quote:Ik vind dat ze heel berekent over komt, echt de perfecte mol.
Op woensdag 2 april 2003 23:05 schreef SmashBro het volgende:
De mijne ook.
quote:Oeffffffff weard.......In (aller)eerste instantie had ik haar ook als mol..Na 1 aflevering ging ik voor Ron....Nu word die weer veel te erg verdacht...Toen dacht ik weer aan Astrid...Maar na het doorgaan van de executie en geld in de pot houden viel ze weer af...Met de supermarkt deed ze weer verdacht...Kortom ik weet het niet meer..Rene dan toch??
Op woensdag 2 april 2003 23:05 schreef schatje het volgende:
Vervolg van Wie is de Mol 4 (2003, NL) deel 3Dit is mijn mol voorlopig.
quote:Ik sluit me bij je aan!
Op woensdag 2 april 2003 23:05 schreef schatje het volgende:
Vervolg van Wie is de Mol 4 (2003, NL) deel 3** Foto van Astrid **
Dit is mijn mol voorlopig.
Maar het valt me op bij het plaatje van Chandrika dat daar de achtergrond vaag is, bij de anderen niet.
is en blijft mijn mol
Vinden jullie de groep trouwens ook minder leuk dan de voorgaande jaren?
quote:Maar na vorig jaar met George is dat natuurlijk niet echt meer een argument
Op woensdag 2 april 2003 23:07 schreef schatje het volgende:[..]
Ik vind dat ze heel berekent over komt, echt de perfecte mol.
quote:Dat denk ik nou ook....
Op donderdag 3 april 2003 08:42 schreef Tom_Tom- het volgende:
[afbeelding] is de mol!
-- en wat, als de Mol-strategie dit keer nu eens totaal anders dan eerdere keren is? Dan zou Ferdi zelfs de mol kunnen zijn.
quote:Ook nog steeds de mijne hoor!
Op donderdag 3 april 2003 10:54 schreef Christine het volgende:[afbeelding]
is en blijft mijn mol
quote:Jup, de mijne ook
Op donderdag 3 april 2003 10:54 schreef Christine het volgende:
[afbeelding]
is en blijft mijn mol
quote:Dat valt wel mee hoor...
Op zaterdag 5 april 2003 14:46 schreef LuQas het volgende:
Volgens mij ben ik de enige, maar ik heb toch echt een heel sterk molgevoel bij Aafke.
quote:Naar wat ik weet wel, anders moet je gewoon twee uur opnemen dan is het iig goed...
Op zaterdag 5 april 2003 17:57 schreef karoltje het volgende:
Begint het vanavond normale tijd? Ik ben weer weg vanavond dus ik moet wel de video goed hebben!
Volgens mij was de volgorde van de lopers wel zoals op TV getoond werd, ze meldden ook duidelijk Ferdi als eerste, Ron als tweede, etc. Als ze het zo duidelijk meldden dan lijkt het me niet dat er eigenlijk een andere volgorde was. Wat dat betreft hadden de beide uitzettters van de route en de eerste 2 lopers de meeste kans om de opdracht subtiel te laten mislukken. Dat Elise net op tijd binnenkwam, maar daardoor 500 euro extra uit de pot haalde was volgens mij niet mols, maar eerder een ooops-foutje-bedankt-actie. Of werd de mol misschien net als in België met een 'oortje' geïnstrueerd tijdens deze opdracht?
Dat MOL in het water bij de sprong van Astrid... Hmmz, zou kunnen, of toch gewoon toeval? Nahja, toeval bestaat niet bij De Mol denk ik.
Moeilijk, hoewel het er misschien dik bovenop ligt blijft Ron mijn mol.
Ben benieuwd wie er vanavond uitgaat, degene die de vorige keer zwijnde door de test het slechtst te maken en toch door te gaan zat in ieder geval bij de springers van de brug. Rene, Ron, Chandrika of Astrid dus. Als je naar de filmpjes van kandidaten kijkt die bij het begin van het programma getoond worden dan zijn alleen de beelden van Ron (lintjesopdracht) en Aafke (in supermarkt) al geweest. Vanavond komt die van Astrid met de zaagopdracht in ieder geval. Zal één van deze 3 dus afvallen?
quote:Die foto vind ik echt een 'te ver gezocht'-foto. De makers kunnen de kijkers beïnvloeden door geluiden, maar niet door natuurverschijnselen te manipuleren bij montage. Diezelfde makers kunnen de fout van een niet-mol overdreven in beeld brengen, maar hebben nooit invloed gehad bij de uitvoering van het foutje.
Op zaterdag 5 april 2003 18:11 schreef Kozzmic het volgende:
Dat MOL in het water bij de sprong van Astrid... Hmmz, zou kunnen, of toch gewoon toeval? Nahja, toeval bestaat niet bij De Mol denk ik.
quote:Ow, dat zou best kunnen. Mij was eigenlijk alleen Ron en Aafke opgevallen.
Op zaterdag 5 april 2003 19:18 schreef Tom_Tom- het volgende:
Patricia's beginfilmpje is toch dat ze uit de helikopter komt gelopen (1e aflevering)?
quote:Ach, zo'n 'natuurverschijnsel' moet toch wel via een computer in op beeld te manipuleren zijn, denk je niet?
Op zaterdag 5 april 2003 19:24 schreef bosmeneer het volgende:[..]
Die foto vind ik echt een 'te ver gezocht'-foto. De makers kunnen de kijkers beïnvloeden door geluiden, maar niet door natuurverschijnselen te manipuleren bij montage. Diezelfde makers kunnen de fout van een niet-mol overdreven in beeld brengen, maar hebben nooit invloed gehad bij de uitvoering van het foutje.
Er mag wel wat reeëler(schrijf je dat zo?) gekeken worden naar dit soort 'aanwijzingen', denk ik dan
quote:Ja als je Steven Spielberg heet moet het geen probleem zijn
Op zaterdag 5 april 2003 19:32 schreef Kozzmic het volgende:Ach, zo'n 'natuurverschijnsel' moet toch wel via een computer in op beeld te manipuleren zijn, denk je niet?
Lijkt me sterk dat ze zoveel moeite doen om dergelijke aanwijzingen in het programma te doen, dat hebben ze ook helemaal niet nodig om zo te gaan trucen. Achteraf zijn er altijd wel aanwijzingen waarbij je jezelf tegen het hoofd slaat dat je dat niet opgevallen is
quote:Precies
Op zaterdag 5 april 2003 19:38 schreef calvobbes het volgende:[..]
Ja als je Steven Spielberg heet moet het geen probleem zijn
Lijkt me sterk dat ze zoveel moeite doen om dergelijke aanwijzingen in het programma te doen, dat hebben ze ook helemaal niet nodig om zo te gaan trucen. Achteraf zijn er altijd wel aanwijzingen waarbij je jezelf tegen het hoofd slaat dat je dat niet opgevallen is
Dat is niet een beetje naast gooien van Rene
Ben wel zeer benieuwd naar wat de opdracht van Ferdi en Elise is....
quote:Rene heb ik nog niet van een waterval zien klimmen, Elise heeft nog niet in een (bots) auto gezeten, Ron heb ik nog niet rennend met een helm camera gezien.
Op zaterdag 5 april 2003 21:10 schreef calvobbes het volgende:Dan weet je aan het einde van het programma (als die opdracht niet is geweest) al snel wie er iig in blijf t:{
quote:Inderdaad. Elise en Ferdi gaan er volgende week zeker niet uit.
Op zaterdag 5 april 2003 21:10 schreef calvobbes het volgende:
Ik vind het wel raar dat ze in de leader actie shots gebruiken van opdrachten die je nog niet gezien hebt. Dan weet je aan het einde van het programma (als die opdracht niet is geweest) al snel wie er iig in blijf t:{
quote:Ferdi legt het Mol-willen-zijn er zó dik bovenop, dat niemand hem verdenkt. Nieuwe taktiek?
Op zaterdag 5 april 2003 22:02 schreef DrMarten het volgende:
In de vooruitblik naar volgende week weer geen paintball, dus Ferdi gaat er volgende week weer niet uit
Maar van mij mag ie er zo snel mogelijk uit!
quote:Ja jammer! Ik vond haar erg sympathiek
Op zaterdag 5 april 2003 22:02 schreef Tom_Tom- het volgende:
Jammer dat Aafke eruit is. Ze was zo leuk..
quote:René ook niet.
Op zaterdag 5 april 2003 22:02 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Inderdaad. Elise en Ferdi gaan er volgende week zeker niet uit.
edit: dus niet.
Rene: afdalen in rivier/waterval, komt volgende week.
[Dit bericht is gewijzigd door schatje op 05-04-2003 22:13]
quote:volgens mij komt die shot uit de eerste of tweede aflevering.
Op zaterdag 5 april 2003 21:49 schreef calvobbes het volgende:
Rene heb ik nog niet
[..]
Ron heb ik nog niet rennend met een helm camera gezien.
quote:Elise wilde per se de vrijstelling. Dat kost geld. Mol-actie? Ferdi wilde niet, maar liet zich toch vrij gemakkelijk door Elise overhalen
Op zaterdag 5 april 2003 22:05 schreef Tom_Tom- het volgende:
Maar eigenlijk is het zo onduidelijk dat ik gewoon niemand verdenk. Dus blijf ik nog maar even bij Elise. Zij was er stellig van overtuigd dat 3 mensen hun opdracht hadden gehaald. Ze heeft Ferdi dan ook overgehaald om 4 te laten varen. Dat kost dan weer geld. Maar dat is eigenlijk het enige wat ik kan bedenken.
Eigenlijk zijn ze allemaal even verdacht.
Jammer dat Aafke er uit is, na een moeizame begin van haar kant bleek het eigenlijk best wel een sympathieke dame te zijn.
quote:Hij was toch degene die het briefje van 5000 vond.
Op zaterdag 5 april 2003 22:04 schreef Sweej het volgende:[..]
Ja jammer! Ik vond haar erg sympathiek
Het duizelt me nu wel even hoor.. wie op wie stemt enzo. Maar René vind ik nog steeds een goede mol-kandidaat
[Dit bericht is gewijzigd door schatje op 06-04-2003 21:06]
code:En de filmpjes van de kandidaten in het beginfilmpjeKandidaat Mol
Astrid Aafke
Aafke Astrid/Chandrika/Patricia
Elise Ferdi
Chandrika Patricia
Ron Patricia
Rene Astrid
Patricia Chandrika
quote:Misschien was dat ook een soort van tegensabotage, als die vrijstelling er komt, dan wil ik ook een kans maken.
Op zaterdag 5 april 2003 22:06 schreef Rewimo het volgende:Elise wilde per se de vrijstelling. Dat kost geld. Mol-actie? Ferdi wilde niet, maar liet zich toch vrij gemakkelijk door Elise overhalen
quote:Ach, was een beetje een grijs persoon, niet vervelend, maar ook niet echt een toevoeging voor het programma, kan 't niet jammer vinden dat ze eruit is.
Op zaterdag 5 april 2003 22:02 schreef Tom_Tom- het volgende:
Jammer dat Aafke eruit is. Ze was zo leuk..
Weinig nieuwe informatie kunnen halen vandaag, dus t blijft Chandrika
quote:En dan had die ook tijdens het oefenen wel misgegooid. Tenzij die juist eerst hoop wilde wekken, en daarna alsnog alles misdoen
Op zaterdag 5 april 2003 22:09 schreef Tom_Tom- het volgende:
Rene verdenk ik niet. Met dat bijlen, tja, opzich was het wel een erg doorzichtige moltruc om dat zo te doen....
quote:Hij gooide ook plotseling de bijl langs het blok
Op zaterdag 5 april 2003 22:07 schreef schatje het volgende:[..]
Hij was toch degene die het briefje van 5000 vond.
Hoewel Ferdi het pad daar voor vrij maakte.
Ik heb na deze aflevering weer geen flauw idee. Ik heb er alleen geen bezwaar tegen als het Chandrika is. Dan zit die er enminste tot het eind in
Voor de groep is het denk ik wel goed dat Aafke eruit is. Dat was nu niet echt iemand die veel geld binnenhaalde.
En Astrid is ook een leuk mens. Ik hoop van harte dat ze mag blijven. Dat ze gezellig met Rene ging babbelen over haar gewone leven. Het kan best een molactie zijn ofzo, maar leuk is het wel!
En nou ben ik wel benieuwd naar die foto's die van haar worden gemaakt.
quote:Ik vond het trouwens wel frappant dat Aafke en Rene beide van een neppe lumberjack hebben verloren. En dat Ron en Astrid van de echte hebben gewonnen maakt ze weer minder verdacht.
Op zaterdag 5 april 2003 22:10 schreef calvobbes het volgende:
En dan had die ook tijdens het oefenen wel misgegooid. Tenzij die juist eerst hoop wilde wekken, en daarna alsnog alles misdoen
quote:of de echte lumberjack moest verliezen....
Op zaterdag 5 april 2003 22:13 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Ik vond het trouwens wel frappant dat Aafke en Rene beide van een neppe lumberjack hebben verloren. En dat Ron en Astrid van de echte hebben gewonnen maakt ze weer minder verdacht.
En de Mol kreeg in de intro een briefje met wie op wie stemde.
Maar toch denk ik niet dat Ferdi de mol is...hij is niet leuk genoeg om mol te zijn
En eigenlijk kan ik bij iedereen wel iets aanwijzen waarom hij of zij mol zou kunnen zijn.
Mijn gevoel blijft Astrid zeggen
quote:Tja, wat betreft die boom, een echte lumberjack kan het toch wel sneller dan 23 seconden??
Op zaterdag 5 april 2003 22:14 schreef cptmarco het volgende:[..]
of de echte lumberjack moest verliezen....
quote:Ja want hoe meer ze wonnen, hoeveel meer de vrijstelling zou kosten.
Op zaterdag 5 april 2003 22:14 schreef cptmarco het volgende:of de echte lumberjack moest verliezen....
quote:Me too.
Op zaterdag 5 april 2003 22:16 schreef pluisje het volgende:Mijn gevoel blijft Astrid zeggen
quote:Idd.
Op zaterdag 5 april 2003 22:17 schreef calvobbes het volgende:[..]
Ja want hoe meer ze wonnen, hoeveel meer de vrijstelling zou kosten.
quote:Daar had ik nog niet eens aan gedacht!
Op zaterdag 5 april 2003 22:17 schreef calvobbes het volgende:
Ja want hoe meer ze wonnen, hoeveel meer de vrijstelling zou kosten.
quote:Ik vond het ook erg opmerkelijk dat Ron won. Volgens mij werd zelfs gezegd dat hij het opnam tegen een kampioen boomklimmen!
Op zaterdag 5 april 2003 22:16 schreef schatje het volgende:[..]
Tja, wat betreft die boom, een echte lumberjack kan het toch wel sneller dan 23 seconden??
Echte molacties heb ik echter niet kunnen ontdekken vanavond. Met het geblinddoekt lopen had ik het idee dat Chandrika in eerste instantie de groep 'subtiel' een andere kant op probeerde te duwen. Later vond ik Ferdi nogal vaag doen met dat gekruip, volgens mij werkte dat enkel vertragend.
Bij het lumberjack-spel zijn degene die een echte lumberjacker uitkozen minder verdacht (lijkt mij) dan degenen die een onechte uitkozen. Je mag tenminste aannemen dat de matches tegen een echte lumberjacker sowieso verloren gaan. Dus als er extra verloren wordt tegen niet-lumberjackers dan is dat meegenomen voor een mol.
Alleen werd dus (hoe opmerkelijk) tegen de echte lumberjackers beter gescoord dan tegen de niet echte. Het geld in de pot werd daardoor wel hoger, waardoor de beide kandidaten die voor een vrijstelling konden gaan meer geld uit de pot konden verspelen. Maar als Elise of Ferdi de mol niet is dan heeft de mol geen enkele invloed op ten eerste hun gok (alhoewel 3 voor de hand ligt) en ten tweede de keuze wel of geen vrijstelling. Elise is nu toch wel iets verdachter geworden. Ferdi ook, maar ik hoop absoluut niet dat hij de mol is. Chandrika stond tweede op mijn lijstje, maar haar begin ik iets minder te verdenken.
Toch maar bij Ron als mol blijven.
quote:Dat hoog inzetten sloeg op de laatste opdracht. Daar was iedereen het wel over eens dat er maximaal moest worden ingezet, hoewel Elise en Rene het voortouw namen (geloof ik).
Op zaterdag 5 april 2003 22:43 schreef jessie het volgende:
Ja, want van te voren had Angela ook gezegd tegen de mol dat deze hoog in moest zetten
En verder? Ach ja...vorig jaar zat ik tot de laatste aflevering op het puntje van mijn stoel omdat ik ontzettend graag wilde dat George zou winnen....zo ver zat ik er toen naast!
ps: hoorde iemand anders ook bij het eindmuziekje van de aftiteling dat er een raar geluid doorheen zat????
quote:Bij de aftiteling niet. Wel hoorde ik iemand lachen in het muziekje tijdens het stemmen en het commentaal van de stemmers. Ik ga morgen eens luisteren of daar iets uit te halen valt
Op zaterdag 5 april 2003 23:16 schreef Catsy het volgende:ps: hoorde iemand anders ook bij het eindmuziekje van de aftiteling dat er een raar geluid doorheen zat????
quote:Nee, maar wel toen beslist was (bij het munt opgooien) dat Ferdi voor de vrijstelling ging. Er klonk een 'gemeen' lachje. Niets verdachts dus
Op zaterdag 5 april 2003 23:16 schreef Catsy het volgende:
ps: hoorde iemand anders ook bij het eindmuziekje van de aftiteling dat er een raar geluid doorheen zat????
ik weet het niet!!!
konden wij nog wat uit de kamersnummers halen, wrden wel heel dominant in beeld gebracht
Wie werd als eerste aangewezen om een tegenstander aan te wijzen bij het lumberjack-spel (dus geen risico om over te blijven met non-lumberjacks): Chandrika.
Wie verloor de eerste opdracht: Chandrika.
Bij het blind-spoorterug-zoeken was Chandrika bezig de groep een beetje uit elkaar te trekken door in het middenlopend, zonder iets te zeggen te duwen en te trekken.
Ik ga dus vanaf nu voor Chandrika.
Was het niet zo dat bij de strijd tegen de lumberjacks er het dubbele bedrag uit de pot ging als Elise en Ferdi het aantal gewonnen wedstrijden goed gokten?
Dus als de mol in de groep strijders zat, moest de mol dus winnen want dan ging er 2000 euro uit als het aantal goed gegokt werd. Dat wijst weer wel op Ron die als een aap die boom in klauterde.
Aan de andere kant kon de mol dan niet weten of er goed gegokt werd. Terwijl als Elise of Ferdi de mol was kon de uitslag goed doorgegeven worden aan de mol.
Of moesten zij al gokken voordat de wedstrijden van start gingen? Ik kreeg de indruk dat zij pas aan het eind van de dag moesten gokken toen de uitslag al bekend was.
quote:kamernummers: 111 en 108 kwamen in beeld. Ik zou niet weten wat je er mee zou kunnen (Later tijdens het stemmen kwam kamernummer 109 nog in beeld).
Op zondag 6 april 2003 00:56 schreef evert het volgende:
konden wij nog wat uit de kamersnummers halen, wrden wel heel dominant in beeld gebracht
*vergezochte theorie dan maar*
111-108=3, dat is de derde letter van het alfabet (C) -> Chandrika
-edit-
bij het motel kwamen nrs 117, 111 en 108 in beeld, dus mijn "theorie" klopt al niet meer
[Dit bericht is gewijzigd door cptmarco op 06-04-2003 12:14]
quote:Hooguit Elise zou dan afvallen. Zij moest iemand vanders kiezen, dus als Ferdi de Mol is, had die gewoon pech.
Op zondag 6 april 2003 01:45 schreef golfer het volgende:
Net de video bekeken: vooraf werd tegen de mol gezegd ervoor te zorgen een echte lumberjack uit te zoeken, ergo: de mol zat bij de lumberjack-groep, vallen af: Elise en Ferdi.
Maar goed, die stukjes met Angela zijn waarschijnlijk achteraf opgenomen, dus die kunnen zowel als hint als dwaalspoor gebruikt worden
quote:Met als grote fout in de basis van die hele theorie natuurlijk dat het voor de andere kandidaten (normaliter iig) een given zou zijn dat zij zouden verliezen van de echte lumberjacks. Dan zou de mol er eerder bij gebaat zijn geweest om een non-lumberjack te kiezen om daarvan te verliezen.
Op zondag 6 april 2003 01:45 schreef golfer het volgende:
Net de video bekeken: vooraf werd tegen de mol gezegd ervoor te zorgen een echte lumberjack uit te zoeken...
Maar de meeste schade kon toch echt worden aangericht door Elise en Ferdi. En ik heb al een paar weken een knagend gevoel wat Elise betreft, en gisteren was zij degene die toch het hardst pushte om de vrijstelling. Verder was zij ook niet bijzonder nuttig bezig met de blinddoek-opdracht.
Ik hou het even op Elise.
V.
quote:Ik neig ook wel in die richting. Zij voelde zich wel erg op d'r gemak in die limo (gelijk champagne pakken), het hotel e.d. Alsof ze al wist wat er ging gebeuren. Daarnaast wilde zijn perse die vrijstelling.
Op zondag 6 april 2003 12:16 schreef Verbal het volgende:Ik hou het even op Elise.
quote:Ik denk oprecht. Was dat trouwens gemeldt?? Het zou ze toch alleen de dagopbrengst kosten??
Op zondag 6 april 2003 12:19 schreef calvobbes het volgende:[..]
Oprecht of heel goed geacteerd.
quote:Ja, het was gemeld.
Op zondag 6 april 2003 12:21 schreef cptmarco het volgende:Was dat trouwens gemeldt?? Het zou ze toch alleen de dagopbrengst kosten??
V.
quote:geen idee. Maar voor Ferdi was dat blijkbaar niet duidelijk.
Op zondag 6 april 2003 12:21 schreef cptmarco het volgende:Ik denk oprecht. Was dat trouwens gemeldt?? Het zou ze toch alleen de dagopbrengst kosten??
quote:Julien dus. Die ligt er al uit.
Op zondag 6 april 2003 12:32 schreef Titmeister het volgende:
Een klant van ons kantoor doet nu mee met de mol.
Hij is de advocaat.
Gisteren zag je aan het begin een bandje waarin Angela Groothuizen de mol waarcshuwde. Ze vond dat ie gevaarlijk spel speelde. Nu opeens geen mollenacties?? Wie was het dan die eerst geen vrijstelling wilde en toen opeens toevallig wel een vrijstelling won?? Ferdi. Wie was degene die geblindoekt toch nog een paar stapjes verder moest lopen terwijl Rene zeker wist waar die moest zijn, Ferdi. Later probeerde ie het nog goed te maken door op zijn knieen voor de groep te gaan.
Schijn bedriegd. Het enigste wat tegenspreekt dat Ferdi de mol is is 1.) Het ligt er te dik bovenop en 2.) Aafke had Ferdi als haar mol en die ligt er nu uit.
quote:Aafke had Astrid, Chandrika en Patricia als mol.
Op zondag 6 april 2003 12:37 schreef Terrah het volgende:
2.) Aafke had Ferdi als haar mol en die ligt er nu uit.
ik hoop niet dat ze Ferdi op het goede spoor gezet heeft, want die mag er wat mij betreft rap uit
Elise moest iemand kiezen, als zij de mol is (wat ik denk) koos zij natuurlijk voor Ferdiomdat hij het meest verdacht wordt door iedereen en ze daardoor de test slechter zouden maken die avond.
En de stemmen van Rene en Ferdi waren vervormt in het interview na de opdracht met de lumberjacks...ze klonken net als demol in het filmpje.
Waarom probeerd Ferdi toch met iedereen te "onderhandelen"?
wtf zat er nou in die koker? Wordt toch wel erg benieuwd.
quote:Dat lijkt me meer een technisch foutje dan een bewuste actie. Dat soort vervorming hoor je wel vaker.
Op zondag 6 april 2003 16:52 schreef nijntje-pg het volgende:En de stemmen van Rene en Ferdi waren vervormt in het interview na de opdracht met de lumberjacks...ze klonken net als demol in het filmpje.
neig steeds meer elise als de mol, ik dacht rene maar die bijgooi actie was te opvallend.
quote:Ja, maar ik zou haast gaan denken dat dat een foutje is. Wat moet je ermee, 2 vervormde stemmen?
Op zondag 6 april 2003 16:52 schreef nijntje-pg het volgende:
En de stemmen van Rene en Ferdi waren vervormt in het interview na de opdracht met de lumberjacks...ze klonken net als demol in het filmpje.
quote:Een blaadje met informatie, maar dat wil Aafke (toch?) niet laten uitlekken omdat zij denkt dat het belangrijke informatie is. Aangezien zij er nu uit is denk ik dat het niet zo belangrijk was.
wtf zat er nou in die koker? Wordt toch wel erg benieuwd.
quote:In de afgelopen afleveringen iig niet...
Op zondag 6 april 2003 16:53 schreef calvobbes het volgende:[..]
Dat lijkt me meer een technisch foutje dan een bewuste actie. Dat soort vervorming hoor je wel vaker.
quote:of in de koker zitten aanwijzingen die je op het verkeerde pad zetten
Op zondag 6 april 2003 16:55 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Ja, maar ik zou haast gaan denken dat dat een foutje is. Wat moet je ermee, 2 vervormde stemmen?
[..]Een blaadje met informatie, maar dat wil Aafke (toch?) niet laten uitlekken omdat zij denkt dat het belangrijke informatie is. Aangezien zij er nu uit is denk ik dat het niet zo belangrijk was.
quote:Dat kan ook.
Op zondag 6 april 2003 16:56 schreef evert het volgende:
of in de koker zitten aanwijzingen die je op het verkeerde pad zetten
Astrid vind ik leuk mens, maar veel te berekenend om de Mol te zijn.
Rene sluit ik bij deze definitief uit. Een mol gaat niet eerst heel goed gooien om daarna alles mis te gooien, zo vraag je alleen maar om heel veel verdenkingen. Als hij de mol was geweest, had hij het meteen compleet fout gedaan..
Chandrika... Chandrika is liev Hoop echt dat zij in de finale komt. Ze lijkt me geen mol vooralsnog.
Patricia vind ik een vervelend zeikwijf.. mag van mij volgende week exit. Ze was wel heeeel erg verdacht bij die opdracht met dat schip. Het bij voorbaat afslaan van het getal 28 vond ik echt heel erg. Bovendien stond zij ook als eerste klaar om de telefoon te bedienen..
Ron is een beetje een Nico-tiepje. Zou de mol kunnen zijn, maar heb er weinig aanwijzingen voor.
Elise vind ik stuk verdachter sinds deze aflevering. Door voor de vrijstelling te gaan kan je veel meer geld van de pot afsnoepen dan klungelen bij de opdrachten zelf. Zij was ook degene die meteen hiervoor ging..
Ferdi vind ik veel te fanatiek in het spel. Irritant figuur, maar wel lekker
quote:Dat kan natuurlijk ook de tactiek zijn van de mol
Op zondag 6 april 2003 17:04 schreef LuQas het volgende:Rene sluit ik bij deze definitief uit. Een mol gaat niet eerst heel goed gooien om daarna alles mis te gooien, zo vraag je alleen maar om heel veel verdenkingen.
Argh... ik haat het als acties dubbel zijn uit te leggen
quote:
Op zondag 6 april 2003 17:04 schreef LuQas het volgende:Ferdi vind ik veel te fanatiek in het spel. Irritant figuur, maar wel lekker
quote:In een eerder topic heeft iemand gepost wat er te ontcijferen was
Op zondag 6 april 2003 18:34 schreef DrMarten het volgende:
Heeft iemand trouwens gezien wat er op die brief stond die uit de koker kwam?
quote:Ze drukte de anderen op het hart om de koker niet te openen. Dus ik denk dat het openen gepaard gaat met een sanctie. Tegelijkertijd wilde ze niet zeggen wat er in de koker zat.
Op zondag 6 april 2003 16:55 schreef Tom_Tom- het volgende:Een blaadje met informatie, maar dat wil Aafke (toch?) niet laten uitlekken omdat zij denkt dat het belangrijke informatie is. Aangezien zij er nu uit is denk ik dat het niet zo belangrijk was.
quote:Ze zei daarna bij de biecht dat ze dat de anderen op het hart drukte uit eigenbelang; ze was ervan overtuigd dat er belangrijke informatie over de Mol op het blaadje stond.
Op zondag 6 april 2003 18:40 schreef Kozzmic het volgende:
Ze drukte de anderen op het hart om de koker niet te openen. Dus ik denk dat het openen gepaard gaat met een sanctie. Tegelijkertijd wilde ze niet zeggen wat er in de koker zat.
quote:Tja... misschien heeft haar uitschakeling daarmee ook wel mee te maken... dat is dan ook direct een goeie reden voor de anderen om hem niet open te maken...
Op zondag 6 april 2003 18:40 schreef Kozzmic het volgende:[..]
Ze drukte de anderen op het hart om de koker niet te openen. Dus ik denk dat het openen gepaard gaat met een sanctie. Tegelijkertijd wilde ze niet zeggen wat er in de koker zat.
quote:
Dit geheime...
Belangrijk
Als je de
Hebt
is, is het
Informatie
quote:Nee, ze zei in de biecht dat hoe meer mensen hem openden hoe minder informatie ze zouden krijgen.
Op zondag 6 april 2003 18:42 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Ze zei daarna bij de biecht dat ze dat de anderen op het hart drukte uit eigenbelang; ze was ervan overtuigd dat er belangrijke informatie over de Mol op het blaadje stond.
Er zou informatie verloren gaan als mensen de koker zouden open maken.
quote:Hmm, dan heb ik het dus verkeerd geinterpreteerd
Op zondag 6 april 2003 18:50 schreef nijntje-pg het volgende:
Nee, ze zei in de biecht dat hoe meer mensen hem openden hoe minder informatie ze zouden krijgen.Er zou informatie verloren gaan als mensen de koker zouden open maken.
quote:Ik kan er geen kaas van maken
Op zondag 6 april 2003 18:45 schreef Kozzmic het volgende:
Op een ander forum hebben ze het volgende ontcijferd...
[..]
Iig geen kaas die Aafke verborgen zou willen houden
quote:Het enige wat ik me kan bedenken bij verloren gaande informatie zijn de dagboeken die ze in de Belgische versie hadden.. ik weet niet of die er in de Nederlandse ook zijn? In Belgie werden ze geloof ik ook niet aangekondigt in het begin.
Op zondag 6 april 2003 18:52 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Hmm, dan heb ik het dus verkeerd geinterpreteerd
. Maar wat bedoelt ze dan? Ik snap het niet helemaal...
quote:Misschien is het net zoiets als bij de Belgen, maar dan iets anders
Op zondag 6 april 2003 18:52 schreef Tom_Tom- het volgende:Maar wat bedoelt ze dan? Ik snap het niet helemaal...
Het zou kunnen dat er info op fotopapier op staat. En als je dat belicht blijft er niks van over. Misschien dat ze in 1 van de laatste opdrachten naar een DoKa gaan ofzo.
Misschien dat ze Aafke in dat briefje hadden wijsgemaakt dat zij erachter zou komen wie de Mol is. Dat zou wel een reden zijn om het niemand te vertellen!
Maar Rene zat wel erg te klooien bij het bijlgooien...we hebben gezien dat 'ie het eigenlijk heel goed kon.
Wel een beetje jammer dat hij de groep naar het geld op de boom leidde, maar dat was misschien ook om nog minder verdacht te worden dan 'ie al is.
Ofzo.
Heb op dit moment wel de neiging om Elise te verdenken, al kan ik niet echt hele zware aanwijzingen zien...
quote:Ik moest enorm lachen om Ferdi op handen en knieen. Jammer dat de rest geblinddoekt was anders hadden ze vast in een stuip gelegen.
Op zondag 6 april 2003 20:50 schreef MikMau het volgende:
Vond Rene net iets te blij en fanatiek met dat geld bezig zijn... Hij keek zo ontzettend triomfantelijk met dat biljet in zijn handen... Volgens mij was dat wel echt en niet gespeeld.
En hoorde ik Ferdi nou zeggen dat hij hiermee het verloren geld van zijn vrijstelling had goed gemaakt? Ik vond zijn kruip actie nou niet echt het meest bepalend voor het vinden van de boom met geld..
quote:Ja, dat zag er echt niet uit....
Op zondag 6 april 2003 20:53 schreef nijntje-pg het volgende:[..]
Ik moest enorm lachen om Ferdi op handen en knieen. Jammer dat de rest geblinddoekt was anders hadden ze vast in een stuip gelegen.
Denk even mee: als de mol bij de groep zat die de opdrachten uitvoerde, kon ie niet weten wat in het nadeel van de groep zou werken. Hij (of zij) zou nl kunnen proberen het heel goed te doen, het bedrag dus hoog laten oplopen en erop gokken dat voor de vrijstelling goed gegokt werd en bovendien besloten om er idd gebruik van te maken. Maar als die vrijstelling niet doorging, zou het juist in het belang van de mol geweest zijn om de opdracht te saboteren.
Hij zou dus niet kunnen weten wat tijdens die opdracht de taktiek moest zijn.
Het binnenhalen van de vrijstelling is wel veel simpeler. De mol kon waarschijnlijk weten hoeveel opdrachten gelukt waren en hoefde vervolgens alleen de ander nog van de vrijstelling te overtuigen. Ferdi koos er niet voor om vrijwilliger te zijn, maar werd door Elise meegevraagd.
Dus als de lumberjack opdracht gesaboteerd is, kan dat volgens mij alleen door Elise gebeurd zijn. En die stapte ook direct naar voren toen een vrijwilliger gevraagd werd...
quote:In het begin van de aflevering zag je dat dat de deelnemers bij het motel de kamers binnen gingen.
Op zondag 6 april 2003 11:38 schreef cptmarco het volgende:[..]
kamernummers: 111 en 108 kwamen in beeld. Ik zou niet weten wat je er mee zou kunnen (Later tijdens het stemmen kwam kamernummer 109 nog in beeld).
*vergezochte theorie dan maar*
111-108=3, dat is de derde letter van het alfabet (C) -> Chandrika-edit-
bij het motel kwamen nrs 117, 111 en 108 in beeld, dus mijn "theorie" klopt al niet meer
Eén van de vragen die beantwoord moest worden aan het einde van de aflevering was: "In welke kamer sliep de Mol?"
Aafke klikte hierbij op kamernummer 109.
Aangezien zij er uit moest, is het aannemelijk dat zij deze vraag fout had aangezien ze op het verkeerde mollenspoor moet hebben gezeten.
Ze heeft dus zeker niet op Ferdi en Astrid gestemd. En dat maakt de kans dat één van hen de Mol is groter.
Ik blijf bij Astrid.
quote:Correct me if i'm wrong maar Aafke verdacht Ferdi toch als mol??
Op maandag 7 april 2003 10:04 schreef Hihat het volgende:Aangezien Aafke er uit moest, is het aannemelijk dat zij deze vraag fout had aangezien ze op het verkeerde mollenspoor moet hebben gezeten.
Ze heeft dus zeker niet op Ferdi en Astrid gestemd. En dat maakt de kans dat één van hen de Mol is groter.Ik blijf bij Astrid.
quote:het zag er uit als een gewoon velletje papier met wat tekst...
Op zondag 6 april 2003 18:59 schreef calvobbes het volgende:[..]
Het zou kunnen dat er info op fotopapier op staat. En als je dat belicht blijft er niks van over. Misschien dat ze in 1 van de laatste opdrachten naar een DoKa gaan ofzo.
quote:Chandrika en die koos een echte lumberjacker.
Op maandag 7 april 2003 11:55 schreef Grandpa-T het volgende:
Ik ben wel benieuwd, wie er als eerste uit de enveloppen mocht kiezen, bij de lumberjack-opdracht.
quote:Maar wie pakte de envelop dan als eerste? (Ik heb geen video)
Op maandag 7 april 2003 16:48 schreef Thegeronimo het volgende:
Nope das niet waar. Chandrika pakte pas als 1 na laatste de envelop.
Ze moest wel als 1ste de opdracht doen.
Heb ik extra op gelet.
quote:Dan ga ik voor Astrid als mol! Zoals zij die plakjes van die boom afzaagde. Volgens mij lukt je dat nooit als je het voor de eerste keer moet doen. Beetje raar ook om zoiets van een lumberjack te winnen als je nog nooit van je leven eenkettingzaag in je handen hebt gehad. Ook in vorige afleveringen van Wie is de Mol had de mol kunnen oefenen bij bepaalde opdrachten. Van de lumberjack-opdrachten was dit ook een van de opdrachten waarvoor je het beste kon oefenen! Bovendien voerde ze de opdracht als laatste uit, zodat ze de einduitslag in veel gevallen op 3-3 kon brengen (verliezen als het 3-2 staat en winnen als het 2-3 staat). 3-3 is de meest voor de hand liggende uitslag met als gevolg dat er het meeste kans op was dat het geld uit de pot zou worden gehaald door Ferdi en Elise.
Op dinsdag 8 april 2003 00:58 schreef Mistoffelees het volgende:
Astrid pakte als eerste de envelop. Of liever, kreeg als eerste de enveloppen aangeboden...
[Dit bericht is gewijzigd door Grandpa-T op 08-04-2003 09:18]
quote:Sterk bedacht... klinkt niet verkeerd, en ben sterk aan het twijfelen geslagen met "mijn" Mol... Elise.
Op dinsdag 8 april 2003 08:52 schreef Grandpa-T het volgende:
[..]
[....flink betoog met goede redenatie..]Ben eigenlijk wel overtuigd van mezelf!
quote:Idd, hele goede beredenatie Grandpa-T
Op dinsdag 8 april 2003 13:38 schreef LOSTtwo het volgende:[..]
Sterk bedacht... klinkt niet verkeerd, en ben sterk aan het twijfelen geslagen met "mijn" Mol... Elise.
Knap gedaan
quote:geldt toch ook voor Ron met het boomklimmen?
Op dinsdag 8 april 2003 08:52 schreef Grandpa-T het volgende:[..]
Dan ga ik voor Astrid als mol! Zoals zij die plakjes van die boom afzaagde. Volgens mij lukt je dat nooit als je het voor de eerste keer moet doen. Beetje raar ook om zoiets van een lumberjack te winnen als je nog nooit van je leven eenkettingzaag in je handen hebt gehad. Ook in vorige afleveringen van Wie is de Mol had de mol kunnen oefenen bij bepaalde opdrachten.
quote:Nee, want Ron had niet de keuze bij het kiezen van de enveloppen. Bij hem bepaalde echt het toeval welke opdracht hij zou krijgen. Alleen door de mol als eerste een envelop te laten uitzoeken, kan die invloed uitoefenen op de opdracht door de mol gedaan moet worden. Astrid dus.
Op dinsdag 8 april 2003 16:14 schreef evert het volgende:[..]
geldt toch ook voor Ron met het boomklimmen?
quote:Volgens mij is er met het beginfilmpje ook iets met Chandrika. Ik dacht dat zij de enige is waarbij ze elke keer hetzelfde laten zien.
Op donderdag 3 april 2003 08:42 schreef Tom_Tom- het volgende:
[afbeelding] is de mol!
Maar het valt me op bij het plaatje van Chandrika dat daar de achtergrond vaag is, bij de anderen niet.
[afbeelding]
Rene valt voor mij een beetje af omdat hij te graag geld wil winnen. Ok, die bijlen... das wel verdacht maar niet verdacht genoeg voor mij.
Ferdi speelt het spel naar mijn mening uitermate goed (met dat ruilen van gegevens enzo). Ik heb hem nog niet echt mol-acties kunnen betrappen. Maar ja das misschien ook niet nodig omdat de rest zo slecht speelt.
Ron blijft een beetje te veel op de achtergrond en ik vond het wel ongeloofelijk dom dat hij dat huisje in het bos (met die lintjes) voorbij liep. Loop je in een bos met helemaal niks dan bomen, kom je bij een huisje loop je er langs!!!!
Patricia vind ik alleen maar vreselijk irritant. Met dat springen van die brug; zegt ze eerst dat ze zo zeker is van haar zaak en dat ze geen vrijstelling hoeft en later verwijt ze de anderen dat zij zelf de kans niet heeft gekregen om te springen
Elise: geen idee wat ik van haar moet denken. Ook haar vond ik de eerste uitzending vervelend maar nu niet meer.
Dat betoog over waarom Astrid de mol zou zijn van Grandpa-T, vind ik een hele goeie dus dat is voorlopig ook mijn eerste verdachte denk ik.
Aakfe en die vent die als eerste afvallen waren voor mij mol-verdachte, dus je ziet maar: ik zat er al twee keer naast
ik ben vast iemand vergeten...
Ik ben echt helemaal in verwarring gebracht, want ik dacht net dat Elise de mol was. Terwijl ik eigenlijk al een hele lange tijd een vreemd gevoel heb bij Astrid. Jeeeeezzz, nu weet ik het echt niet meer!
[Dit bericht is gewijzigd door MikMau op 09-04-2003 10:44]
We weten nu wel zeker dat het niet Ferdi is. Astrid was in tegenstelling tot eerdere afleveringen deze keer juist weer helemaal niet verdacht, dus mijn mol is nu Ron. Die gedraagt zich zo George-erig (houdt zich op de achtergrond enzo, staat heel neutraal in de groep, perfect voor een mol).
quote:Ik vind het juist pas erg makkelijk als Elise de mol zou zijn. Als je als mol zo duidelijk laat zien dat je graag een bepaalde opdracht wilt doen... Nou ja, kan inderdaad ook de strategie van dit jaar zijn...
Op dinsdag 8 april 2003 14:21 schreef LuQas het volgende:
Als Astrid de mol is, vind ik haar veel te makkelijk. Ze komt zoooo berekenend over.. maar misschien is dat juist de strategie van dit jaar... je weet het niet..
quote:Geweldig! Waarom heb je haar niet aangesproken? Oh nee, dat kon natuurlijk niet.
Op woensdag 9 april 2003 16:18 schreef SmashBro het volgende:
Ik heb trouwens Astrid van de week zien fietsen! We hadden even oogcontact, en volgens mij voelde ze dat ik haar verdacht (toen verdacht ik haar nog), want ze keek zo van "jij denkt dat ik de mol ben he?"
quote:Ja, dat klopt.
Op woensdag 9 april 2003 16:27 schreef SmashBro het volgende:
Ze fietste voorbij, dan had ik achter haar aan moeten rennen en dat staat een beetje debiel.
quote:en dat heb je niet voor je mede-fok!kers over??
Op woensdag 9 april 2003 16:27 schreef SmashBro het volgende:
Ze fietste voorbij, dan had ik achter haar aan moeten rennen en dat staat een beetje debiel.
quote:Kewl is dat he! Heb ik vorig jaar gehad met John.
Op woensdag 9 april 2003 16:18 schreef SmashBro het volgende:
Ik heb trouwens Astrid van de week zien fietsen! We hadden even oogcontact, en volgens mij voelde ze dat ik haar verdacht (toen verdacht ik haar nog), want ze keek zo van "jij denkt dat ik de mol ben he?"
Die deelnemers hebben dat avontuur al een half jaar geleden ofzo achter de rug en worden nu ineens herkend in het openbaar. Waarschijnlijk weten ze geen van allen hoe ze moeten kijken op straat, omdat ze nu ineens door iedereen aangestaard worden.
En als je het ze zou vragen zouden ze geen antwoord geven. De mol wordt pas betaald en ook de winnaar krijgt alleen zijn/haar geld pas als de laatste aflevering uitgezonden is zonder dat uitgelekt is wie de mol en wie de winnaar was.
quote:Ja
Op woensdag 9 april 2003 16:56 schreef cptmarco het volgende:en dat heb je niet voor je mede-fok!kers over??
Egoïst
quote:Wat krijgt de Mol eigenlijk?
Op woensdag 9 april 2003 17:30 schreef Hihat het volgende:
De mol wordt pas betaald en ook de winnaar krijgt alleen zijn/haar geld pas als de laatste aflevering uitgezonden is zonder dat uitgelekt is wie de mol en wie de winnaar was.
quote:Niks bijzonders toch? Iig niet het geld dat die achterover heeft gedrukt. Ik denk dat die gewoon het loon van een acteur krijgt ofzo.
Op woensdag 9 april 2003 17:34 schreef Rewimo het volgende:Wat krijgt de Mol eigenlijk?
quote:Echt waar
Op woensdag 9 april 2003 17:57 schreef Christine het volgende:
De deelnemer die zorgt dat de identiteit van de Mol voortijdig uitlekt, mag de volledige kosten van het programma (inclusief reis, salaris, etc.) op zich nemen. Dat wil niemand riskeren dus.
quote:Ik ook. Dan weet je denk ik beter of je op de goede mol zit.
Op donderdag 10 april 2003 23:50 schreef schatje het volgende:
Ik ben echt heel benieuwd wie er een zaterdag uitvliegt.
quote:Straks is Astrid degene die moet vertrekken, zat ik er wel goed naast.
Op vrijdag 11 april 2003 09:02 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Ik ook. Dan weet je denk ik beter of je op de goede mol zit.
quote:Elise vertrekt in ieder geval niet, haar beginfilmpje komt morgen nog niet aan bod. Astrik zou kunnen.
Op vrijdag 11 april 2003 20:08 schreef schatje het volgende:
Straks is Astrid degene die moet vertrekken, zat ik er wel goed naast.
quote:Ik hoop de laatste...
Op zaterdag 12 april 2003 07:31 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Ron, Chandrika, Astrid, René of Patricia gaat morgen exit. Ik gok op eerstgenoemde.
quote:ik hoop stiekem met je mee....
Op zaterdag 12 april 2003 13:30 schreef nijntje-pg het volgende:[..]
Ik hoop de laatste...
Ik heb werkelijk nog geen idee wie de Mol is. Elk jaar zit ik er weer naast, dus dat zal dit jaar ook wel weer het geval zijn. Mijn gevoel zegt mij dat Rene de Mol is....
quote:Vanaf aflevering twee denk ik ook dat Rene de mol is. Ik heb er genoeg beredeneringen en theorieen over. Wat mij vooral opviel, is dat zowel Aafke als Rene op Astrid hebben gestemd. Hieruit kun je opmaken dat:
Op zaterdag 12 april 2003 13:34 schreef cptmarco het volgende:[..]
ik hoop stiekem met je mee....
Ik heb werkelijk nog geen idee wie de Mol is. Elk jaar zit ik er weer naast, dus dat zal dit jaar ook wel weer het geval zijn. Mijn gevoel zegt mij dat Rene de Mol is....
- Ofwel Astrid is niet de mol
- Danwel Aafke weet weinig van Astrid (lijkt me niet logisch)
- Danwel René is bij deze test als één na laatste geeindigd
- Danwel René is de mol (lijkt mij het waarschijnlijkst!)
Niemand van de kandidaten verdenkt René... als hij het is, zou het zo supergoed zijn
quote:Psies! Mee eens
Op zaterdag 12 april 2003 13:47 schreef Christine het volgende:Niemand van de kandidaten verdenkt René... als hij het is, zou het zo supergoed zijn
quote:
Op zaterdag 12 april 2003 13:43 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik hoop dat Rene eruit gaat. Want die heb ik ingevuld bij de pool op wieisdemol.com.
Ferdi zit veilig heb ik het idee.
Niet goed doorgeven dat ze het beeld van Michelangelo moeten hebben, en dan nog tijd verspillen in de modder bij het keren.... Hmmmmm.....
En dan Chandrika die ineens weg was in de basiliek....
quote:Ze noemde Patricia.
Op zaterdag 12 april 2003 22:01 schreef calvobbes het volgende:
Wie noemde Chandtrika als Mol? Alleen bij haar hoorde ik het lachje in de muziek niet!
quote:Me!
Op zaterdag 12 april 2003 22:01 schreef calvobbes het volgende:
Wie noemde Chandtrika als Mol? Alleen bij haar hoorde ik het lachje in de muziek niet!
Maar toch blijf ik bij Elise.
quote:dat was trouwens erg
Op zaterdag 12 april 2003 22:07 schreef Tom_Tom- het volgende:
Want je ziet haar rondjes draaien, dat was na de opdracht.
Dit is gewoon genaaid. Ik weet al dat ze het aanbod niet aanneemt, ze is de mol namelijk, maar toch een raar einde.
Dat ze geen preview laten zien is logisch: Je kan dan al zien of ze de opdracht aanneemt of niet...en wie er nog inzit enzo..
quote:van de kandidaten?
Op zaterdag 12 april 2003 22:01 schreef calvobbes het volgende:
Wie noemde Chandtrika als Mol? Alleen bij haar hoorde ik het lachje in de muziek niet!
Hmmm
quote:Idd zeg..... Hele vage aflevering, ik zag eigenlijk niets verdacht.
Op zaterdag 12 april 2003 22:07 schreef cptmarco het volgende:
wie heeft er nog meer gevloekt op het moment dat Wordt Vervolgt in beeld kwam???wat een naaistreek
De Mol weet toch de opdrachten van te voren? Wist Elise dan dat als ze hele moeilijke dingen zou zeggen dit niet haalbaar was om ze te vinden?
En zoals qltel net opmerkte: stel dat ze het geld niet neemt en ze vliegt er alsnog uit met de executie, da's lullig
Overigens moet ze een aangepaste test hebben gekregen, want ze kan niets beantwoorden over die twee dagen.
Ik vraag me af of de redactie dit van tevoren bedacht heeft. En of ze daar al iemand voor uitgekozen hadden. Of vonden ze dat het spel niet goed verliep? Astrid heeft ook niet gekozen, ze werd eruit gepikt.
Hmm..ik vind het eigenlijk niet zo'n leuke ontwikkeling eerlijk gezegd...
quote:Ja dat wel, maar met die Astrid weet je het maar nooit.
Op zaterdag 12 april 2003 22:15 schreef Bonobo11 het volgende:
Kreeg toch de indruk dat Astrid wel oren naar het aanbod had....
Van de andere kant, ze glimlachte zo raar. Zo opgelucht. Zoals je lacht als je iets zeker weet.
quote:Of een afleidingsmanoeuvre.
Op zaterdag 12 april 2003 22:11 schreef Bonobo11 het volgende:
Kunnen we nu concluderen dat Astrid in ieder geval niet de mol is?? Ze laten de mol toch niet twee dagen in een hutje op de hei zitten??Hmmm
Ik verdenk Patricia nu het meest. Ik ga toch voor Ron. Geen idee waarom
quote:En Patricia is toch de enige die niet close-up in beeld komt bij het intro?
Op zaterdag 12 april 2003 22:07 schreef Tom_Tom- het volgende:
Wat me ook opviel: in alle beginstukjes is Chandrika's ding het enige wat niet uit een opdracht komt. Want je ziet haar rondjes draaien, dat was na de opdracht.Maar toch blijf ik bij Elise.
quote:Ze reageerde gewoon heel happig toen ze dat aanbod kreeg.
Op zaterdag 12 april 2003 22:16 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Ja dat wel, maar met die Astrid weet je het maar nooit.
Van de andere kant, ze glimlachte zo raar. Zo opgelucht. Zoals je lacht als je iets zeker weet.
quote:Ja.
Op zaterdag 12 april 2003 22:12 schreef Leila het volgende:De Mol weet toch de opdrachten van te voren? Wist Elise dan dat als ze hele moeilijke dingen zou zeggen dit niet haalbaar was om ze te vinden?
quote:Dat is erg slim opgemerkt, ik vind haar nu wel verdacht. Ik moet zeggen dat ik de mollenstreken een beetje heb gemist. ik zat te denken aan die koker en aan het "ik ga op reis en neem mee spel". Je had toch wel een beetje kunnen gokken dat die anderen daar iets mee moesten doen. Belde de mol naar huis??
Op zaterdag 12 april 2003 22:12 schreef Rewimo het volgende:Overigens moet ze een aangepaste test hebben gekregen, want ze kan niets beantwoorden over die twee dagen.
Het blijft me opvallen hoe dominant Patricia blijft terwijl ze voor de groep eigenlijk weinig geld in het laatje heeft gebracht. Toen zij belde was er niemand thuis. Maaakt haar ook wel verdacht. Ik weet het nu echt niet meer. Wachten op Astrid dan maar.
quote:Niet echt. Weliswaar werdt tegen de mol gezegd dat die mee moest doen aan het telefoonspel, en 2 minuten later werd Astrid apart genomen van de groep en heeft ze nooit aan het telefoonspel mee kunnen doen. Maar ja, dat kan natuurlijk ook een valstrik zijn.
Op zaterdag 12 april 2003 22:11 schreef Bonobo11 het volgende:
Kunnen we nu concluderen dat Astrid in ieder geval niet de mol is?? Ze laten de mol toch niet twee dagen in een hutje op de hei zitten??
quote:Alleen dus (zoals eerder opgemerkt) om ierdereen op het kompleet verkeerde been te zetten (...wat mij een tikkie flauw lijkt... sterker nog, erg slap...). Lijkt mij derhalve bij deze uitgesloten als mol (...hoewel ze het "vertrek" en "geldgebrek" er dik op legde.... toch mol?).
Op zaterdag 12 april 2003 22:11 schreef Bonobo11 het volgende:
Kunnen we nu concluderen dat Astrid in ieder geval niet de mol is?? Ze laten de mol toch niet twee dagen in een hutje op de hei zitten??Hmmm
Elsise (mijn mol!) begon in de kerk uitgebreid te zoeken.... ze kan tevens Chandrika ook op "diepgaand" (lees "kelder" o.i.d) onderzoek hebben gestuurd, om zo de verdenking niet helemaal naar haar kant te laten doorslaan.
Tevens noemde ze bij de ".... ik ga op reis en neem mee... " -ronde vreemde woorden. Voor haar ijkpunten (zei ze), maar voor de zoekers lastige voorwerpen om op te zoeken en binnen te slepen....
quote:Kreeg zij niet een vraag die met het houthakken (lumberjack opdracht van vorige aflevering) te maken had!?!? Ik zag daar iig iets van voorbij komen en vond dat wel erg raar.
Op zaterdag 12 april 2003 22:12 schreef Rewimo het volgende:Overigens moet ze een aangepaste test hebben gekregen, want ze kan niets beantwoorden over die twee dagen.
En nog steeds ook vooral uit het feit dat bij haar beginfilmpjes ze de enige is met een complete bodyshot ipv een faceshot zoals bij de rest.
En wat was ze irritant vandaag in de auto zeg. Lekker bazig. Arme Chandrika.
Het valt me op dat zowel Ron als Chandrika erg passief zijn. Bij het zoeken naar de kokers in en om die waterval was het vooral Rene die veel werk verzette. Chandrika hing er bij de dames een beetje bij. Hoewel ze in die basiliek ook door Elise de kelders in kan zijn gestuurd. Zo van "ga jij eens even daar kijken". Met de voorwerpenopdracht leek Elise degene die wel erg moeilijke voorwerpen opnoemde. Hoewel Chandrika wel erg snel zich 'opofferde'.
Mijn mol blijft Ron, met als 2e en 3e op mijn verdachtenlijstje Chandrika en Elise. Rene, Patricia en Ferdi verdenk ik niet, Astrid nauwelijks.
quote:Klopt helemaal... aangepast dus voor haar (...en dus geen Mol... hoop ik...)
Op zaterdag 12 april 2003 22:23 schreef calvobbes het volgende:[..]
Kreeg zij niet een vraag die met het houthakken (lumberjack opdracht van vorige aflevering) te maken had!?!? Ik zag daar iig iets van voorbij komen en vond dat wel erg raar.
quote:Is had wel het idee dat Chandrika heel erg fanatiek was bij die opdracht, zij vond meer voorwerpen dan Ron had ik het idee.
Op zaterdag 12 april 2003 22:25 schreef Kozzmic het volgende:Met de voorwerpenopdracht leek Elise degene die wel erg moeilijke voorwerpen opnoemde. Hoewel Chandrika wel erg snel zich 'opofferde'.
quote:Da ook weer een waar woord... was ik alweer vergeten... Dat lag er inderdaad erg dik bovenop... (mmmmm...moelijk, moeilijk.... maar wel leuk.)
Op zaterdag 12 april 2003 22:26 schreef jessie het volgende:
En ze praatte zo opgezegd toen ze vertelde dat ze nu niet op zoek kon gaan naar de mol omdat ze appart van de groep was.
Ik ben er nu mee aan het spelen in een audio programmatje. Heb het fragment omgedraaid. En krijg echt iets heel raars. Maar is iemand hier nog meer mee bezig geweest?
quote:Dat is denk ik in overleg met de redactie gebeurd, om het zo wazig mogelijk te houden en de andere misschien wel op een verkeerd been te zetten. Dat gebeurde ook bij de Belgen toen die krullekop 2 dagen we was, ook zo'n voorgekauwde mededeling voor de rest.
Op zaterdag 12 april 2003 22:26 schreef jessie het volgende:En ze praatte zo opgezegd toen ze vertelde dat ze nu niet op zoek kon gaan naar de mol omdat ze appart van de groep was.
quote:Dat vind ik ook heel raar. Als ze nou een vrijwilliger hadden gevraagd. Maar Astrid werd expliciet gekozen.
Op zaterdag 12 april 2003 22:25 schreef Kozzmic het volgende:
Rare actie met Astrid. Te meer omdat ze er echt uitgeplukt werd door Angela. Ik heb niet het idee dat ze zo'n actie met een mol zouden uithalen. Dat zou dan enkel zijn om de kijkers op het verkeerde been te zetten.
Ferdi is arrogaaaaaaant
quote:Ze waren vrij creatief met de voorwerpen, Eikel > Ron, Tovenaar > in boek. Dus het moesten wel meerdere vreemde voorwerpen zijn geweest.
Op zaterdag 12 april 2003 22:28 schreef Tom_Tom- het volgende:
Maar opzich zou het voor Elise genoeg zijn geweest om 1 onmogelijk voorwerp te noemen. Maar ja.
quote:Dat klopt ook weer. En die van Eikel = Ron vond ik erg leuk bedacht
Op zaterdag 12 april 2003 22:31 schreef calvobbes het volgende:
Ze waren vrij creatief met de voorwerpen, Eikel > Ron, Tovenaar > in boek. Dus het moesten wel meerdere vreemde voorwerpen zijn geweest.
En Ferdi is inderdaad arrogant. Die attitude van: 'Ik weet het lekker toch al en ik kom in de finale' vind ik zo verschrikkelijk!
Wat heb ik vaak gevloekt bij "wordt vervolgd...."
Ik blijf toch nog maar even bij Chandrika als mol.
quote:Dat was niet aan de orde, want als Astrid het deed kreeg ze die 7000 euro, ongeacht of de opdracht slaagde of niet.
Op zaterdag 12 april 2003 22:34 schreef bunnyma het volgende:
Als Astrid de mol niet is, is het dan niet zo dat de mol extra goed zijn best doet om de opdracht te laten slagen zodat er juist wel 7000 euro in de pot komt en dan de kans bestaat dat Astrid ze mee neemt.
quote:He bah, ik heb hem zo ontzettend doorgesteept van het mollenlijstje. Ik denk daar dus niet eens meer aan.
Op zaterdag 12 april 2003 22:33 schreef jessie het volgende:
Ja maar als Ferdi de mol is klopt het wel
quote:En Patricia heel bazig: "zoeken maar".
Op zaterdag 12 april 2003 22:32 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
En Ferdi is inderdaad arrogant. Die attitude van: 'Ik weet het lekker toch al en ik kom in de finale' vind ik zo verschrikkelijk!
quote:Ze hadden bij die eikel beter op hem kunnen wijzen..
Op zaterdag 12 april 2003 22:30 schreef Sweej het volgende:[..]
Ferdi is arrogaaaaaaant
quote:En hoe ze Elise stond te commanderen in die kerk toen Elise de kelder inging. Beschamend gewoon.
Op zaterdag 12 april 2003 22:36 schreef schatje het volgende:
En Patricia heel bazig: "zoeken maar".
quote:Redenatie klopt op zich wel denk ik, maar het risico lijkt mij te groot. De meeste deelnemers gaan toch voor de kick van het spel (... vermoed ik...).Dus de kans dat iemand zich terugtrekt... klein. (...is Asrid dan bewusr gekozen om dat bij haar de kans het grootst is als moeder met 2 kids...kan, kan...maar lijkt mij sterk.)
Op zaterdag 12 april 2003 22:34 schreef bunnyma het volgende:
Als Astrid de mol niet is, is het dan niet zo dat de mol extra goed zijn best doet om de opdracht te laten slagen zodat er juist wel 7000 euro in de pot komt en dan de kans bestaat dat Astrid ze mee neemt.Wat heb ik vaak gevloekt bij "wordt vervolgd...."
Ik blijf toch nog maar even bij Chandrika als mol.
quote:Dat bedoelde ik.
Op zaterdag 12 april 2003 22:37 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
En hoe ze Elise stond te commanderen in die kerk toen Elise de kelder inging. Beschamend gewoon.
1e fragment -> gaat over een kameleon:
Karma karma karma karma karma chameleon
You come and go, you come and go
Loving would be easy if your colors were like my dream
Red gold and green, red gold and green
(http://www.wieisdemol.nl/audio/afvaller_1.mp3)
De eerste 2 regels zijn normaal. Die laatste twee regels hebben ze gewoon bewerkt met de comp. en heel makkelijk omgedraaid (heb ik net teruggedraaid). Daar zit dus verder niks achter. Je moet het dus bij de kameleon zoeken.
Ik denk vooral de laatste regel:
RED GOLD GREEN
Zou dit met een vlag te maken kunnen hebben can het land waar bijv. Astrid vandaan komt?
Dit moet een aanwijzing zijn.
Ik ga nu over naar fragment 2
quote:het zekere voor het onzekere misschien.
Op zaterdag 12 april 2003 22:28 schreef Tom_Tom- het volgende:
Maar opzich zou het voor Elise genoeg zijn geweest om 1 onmogelijk voorwerp te noemen. Maar ja.
quote:Maar dan is de groep niet zo kwaad als Astir idd vertrekt met de 7000 euro. Nu zijn ze erg blij want ze hebben er een flinke som geld bij.
Op zaterdag 12 april 2003 22:35 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Dat was niet aan de orde, want als Astrid het deed kreeg ze die 7000 euro, ongeacht of de opdracht slaagde of niet.
Ze hebben Astrid juist genomen omdat ze of de mol is of ze weten dat zij het geld goed kan gebruiken en de meeste kans biedt dat zij juist vertrekt.
Ferdi zouden ze dit aanbod nooit hoeven doen want die zegt heel vaak dat hij niet voor het geld speelt.
Astrid is voor mij juist niet de mol omdat zij bij het dilemma : doorgaan met de executie of geld opofferen duidelijk zei dat zij door wilde gaan met de executie en geen geld uit de pot wilde opofferen.
quote:heeft iemand er al aan gedacht dat het misschien iets met dat kokertje te maken heeft?? Astrid had 'm toch ook geopend?
Op zaterdag 12 april 2003 22:30 schreef Sweej het volgende:[..]
Dat vind ik ook heel raar. Als ze nou een vrijwilliger hadden gevraagd. Maar Astrid werd expliciet gekozen.
Heb net op google ernaar gezocht!
http://www.google.nl/search?q=flag+RED+GOLD+GREEN&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=nl&lr=
De 2e zoekquery!
Zou niet heel toevallig Astrid daar vandaan komen!
quote:Chandrika heeft een gele gouden jas en een rode en een groene.......
Op zaterdag 12 april 2003 22:39 schreef druppelkont het volgende:
ik ga nu op onderzoek van die fragmenten op schiffers:1e fragment -> gaat over een kameleon:
Karma karma karma karma karma chameleon
You come and go, you come and go
Loving would be easy if your colors were like my dream
Red gold and green, red gold and green(http://www.wieisdemol.nl/audio/afvaller_1.mp3)
De eerste 2 regels zijn normaal. Die laatste twee regels hebben ze gewoon bewerkt met de comp. en heel makkelijk omgedraaid (heb ik net teruggedraaid). Daar zit dus verder niks achter. Je moet het dus bij de kameleon zoeken.
Ik denk vooral de laatste regel:
RED GOLD GREENZou dit met een vlag te maken kunnen hebben can het land waar bijv. Astrid vandaan komt?
Dit moet een aanwijzing zijn.Ik ga nu over naar fragment 2
Elise zag ik in een rood vest een geel shirtje en een groene broek
Hmmmm
quote:Denk je dat serieus??
Op zaterdag 12 april 2003 22:42 schreef druppelkont het volgende:
ik denk dat ik hem inderdaad heb..
de drie kleuren, red, gold and green komen van de GHANESE vlag!!!Heb net op google ernaar gezocht!
http://www.google.nl/search?q=flag+RED+GOLD+GREEN&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=nl&lr=De 2e zoekquery!
Zou niet heel toevallig Astrid daar vandaan komen!
quote:WRRAAHHHH... die kokertjes
Op zaterdag 12 april 2003 22:41 schreef Terrah het volgende:[..]
heeft iemand er al aan gedacht dat het misschien iets met dat kokertje te maken heeft?? Astrid had 'm toch ook geopend?
quote:Ze hoefden er maar 1 niet te vinden om te de opdracht te laten mislukken.......Dus heel fanatiek je best doen en er een niet meenemen en je hebt alweer gemold......
Op zaterdag 12 april 2003 22:27 schreef calvobbes het volgende:[..]
Is had wel het idee dat Chandrika heel erg fanatiek was bij die opdracht, zij vond meer voorwerpen dan Ron had ik het idee.
quote:Liep Elise in DIE aflevering (van fragment) in DIE kleding ? Zoja, dan ben ik zeker!
Op zaterdag 12 april 2003 22:43 schreef Bonobo11 het volgende:[..]
Chandrika heeft een gele gouden jas en een rode en een groene.......
Elise zag ik in een rood vest een geel shirtje en een groene broek
Hmmmm
quote:Ik denk toch dat je het in die hoek moet zoeken. Ik kan geen andere reden bedenken waarom ze Astrid anders zo alleen op de hei neerzetten met de keuze voor het geld. iemand enig idee wat er in die kokertjes kan zitten dat misschien mijn vermoeden kan bevestigen?
Op zaterdag 12 april 2003 22:43 schreef LOSTtwo het volgende:[..]
WRRAAHHHH... die kokertjes
... niet meer aan gedacht.
quote:Zou ook heel goed kunnen ja!!
Op zaterdag 12 april 2003 22:46 schreef LOSTtwo het volgende:[..]
Liep Elise in DIE aflevering (van fragment) in DIE kleding ? Zoja, dan ben ik zeker!
Ik ga op onderzoek uit
quote:
Op zaterdag 12 april 2003 22:46 schreef LOSTtwo het volgende:
Liep Elise in DIE aflevering (van fragment) in DIE kleding ? Zoja, dan ben ik zeker!
In ieder geval een rode broek!
quote:Klasse!
Op zaterdag 12 april 2003 22:48 schreef druppelkont het volgende:[..]
Zou ook heel goed kunnen ja!!
Ik ga op onderzoek uit
Vind het nog steeds scary dat op google de ghanese vlag zou duidelijk naar voren komt.
http://www.google.nl/search?q=flag+RED+GOLD+GREEN&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=nl&lr=
Helaas dus geen gegevens over Astrid
quote:nee maar dat hoeft ook niet,
Op zaterdag 12 april 2003 22:46 schreef LOSTtwo het volgende:[..]
Liep Elise in DIE aflevering (van fragment) in DIE kleding ? Zoja, dan ben ik zeker!
Elke kandidaat heeft trouwens momenten waarvan je zegt: Dat zou heel goed een Mollenstreekje kunnen zijn....
quote:
Op zaterdag 12 april 2003 22:39 schreef druppelkont het volgende:
ik ga nu op onderzoek van die fragmenten op schiffers:1e fragment -> gaat over een kameleon:
Karma karma karma karma karma chameleon
You come and go, you come and go
Loving would be easy if your colors were like my dream
Red gold and green, red gold and green(http://www.wieisdemol.nl/audio/afvaller_1.mp3)
quote:
Karma Chameleon
Culture ClubDesert loving in your eyes all the way.
If I listen to your lies would you say
I'm a man without conviction,
I'm a man who doesn't know
how to sell a contradiction.
You come and go, you come and go.Karma karma karma karma karma chameleon,
you come and go, you come and go.
Loving would be easy if your colours were like my dream,
red gold and green, red gold and green.Don't hear your wicked words every day
and you used to be so sweet, I heard you say
that my love was an addiction.
When we cling our love is strong.
When you go you're gone forever.
You string along, you string along.Karma karma karma karma karma chameleon,
you come and go, you come and go.
Loving would be easy if your colours were like my dream,
red gold and green, red gold and green.Every day is like survival,
you're my lover, not my rival.
Every day is like survival,
you're my lover, not my rival.I'm a man without conviction,
I'm a man who doesn't know
how to sell a contradiction.
You come and go, you come and go.Karma karma karma karma karma chameleon,
you come and go, you come and go.
Loving would be easy if your colours were like my dream,
red gold and green, red gold and green.Karma karma karma karma karma chameleon,
you come and go, you come and go.
Loving would be easy if your colours were like my dream,
red gold and green, red gold and green.Karma karma karma karma karma chameleon,
you come and go, you come and go.
Loving would be easy if your colours were like my dream,
red gold and green, red gold and green. (fade)
quote:Er zullen nog wel een groot aantal andere mensen zijn die er ook op willen
Op zaterdag 12 april 2003 22:52 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ligt het aan mij of wordt wieisdemol.nl gesaboteerd? Ik kan er niet op.
In het begin stuk zei Angela tegen de mol dat je het best kan saboteren als je besluit niet te bellen.....Chandrika en Ron dus.
Ik blijf overigens bij Elise....waarom, ik heb geen idee...te erg niet mols!
quote:daar zat ik ook aan te denken en aangezien Chandrika.. Maar de miol is ook maar gewoon een mens.
Op zaterdag 12 april 2003 22:59 schreef nijntje-pg het volgende:
In het begin stuk zei Angela tegen de mol dat je het best kan saboteren als je besluit niet te bellen.....Chandrika en Ron dus.
quote:Dat zei ze idd ook....
Op zaterdag 12 april 2003 23:04 schreef Terrah het volgende:[..]
daar zat ik ook aan te denken en aangezien Chandrika.. Maar de miol is ook maar gewoon een mens.
http://www.iselinge.nl/scholenplein/pabolessen/99002dvlaggen/afrika.htm
quote:Als ze blijft dan weten we dus meer....als ze weggaat is ze het zeker niet.
Op zaterdag 12 april 2003 23:28 schreef druppelkont het volgende:
slimme opmerkingze zou dus uit afrika moeten komen, en aangezien astrid de enige is
quote:Is Chandrika Surinaamse?
Op zaterdag 12 april 2003 23:21 schreef Rewimo het volgende:
Enne, de Surinaamse vlag?
ik weet het echt niet meer, iedereen kan de mol wel zijn (zelfs Ferdi...)
Een mol zou natuurlijk iets opnoemen wat totaal niet te krijgen is... en dat was het enige wat ze niet hadden kunnen vinden.
(geintje)
pff, zo moeilijk.
astrid zal wel met de kokertjes te maken hebben. maar ze heeft ook altijd gezegd dat het geld belangrijk voor haar was.
Ferdi, nou, zo arrogant vind ik hem niet. Integendeel, vind hem steeds sympathieker.
Ik gokte op rene, maar hij is te fanatiek maar niet te fanatiek om de mist in de gaan.
Hou het toch op 1 van de mannen.
quote:mwoh... de heren stonden ook niet te popelen... geloof dat Ferdi ook niet al te vriendelijk was in zijn bewoording over deze opdracht.
Op zondag 13 april 2003 09:02 schreef Sweej het volgende:
Ik vond het ook behoorlijk kinderachtig hoe Patricia reageerde op dat line-dancen. 'Dat vind ik echt stom' . Echt heel puberaal!
Het lijkt wel of zij soms echt vergeet dat het een spel is!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |