Yep, die laatste plaat doet me bijzonder weinig... eerste plaat was briljant!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 18:55 schreef methodmich het volgende:
Wel grappig eigenlijk, dat ik al lang niet meer zo enthousiast ben over de Admiraal als toen ik dit topic opende. Al blijft die eerste plaat een fijne.
Ik vind ze juist allebei iets heel sterks hebben. Op de eerste was de Admiraal nog zoekende, maar wel op een goede en leuke manier. Zijn laatste plaat is juist heel volwassen met prachtige nummers.quote:Op zondag 14 oktober 2007 14:05 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Yep, die laatste plaat doet me bijzonder weinig... eerste plaat was briljant!
quote:Op zondag 14 oktober 2007 16:42 schreef TeleluvR het volgende:
Als je geen discussies wil, dan moet je niet op een discussieforum gaan zitten...
Stond een tijdje terug al op de luisterpaal. Beter dan album drie, maar nog niet helemaal terug moet ik zeggen.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:35 schreef XL het volgende:
The Admiral is terug!
De single was natuurlijk al een tijdje op studio brussel, nu is het album te beluisteren op zijn eigen website.
Gisteravond trad hij op op de Belgische televisie. Klonk lekker hoor.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:35 schreef XL het volgende:
The Admiral is terug!
De single was natuurlijk al een tijdje op studio brussel, nu is het album te beluisteren op zijn eigen website.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |