Toch jammer dat Katy Perry bij Zoeey geen musical guest isquote:Op donderdag 9 februari 2012 21:56 schreef Seam het volgende:
[..]
Hehe hopelijk een sketch over Katy Perry. Zal sowieso wel ter sprake komen tijdens de monoloog denk ik.
Adorkable inderdaadquote:Op vrijdag 10 februari 2012 13:43 schreef Daskaar het volgende:
ben trouwens ook helemaal into New Girl, ze is daar zo aandoenlijk!
poepie!
wat kan je nou tegen haar hebben? zijn er vrouwelijke komieken die je wel leuk vind daar?quote:Op zondag 19 februari 2012 21:16 schreef F_JD het volgende:
Ik denk niet dat ik deze ga opzoeken, geen trek in die verschrikkelijke Maya Rudolph...
Al las ik wel dat Stefon er weer was, dat is natuurlijk wel briljant.
Vrouwelijke komieken zijn sowieso zelden grappig..quote:Op zondag 19 februari 2012 22:31 schreef Daskaar het volgende:
[..]
wat kan je nou tegen haar hebben? zijn er vrouwelijke komieken die je wel leuk vind daar?
en vanaf nu kan ik je niet meer serieus nemen als t op komedie aankomtquote:Op zondag 19 februari 2012 22:44 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Vrouwelijke komieken zijn sowieso zelden grappig..
Ga jij maar lekker gieren om Kaandorp en Sara Kroos dan. Ik trek het echt niet en die vrouwen bij SNL boeien me ook gewoon weinig. De paar die wel grappig zijn komen niet verder dan het eindeloos herhalen van een zelfde typetje en stemmetje en hebben gewoon totaal geen range. Qua stand up comedy gaat het 99 van de 100 keer niet verder dan overcompensatie, resulterend in banale poep en pis grappen.quote:Op zondag 19 februari 2012 22:57 schreef Daskaar het volgende:
[..]
en vanaf nu kan ik je niet meer serieus nemen als t op komedie aankomt
ja ik kan me voorstellen dat vrouwenhumor je minder aanspreekt hoor.quote:Op zondag 19 februari 2012 23:16 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ga jij maar lekker gieren om Kaandorp en Sara Kroos dan. Ik trek het echt niet en die vrouwen bij SNL boeien me ook gewoon weinig. De paar die wel grappig zijn komen niet verder dan het eindeloos herhalen van een zelfde typetje en stemmetje en hebben gewoon totaal geen range. Qua stand up comedy gaat het 99 van de 100 keer niet verder dan overcompensatie, resulterend in banale poep en pis grappen.
Geen Stefon bij weekend update hoor? Moet de rest nog kijken..maar dat was dus een dooie musquote:Op zondag 19 februari 2012 21:16 schreef F_JD het volgende:
Ik denk niet dat ik deze ga opzoeken, geen trek in die verschrikkelijke Maya Rudolph...
Al las ik wel dat Stefon er weer was, dat is natuurlijk wel briljant.
stefon was in de monoloog van Maya Rudolph, maar zegt geen woord.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 17:49 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Geen Stefon bij weekend update hoor? Moet de rest nog kijken..maar dat was dus een dooie mus
Spoel muziek altijd door, veel sketches na een tijd. SNL is vaak heel matig, maar soms ronduit hilarisch. Weekend Update vind ik altijd leukquote:Op maandag 13 februari 2012 15:57 schreef Vierkante_Ogen het volgende:
Kijken jullie hem eigenlijk altijd af?
Negen van de 10 keer kijk ik het meestal maar tot en met de weekend update; en meestal heb ik ook al een review gelezen welke sketches echt grappig waren, dan skip ik nog eens de helft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |