abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_9448938
quote:
Op zaterdag 29 maart 2003 01:09 schreef DarkElf het volgende:
Mijn oudste kat heeft enorm vaak last van een zeer zeer lichte oorontsteking. Zo licht dat de dierenarts er niets aan doet omdat het na een dag of twee weer rustig is en het vuil eruit komt ipv blijft zitten.

Nu begin ik het vermoeden te krijgen dat ze allergisch is voor bepaalde schoonmaakspullen en dan voornamelijk degene die je spuit zoals glassex.

Iedere keer als ik een schoonmaakbui gehad heb heeft ze nl last van haar oor en daarna zakt het weer weg tot de volgende keer dat ik schoonmaak.

Nu spuit ik niets meer zo rond en alleen op een doek en dat scheelt al maar hebben mensen ervaring met dit soort dingen?


(uit een gesloten topic)

[Dit bericht is gewijzigd door Bluezz op 29-03-2003 13:50]

  zondag 30 maart 2003 @ 11:38:22 #2
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_9461174
???
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_9461224
wat ????
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_9465337
ik ben allergisch voor katten...

een allergische kat

Strawberry Flavour..
  maandag 31 maart 2003 @ 02:07:23 #5
24399 TechXP
www.biteback.be
pi_9477489
Een kat die ergens allergisch voor is zou best kunnen!

Ik zou eens kijken voor welk goedje deze allergisch is. Dus gebruik volgende beurt een van de schoonmaakmiddelen niet en kijk of het dan weer gebeurd of niet. Zo kan je even doorgaan totdat je te weten bent gekomen voor welke de kat precies allergies is.

Dat middel moet je dan maar verbannen en proberen met een ander merk of een ander soort middel!

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')