Ik vind die tent er zo vaag uitzien dat ik me niet binnen waag (ik woon er wel heel dicht bij). Is toch voornamelijk vlees met vlees en vlees erbij trouwens?quote:Op donderdag 2 september 2004 21:16 schreef Juup© het volgende:
Gisteren weer eens bij http://www.djengiskhan.nl/nederlands/index.html gegeten
Zie website.quote:Op donderdag 2 september 2004 22:10 schreef biawa het volgende:
[..]
Ik vind die tent er zo vaag uitzien dat ik me niet binnen waag (ik woon er wel heel dicht bij). Is toch voornamelijk vlees met vlees en vlees erbij trouwens?
Vorige week was ik daar maar ik zat helaas naar 2 spiezen helemaal vol. Gelukkig heb ik het er wel met het bier uitgehaald.quote:Op donderdag 2 september 2004 23:17 schreef biawa het volgende:
Ah, onbeperkt eten. Weet gelijk waarom het bij veel studenten populair is.
Nopequote:Op donderdag 2 september 2004 22:10 schreef biawa het volgende:
[..]
Ik vind die tent er zo vaag uitzien dat ik me niet binnen waag (ik woon er wel heel dicht bij). Is toch voornamelijk vlees met vlees en vlees erbij trouwens?
Inderdaad, de Pasta Factory is voor een fast-food restaurant zeker niet slecht. Beter dan de Mac die aan de andere kant van de Markt zit en qua prijs ontloopt het elkaar niet veel. En dat van de Pasta Factory vult nog langer ook.quote:Op vrijdag 3 september 2004 20:41 schreef Mr-Z het volgende:
Gister ben ik naar de pasta factory geweest. Het is wel een fast-food restaurant, maar toch vond ik de kwaliteit wel goed! De pasta wordt in kartonnen bakjes geserveerd met een plastic vork er bij. Het was gloeiend heet en dat kan je niet altijd zeggen bij fast-food reataurants. Het eten was wel genoeg hoewel ik ook wel een soep vooraf had kunnen nemen. Je kan hier dus voor weinig geld toch goed eten, dus het is ook wel wat voor studenten. Hun site is www.pastafactory.nl . Achteraf zijn we nog een coupe ijs wezen eten bij de roma die zoals altijd weer heeerlijk was![]()
Ik vind van niet. Je kunt er goedkoop en lekker eten, en het eten is snel klaarquote:Op woensdag 25 augustus 2004 00:44 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
thnx voor alle reactiesmja is "de Connaisseur" echt zo verschrikkelijk....
Ik heb er 2 keer gegeten, ik vond het opzich best binnen te houden, maar m'n eetgenootje heeft tot 2 keer toe lopen kotsen achteraf..hahahaquote:Op zondag 5 september 2004 10:55 schreef FoXje het volgende:
[..]
Ik vind van niet. Je kunt er goedkoop en lekker eten, en het eten is snel klaar
quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 14:54 schreef Byte_Me Drugshond het volgende:
rondje fastfood:
Beste doner kebab in eindhoven:
Senyaka aan de rotonde op de boschdijk (marconilaan)..
Voor afhaal Kebap moet je die zaak pakken die tussen de Golf Dealer en de coffeeshop zit. met die 2 turken die altijd voor het raam zitten te trollen. Maar de Doner K. is goed (vers) en niet duur.
beste chinees:
Sang lee (kruisstraat) origineel chinees restaurant. Helemaal mee eens !!!, de tent ziet er niet uit qua inrichting maar qua kwaliteit is hij zonder meer goed (beetje prijzig)... Moksi Meti Speciaal is altijd heel lekker. Overigens de Roti Shop tegenover Sang Lee is ook geen verkeerde, zeker niet als je zelf de gerechten gaat samenstellen..(om mee te nemen natuurlijk) !!
Beste Pizzatent
Sardinia - Stratumseind
Hamburgers
voor het echte fastfood ga ik naar de burger king. jammer dat die niet in het centrum zit.:Y)
Beste friettent
Dat is die friettent bij de Bredalaan, die gerunned wordt door een stel chinezen.
Thai food
Napalai - boven de Heuvelgallery (beetje prijzig, maar bijzondere sfeer)
Tegenwoordig heet het "Thais Restaurant New Century"
Er zit er nog eentje in de buurt van de Hoogstraat midden in een woonwijk die je apart moet reserveren die mogelijk nog exclusiever is. Ik kan de naam alleen niet meer vinden.
hahahahahhaahhah..... luie hond om telefonisch te bestellen zeker.quote:Op vrijdag 3 september 2004 22:49 schreef marcb1974 het volgende:
Beste Chinees - Da Ching op de Boschdijk,
hehe, daar heb ik jarenlang boven gewoont. heette vroeger PeJoCo (Peter Joke Company) nu misschien nog steeds. idd ook een erg goeiequote:Op dinsdag 7 september 2004 14:56 schreef Drugshond het volgende:
Beste friettent
Dat is die friettent bij de Bredalaan, die gerunned wordt door een stel chinezen.
LOL, het is nu ook weer niet zo dat je 3 rijstkorrels en een slokje water krijgt, net als de arme ethiopische kindjes op tv hoorquote:Op donderdag 9 september 2004 23:05 schreef bloodymary het volgende:
Dat komt omdat dat zo tegenstrijdig klinkt: een Ethiopisch restaurant.
Je denkt dat je daar met honger naar buiten gaat en alsnog langs de friettent moet. Maar ja, da's ook als je bij de Karpendonkse Hoeve hebt gegeten. Wel lekker, maar niet veel.
Ook leuk is de combinatie eten-filmpie pikken. Als je zegt dat je nog naar de film gaat, krijg je het eten sneller voor je neus.quote:Op vrijdag 17 september 2004 15:35 schreef ZZtopSpeed het volgende:
Ik heb 2x bij Plaza Futura gegeten op de Leenderweg. Het is een filmhuis, maar je kunt er verassend goed eten voor niet al te veel geld.
Dan weet ik nog een goede Chinees in de wijk Gestel, vlakbij de Karel de Grotelaan en Lalostraat.quote:Op vrijdag 17 september 2004 15:57 schreef jpg97 het volgende:
Sang-Lee Paradise is de beste chinees EVER!
en Makan-Makan daar kun je de lekkerste sate eten voor redelijke prijzen! ( tegenover het station )
Er zit een griek in Son die nóg beter is (en de Kruisstraat is al zo goed) en waar de porties aanzienlijk groter zijn.quote:Op vrijdag 3 september 2004 22:49 schreef marcb1974 het volgende:
Beste Chinees - Da Ching op de Boschdijk,
Beste Griek, die in de Kruisstraat
Lunchen in de wildeman of de bagelshop (weet even niet hoe die heet).
Voor echt lekkere chinees gaan wij naar het Kastelenplein (Golden nog wat).quote:Op dinsdag 7 september 2004 16:36 schreef DJRoberto1978 het volgende:
da ching was toen in het nieuws als beste chinees van eindhoven ja, maar ik vind dat dus een afhaal-chinees aangepast aan de hollandse maag: dikke bamie en taaie harde babi pangang: veel voor weinig
sang lee is veel beter, maar ik geloof dat de eigenaar of kok ofzo van sang lee is verhuisd naar de hoogstraat, en daar een cantonees restaurant onder een andere naam is begonnen. het is niet echt een sjieke tent ofzo, maar wel erg authentieke chinese (cantonese) smaak/gerechten
Hmm ik ben geen visliefhebster maar ik zou er wel de kibbeling kunnen uitproberenquote:Op zaterdag 18 september 2004 15:05 schreef Mr-Z het volgende:
Ik ben ook nog altijd fan van fish'n'food in de kelder van de heuvel galerie... Voor 2 euro een broodje haring! Maar dan krijg je dus wel een haring+broodje+een berg uitjes en een heerlijke salade er bij. En dat allemaal mooi gepresenteerd op een bord. Ook de andere vis menus zijn daar heerlijk en niet al te prijzig..
Pfoe, daar hebben wij het juist helemaal mee gehad. We hadden een keer iets dat echt niet te eten was (omelet met zalm, het was niet eens als omelet herkenbaar), teruggestuurd naar de keuken en we werden vervolgens als oud vuil behandeld.quote:Op zaterdag 18 september 2004 15:05 schreef Mr-Z het volgende:
Ik ben ook nog altijd fan van fish'n'food in de kelder van de heuvel galerie... Voor 2 euro een broodje haring! Maar dan krijg je dus wel een haring+broodje+een berg uitjes en een heerlijke salade er bij. En dat allemaal mooi gepresenteerd op een bord. Ook de andere vis menus zijn daar heerlijk en niet al te prijzig..
He, daar heb ik familie vlakbij wonen!quote:Op zaterdag 18 september 2004 07:07 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Voor echt lekkere chinees gaan wij naar het Kastelenplein (Golden nog wat).
Nou als je weer daar bent...!quote:Op maandag 20 september 2004 08:29 schreef _Denker het volgende:
[..]
He, daar heb ik familie vlakbij wonen!![]()
Vaste prik om te gaan eten met het Spellenspektakel elk jaarquote:Op dinsdag 7 september 2004 14:56 schreef Drugshond het volgende:
Thai food
Napalai - boven de Heuvelgallery (beetje prijzig, maar bijzondere sfeer)
Tegenwoordig heet het "Thais Restaurant New Century"
Update: je kunt wel gewoon eten in de effenaar, dagschotel voor ¤ 8,- (vegetarisch of vlees). Keuken open van 17.30 tot 20.00, restaurant open om 17.00.quote:In de Effenaar kun je vanaf vijf uur ook goedkoop eten, er is alleen weinig plaats en reserveren kan niet. Nu aan het verbouwen dus volgens mij kun je daar nu niet eten.
Van de week nog gegeten daar (sate kambing - geitensate), was erg lekker.quote:Op vrijdag 17 september 2004 15:57 schreef jpg97 het volgende:
en Makan-Makan daar kun je de lekkerste sate eten voor redelijke prijzen! ( tegenover het station )
quote:Op zondag 26 september 2004 17:16 schreef Ashram het volgende:
Coco, op de Kleine Berg.
Vroeger een broodjeszaak, maar ondertussen een beetje omgevormd richting Japans eettentje.
Zij hebben naar mijn mening de beste sushi/sashimi in Eindhoven. Dit en een portie Japanse soba-noedelsoep en wat groene thee-ijs.
Bij New Century kun je inderdaad heerlijk eten (aanrader: de gerechten met knoflook-pepersaus, eindigend op "prik thai"), maar zoals eerder gezegd tamelijk prijzig. Voor een wat uitgebreider menu ben je voor twee personen al gauw rond de ¤ 100 kwijt.quote:Op maandag 20 september 2004 14:04 schreef Litpho het volgende:
[..]
Vaste prik om te gaan eten met het Spellenspektakel elk jaar. Vermoedelijk het beste Thais restaurant waar ik ooit heb gegeten (maar ik sta uiteraard open voor suggesties van betere
).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |