Klopt dit of is dit onzin?
En wat kost zo'n unit eigenlijk? Golf III Variant ('97)...
Voor de kosten van een unit? Bel de onderdelenlijn van de sloperijen en speel ze tegen elkaar uit.
Ik heb voor een hyundai excell unit 40 euro betaald
[Dit bericht is gewijzigd door slashyou op 24-04-2003 09:46]
quote:mijn broer was voor 2 nieuwe koplampen (tja, ongelukje) 160 Pleuro kwijt.... (hella)
Op donderdag 24 april 2003 09:44 schreef Hallahan het volgende:
Ik heb linksvoor een barst in het glas van de koplamp zitten, en nu heb ik gehoord dat je daarmee niet door de APK komt.Klopt dit of is dit onzin?
En wat kost zo'n unit eigenlijk? Golf III Variant ('97)...
quote:http://www.onderdelenlijn.nl/
Op donderdag 24 april 2003 09:45 schreef t0n het volgende:
afgekeurd!www.onderdelen.oo.nl ofzo
quote:20 cm? Jazeker, is te lang.
Op donderdag 24 april 2003 09:55 schreef Konijn het volgende:
Wordt je auto ook afgekeurd als er een barst in de voorruit zit? Dus vanaf het rubber en dan zo'n 20cm omhoog
ik weet niet wat het maximum preoies is maar hij mag zeker niet te lang zijn.
quote:Ja nieuw zijn ze veel te duur.
Op donderdag 24 april 2003 09:47 schreef BroesWillems het volgende:[..]
mijn broer was voor 2 nieuwe koplampen (tja, ongelukje) 160 Pleuro kwijt.... (hella)
quote:Hehe, die tijd is voorbij. Sloperijen vragen tegenwoordig schofterig veel geld voor onderdelen. reken maar op 60% van de garageprijs.
Op donderdag 24 april 2003 10:14 schreef daNpy het volgende:[..]
Ja nieuw zijn ze veel te duur.
Gewoon ff naar een paar slopertjes in de buurt bellen, heb je ze voor 20 euro per 2 ofzo.
quote:hahaa... was dat maar zo... goedkoper is de sloop wel... maar voor 20 euro heb je misschien net een zetje knipperlichten....(als je het er voor hebt...)
Op donderdag 24 april 2003 10:14 schreef daNpy het volgende:[..]
Ja nieuw zijn ze veel te duur.
Gewoon ff naar een paar slopertjes in de buurt bellen, heb je ze voor 20 euro per 2 ofzo.
quote:Of een setje caddy velgen
Op donderdag 24 april 2003 10:21 schreef BroesWillems het volgende:[..]
hahaa... was dat maar zo... goedkoper is de sloop wel... maar voor 20 euro heb je misschien net een zetje knipperlichten....(als je het er voor hebt...)
quote:of een hele D kadett...
Op donderdag 24 april 2003 10:22 schreef slashyou het volgende:[..]
Of een setje caddy velgen
quote:..plus een setje knipperlichten...
Op donderdag 24 april 2003 10:24 schreef BroesWillems het volgende:[..]
of een hele D kadett...
quote:Dan heb je wel een degelijke roestbak.
Op donderdag 24 april 2003 10:24 schreef BroesWillems het volgende:[..]
of een hele D kadett...
quote:Jij heb geluk, die van mij is dus duidelijk zichtbaar (het zegt al voldoende dat IK het zie, heb net zoveel interesse voor auto's als een Eskimo voor kamelen)
Op donderdag 24 april 2003 11:02 schreef Nachtapotheker het volgende:
* Nachtapotheker heeft ook een barst in de koplamp.. maar daar is ie niet om afgekeurd hoor
Je ziet het ook nauwelijks
quote:Heb je gewoon mazzel gehad. Normaal is een kleine afwijking in de reflector (glas) al voldoende om een verkeerd lichtbeeld te geven (=afkeuren)
Op donderdag 24 april 2003 11:02 schreef Nachtapotheker het volgende:
* Nachtapotheker heeft ook een barst in de koplamp.. maar daar is ie niet om afgekeurd hoor
Je ziet het ook nauwelijks
Een kleine ster in de voorruit mag vaak nog wel.
quote:Bij ons loopt er een barst van links naar rechts over 3 kwart van de ruit (niet in zicht veld) daar zal ie wel goedgekeurd meer worden...
Op donderdag 24 april 2003 11:28 schreef slashyou het volgende:
Een kleine ster in de voorruit mag vaak nog wel.
quote:Pas wanneer er de mogelijkheid bestaat dat er zich condens kan vormen aan de binnenkant van het "glas", wordt ie afgekeurd.
Op donderdag 24 april 2003 09:44 schreef Hallahan het volgende:
Ik heb linksvoor een barst in het glas van de koplamp zitten, en nu heb ik gehoord dat je daarmee niet door de APK komt.Klopt dit of is dit onzin?
En wat kost zo'n unit eigenlijk? Golf III Variant ('97)...
quote:ik heb d'r al 1-tje via www.onderdelenlijn.nl, nieuwe voor ¤ 45 (en da's inclusief de rembours kosten).... Volgens mij valt dat dus wel mee (hoewel, 100 piek voor een koplampie
Op donderdag 24 april 2003 12:46 schreef GizartFRL het volgende:
Ben bang dat een barst in je koplampglas je problemen kan bezorgen bij een APK.
En voor een Golf3 zijn die dingen ook nog een keer schofterig duur ja.
Kan vanavond wel even vragen wat zoiets ongeveer kost.
Maar inderdaad zijn ze bij de sloop tegenwoordig ook niet gratis.
quote:Tja dat vragen ze tegenwoordig. Door hoeveel sloperijen ben je gebeld dan? Bij de tweede moet je 10 euro onder de prijs van de eerste gaan zitten en dan de eerste afbellen, bij de 3 de weer 10 euro eronder, etc....
Op donderdag 24 april 2003 13:11 schreef Hallahan het volgende:[..]
ik heb d'r al 1-tje via www.onderdelenlijn.nl, nieuwe voor ¤ 45 (en da's inclusief de rembours kosten).... Volgens mij valt dat dus wel mee (hoewel, 100 piek voor een koplampie
)
quote:De eerste vroeg ¤ 49 exc rembours, de tweede ¤ 45 (eerst exc, toen inc rembours
Op donderdag 24 april 2003 13:37 schreef slashyou het volgende:[..]
Tja dat vragen ze tegenwoordig. Door hoeveel sloperijen ben je gebeld dan? Bij de tweede moet je 10 euro onder de prijs van de eerste gaan zitten en dan de eerste afbellen, bij de 3 de weer 10 euro eronder, etc....
Maar ik vind het wel goed zo, geen gezoek op sloperijen, postbode brengt het pakketje en m'n zwager mag hem d'r mooi in knutselen. Kan de auto iig voor de apk.
Heeft er iemand ervaring met dit soort handel? Moet ik nog eerst het pakketje controleren voordat ik hem betaal of sturen de 'heren' handelaren normaal gesproken wel het goede artikel?
quote:'t is ook geen kleine barst, hij loopt midden over de koplamp van boven naar beneden (met ook nog een prachtige bocht, een waar kunstwerk).
Op donderdag 24 april 2003 14:20 schreef F1908 het volgende:
een kleine barst in je koplamp doen ze echt niet moeilijk over hoor. ik spreek uit ervaring!
En als het klopt wat iemand anders hierboven zei over condensvorming: paar weken terug (toen het nog regende, weet je wel ) had ik idd condens in de koplamp... Dus toch maar een nieuwe!
quote:fotoowz.....
Op donderdag 24 april 2003 14:22 schreef Hallahan het volgende:'t is ook geen kleine barst, hij loopt midden over de koplamp van boven naar beneden (met ook nog een prachtige bocht, een waar kunstwerk).
quote:Geheid dat er vocht in komt, = afkeuren.
Op donderdag 24 april 2003 14:20 schreef F1908 het volgende:
een kleine barst in je koplamp doen ze echt niet moeilijk over hoor. ik spreek uit ervaring!
quote:Euh sowieso nooit tekenen voor een dichte doos, kan je een hoop problemen schelen. En een koplampunit vervangen is niet echt veel werk, uurtje hooguit als je 2 linkerhanden hebt
Op donderdag 24 april 2003 14:18 schreef Hallahan het volgende:[..]
De eerste vroeg ¤ 49 exc rembours, de tweede ¤ 45 (eerst exc, toen inc rembours
) en d'r belde er nog 1-tje die vroeg ¤ 79 inc.
Meer hebben er niet gebeld.Maar ik vind het wel goed zo, geen gezoek op sloperijen, postbode brengt het pakketje en m'n zwager mag hem d'r mooi in knutselen. Kan de auto iig voor de apk.
Heeft er iemand ervaring met dit soort handel? Moet ik nog eerst het pakketje controleren voordat ik hem betaal of sturen de 'heren' handelaren normaal gesproken wel het goede artikel?
quote:Yep, idd want vocht in de koplamp zorgt voor diffusie van het licht, dus je lichtstraal is niet helemaal goed meer (er zijn lichtstraaltjes die een 'eigen leven' gaan leiden...) en dit wordt ook gecontroleerd bij de APK keuring.
Op donderdag 24 april 2003 15:16 schreef slashyou het volgende:[..]
Geheid dat er vocht in komt, = afkeuren.
zaterdag morgen 8.02: ding dong.... doosje openmaken, idd de koplamp die ik zocht. betalen en uurtje later zat ie al op zijn plek...
perfect dus!
Barst in vooruit mag ook mits er geen vertakkingen in zitten!!!
quote:wat een onzin de auto word gekeurt in de staat dat die aangeboden word is er op dat moment geen vocht in de koplamp aanwezig en is het lichtbeeld in orde = goed keur
Op donderdag 24 april 2003 15:16 schreef slashyou het volgende:[..]
Geheid dat er vocht in komt, = afkeuren.
quote:er moet een degelijke afsluiting zijn van de tank orgineel dus of imitatie van een orgineele geen nooddop dus
Op donderdag 1 mei 2003 15:46 schreef cinnamongirl het volgende:
Mijn auto kwam niet door de APK omdat ik geen originele tankdop had!
Ik had er gewoon een nooddop opzitten. Snap werkelijk niet waarom dat niet kan.
quote:barts in koplamp = lichtbeeld niet in orde
Op donderdag 1 mei 2003 15:46 schreef Rancor het volgende:[..]
wat een onzin de auto word gekeurt in de staat dat die aangeboden word is er op dat moment geen vocht in de koplamp aanwezig en is het lichtbeeld in orde = goed keur
quote:je hebt er duidelijk geen verstand ik al hondere auto`s gekeurd met barsten in koplampen het licht eraan waar zich die barst bevind.
Op donderdag 1 mei 2003 15:48 schreef slashyou het volgende:[..]
barts in koplamp = lichtbeeld niet in orde
Een barst in een koplamp is niet persé een afkeur, alleen als er vocht in de koplamp zit moet dit er uit, de reflector mag niet geroest zijn (voor bepaald deel) en hij mag ook niet voor een te groot deel dof zijn, een barst of ster is pas een afkeur als hij het lichtbeeld (teveel) negatief beïnvloed.
Ik lijm gaatjes vaak dicht met 2 componenten lijm en als er vocht in zit haal ik ze er uit en leg ze op de verwarming.
Een voorruit mag gebarsten zijn en er mogen sterren in zitten. Alleen voor het directe gezichtsveld mogen bepaalde dingen niet.
Het gezichtsveld bepalen is een hele klus, maar houd ongeveel aan: Het vlak op de voorruit geprojecteerd van de bovenkant van het stuur tot 30 cm daar boven (dus niet 30 cm op de voorruit, maar een recht vlak van 30 cm hoog geprojecteerd op de naar achteren hellende ruit, deze afstand op de ruit kan dus groter zijn naarmate de helling groter is) en dan vanuit het midden van de bovenkant van het stuur naar bijden kanten 30 cm. Dat is simpel....
In dit gezichtsveld mogen geen beschadeginen zijn van meer als 20mm2 (sterren), geen krassen van meer als 5mm breed, geen scheuren met vertakkingen en de kleur mag niet veranderd zijn.
Dit is het ongeveer volgens mij...
Dus vergeet de onzin van een barst is meteen afkeur...
quote:Mee eens
Op donderdag 1 mei 2003 18:15 schreef Eul het volgende:
Wat een onin hier allemaal....Een barst in een koplamp is niet persé een afkeur, alleen als er vocht in de koplamp zit moet dit er uit, de reflector mag niet geroest zijn (voor bepaald deel) en hij mag ook niet voor een te groot deel dof zijn, een barst of ster is pas een afkeur als hij het lichtbeeld (teveel) negatief beïnvloed.
Ik lijm gaatjes vaak dicht met 2 componenten lijm en als er vocht in zit haal ik ze er uit en leg ze op de verwarming.Een voorruit mag gebarsten zijn en er mogen sterren in zitten. Alleen voor het directe gezichtsveld mogen bepaalde dingen niet.
Het gezichtsveld bepalen is een hele klus, maar houd ongeveel aan: Het vlak op de voorruit geprojecteerd van de bovenkant van het stuur tot 30 cm daar boven (dus niet 30 cm op de voorruit, maar een recht vlak van 30 cm hoog geprojecteerd op de naar achteren hellende ruit, deze afstand op de ruit kan dus groter zijn naarmate de helling groter is) en dan vanuit het midden van de bovenkant van het stuur naar bijden kanten 30 cm. Dat is simpel....In dit gezichtsveld mogen geen beschadeginen zijn van meer als 20mm2 (sterren), geen krassen van meer als 5mm breed, geen scheuren met vertakkingen en de kleur mag niet veranderd zijn.
Dit is het ongeveer volgens mij...
Dus vergeet de onzin van een barst is meteen afkeur...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |