er misschien een professionele zciht op, maar ook jouw mening kan van belang zijn. Je klikt toch ook op de link en hebt er een mening over. Jij ziet vast wel iets wat iemand anders niet opvalt.
Dus, en dat geldt ook voor anderen, gewoon je mening geven. Niet al te zouteloos, flamend, vijandig natuurlijk

Dan nog wat opmerkingen betreft je site, als aanvulling op de reactie van El Tino.
Het is makkelijker als je teksten met "-zie brief van..-" klikbaar maakt naar de desbetreffende pagina. Je kan de hele pagina ook indelen met een bovenframe waar alle links naar de brieven staan. Of, als je frames liever uitsluit, maak hetzelfde rijtje links onderin de pagina. Als je -als lezer- dan helemaal bent uitgelezen klik je makkelijk naar de volgende brief.


Je moet de commentaren van bosgeval niet te serieus nemen. Hij heeft op iedereen kritiek terwijl hij zelf een site heeft die je in 2 minuten met je ogen dicht in frontpage in elkaar zet.
pi_10502171
quote:
Op zaterdag 17 mei 2003 21:15 schreef UltraBrain het volgende:

[..]

Je moet de commentaren van bosgeval niet te serieus nemen. Hij heeft op iedereen kritiek terwijl hij zelf een site heeft die je in 2 minuten met je ogen dicht in frontpage in elkaar zet.


Ik wil het je wel eens zien doen, meneer de PHP-Nuker
Het was iets met groen.
  zondag 18 mei 2003 @ 00:01:47 #255
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_10502806
quote:
Op zaterdag 17 mei 2003 23:29 schreef bosmeneer het volgende:
Ik wil het je wel eens zien doen, meneer de PHP-Nuker
Om je even bij te springen, de redirecter naar http://www.fransepans.nl/ (http://www.xs4all.nl/~fransie/) heeft ook een zeer boeiende source:
code:
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">
<title>New Page 1</title>

Niet mensen hypocriet noemen door te zeggen dat ze 2-minuten-in-frontpage-met-de-ogen-dicht site's hebben, terwijl je het zelf ook hebt.
Ik ga naar huis.
  zondag 18 mei 2003 @ 00:46:48 #256
16768 UltraBrain
Herkauwer
pi_10503715
Uhm... dat is alleen de re-derict slimmerik...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')