Igor Astarloa
geboortedatum/date of birth 29 maart 1976
geboorteplaats/place of birth Ermua, Spanje
professional 2000-
ploegen/teams 2000 Mercatone Uno - Albacom
2002-2003 Saeco-Longoni Sport
quote:Nou, voor de belangrijke wedstrijden, zowel etappekoersen als klassiekers, mogen aparte topics worden aangemaakt, en in dit centrale topic kunnen kleinere wedstrijden worden besproken, en tevens kan er hier over allerlei bijzaken van het wielrennen worden gediscussieerd
Op donderdag 24 april 2003 12:37 schreef BaZzY het volgende:
nee
waarom is deze centrale topic dan
En zo geld dat ook voor andere belangrijke sporten.
quote:Ook een limburger zie ik, eine vaan Mestreech
Op donderdag 24 april 2003 12:37 schreef BaZzY het volgende:
nee
waarom is deze centrale topic dan
Brochard won Dinsdag paris-Camembert en vandaag is Veenendaal-Veenendaal
quote:Veenendaal-Veenendaal gewonnen door Van Bon.
Op donderdag 24 april 2003 13:36 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ook een limburger zie ik, eine vaan Mestreech
Brochard won Dinsdag paris-Camembert en vandaag is Veenendaal-Veenendaal
woew oke té laat
goed gedaan van bon
quote:Traksel koerst nu in de USA met rabobank in de Tour of Georgia (2.3)
Op donderdag 24 april 2003 18:56 schreef CAZZO het volgende:
waar hangt bobby traksel eik uit,vorig jar toch nog winnaar van veenendaal v.v.
hoor helemaal niks meer van hem
quote:
Op donderdag 24 april 2003 19:07 schreef Bartoli het volgende:[..]
Traksel koerst nu in de USA met rabobank in de Tour of Georgia (2.3)
quote:Geen idee maar hij heeft dit jaar idd nog niks gemaakt maar da jong is pas 21 of 22 dus dat moeten ze niet te snel over de kop rossen.
Op donderdag 24 april 2003 19:30 schreef CAZZO het volgende:[..]
wat is er overgebleven van dat aanstormende talent
Ben benieuwd wat het nederlandse deel van het wielerpeleton dit jaar nog meer gaat presteren! Jullie?
quote:Jas idd in ieder geval nog veel LBL, ritjes in Tour, najaarsklassiekers etc.
Op donderdag 24 april 2003 23:10 schreef the_predator het volgende:
Veenendaal-Veenedaal, was vandaag!
winnaar: Leon van Bon
Als ik een gokker was geweest had ik nu een hoop geld gewonnen!
Ik heb namelijk gisteren (woensdag red.) al voorspeld dat hij wel eens een hele goede kans kon maken!
En voila als een duveltje uit een doosje, daar was hij!
Jullie willen bewijs? kijk maar eens op: www.midlandfm.nl en dan op de column!
Bewijs niet afdoende? neem maar eens contact op met het radiostation!
Ik gun het die jongen in ieder geval van harte!Ben benieuwd wat het nederlandse deel van het wielerpeleton dit jaar nog meer gaat presteren! Jullie?
quote:Ben ik het niet mee eens met wat Rabobank betreft die doen hetzelfde en dan vooral toen de juniorenploeg nog bestond, nu die ploeg opgedoekt is is dat niet meer zo maar het was er wel degelijk bij Rabo dat ze talenten over de kop jagen.
Op maandag 28 april 2003 09:04 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Bij de Rabo gaan ze in elk geval wel wat rustiger met hun talenten om als bij Fassa Bortolo idd.
Persoonlijk vind ik dat klinkklare lariekoek, want Boogerd heeft in de afgelopen Amstel Gold Race wel bewezen dat hij bergop vrij explosief is. Op de Cauberg was hij waarschijnlijk de sterkste van allemaal en ook bij zijn 2 overwinningen in de Brabantse Pijl liet hij zien dat hij wel degelijk fel kan demarreren. De afstand vind ik trouwens ook geen argument, want in LBL en de AGR zit hij bijna elk jaar weer bij de eerste 10.
Maar toch vind ik het vreemd en ook erg jammer dat hij ondanks zijn consistentie niet meer grote klassiekers heeft gewonnen dan zijn ene zege in de Gold Race in 1999.
Wat vinden jullie?
quote:Aan ene kant kan ik me er wel invinden want Boogerd is wel explosief maar niet explosief genoeg want in een sprint bergop word hij 9 van de 10 keer geklopt. En explosief op het vlakke is hij ook niet want de zag je gisteren wel in LBL en zie je ook vaker in andere koersen dat op het moment dat de betere gaan Boogerd niet meekan kijk maar naar gisteren hij kreeg het gat op Hamilton niet dicht. Want Boogerd rijd veel gaten dicht die hij niet moet dichten, maar dat komt omdat hij te nerveus is.
Op maandag 28 april 2003 19:04 schreef Leatherface het volgende:
.............
Kortom: Boogerd is wel explosief maar niet te explosief genoeg om wedstrijden af te maken.
[Dit bericht is gewijzigd door Bartoli op 28-04-2003 19:20]
quote:Eens en oneens. Zoals je zelf al aangeeft is er wel wat veranderd bij de Rabo. Inmiddels is men in mijn ogen op het goede spoor, maar ik zal niet ontkennen dat dat weleens anders is geweest.
Op maandag 28 april 2003 18:41 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ben ik het niet mee eens met wat Rabobank betreft die doen hetzelfde en dan vooral toen de juniorenploeg nog bestond, nu die ploeg opgedoekt is is dat niet meer zo maar het was er wel degelijk bij Rabo dat ze talenten over de kop jagen.
Want toen de juniorenploeg nog bestond lieten ze de junioren veel koersen in het binnenland en buitenland rijden ze wonnen bijna overal waar ze deelnamen opzicht niks mis mee maar als dan de overstap naar de Elite zonder contract komt zijn ze niet meer te zien. Er is zijn wel wat uitzoderingen zoals Niels Scheuneman die presteert tenminste nog een beetje goed bij de elite. Van die andere heb ik vrij weinig meer gehoord.
Momenteel is men erg voorzichtig met jongeren en heeft men ook wat oudere renners in het TT3, terwijl dat eerst alleen jongeren waren die vaak veel te veel zware koersen moesten rijden.
Net zoals bij de afgelopen LBL komt hij zowat alleen boven op de voorlaatste helling. Hij had de pech dat er gelijk gereden werd achter hem. Kijken ze daar eventjes naar elkaar dat heb je zo 20-30 sec. extra voorsprong en wordt het haalbaar.
quote:daar moet ik je dan wel gelijk in geven
Op maandag 28 april 2003 19:19 schreef Bartoli het volgende:[..]
Want Boogerd rijd veel gaten dicht die hij niet moet dichten, maar dat komt omdat hij te nerveus is.
quote:TT3 is een ploeg met renners -23 jaar behalve de veldrijders De Knegt en Groenendaal na de rest is -23 jaar.
Op maandag 28 april 2003 19:19 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Eens en oneens. Zoals je zelf al aangeeft is er wel wat veranderd bij de Rabo. Inmiddels is men in mijn ogen op het goede spoor, maar ik zal niet ontkennen dat dat weleens anders is geweest.
Momenteel is men erg voorzichtig met jongeren en heeft men ook wat oudere renners in het TT3, terwijl dat eerst alleen jongeren waren die vaak veel te veel zware koersen moesten rijden.
quote:Ja daar heb je wel weer gelijk in. Maar als hij niet doorging in die afdaling toen die steentjes kwamen had hij ook minder energie verspeeld waardoor hij dus het later op de cote d'ans nog eens had kunnen proberen nu waren de krachten weg en was hij niet meer capable om Hamilton bij zijn kraag te vatten.
Op maandag 28 april 2003 19:21 schreef imitated_error het volgende:
Ik vind Boogerd in z'n huidige vorm capabel genoeg om zulke wedstrijden te winnen. Het ontbreekt 'm alleen aan het nodige geluk, het moet je soms net even meezitten.Net zoals bij de afgelopen LBL komt hij zowat alleen boven op de voorlaatste helling. Hij had de pech dat er gelijk gereden werd achter hem. Kijken ze daar eventjes naar elkaar dat heb je zo 20-30 sec. extra voorsprong en wordt het haalbaar.
quote:ja precies, maar dan krijg je die verhalen van 'als dit', 'als dat'. En we zullen er nooit achterkomen wat er dan gebeurt was (jammergenoeg).
Op maandag 28 april 2003 19:25 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ja daar heb je wel weer gelijk in. Maar als hij niet doorging in die afdaling toen die steentjes kwamen had hij ook minder energie verspeeld waardoor hij dus het later op de cote d'ans nog eens had kunnen proberen nu waren de krachten weg en was hij niet meer capable om Hamilton bij zijn kraag te vatten.
Maar ja tot op 5mt komen en dan exploderen is ook vrij lullig.
quote:Laurens ten Dam is in elk geval ouder als 23 en ik dacht dat ook Bjorn Hoeben nog reed voor het TT3 maar dat laatste weet ik niet geheel zeker eigenlijk.
Op maandag 28 april 2003 19:22 schreef Bartoli het volgende:[..]
TT3 is een ploeg met renners -23 jaar behalve de veldrijders De Knegt en Groenendaal na de rest is -23 jaar.
De juniorenploeg is sinds dit jaar opgedoekt dus die bestaat al niet meer.
Maar het is idd waar dat Rabo de betere weg op is en dat Fassa vooral het talent Pozzato over de kop jaagt van Facci en Cicchi heb ik nog niks gehoord dit jaar dus daar gaan ze wel beter mee om dan.
Beste is als je van een nog jong talent het eerste jaar bij de profs weinig hoort. Benieuwd hoe het gaat aflopen met Pozzato.
quote:Ja dat klopt.
Op maandag 28 april 2003 19:38 schreef imitated_error het volgende:[..]
ja precies, maar dan krijg je die verhalen van 'als dit', 'als dat'. En we zullen er nooit achterkomen wat er dan gebeurt was (jammergenoeg).
Vind dat van rebbelin wel beetje verdacht, op Woensdag je schouder uit de kom hebben en er een fractuur aan overhouden, de dag erna constateren dat het 3 weken gaat duren op vrijdag zeggen hij start niet in LBL en op zaterdag in een pers communique mededelen dat hij toch start. En hij word uiteindelijk nog 13e.
Vind dat een beetje raar maar goed.
quote:Ja daar heb je wel gelijk in maar over het algemeen is het een ploeg met -23 renners.
Op maandag 28 april 2003 19:43 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Laurens ten Dam is in elk geval ouder als 23 en ik dacht dat ook Bjorn Hoeben nog reed voor het TT3 maar dat laatste weet ik niet geheel zeker eigenlijk.
Beste is als je van een nog jong talent het eerste jaar bij de profs weinig hoort. Benieuwd hoe het gaat aflopen met Pozzato.
quote:Over het algemeen wel, al is de ploeg wel wat 'ouder' als twee jaar terug. Bewuste keuze van de Rabobank. Verstandige keuze ook vind ik.
Op maandag 28 april 2003 19:45 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ja daar heb je wel gelijk in maar over het algemeen is het een ploeg met -23 renners.
Hoeben rijdt niet meer voor dat team.
bron: Wielerrevue Special
quote:Hij is geen belofte meer dit jaar toch? Denk dat volgend jaar Theo Elthink ook nog wel 'n jaartje mag blijven, die is komend jaar ook geen belofte meer als ik het goed heb.
Op maandag 28 april 2003 19:49 schreef Bartoli het volgende:
heb ff nagekeken Laurens ten dam is van 13 november 1980 hij is nu 23 en word in November 24.Hoeben rijdt niet meer voor dat team.
Weening en Dekkers zullen wel prof worden, heeft de Rabo nog een jaartje mee gewacht, terwijl ze in de beginperiode die jongens wel een profcontract zouden hebben aangeboden denk ik.
quote:Ja dat klopt. Dat wat voor Ten Dam geldt geld ook overigens voor Mouris die is ook 23 en een beetje net als Hesjedal.
Op maandag 28 april 2003 19:51 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Hij is geen belofte meer dit jaar toch? Denk dat volgend jaar Theo Elthink ook nog wel 'n jaartje mag blijven, die is komend jaar ook geen belofte meer als ik het goed heb.
Weening en Dekkers zullen wel prof worden, heeft de Rabo nog een jaartje mee gewacht, terwijl ze in de beginperiode die jongens wel een profcontract zouden hebben aangeboden denk ik.
quote:Mouris was ik nog vergeten inderdaad!
Op maandag 28 april 2003 19:54 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ja dat klopt. Dat wat voor Ten Dam geldt geld ook overigens voor Mouris die is ook 23 en een beetje net als Hesjedal.
Vooral Scheuneman is goed op dreef met zijn 3e plaats in de eindrangschikking van de Niedersachsen rundfahrt.
En Weening won in Tsjechie afgelopen maand de Jadranska Magistrale.
Scheuneman werd overigens knap 3e na de winnaar Nicolas Jalabert en de nm 2 Thomas Konecny.
Casagrande wordt door iedereen geroemd om zijn inhoud en kracht, maar die wint toch ook zelden grote klassiekers? In zowel de Amstel als in Luik eindigde hij achter Boogerd, en die wordt dan niet zo afgekraakt door bv Hugo Camps.
Maar aan Camps zijn kritieken hecht ik niet al te veel waarde, die is wel leuk voor intellectuele poetische quotes maar echt serieus neem ik hem niet meer. Boogerd kan het toch al nooit goed doen bij hem, is het niet een zonneril dan is het wel de grimas bij een demarrage (zo was dat commentaar van Camps op Boogerd na het WK in Lissabon echt te debiel voor woorden)
Weening zal op het einde van het jaar prof worden, evenals Dekkers. Maar dan nog blijft er genoeg talent over in het TT3 met jongens als Scheuneman, Dekker en Vastaranta.
quote:Maar Hugo Camps is in dat geval ook een debiel die geen verstand van wielrennen heeft. Laatst na de Gold Race zaten Van Heeswijk en Van Vliet aan tafel bij Sport aan Tafel en toen was Camps aan het lullen en ze zaten hem aan te kijken zo van man houd gauw je mond je hebt er geen verstand van laat staan dat je de Gold Race gezien hebt. Zo kwam dat over.
Op maandag 28 april 2003 20:04 schreef Leatherface het volgende:
Ik vind wel dat Boogerd bergop iets sterker is geworden de laatste jaren. Ik kan me nog wel de Ronde van Lombardije van '98 herinneren, waar hij op het laatste colletje bij het binnenrijden van Bergamo er heel makkelijk af werd gereden door Camenzind, terwijl die volgens mij niet eens echt vol gas gaf. Dat zie je nu niet vaak meer gebeuren.Casagrande wordt door iedereen geroemd om zijn inhoud en kracht, maar die wint toch ook zelden grote klassiekers? In zowel de Amstel als in Luik eindigde hij achter Boogerd, en die wordt dan niet zo afgekraakt door bv Hugo Camps.
Maar aan Camps zijn kritieken hecht ik niet al te veel waarde, die is wel leuk voor intellectuele poetische quotes maar echt serieus neem ik hem niet meer. Boogerd kan het toch al nooit goed doen bij hem, is het niet een zonneril dan is het wel de grimas bij een demarrage (zo was dat commentaar van Camps op Boogerd na het WK in Lissabon echt te debiel voor woorden)
Maar Boogerd is zeker beter bergop geworden, je wint niet zomaar een bergrit in de Tour (koniginnerit)
quote:Ah dus Weening en Dekkers worden per 1 Augustus of 1 September dus Prof? ze zullen denk ik wel nog mee kunnen doen aan het WK voor elite -23 jaar.
Op maandag 28 april 2003 20:05 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Scheuneman deed het zeker goed in Nedersaksen. Een derde plaats als jong talent tussen gelouterde profs is niet niks. Nedersaksen had best een aardig deelnemersveld.Weening zal op het einde van het jaar prof worden, evenals Dekkers. Maar dan nog blijft er genoeg talent over in het TT3 met jongens als Scheuneman, Dekker en Vastaranta.
Ja er is daarna zeker nog veel talent over maar ja waar Dekker bij de Junioren beter was dan Scheuneman over het algemeen is het nu andersom.
quote:Kan dat, dispensatie voor het neo's - WK als ze vlak daarvoor profs zijn geworden?
Op maandag 28 april 2003 20:10 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ah dus Weening en Dekkers worden per 1 Augustus of 1 September dus Prof? ze zullen denk ik wel nog mee kunnen doen aan het WK voor elite -23 jaar.
Ja er is daarna zeker nog veel talent over maar ja waar Dekker bij de Junioren beter was dan Scheuneman over het algemeen is het nu andersom.
quote:Ja dat vraag ik me dus ook af maar volgens mij kan dat omdat ze de rest van het jaar Neo gereden hebben.
Op maandag 28 april 2003 20:13 schreef Leatherface het volgende:[..]
Kan dat, dispensatie voor het neo's - WK als ze vlak daarvoor profs zijn geworden?
quote:Ja dat is helemaal correct maar mogen ze dan ook deelnemen aan het WK voor neo's?
Op maandag 28 april 2003 20:15 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Dat kan via de zogenaamde stage-constructie. Per 1 augustus of 1 september mogen TT1 of TT2-teams een x-aantal stagaires aan het team toevoegen dacht ik.
quote:Ah, da's interessant.
Op maandag 28 april 2003 20:15 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Dat kan via de zogenaamde stage-constructie. Per 1 augustus of 1 september mogen TT1 of TT2-teams een x-aantal stagaires aan het team toevoegen dacht ik.
Een goeie manier voor de jonge talenten om te rijpen in het grote werk
Is wel interessant voor de renners ook want zo kunnen ze een beetje ruiken aan het grotere werk en zo kan een TT1/TT2 de neo wat beter beoordelen.
Er wordt vrij veel gebruik van gemaakt ook.
quote:Vooral de Italianen, Spanjolen en Franzosen maken daar gebruik van. Hier in Nederland word daar vrij weinig van gebruik gemaakt.
Op maandag 28 april 2003 20:19 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Ze mogen dan gewoon meedoen volgens mij. Ze zijn immers nog gewoon neo (met een stage-contract).Is wel interessant voor de renners ook want zo kunnen ze een beetje ruiken aan het grotere werk en zo kan een TT1/TT2 de neo wat beter beoordelen.
Er wordt vrij veel gebruik van gemaakt ook.
quote:Dat klopt. In België zie je het ook weleens. In Nederland valt het mee, Batavus sowieso niet en bij de Rabo slechts heel zelden meen ik.
Op maandag 28 april 2003 20:22 schreef Bartoli het volgende:[..]
Vooral de Italianen, Spanjolen en Franzosen maken daar gebruik van. Hier in Nederland word daar vrij weinig van gebruik gemaakt.
TVM daarentegen maakte d'r weleens gebruik van. Er kregen zelfs een keer 5 renners een verkapt stage-contract na interventie van Direct Polis (Theus, Thebes, Den Braber, Luppes en nog eentje).
quote:Ja dat klopt wel heb bij Rabobank nog nooit stagiares gezien. Domo deed dat vorig jaar ook niet, Lotto toen wel.
Op maandag 28 april 2003 20:27 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Dat klopt. In België zie je het ook weleens. In Nederland valt het mee, Batavus sowieso niet en bij de Rabo slechts heel zelden meen ik.
TVM daarentegen maakte d'r weleens gebruik van. Er kregen zelfs een keer 5 renners een verkapt stage-contract na interventie van Direct Polis (Theus, Thebes, Den Braber, Luppes en nog eentje).
quote:Bij de Rabo durf ik niet te zeggen dat er nooit eentje is geweest, maar ze maken er slechts zelden gebruik van. Misschien een enkele keer iemand die het jaar erop toch al prof zou worden.
Op maandag 28 april 2003 20:29 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ja dat klopt wel heb bij Rabobank nog nooit stagiares gezien. Domo deed dat vorig jaar ook niet, Lotto toen wel.
Maar weet niet wat Lotto-Domo dit jaar zal doen met Stagiares. Quick-Step zal geen stagiares pakken. Marlux, Palmans, Landbouwkrediet, Flanders en Vlaanderen wel weer.
Op zich vind ik het wel een goed systeem, al kan ik me voorstellen dat het in sommige gevallen voor een belofte beter is om het niet te doen. Als iemand bijv z'n pieken in het voorjaar heeft gelegd en al half uitgeblust is, heeft het weinig zin je over de kop te rijden in het najaar bij de profs die er al een heel profseizoen op hebben zitten.
quote:Helemaal mee eens. Maar ja het kan wel nuttig zijn om ervaring op te doen en eens te kijken hoe het is tussen de profs.
Op maandag 28 april 2003 20:33 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Bij de Rabo durf ik niet te zeggen dat er nooit eentje is geweest, maar ze maken er slechts zelden gebruik van. Misschien een enkele keer iemand die het jaar erop toch al prof zou worden.
Lotto had elk jaar wel wat stagaires, Lotto-Domo ook wel denk ik. Patrick Lefevre heeft meestal geen stagaires en de kleinere Belgische teams hebben inderdaad ook elk jaar weer wat stagaires.Op zich vind ik het wel een goed systeem, al kan ik me voorstellen dat het in sommige gevallen voor een belofte beter is om het niet te doen. Als iemand bijv z'n pieken in het voorjaar heeft gelegd en al half uitgeblust is, heeft het weinig zin je over de kop te rijden in het najaar bij de profs die er al een heel profseizoen op hebben zitten.
quote:Boogerd is wel sterker geworden, maar hij komt nog steeds dat kleine beetje tekort om echt dat verschil te maken.
Op maandag 28 april 2003 20:04 schreef Leatherface het volgende:
Ik vind wel dat Boogerd bergop iets sterker is geworden de laatste jaren. Ik kan me nog wel de Ronde van Lombardije van '98 herinneren, waar hij op het laatste colletje bij het binnenrijden van Bergamo er heel makkelijk af werd gereden door Camenzind, terwijl die volgens mij niet eens echt vol gas gaf. Dat zie je nu niet vaak meer gebeuren.
Jammer. In principe kun je beter LBL of de AGR winnen en in die andere race 15e worden ofzo dan 2e en 3e. Ik zou in elk geval liever één klassieker winnen, dan twee podiumplaatsen behalen.
De WB zie ik Boogerd niet winnen overigens.
quote:D'r zijn wel wat voorbeelden, Philippe Gilbert, Kevin van Impe...
Op maandag 28 april 2003 20:35 schreef Bartoli het volgende:[..]
Helemaal mee eens. Maar ja het kan wel nuttig zijn om ervaring op te doen en eens te kijken hoe het is tussen de profs.
Meestal als ze stagiair zijn worden de meeste het jaar erop geen prog maar rijden ze nog 1 jaar beloften en stappen ze het jaar erop over naar de profs.
Het is een enkele uitzondering die stagiair is en het seizoen erop prof word.
Het is net wat voor tactiek een ploeg hanteert denk ik. Soms kan het nuttig zijn iemand aan een laatste test te onderwerpen voordat hij het jaar op prof wordt, of men ziet in dat tijdens zo'n stageperiode de belofte er nog niet aan toe is en beter een jaartje belofte nog kan blijven.
Ik vind het wel een goede regeling, mits ploegen constructief werken aan de opleiding van beloften en niet wat stagaires in dienst nemen puur en alleen om gaatjes op te vullen in de startlijsten.
quote:Mee eens. Boonen is ook zo'n geval geloof ik, die was ook eerst stagiair en het jaar erop Prof bij de Us Postal.
Op maandag 28 april 2003 20:39 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
D'r zijn wel wat voorbeelden, Philippe Gilbert, Kevin van Impe...
Het is net wat voor tactiek een ploeg hanteert denk ik. Soms kan het nuttig zijn iemand aan een laatste test te onderwerpen voordat hij het jaar op prof wordt, of men ziet in dat tijdens zo'n stageperiode de belofte er nog niet aan toe is en beter een jaartje belofte nog kan blijven.
Ik vind het wel een goede regeling, mits ploegen constructief werken aan de opleiding van beloften en niet wat stagaires in dienst nemen puur en alleen om gaatjes op te vullen in de startlijsten.
quote:Klopt ja. Van Heeswijk ook eens bij Motorola dacht ik, samen met Moerenhout (?).
Op maandag 28 april 2003 20:48 schreef Bartoli het volgende:[..]
Mee eens. Boonen is ook zo'n geval geloof ik, die was ook eerst stagiair en het jaar erop Prof bij de Us Postal.
Een goed voorbeeld in Frankrijk van ene die paar keer stagiair is geweest en niet prof werd en nu pas in 2003 prof is geworden. Ik heb het over Christophe Kern van La Boulangere.
Eerst stagiar bij C.Agricole daarna bij Bonjour en dan pas prof geworden bij Brioches la Boulangere.
Een paar keer stagaire zijn en steeds net buiten de boot vallen lijkt me erg frustrerend. Christophe Kern was wel altijd een behoorlijke neo-amateur als ik me niet vergis.
quote:Ja Van Heeswijk en Moerenhout waren idd zo'n voorbeelden.
Op maandag 28 april 2003 20:49 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Klopt ja. Van Heeswijk ook eens bij Motorola dacht ik, samen met Moerenhout (?).
Een paar keer stagaire zijn en steeds net buiten de boot vallen lijkt me erg frustrerend. Christophe Kern was wel altijd een behoorlijke neo-amateur als ik me niet vergis.
quote:Dit jaar nog te weinig echt goed zitten neuzen in de uitslagen, dus ik weet niet echt wat Christophe Kern al zoal gereden heeft.
Op maandag 28 april 2003 20:52 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ja Van Heeswijk en Moerenhout waren idd zo'n voorbeelden.
Ch.Kern was idd een zeer behoorlijke Neo meende dat hijz elfs LBL voor neo's gewonnen heeft en nog een paar klassiekers.
Hij doet het overigens nu niet onaardig bij de profs als 1e jaars.
Bij de neo-amateurs zag ik hem wel regelmatig voorbijschieten in de uitslagen.
Misschien een nieuw discussiepunt:
[b] Is er in Nederland ruimte voor een derde 'grote' profploeg? En zo ja, hoe dient dat team dan eruit te zien (Voor NL-renners? Buitenlandse renners? TT1/TT2?, etc...)
quote:Er is in nederland zeker ruimte voor een 3 nederlandse "grote" profploeg en ik denk dat het niet zo als Bankgiroloterij dan moet worden om alleen "oude" nederlandse coureurs in dienst te hebben.
Op maandag 28 april 2003 20:55 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Misschien een nieuw discussiepunt:Is er in Nederland ruimte voor een derde 'grote' profploeg? En zo ja, hoe dient dat team dan eruit te zien (Voor NL-renners? Buitenlandse renners? TT1/TT2?, etc..)
Ik zou jongens die bij Rabo buiten de boot vallen (zoals vorig jaar bijvoorbeeld Pronk en Duijn), jongens die bij Rabo net geen profcontract krijgen, misschien wat talentvolle amateurs die niet voor Rabo rijden en als je dan een man of 12 bij elkaar hebt het geheel aanvullen met een stuk of vier redelijk goede renners die nog geen contract hebben voor het volgende seizoen.
quote:Ja ben ik het mee eens eventueel aangevuld door een 4 tal buitenlanders.
Op maandag 28 april 2003 21:01 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Mee eens. Niet alleen oude Nederlandse renners, daarvan zijn d'r ook niet te al teveel meer voorhanden.Ik zou jongens die bij Rabo buiten de boot vallen (zoals vorig jaar bijvoorbeeld Pronk en Duijn), jongens die bij Rabo net geen profcontract krijgen, misschien wat talentvolle amateurs die niet voor Rabo rijden en als je dan een man of 12 bij elkaar hebt het geheel aanvullen met een stuk of vier redelijk goede renners die nog geen contract hebben voor het volgende seizoen.
Wel moeten het dan renners met meerwaarde zijn, zoals Marlux bijvoorbeeld zo'n Beloshvics rond heeft fietsen.
quote:Ja Marlux heeft daar Ruskys, Belohvosciks, Tessier, Bruylandts, Verheyen als grotere namen om de jongeren zoals Andy Capelle en die te stimuleren.
Op maandag 28 april 2003 22:08 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Dat moet haast wel denk ik, zeker in het begin, als je met een waardige ploeg voor de dag wilt komen.Wel moeten het dan renners met meerwaarde zijn, zoals Marlux bijvoorbeeld zo'n Beloshvics rond heeft fietsen.
Maar ja ze hebben ook Tchmil en Braeckevelt als Trainer/Ploegleiders.
quote:Best grote namen voor Marlux, wat voorheen toch altijd een heel marginaal ploegje was.
Op maandag 28 april 2003 22:19 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ja Marlux heeft daar Ruskys, Belohvosciks, Tessier, Bruylandts, Verheyen als grotere namen om de jongeren zoals Andy Capelle en die te stimuleren.
Maar ja ze hebben ook Tchmil en Braeckevelt als Trainer/Ploegleiders.
Elk jaar weer komen d'r genoeg renners vrij die altijd blij zijn ergens hun krabbel te kunnen zetten.
de proloog was 3,4 km lang.
quote:Zwitserland boven
Op dinsdag 29 april 2003 19:02 schreef Bartoli het volgende:
De jonge zwitser van Fassa Bortolo Fabian Cancellara wint de proloog in de ronde van romandie voor Moos en Dufaux. Frigo stelde met een 41e plaats op goed 16 sec. van cancellara zwaar teleur.de proloog was 3,4 km lang.
quote:Was idd een kermisattractie met om de meter een bocht bij wijze van spreken en vooral op die smalle straatjes.
Op dinsdag 29 april 2003 20:06 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Wat een kermisattractie was het dat parcours. Wel een mooie overwinning voor Cancellara.
quote:En na veel bochten zaten de renners zowat tussen het hek en die reclameborden...
Op dinsdag 29 april 2003 20:09 schreef Bartoli het volgende:[..]
Was idd een kermisattractie met om de meter een bocht bij wijze van spreken en vooral op die smalle straatjes.
quote:Ja idd. Overigens er is bekend geworden dat de italiaanse ploeg Formaggi-Pinzolo-Fiave toch mag starten in de Giro. Ze werden eerst geweigerd nadat in Tirreno Conte werd betrapt op Dope. Maar na het op non actief stellen van conte en een verzorger en het uigepraat te hebben met de organisatie mogen ze toch starten.
Op dinsdag 29 april 2003 20:39 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
En na veel bochten zaten de renners zowat tussen het hek en die reclameborden...
vakm meldt het
quote:Heb het gisteren ook gehoord.
Op dinsdag 29 april 2003 23:46 schreef mitt het volgende:
Igor Gonzalez de Galdeano geschorst voor 6 maanden na meerdere keren positief te zijn bevondenvakm meldt het
Het is weer eens zo ver
quote:Igor Gonzalez de Galdeano is voor 6 maanden geschorst ja maar dat geld alleen voor het Franse grondgebied. Hij mag wel in de Vuelta, Ronde van Catalonie, Ronde van Zwitserland en die andere koersen in Europa rijden. Die schorsing geld alleen voor het Franse grondgebied.
Op woensdag 30 april 2003 09:57 schreef Leatherface het volgende:[..]
Heb het gisteren ook gehoord.
Het is weer eens zo ver
Het is onduidelijk of die in beroep kan overigens.
Kortom: De Galdeano mag koersen behalve in Frankrijk de komende 6 maanden (koersmaanden).
[Dit bericht is gewijzigd door Bartoli op 30-04-2003 15:20]
[Dit bericht is gewijzigd door rainbowsokkie op 01-05-2003 18:16]
quote:Yep, demarrage in de laatste kilometer.
Op donderdag 1 mei 2003 16:32 schreef rainbowsokkie het volgende:
Davide Rebellin wint zojuist Rund um die Henniger Turm.
Zabel 2e.
quote:zabel heeft toch niet gewonnen dan is er toch ook niks verpest
Op donderdag 1 mei 2003 16:37 schreef Mik-xa het volgende:
Wat hebben "onze mannen" (de Rabo ploeg) het toch verpest vandaag....
quote:Dus je hebt liever dat Zabel niet wint dan dat een Nederlander of Raborenner wint
Op donderdag 1 mei 2003 16:45 schreef SpankSpankeronie het volgende:[..]
zabel heeft toch niet gewonnen dan is er toch ook niks verpest
Anyway: De Oekrainer Krivstov (of hoe je het spelt) heeft vandaag de rit in de Ronde van Romandie gewonnen. Hij versloeg de Zwitser Martin Elmiger in een sprint van twee.
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 16:48 schreef Leatherface het volgende:[..]
Dus je hebt liever dat Zabel niet wint dan dat een Nederlander of Raborenner wint
quote:Wat een onzin zeg. Iemand die veel heeft gewonnen, heeft d'r vaak ook hard voor gewerkt dus waarom zou je het hem niet gunnen?
Op donderdag 1 mei 2003 17:07 schreef Shibber het volgende:
idd, ik heb ook liever dat iedereen behalve zabel wint, die heeft al genoeg gewonnen
quote:Veel mensen gunnen een Duitser bij voorbaat al niks.
Op donderdag 1 mei 2003 20:29 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Wat een onzin zeg. Iemand die veel heeft gewonnen, heeft d'r vaak ook hard voor gewerkt dus waarom zou je het hem niet gunnen?
Ik vind dat ook zo'n flauwekul. Ik vraag me af hoeveel van die lui met een Duitser - trauma uberhaupt wel eens problemen met een Duitser hebben gehad.
En van al die Oosterburen die naar Zeeland gaan worden we financieel alleen maar wijzer
Maar goed, da's off - topic.
quote:Ja idd ik snap ook niet waarom iedereen opeens zo anti-zabel is. Als je eens ziet wat die gast allemaal gewonnen heeft in zijn carriere door dag in dag uit te trainen en van het hele peloton ongeveer de meeste koersdagen per jaar rijd. Ok Zabel word een dagje ouder en het zal niet meer zo vlot gaan om uberhaupt nog een koers te winnen maar daarom is het des te knapper als hij een koers wint op zijn leeftijd omdat hij daar steeds meer voor gaat trainen e.d om topfit te blijven.
Op donderdag 1 mei 2003 20:47 schreef Leatherface het volgende:[..]
Veel mensen gunnen een Duitser bij voorbaat al niks.
Ik vind dat ook zo'n flauwekul. Ik vraag me af hoeveel van die lui met een Duitser - trauma uberhaupt wel eens problemen met een Duitser hebben gehad.
En van al die Oosterburen die naar Zeeland gaan worden we financieel alleen maar wijzer
Maar goed, da's off - topic.
quote:Ik vind het ook flauwekul! Zabel werkt er hard voor, hij wint behoorlijk veel en is zeker geen onsportieve renner. Zo iemand gun ik gewoon elke overwinning die hij bij elkaar fietst.
Op donderdag 1 mei 2003 20:47 schreef Leatherface het volgende:[..]
Veel mensen gunnen een Duitser bij voorbaat al niks.
Ik vind dat ook zo'n flauwekul. Ik vraag me af hoeveel van die lui met een Duitser - trauma uberhaupt wel eens problemen met een Duitser hebben gehad.
En van al die Oosterburen die naar Zeeland gaan worden we financieel alleen maar wijzer
Maar goed, da's off - topic.
Hier in Nederland heerst vaak nog haat tegen Duitsers. Ik vind het maar raar, want ik denk dat maar weinigen inderdaad ooit echt problemen hebben gehad met Duitsers.
quote:Ja daar heb je wel gelijk in maar zo gauw duitsers veel gaan winnen krijg je die haatcultuur dat nog van de oorlogafstamt. Maar ja ik gun het iedere duitse wielrenner wel.
Op donderdag 1 mei 2003 22:42 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Ik vind het ook flauwekul! Zabel werkt er hard voor, hij wint behoorlijk veel en is zeker geen onsportieve renner. Zo iemand gun ik gewoon elke overwinning die hij bij elkaar fietst.
Hier in Nederland heerst vaak nog haat tegen Duitsers. Ik vind het maar raar, want ik denk dat maar weinigen inderdaad ooit echt problemen hebben gehad met Duitsers.
quote:Exact, Zabel is gewoon een klasbak.
Op donderdag 1 mei 2003 22:42 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Ik vind het ook flauwekul! Zabel werkt er hard voor, hij wint behoorlijk veel en is zeker geen onsportieve renner. Zo iemand gun ik gewoon elke overwinning die hij bij elkaar fietst.
Hier in Nederland heerst vaak nog haat tegen Duitsers. Ik vind het maar raar, want ik denk dat maar weinigen inderdaad ooit echt problemen hebben gehad met Duitsers.
Hij staat er het hele jaar. Hij rijd zo'n beetje alle voorjaarsklassiekers, de Tour, soms zelfs de Vuelta en ook nog de najaarsklassiekers.
En dan pikt hij in de winter ook nog wel eens wat zesdaagsen mee, waarin hij zeker niet voor spek en bonen meedoet.
Zijn palmares zegt ook wel genoeg, denk ik zo.
hier zie je wat Zabel in zijn carriere allemaal al gewonnen heeft.
het is een lijst om van achterover te vallen zo indrukwekkend is die.
quote:Oude sentimenten, maar ik zou zo 1, 2, 3 geen Duitse renners op kunnen noemen die ik niet mag.
Op donderdag 1 mei 2003 22:44 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ja daar heb je wel gelijk in maar zo gauw duitsers veel gaan winnen krijg je die haatcultuur dat nog van de oorlogafstamt. Maar ja ik gun het iedere duitse wielrenner wel.
Zo'n Andreas Klier is toch best sympathiek? En Der Jan mag ik ook graag zien fietsen, alhoewel ik dat dan weer een saaie driek vind.
quote:Hoezo een saaie driek? vanwege zijn manier van kijken en weinig woorden.
Op donderdag 1 mei 2003 22:50 schreef Leatherface het volgende:[..]
Oude sentimenten, maar ik zou zo 1, 2, 3 geen Duitse renners op kunnen noemen die ik niet mag.
Zo'n Andreas Klier is toch best sympathiek? En Der Jan mag ik ook graag zien fietsen, alhoewel ik dat dan weer een saaie driek vind.
quote:Tsja daar kan ik maar 1 ding op antwoorden ze zijn gewoon te goed of de concurrentie niet goed genoeg.
Op donderdag 1 mei 2003 22:59 schreef SpankSpankeronie het volgende:
zabel werkt er hard voor
ga toch weg joh
die gast hangt alleen maar in wielen en komt eruit als de finishlijn in zicht is
oke met die tacktiek is niks mis maar het is niet mijn favoriete rijstijl en dat hij dan ik weet niet hoeveel zeges met die tacktiek pakt daar kan ik me echt helemaal groen en geel aan ergeren
en nee ik heb geen hekel aan duitsers maar wel aan bepaalde sporters die teveel winnen,die amerikaan die steeds de tour domineert is ook knap irritant en in de formule1 rijdt er nog zo'n eentje rond die ik graag 4 lekke banden tegelijk gun,toevalig ook een duitser maar daar kan ik dan weer niks aan doen
quote:Yep, hij komt nooit zo sprankelend over in tv - interviews.
Op donderdag 1 mei 2003 22:52 schreef Bartoli het volgende:[..]
Hoezo een saaie driek? vanwege zijn manier van kijken en weinig woorden.
Nu moet ik toegeven dat "saaie driek" een beetje overdreven is.
quote:Ja das waar over de rosse von rostock
Op donderdag 1 mei 2003 23:05 schreef Leatherface het volgende:[..]
Yep, hij komt nooit zo sprankelend over in tv - interviews.
Nu moet ik toegeven dat "saaie driek" een beetje overdreven is.
quote:Zekers, een prachtige stylist ook.
Op donderdag 1 mei 2003 23:06 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ja das waar over de rosse von rostock
maar ja het is wel een grote klasbak.
quote:ook, hoop eigenlijk dat hij voldoende conditie en zo zal hebben om nu in de jubileum tour genoeg weerstand kan gaan bieden aan Armstrong met de hulp van al die spanjaarden bij Team Coast zoals Beltran, Garmendia, Hernandez, Lara en Angel Casero.
Op donderdag 1 mei 2003 23:10 schreef Leatherface het volgende:[..]
Zekers, een prachtige stylist ook.
quote:Een Ullrich op absoluut topniveau schat ik misschien nog wel hoger in dan Lance himself.
Op donderdag 1 mei 2003 23:15 schreef Bartoli het volgende:[..]
ook, hoop eigenlijk dat hij voldoende conditie en zo zal hebben om nu in de jubileum tour genoeg weerstand kan gaan bieden aan Armstrong met de hulp van al die spanjaarden bij Team Coast zoals Beltran, Garmendia, Hernandez, Lara en Angel Casero.
Want ik schat Ullrich in topconditie nog steeds beter in dan Joseba Beloki.
Armstrong is een enorm trainingsbeest, maar Ullrich heeft denk ik meer aanleg van nature.
Dus als Ullrich zich perfect voorbereid en ook topniveau is word het misschien een dubbeltje op zijn kant straks in Juli.
quote:Een Ullrich in topniveau en een Lance in Topniveau dan nog denk ik dat Lance wint, want ze zijn gewaagd aan elkaar in de tijdrit dus daar vallen de verschillen niet maar Lance klimt nog net wat beter dan Ullrich omdat bij Lance alles op dat kleine verzet gaat (Souplesse) en bij Ullrich alles op de grote molen bergop (Macht). Dan denk ik dat Lance daarmee in het voordeel is als hij met zijn vinnige pasjes aanzet. Als Ullrich nu eens ging trainen op dat verzet wat Armstrong rond kan draaien en dus niet meer op die grote molen bergop rijden dan pas denk ik dat het een dubbeltje op zijn kant word. Maar voor de spankracht zou het idd leuk zijn als het dat werd een dubbeltje op zijn kant.
Op donderdag 1 mei 2003 23:18 schreef Leatherface het volgende:[..]
Een Ullrich op absoluut topniveau schat ik misschien nog wel hoger in dan Lance himself.
Armstrong is een enorm trainingsbeest, maar Ullrich heeft denk ik meer aanleg van nature.
Dus als Ullrich zich perfect voorbereid en ook topniveau is word het misschien een dubbeltje op zijn kant straks in Juli.
quote:Ullrich is idd een machtsklimmer, maar hij zou in principe de kwaliteiten moeten hebben om op hetzelfde koffiemolenverzetjes als Armstrong met dezelfde trapfrequentie te rijden.
Op donderdag 1 mei 2003 23:24 schreef Bartoli het volgende:[..]
Een Ullrich in topniveau en een Lance in Topniveau dan nog denk ik dat Lance wint, want ze zijn gewaagd aan elkaar in de tijdrit dus daar vallen de verschillen niet maar Lance klimt nog net wat beter dan Ullrich omdat bij Lance alles op dat kleine verzet gaat (Souplesse) en bij Ullrich alles op de grote molen bergop (Macht). Dan denk ik dat Lance daarmee in het voordeel is als hij met zijn vinnige pasjes aanzet. Als Ullrich nu eens ging trainen op dat verzet wat Armstrong rond kan draaien en dus niet meer op die grote molen bergop rijden dan pas denk ik dat het een dubbeltje op zijn kant word. Maar voor de spankracht zou het idd leuk zijn als het dat werd een dubbeltje op zijn kant.
Maar ja, hij is eik niet anders gewend dan op het grote blad te malen. Die omschakeling zal niet zo makkelijk gaan. DDR Fabrikaat, zullen we maar zeggen.
quote:
Op donderdag 1 mei 2003 23:26 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Over Duitse wielrenners gesproken: Marcel Wust vond ik ook altijd een sympathieke renner.
quote:Yup inderdaad het DDR fabrikaat.
Op donderdag 1 mei 2003 23:27 schreef Leatherface het volgende:[..]
Ullrich is idd een machtsklimmer, maar hij zou in principe de kwaliteiten moeten hebben om op hetzelfde koffiemolenverzetjes als Armstrong met dezelfde trapfrequentie te rijden.
Maar ja, hij is eik niet anders gewend dan op het grote blad te malen. Die omschakeling zal niet zo makkelijk gaan. DDR Fabrikaat, zullen we maar zeggen.
quote:ARD, oftewel zoals de duisters zeggen ARD-radsport experte. Hij is tevens ook Manager van Team Coast.
Op donderdag 1 mei 2003 23:28 schreef Leatherface het volgende:[..]
nu is ie volgens mij commentator bij de ZDF of ARD.
quote:En een beetje van Riis geleerd, alhoewel je je kunt afvragen of dat wel zuivere koffie was; die maakte in de rit naar Hautacam waar hij de gele trui pakte dik 6 meter per omwenteling bergop.
Op donderdag 1 mei 2003 23:29 schreef Bartoli het volgende:[..]
Yup inderdaad het DDR fabrikaat.
quote:Riis heb ik nooit vertrouwd eigenlijk.
Op donderdag 1 mei 2003 23:31 schreef Leatherface het volgende:[..]
En een beetje van Riis geleerd, alhoewel je je kunt afvragen of dat wel zuivere koffie was; die maakte in de rit naar Hautacam waar hij de gele trui pakte dik 6 meter per omwenteling bergop.
quote:het verhaal gaat toch dat ie tijdens de tour die ie won met een hematocriet van rond de 60 reed? (tegen het levensgevaarlijke aan)
Op donderdag 1 mei 2003 23:52 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Riis heb ik nooit vertrouwd eigenlijk.
quote:Maar is ie nou ooit officieel positief bevonden?
Op donderdag 1 mei 2003 23:52 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Riis heb ik nooit vertrouwd eigenlijk.
Tsja, je bent onschuldig totdat het tegendeel is bewezen.
quote:Hij is nooit betrapt en veroordeeld volgens mij dus officieel is hij onschuldig natuurlijk. Maar er gonsden toch wel geruchten over de hematocriet van Riis. En ook aan die hele ploeg van Gewiss-Ballan hing een luchtje.
Op donderdag 1 mei 2003 23:57 schreef Leatherface het volgende:[..]
Maar is ie nou ooit officieel positief bevonden?
Tsja, je bent onschuldig totdat het tegendeel is bewezen.
quote:Klopt ja. Monsieur 60 of iets in die richting was toen zijn bijnaam toch?
het verhaal gaat toch dat ie tijdens de tour die ie won met een hematocriet van rond de 60 reed? (tegen het levensgevaarlijke aan)
quote:Ja, Gewiss was altijd zo'n "vage" ploeg met onder meer ook Berzin, Ugrumov en Bobrik.
Op vrijdag 2 mei 2003 00:02 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Hij is nooit betrapt en veroordeeld volgens mij dus officieel is hij onschuldig natuurlijk. Maar er gonsden toch wel geruchten over de hematocriet van Riis. En ook aan die hele ploeg van Gewiss-Ballan hing een luchtje.
[..]Klopt ja. Monsieur 60 of iets in die richting was toen zijn bijnaam toch?
quote:Ja en verder had je nog Cenghialta enzo in die ploeg. Gewiss was ook niet te vertrouwen . Riis had idd een hematocriet toen van rond de 60 althans volgens de geruchten. Ik kan me trouwens die rit naar de hautacam nog goed herinneren hij reed toen in 1996 wel voor Telekom al, wanr Ullrich was toen toch zijn ploeggenoot???? Maar ja het indrukwekkende was dat hij zich naar achteren liet zakken om te kijen wie van de concurrentie er nog bij zat en of ze nog goed waren weer nar voren komt rijden en er van wegspringt.
Op vrijdag 2 mei 2003 00:03 schreef Leatherface het volgende:[..]
Ja, Gewiss was altijd zo'n "vage" ploeg met onder meer ook Berzin, Ugrumov en Bobrik.
quote:Is die toch ook niet, ze hebben hem niet betrapt ze verdenken hem wel in die periode TVM van hem.
Op vrijdag 2 mei 2003 09:19 schreef Koos_26 het volgende:
Blijlevens zegt toch ook altijd dat ie nog nooit betrapt is...
quote:Nee dat bedoelde ik ook
Op vrijdag 2 mei 2003 11:11 schreef Bartoli het volgende:[..]
Is die toch ook niet, ze hebben hem niet betrapt ze verdenken hem wel in die periode TVM van hem.
quote:zeggen dat je nooit betrapt bent of zeggen dat je nooit gebruikt zijn wel 2 verschillende dingen
Op vrijdag 2 mei 2003 09:19 schreef Koos_26 het volgende:
Blijlevens zegt toch ook altijd dat ie nog nooit betrapt is...
quote:Ja precies als je zegt dat je nooit betrapt bent geworden dan zeg je dus in feite dat je het spul wel gebruikt.
Op vrijdag 2 mei 2003 13:31 schreef imitated_error het volgende:[..]
zeggen dat je nooit betrapt bent of zeggen dat je nooit gebruikt zijn wel 2 verschillende dingen
quote:Reed ie nou zelf verkeerd of vlagde die politieagent verkeerd?
Op vrijdag 2 mei 2003 16:57 schreef SpankSpankeronie het volgende:
zo wat een bak in de ronde van Romandie
koploper Perez fiets van het parkoers af en Dufaux gaat er met de zege van door
quote:Perez reed toch echt zelf verkeerd maar die politieagent had ook wel iets duidelijker op straat mogen gaan staan
Op vrijdag 2 mei 2003 16:58 schreef Leatherface het volgende:[..]
Reed ie nou zelf verkeerd of vlagde die politieagent verkeerd?
ach ja zo won Ghirotto ook ooit eens een bergetappe in de tour omdat Miller en nog iemand op 200 meter van de finish de verkeerde afslag pakten
Maar ik moet wel zeggen dat ik niet snap waarom er zo diep in de finale nou zo nodig die vage afdaling, door die smalle straatjes en met dat stuk in tegengestelde richting van waar ze omhoog reden; in het parcours moest.
En op dat ene stuk werden beide weghelften slechts door een lintje gescheiden. Als een renner daar in de afzink de bocht niet zou hebben kunnen houden en hij was in een groepje gecrasht dat nog aan het klimmen was had dat misschien wel doden op kunnen leveren.
quote:Het was Perez zijn eigen fout niet want die man met die vlag aan de linkerkant van de weg stond verkeerd. Als die man nu op het midden van de weg ging staan waar Perez in reed moest die wel rechtdoor dus het is Perez zijn fout absoluut niet.
Op vrijdag 2 mei 2003 17:12 schreef Leatherface het volgende:
Het was volgens mij Perez' eigen schuld.Maar ik moet wel zeggen dat ik niet snap waarom er zo diep in de finale nou zo nodig die vage afdaling, door die smalle straatjes en met dat stuk in tegengestelde richting van waar ze omhoog reden; in het parcours moest.
En op dat ene stuk werden beide weghelften slechts door een lintje gescheiden. Als een renner daar in de afzink de bocht niet zou hebben kunnen houden en hij was in een groepje gecrasht dat nog aan het klimmen was had dat misschien wel doden op kunnen leveren.
Daarom vind ik het niet meer als terecht dat hij de overwinning alsnog heeft gekregen weliswaar gedeelde overwinning maar toch.
quote:Bij nader inzien heb je gelijk. Maar ik kende de reglementen niet omtrent vlaggensignalen.
Op vrijdag 2 mei 2003 19:34 schreef Bartoli het volgende:[..]
Het was Perez zijn eigen fout niet want die man met die vlag aan de linkerkant van de weg stond verkeerd. Als die man nu op het midden van de weg ging staan waar Perez in reed moest die wel rechtdoor dus het is Perez zijn fout absoluut niet.
quote:Yep.
Daarom vind ik het niet meer als terecht dat hij de overwinning alsnog heeft gekregen weliswaar gedeelde overwinning maar toch.
quote:Yep, mooi gebaar ook dat hij vlak voor de streep maakte
Op zaterdag 3 mei 2003 16:54 schreef imitated_error het volgende:
toch nog gerechtigheid
Wat een opvallende taktiek overigens van die Milanesa ploeg. Ze sprongen met z'n drieën achter elkaar aan op de voorlaatste col. Eerst reed Perez weg, toen jumpde Claus Michael Møller er achteraan en uiteindelijk sloot ook Jeker aan, met ik dacht Moos en nog iemand anders in zijn wiel.
quote:Ja Perez en Moller lagen op kop toen kwam eerst Jeker erbij en even later Moos en Hamilton. In de afdaling kwam de rest terug waarop Mazzoleni besloot te demarreren, op de klim sneld Perez hem nog voorbij en liet mazzoleni ter plekke en won zo verdiend de rit en is tevens leider met een goed halve minuut of Dufaux, en goed 40 sec. op Moos en Hamilton.
Op zaterdag 3 mei 2003 17:01 schreef Leatherface het volgende:[..]
Yep, mooi gebaar ook dat hij vlak voor de streep maakte
Wat een opvallende taktiek overigens van die Milanesa ploeg. Ze sprongen met z'n drieën achter elkaar aan op de voorlaatste col. Eerst reed Perez weg, toen jumpde Claus Michael Møller er achteraan en uiteindelijk sloot ook Jeker aan, met ik dacht Moos en nog iemand anders in zijn wiel.
Morgen is de afsluitende tijdrit, een klimtijdrit over goed 20 km.
De tactiek van Milaneza is wonderbaarlijk te noemen alleen had het ook verkeerd kunnen aflopen want op het moment dat Perez en Moller op kop lagen had Jeker zijn benen moeten stilhouden, hij had er wel achteraan gekund maar dan zonder Hamilton en Moos.
Maar ja het heeft alsnog gerendeerd in 1 en 3 in de rit en de leiderstrui en verder nog 2 man in de top 10.
[Dit bericht is gewijzigd door Bartoli op 03-05-2003 17:31]
Hamilton wordt hiermee na Andy Hampsten in '92 de tweede Amerikaanse winnaar van de Ronde van Romandië.
Hoe was dat nou gebeurd, want daar heb ik vrij weinig van gehoord?
quote:Indrukwekkend was het zeker. Hamilton rijdt nu de Ronde van Luxemburg, Dauphine, Route du Sud en daarna de Tour. Waar hij voor een Top 5 klassering gaat.
Op zondag 4 mei 2003 16:49 schreef Leatherface het volgende:
Tyler Hamilton wint de afsluitende tijdrit en het eindklassement van de Ronde van Romandië. Dufaux is als 2e en Perez Sanchez als 3e in het eindklassement geëindigd.Hamilton wordt hiermee na Andy Hampsten in '92 de tweede Amerikaanse winnaar van de Ronde van Romandië.
quote:Ja dat klopt, die motard werd aangereden door een automobiliste die een stopteken van een signaleur genegeerd had en gewoon doorreed en die motard onderschepte. Waarna de motard overleed aan zijn verwondingen.
Op zondag 4 mei 2003 16:50 schreef Leatherface het volgende:
Afgelopen vrijdag was er toch een motard verongelukt?Hoe was dat nou gebeurd, want daar heb ik vrij weinig van gehoord?
quote:
Op zondag 4 mei 2003 16:52 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ja dat klopt, die motard werd aangereden door een automobiliste die een stopteken van een signaleur genegeerd had en gewoon doorreed en die motard onderschepte. Waarna de motard overleed aan zijn verwondingen.
Dat schijnt iets typisch Zwitsers te zijn, dat automobilisten schijt hebben aan afbakingen van wielerkoersen. Daar zijn wel meer van dat soort ongelukken gebeurd, heb ik eens gehoord
quote:Ja dat klopt, in zwitserland hebben de automobilisten zoiets van so what wielerkoers, boeiuh.
Op zondag 4 mei 2003 16:54 schreef Leatherface het volgende:[..]
Dat schijnt iets typisch Zwitsers te zijn, dat automobilisten schijt hebben aan afbakingen van wielerkoersen. Daar zijn wel meer van dat soort ongelukken gebeurd, heb ik eens gehoord
Zag je toch ook gisteren in de 4e rit toen het Peloton iets voor de enerlaatse klim op die lange weg naar het meer van geneve reed toen opeens een automobilist doorreed terwijl het peloton rakelins langs die wagen passeerde.
Alleen heeft Romandie meer zo'n problemen dat de ronde van zwitserland.
quote:Misschien dat de Ronde van Zwitserland een groter budget voor veiligheid, dus dranghekken, politie - afbakingen etc., heeft dan de Ronde van Romandie.
Op zondag 4 mei 2003 16:59 schreef Bartoli het volgende:[..]
Alleen heeft Romandie meer zo'n problemen dat de ronde van zwitserland.
quote:Het is van dezelfde organisatie dus dat lijkt me stug. Ok ze trekken meer geld uit voor de Ronde van Zwitserland omdat het bijna dubbel zo lang is en een voorbereiding is op de tour waardoor het deelnemersveld beter is maar dan nog mag het niet gebeuren als is het in de Ronde van Overijssel.
Op zondag 4 mei 2003 17:01 schreef Leatherface het volgende:[..]
Misschien dat de Ronde van Zwitserland een groter budget voor veiligheid, dus dranghekken, politie - afbakingen etc., heeft dan de Ronde van Romandie.
Dus er mag geen verschil zijn qua veiligheid tussen een 1.5 wedstrijd of een wedstrijd Hors Cat.
Morgen start ook de vredeskoers.
quote:De Tour de France voor de Oost - Europeanen
Op donderdag 8 mei 2003 18:11 schreef Bartoli het volgende:
Morgen start ook de vredeskoers.
quote:niet stigmatiseren Leatherface!!
Op donderdag 8 mei 2003 18:19 schreef Leatherface het volgende:[..]
De Tour de France voor de Oost - Europeanen
en dat voor een mod
quote:Zo noemen ze dat daar toch
Op donderdag 8 mei 2003 18:34 schreef imitated_error het volgende:[..]
niet stigmatiseren Leatherface!!
en dat voor een mod
![]()
De Vredeskoers werd vroeger altijd gezien als de TdF van het Oostblok.
quote:Ja in Feite klopt het wel als je het hebt over vroeger nu niet nu doen de thuisploegen CCC en Mroz mee en verder Team Coast, Telekom, Lampre, Gerolsteiner, Flanders, Mercatone Uno-Scanavino om maar wat ff ploegen te noemen.
Op donderdag 8 mei 2003 18:36 schreef Leatherface het volgende:[..]
Zo noemen ze dat daar toch
De Vredeskoers werd vroeger altijd gezien als de TdF van het Oostblok.
De ploeg van Lampre is:
Lampre (ITA)
41 Bertogliati, Rubens
42 Cortinovis, Alessandro
43 Loddo, Alberto
44 Pinotti, Marco
45 Righi, Daniele
46 Spruch, Zbigniew
47 Kadlec, Milan
48 Pagliarini, Luciano
Bron: belgische tt.
quote:is wel te begrijpen ja.
Op donderdag 8 mei 2003 22:59 schreef Leatherface het volgende:
Het WK op de baan is trouwens om begrijpelijke redenen verplaatst van Shenzhen naar Stuttgart.
quote:Geen idee, maar het lijkt me wel dat ze streng medisch getest zullen worden, mochten ze uberhaupt naar Stuttgart afreizen.
Op donderdag 8 mei 2003 23:02 schreef Bartoli het volgende:[..]
is wel te begrijpen ja.
Is het ook niet zo dat door de Sars de chinezen en jappen e.d niet komen naar het WK?
quote:Lijkt me verstandiger dat Der Jan opkrast bij Coast voor het behoud van die ploeg en een werkgever zoekt die zijn hoge eisen wel kunnen waarmaken. Of Der Jan moet zijn Salaris eisen gaan bijschaven en niet meer zoveel gaan vragen ( 5 miljoen euro per jaar ).
Op donderdag 8 mei 2003 23:06 schreef Leatherface het volgende:
Zal Der Jan nog voor Juni een nieuwe ploeg krijgen gevonden, of zal de UCI straks wel weer inbinden?
De UCI zal het wel weer inbinden als de salarissen van April zijn betaald maar ja voor hoelang.
quote:Verdient ie zoveel?
Op donderdag 8 mei 2003 23:11 schreef Bartoli het volgende:[..]
Lijkt me verstandiger dat Der Jan opkrast bij Coast voor het behoud van die ploeg en een werkgever zoekt die zijn hoge eisen wel kunnen waarmaken. Of Der Jan moet zijn Salaris eisen gaan bijschaven en niet meer zoveel gaan vragen ( 5 miljoen euro per jaar ).
De UCI zal het wel weer inbinden als de salarissen van April zijn betaald maar ja voor hoelang.
quote:yup, dat was wat Coast moest dokken om Ulli in te lijven vandaar de problemen.
Op vrijdag 9 mei 2003 11:35 schreef zjroentje het volgende:[..]
Verdient ie zoveel?
quote:Duitsland
Op vrijdag 9 mei 2003 16:25 schreef Leatherface het volgende:
Het WK op de weg in 2007 is overigens ook toegewezen aan Stuttgart.
Al is daar het volk wel helemaal gek
quote:Mooi parcours daar hoor, het WK van 1991 was daar ook al, waar Gianni Bugno nipt Steven Rooks in de spurt versloeg
Op vrijdag 9 mei 2003 23:17 schreef mitt het volgende:[..]
Duitsland
Al is daar het volk wel helemaal gek
in de vredeskoers was het wederom Hondo die won.
In de classica alcobendas won Usov van Phonak de 1e rit.
quote:En ook Thor Hushovd heeft een of andere rit gewonnen, heb alleen niet gehoord welke.
Op zaterdag 10 mei 2003 18:25 schreef Bartoli het volgende:
Moreau won de 4e rit in Duinkerken en is tevens leider. Het was een heuvelachtige rit.in de vredeskoers was het wederom Hondo die won.
In de classica alcobendas won Usov van Phonak de 1e rit.
quote:Hushovd won ook in Alcobendas de 2e rit. in de alcobendas rijden ze een Rit 1 en rit 2 op 1 dag.
Op zaterdag 10 mei 2003 18:32 schreef Leatherface het volgende:[..]
En ook Thor Hushovd heeft een of andere rit gewonnen, heb alleen niet gehoord welke.
quote:Okay
Op zaterdag 10 mei 2003 18:48 schreef Bartoli het volgende:[..]
Hushovd won ook in Alcobendas de 2e rit. in de alcobendas rijden ze een Rit 1 en rit 2 op 1 dag.
Uitgegeven: 10 mei 2003 21:29
LEIDERDORP - De jonge beroepswielrenner Vincent van der Kooij uit de Nederlandse Bankgiroloterij-ploeg is zaterdagmiddag zwaar gewond geraakt door een ongeval. Vlakbij zijn ouderlijk huis in Leiderdorp werd de 23-jarige Van der Kooij tijdens een trainingsrit geschept door een auto. Hij is met ernstig armletsel opgenomen in het ziekenhuis.
Volgens ploegleider Arend Scheppink van Bankgiroloterij ligt Van der Kooij's arm 'in puin'. Hij is voor geruime tijd en mogelijk voor de rest van het seizoen uitgeschakeld.
Tweedejaarsprof Van der Kooij was dit voorjaar een van de smaakmakers van zijn ploeg. Hij reed een korte uitslag in de Vlaamse koers Kuurne-Brussel-Kuurne (tiende) en was mee in een lange ontsnapping in de klassieker Ronde van Vlaanderen
bron: www.nu.nl
Dit is ook een minder bericht.
quote:Niet fijn voor Vincent idd.
Op zaterdag 10 mei 2003 23:29 schreef Leatherface het volgende:
Aiii, da's minder
Beloki wint de Alcobendas en wint ook slottijdrit. Vanmorgen won Garrido van Paternina-Costa Almeria.
in Vredeskoers wint Wesemann, Hondo blijft leider. 3x ritzege Telekom op 3 etappes.
quote:
Jacques Hanegraaf heeft vergevorderde plannen om de noodlijdende Team Coast-wielerploeg over te nemen. De oud-renner heeft de afgelopen dagen samen met ploegleider Rudy Pevenage besprekingen gevoerd. De ploeg van kopman Jan Ullrich werd afgelopen week voor de tweede keer in korte tijd door de UCI geschorst omdat het financieel in gebreke bleef.
Marco Pinotti staat 6e in het klas.
en in de Vuelta Asturias won Maestre van Colchon Relax Fuenlabrada de rit met 2 sec. op de groep waar Edo 2e werd.
Joseba Beloki doet er ook aan mee evenals Piepoli de winnaar van vorig jaar.
quote:Pevenage is er zich nu ook mee aan het bemoeien.
Voormalig renner Jacques Hanegraaf en
de Belgische ploegleider Rudy Pevenage
hebben de internationale wielrenunie
UCI gevraagd Team Coast over te nemen.
De Duitse wielerploeg van Jan Ullrich
is voor de tweede keer geschorst door
de UCI wegens betalingsachterstand aan
zijn renners.
De huidige co-sponsor van Team Coast,de
Italiaanse fietsenfabriek Bianchi,moet
de nieuwe hoofdsponsor worden."De ploeg
zal onder Nederlandse licentie rijden",
zo liet Hanegraaf woensdag weten.De UCI
zal op korte termijn uitsluitsel geven
over het verzoek van de oud-Nederlands
kampioen en Pevenage,die ook de manager
van oud-Tourwinnaar Ullrich is.
Bron: NOS teletekst.
bron: belgische tt pagina 432.
quote:Mooie soap daar bij Team Coast.
Op woensdag 14 mei 2003 18:16 schreef Bartoli het volgende:
en zo positief van wat Hanegraaf graag wil met Pevenage is het nu ook weer niet want Ullrich heeft aangegeven het team alweer te verlaten evenals Pevenage en Bianchi voelt er toch niks voor om hoofdsponsor te worden.bron: belgische tt pagina 432.
En Fagnini heeft de tweede etappe in de ronde van Asturie gewonnen.
Triest bericht trouwens. R.I.P.
Ricardo Valdes wint na een lange solo (na 1 km gedemareerd) de derde etappe in de ronde van Asturie. Carlos Torrent is de nieuwe leider.
Omdat ik zelf nog nooit in grote groepen op de racefiets gezetten heb ben ik een beetje opzoek naar tips.
Heb gister met een collega racefietser zitten babbelen. Op zijn aanraden ben ik mijn fiets opnieuw aan het afstellen.
Zo stond mijn zadel een tikje te hoog en zat onder mijn linker schoen de look clip niet meer op zijn plaats (uh vandaar dus de last in van knie...)
Ik kan dus heel weinig vinden over hoe hoog het stuur nu eigenlijk moet staan. Bij de meeste fiets fabriekanten staat het stuur stevast bijna op het laagste punt op de foto. Ik kan me zo voorstellen dat de hoogte van het stuur verbonden is met de dikte van de pens
Op dit moment ben ik vooral bezich met langere ritten rijden. Snelheid trainen doe ik nog niet echt. Tja en er moet eigenlijk ook nog wat gewicht bij de wielrenner zelf verdwijnen...
quote:
De Franse ploegen La Boulangčre,AG2R,
Jean Delatour en het Spaanse Euskaltel
zijn met een wildcard toegelaten tot de
Tour de France,die van 5 tot en met 27
juli verreden wordt.
Het is nog onduidelijk welke ploeg als
22ste en laatste mag deelnemen."In het
waarschijnlijke geval dat de schorsing
van Team Coast niet wordt opgeheven,zal
een vijfde wildcard worden toegekend",
lichtte Daniel Baal van de Société du
Tour de France toe.
quote:En Domina Vacanze, waren die al zeker van deelname, of zijn die een van de gegadigden voor de laatste wildcard?
Op maandag 19 mei 2003 12:55 schreef zjroentje het volgende:[..]
quote:Denk niet dat die bij de beste zoveel teams zaten, dus dat ze nog niet zeker zijn.
Op maandag 19 mei 2003 13:04 schreef Leatherface het volgende:[..]
En Domina Vacanze, waren die al zeker van deelname, of zijn die een van de gegadigden voor de laatste wildcard?
Leblanc ook altijd met die verrekte Franse ploegen.
quote:AG2R, kan ik me wel inkomen, die hebben natuurlijk Kirsipuu, Brochard, Botcharov en het Spaanse talent Mikel Astarloza. Kortom: een ploeg die wat kan laten zien.
Op maandag 19 mei 2003 13:04 schreef zjroentje het volgende:[..]
Denk niet dat die bij de beste zoveel teams zaten, dus dat ze nog niet zeker zijn.
Leblanc ook altijd met die verrekte Franse ploegen.
Maar Le Boulangere en Jean Delatour vind ik niet echt een verrijking voor het peloton
quote:Etappe, eindklassement was voor David Millar.
Op maandag 19 mei 2003 13:06 schreef zjroentje het volgende:
Heb het hier nergens gezien, maar Van Dijk had toch de Ronde van Picardie gewonnen, nietwaar?
quote:Klopt, nu je het zegt.
Op maandag 19 mei 2003 13:11 schreef Leatherface het volgende:[..]
Etappe, eindklassement was voor David Millar.
quote:In het vervolg wel even de bron vermelden
In het gesloten Cipo weer niet in de tour postte Frenkie het volgende nieuwsbericht:Tourdirectie houdt één wildcard achter
PARIJS - Jan Ullrich mag nog altijd hopen op een startbewijs voor de Ronde van Frankrijk. De Tourdirectie deelde maandag vier wildcards uit: aan de Franse ploegen Brioches La Boulangčre, AG2R en Jean Delatour en het Spaanse Euskaltel.
Een vijfde ploeg is nog welkom "in het zeer waarschijnlijke geval dat de schorsing van Team Coast, de ploeg van Ullrich, niet wordt opgeheven", aldus Daniel Baal, tweede man in de Tourdirectie achter Jean-Marie Leblanc. Dat startbewijs lijkt te gaan naar de nieuwe Bianchi-ploeg waarin een groot deel van het vrijwel failliete Team Coast, dat in principe zeker was van deelname, wordt ondergebracht. In dat geval kunnen Raimondas Rumsas (Lampre) en Mario Cipollini (Domina Vacanze) Tourdeelname vergeten
quote:Ik gun hem de eindoverwinning, vanwege de onterechte diskwalificering op het WK vorig jaar.
Op maandag 19 mei 2003 16:32 schreef zjroentje het volgende:
Dekkers wint de tweede etappe in Olympia's ronde en neemt en passant ook de leiding in het algemeen klassement over.
quote:En heeft ook nog nooit een Tour uitgereden
Op dinsdag 20 mei 2003 10:07 schreef olavski het volgende:
Ach, Mario is nog nooit een berg overgekomen.
Ik zal 'm niet missen
Een renner met zo'n uitstraling en erelijst is gewoon een meerwaarde voor het peloton en hoort altijd in grote ronden te mogen starten.
Op de persconferentie zeggen dat er gekozen moest worden tussen Phonak, Jean Delatour en Domine Vacanza, en dan voor Jean Delatour kiezen.
quote:Zo is het!
Op dinsdag 20 mei 2003 12:16 schreef Leatherface het volgende:
Vind overigens ook dat Il Re Leoni gewoon in de Tour thuishoort.Een renner met zo'n uitstraling en erelijst is gewoon een meerwaarde voor het peloton en hoort altijd in grote ronden te mogen starten.
Ze hebben op Scarponi en Santos Gonzalez na amper goede klimmers / klassementsrenners.
Als Domina Vacanze een iets gevarieerdere selectie had waren ze misschien wel uitgenodigd.
quote:Maar Jean Delatour heeft helemaal niks.
Op dinsdag 20 mei 2003 12:24 schreef Leatherface het volgende:
Wat er voor het weglaten van DV te zeggen valt, is dat bijna die hele ploeg om Cipo is gebouwd.Ze hebben op Scarponi en Santos Gonzalez na amper goede klimmers / klassementsrenners.
Als Domina Vacanze een iets gevarieerdere selectie had waren ze misschien wel uitgenodigd.
En Cipo is wereldkampioen. Lijkt me genoeg reden.
quote:Franse renners, dat is voor JM Leblanc genoeg reden om ze uit te nodigen. Was vorig jaar ook al zo.
Op dinsdag 20 mei 2003 12:25 schreef zjroentje het volgende:[..]
Maar Jean Delatour heeft helemaal niks.
Hij had al een nieuwe fiets in de maak, dat soort dingen. Een etappe zou hij misschien ook wel gewonnen hebben. Het kan dus volgens mij niet alleen commercie zijn.
quote:Fransen, het vervelendste volk ter wereld.
Op dinsdag 20 mei 2003 12:27 schreef Leatherface het volgende:[..]
Franse renners, dat is voor JM Leblanc genoeg reden om ze uit te nodigen. Was vorig jaar ook al zo.
quote:Eens kijken hoe vaak Lance dit jaar ruzie met ze krijgt
Op dinsdag 20 mei 2003 12:28 schreef zjroentje het volgende:[..]
Fransen, het vervelendste volk ter wereld.
quote:Een beetje veel chauvinisme is de Fransen niet vreemd.
Op dinsdag 20 mei 2003 12:28 schreef zjroentje het volgende:[..]
Fransen, het vervelendste volk ter wereld.
Cipo heeft ooit eens geroepen: "De Tour zit slechts in mijn hoofd, de Giro in mijn hart."
Ik denk dat ze daar in L'Hexagone daarover zo boos zijn dat Mooie Mario nu persona non grata is in de Tour de France
quote:In discussie gaan met Leblanc heeft toch geen zich. Van enige realiteitszin in deze Fransoos niet gespeend. Het is gewoon jammer. Hij ziet niet in dat hij de Tour zo schade aan richt, door altijd die Franse teams voor te trekken.
Op dinsdag 20 mei 2003 12:35 schreef Leatherface het volgende:[..]
Een beetje veel chauvinisme is de Fransen niet vreemd.
Cipo heeft ooit eens geroepen: "De Tour zit slechts in mijn hoofd, de Giro in mijn hart."
Ik denk dat ze daar in L'Hexagone daarover zo boos zijn dat Mooie Mario nu persona non grata is in de Tour de France
Ik kan het me daarentegen wel enigszins voorstellen. Het Franse wielrennen ligt redelijk op zijn gat, dus een aantal Franse teams in de eigen ronde heb ik geen probleem mee. Maar het is elk jaar weer hetzelfde liedje, heb je als niet-Frans team geen direct toelatingsbewijs, dan kun je het zowat schudden, zeker als het een Italiaans team betreft.
quote:
Rabobank heeft de contracten met de
ploegleiders Adri van Houwelingen en
Theo de Rooij verlengd tot 1 januari
2006.De contracten met Nico Verhoeven
(espoirs) en Frans Maassen (Trade Team
I en III) werden voor dezelfde periode
verlengd.
quote:Leuk die voorsprong ook van de eerste kopgroep van 60 man ongeveer.
Op woensdag 21 mei 2003 15:43 schreef Leatherface het volgende:
Tom Steels wint in een massasprint de eerste etappe in de Ronde van Belgie.
quote:Geen idee, ik heb de 2e groep niet binnen zien komen. Wel gehoord dat het door een massale val werd veroorzaakt.
Op woensdag 21 mei 2003 16:32 schreef mitt het volgende:[..]
Leuk die voorsprong ook van de eerste kopgroep van 60 man ongeveer.
Hoeveel is het uiteindelijk geworden?
quote:Zal wel rond de 10 minuten gebleven zijn dan.
Op woensdag 21 mei 2003 16:36 schreef Leatherface het volgende:[..]
Geen idee, ik heb de 2e groep niet binnen zien komen. Wel gehoord dat het door een massale val werd veroorzaakt.
De Bankgiroloterij - renner versloeg zijn medevluchter Axel Merckx van Lotto - Domo in een sprint - a - deux. Derde werd de Hongaar Laslo Bodrogi van Quick Step - Davitamon.
Merckx is als ik het goed heb nu de nieuwe leider in het Algemeen Klassement.
quote:Leuk voor Jans.
Op donderdag 22 mei 2003 15:48 schreef Leatherface het volgende:
Jans Koerts wint de 2e etappe van de Ronde van Belgie.De Bankgiroloterij - renner versloeg zijn medevluchter Axel Merckx van Lotto - Domo in een sprint - a - deux. Derde werd de Hongaar Laslo Bodrogi van Quick Step - Davitamon.
Merckx is als ik het goed heb nu de nieuwe leider in het Algemeen Klassement.
Zag dat ie op 25 minuten achterstand stond.Zoveel hebben ze blijkbaar verloren gister
Tweede werd de Fransman Jimmy Engoulvent (Brioches La Boulangčre) en onze landgenoot Karsten Kroon (Rabobank) werd derde. Vierde werd de Nieuw - Zeelander Hayden Roulston (Cofidis) vijfde Ludo Dierckxsens (Landbouwkrediet) en zesde Erwin Thijs (Palmans).
Het peloton eindigde op enkele minuten achterstand.
quote:Ook een nieuwe leider uit die groep?
Op vrijdag 23 mei 2003 16:41 schreef Leatherface het volgende:
Tom Boonen heeft zojuist de derde etappe van de Ronde van België op zijn naam geschreven. De jonge Belg van Quick Step - Davitamon was in de sprint de sterkste van een kopgroep van 6.Tweede werd de Fransman Jimmy Engoulvent (Brioches La Boulangčre) en onze landgenoot Karsten Kroon (Rabobank) werd derde. Vierde werd de Nieuw - Zeelander Hayden Roulston (Cofidis) vijfde Ludo Dierckxsens (Landbouwkrediet) en zesde Erwin Thijs (Palmans).
Het peloton eindigde op enkele minuten achterstand.
Ze lagen met nog 100 km te gaan nog 14 minuten voor, hoeveel is er van over gebleven?
quote:Wie de nieuwe leider is weet ik niet, maar de voorsprong was ongeveer 5 minuten.
Op vrijdag 23 mei 2003 16:56 schreef zjroentje het volgende:[..]
Ook een nieuwe leider uit die groep?
Ze lagen met nog 100 km te gaan nog 14 minuten voor, hoeveel is er van over gebleven?
Edit - peloton eindigde uiteindelijk op 3, 40 las ik net.
quote:Merkx blijft leider want van die 6 de best geplaatste stond op meer dan 10 minuten en de boniseconden waren al vergeven.
Op vrijdag 23 mei 2003 16:58 schreef Leatherface het volgende:[..]
Wie de nieuwe leider is weet ik niet, maar de voorsprong was ongeveer 5 minuten.
Edit - peloton eindigde uiteindelijk op 3, 40 las ik net.
bron:
http://193.121.55.225/tt/tt.php?p=428&g=1&s=0&r=0&x=1
JAN ULLRICH MAG NAAR DE TOUR
_______________________________________
Het Bianchi-team, de nieuwe ploeg van
Jan Ullrich, heeft een wildcard gekre-
gen voor de Ronde van Frankrijk.
Bianchi vervangt Team Coast, dat
geschorst werd, omdat het de lonen van
zijn renners niet betaalde. Met Bianchi
zijn de 22 ploegen ingevuld die mogen
deelnemen aan de Tour. Met Domina
Vacanze wordt nog overlegd. (438)
De wielerfederatie UCI ziet in Bianchi
een ploeg met een onafhankelijke juri-
dische en financiële structuur. De UCI
gelooft ook dat de fietsenfabrikant
voor meerdere jaren in het peloton
blijft.
[Dit bericht is gewijzigd door Bartoli op 23-05-2003 20:21]
Denk overigens dat Laszlo Bodrogi de Ronde van België gaat winnen, die staat kort in het klassement en er komt morgen een tijdrit aan.
quote:Zelfde als Team Coast maar dan zonder de vertrokken Beltran (Us Postal), Perez (Cofidis) en Zulle en Aebersold (Phonak)
Op vrijdag 23 mei 2003 22:02 schreef mitt het volgende:
Hoe ziet dat team er eik uit van Ullrich...wel een beetje redelijk team?
Dus wel nog naast Ullrich: Casero, Garmendia, Guidi, Hernandez, Lara, Schweda etc .
quote:Ja maar ik houd het toch op Merkx want Zondag is een rit naar Ans (mini-LBL), met de Redoute, Sart Tillmann en die andere klim op het laatste in LBL. en de slotklim naar Ans. finish is dezelfde als LBL.
Op vrijdag 23 mei 2003 22:48 schreef Leatherface het volgende:
Gelukkig dat het op tijd rond is gekomen en dat Der Jan naar de Tour kan.Denk overigens dat Laszlo Bodrogi de Ronde van België gaat winnen, die staat kort in het klassement en er komt morgen een tijdrit aan.
quote:Met die andere klim zal je wel de Saint Nicolas bedoelen
Op vrijdag 23 mei 2003 22:51 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ja maar ik houd het toch op Merkx want Zondag is een rit naar Ans (mini-LBL), met de Redoute, Sart Tillmann en die andere klim op het laatste in LBL. en de slotklim naar Ans. finish is dezelfde als LBL.
Das te veel voor Laszlo.
Grappig, vorig jaar was er ook al een ritaankomst in de Giro naar Ans, met dezelfde finale als LBL.
quote:Ja bedoel idd de Saint Nicolas ja, was ff de naam kwijt. Maar het is iig niks voor een Laszlo Bodrogi, Servais Knaven e.d
Op vrijdag 23 mei 2003 22:54 schreef Leatherface het volgende:[..]
Met die andere klim zal je wel de Saint Nicolas bedoelen
Grappig, vorig jaar was er ook al een ritaankomst in de Giro naar Ans, met dezelfde finale als LBL.
Je zou haast zeggen dat Merkx het wel moet winnen of Bruylandts mss ook nog. Kweet niet wie na morgen nog het beste staat en vervolgens op zondag ook nog redelijk tot goed kan klimmen.
Waarom Museeuw niet
Maar ik ga voor Frankieboy (VDB) als eindwinnaar van R.v Belgie.
quote:jup, las ik vanmiddag op cyclingnews.com
Op vrijdag 23 mei 2003 22:57 schreef Leatherface het volgende:
Hoor net van Mart Smeets dat Javier Otxoa zich gaat proberen te qualificeren voor de Paralympics.
dit is wat ik las (http://www.cyclingnews.com/news/?id=2003/may03/may23news)
Javier Ochoa back on the bike
Former Kelme professional Javier Ochoa, seriously injured in a training accident which also killed his brother Ricardo, will be on the bike this weekend. Ochoa will join some 3,000 disabled riders at a paralympic event on May 24th in Basauri, Spain.
"Selfishly speaking, we're very happy about everything his presence brings," event organisers said. "But we're most excited for him, his family, and friends, and for everyone who loves the sport. For those who value the superhuman effort required for paraplegic sports, this is great news."
Ochoa was seriously injured in early 2001 when he and his brother Ricardo were struck by a car while on a training ride. Javier was in a coma for an extended period of time, and has undergone a lengthy recovery.
quote:Aber ist Jan da auch am ersten platz im Frankreich Rundfahrt?
Op zaterdag 24 mei 2003 02:52 schreef olavski het volgende:
Jan ist da
quote:Od Jan er potten zal breken valt af te wachten maar ja starten kan die altijd. En hij is nu bezig met he verkennen van de bergritten dus hij is er wel serieus mee bezig.
Op zaterdag 24 mei 2003 08:37 schreef Leatherface het volgende:[..]
Aber ist Jan da auch am ersten platz im Frankreich Rundfahrt?
Etappe gewonnen door Stef Clement.
quote:Ja ja finish is in het gehucht Buchten waar morgen de start en finish is van de Koniginnerit.
Op zaterdag 24 mei 2003 18:01 schreef zjroentje het volgende:
Olympia's ronde vandaag zo'n 500 meter van mijn huis vandaan gefinished.Etappe gewonnen door Stef Clement.
quote:Nou ..... gehucht ......
Op zaterdag 24 mei 2003 18:30 schreef Bartoli het volgende:[..]
Ja ja finish is in het gehucht Buchten waar morgen de start en finish is van de Koniginnerit.
Was er graag heen gegaan morgen maar ja moet naar zo'n stront communiefeest
quote:Een stad of stadje is buchten niet. Daar woont trouwens me voormalige trainer van de wielervereniging Robert van der Donk.
Op zaterdag 24 mei 2003 18:32 schreef zjroentje het volgende:[..]
Nou ..... gehucht ......
quote:Tis gewoon een dorp.
Op zaterdag 24 mei 2003 18:35 schreef Bartoli het volgende:[..]
Een stad of stadje is buchten niet. Daar woont trouwens me voormalige trainer van de wielervereniging Robert van der Donk.
Hij heeft samen met Ben Koken (allebei ex renners), Van der Donk als Top Amateur en Koken als Prof het parcours uitgezet van de 2 laatste etappes met aankomst in Buchten.
Morgenmiddag wordt in buchten ook nog een criterium verreden voor nieuwelingen, junioren en Amateurs.
Wel mooi gedaan door Dave, dat moet ik toegeven.
De Aussie Michael Rogers (Quick - Step) heeft het eindklassement gewonnen.
quote:Nou ja, ben blij dat ie iig weer een beetje terug is.
Op zondag 25 mei 2003 16:51 schreef Leatherface het volgende:
Dave Bruylands heeft in Ans de slotetappe van de Ronde van Belgie gewonnen. Maarten den Bakker werd tweede, die man zal werkelijk nooit een internationaal aansprekende koers winnen, zo lijkt het
Voor Marlux was het de 2e zege op 1 dag. Johan Coenen won de laatste rit in Beieren.
En nu wat slechter nieuws de voorbereiding op de Tour van Michael Rasmussen van de Rabobankploeg heeft een fikse deuk opgelopen.
Op training toen hij samen met andere ploegmaats de bergritten in de Tour aan het verkennen was is hij in de afdaling van de Galibier gevallen. In het ziekenhuis bleek hij een aantal botten in zijn hand gebroken te hebben. Het ziet er dus naar uit dat hij niet kan starten in de Tour die over een 6 tal weken van start gaat.
quote:wat moet DiLuca in de Tour.
Op zondag 25 mei 2003 22:59 schreef Bartoli het volgende:
Ik heb net van iemand vernomen maar ik weet niet waar die die informatie vandaan heeft dat Danilo Di Luca zijn sleutelbeen gebroken heeft. Hij hoopt na een operatie binnen 2 weken weer te kunnen beginnen met trainen, lijkt me wel vroeg.
Dus zijn Tour komt in gevaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |