""Maar ... wie heeft er zelf al zoiets gedaan ? of is van plan zoiets te doen (moet zeggen, je leert er erg veel van, deze serie !)? ""
Wij hebben zoiets in het klein gedaan.
Wij zijn vijf jaar geleden met ons gezin (zoon van 18 maanden en 8 jaar) geemigreerd naar de Belgische Ardennen om een camping te beginnen.
Voorheen nooit een eigen bedrijf gehad en nooit iets met horeca te maken gehad.
Twee goede banen, familie, vrienden en een eigen vrijstaand huis (waaraan we zes jaar hebben verbouwd) aan de Maas achtergelaten.
En jawel, ook wij hebben in dit franstalige gebied (zelf spraken/spreken we geen woord frans) aardig wat tegenslagen gehad.
Maar nu na vijf prachtige goed seizoenen achter de rug te hebben vinden we het nog steeds fantastisch, en terug naar Nederland NOOIT.
Daarom kijken wij iedere week ook heel erg graag naar het Roer Om.
Als nevenactiviteit hebben we dan ook een vakantiehuizen bemiddeling waar wij via het Roer Om het Chalet te Chamonix in het bestand hebben.
Kijk eens op:
www.fransschoon.be/chamonix.htmAls iemand weet waar de engelsen van afgelopen donderdag, met dat prachtige huis in Zuid Frankrijk op internet te vinden zijn, laat het ons weten.
Groet, Camping Relaxi
www.campingrelaxi.be