abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 24 april 2003 @ 01:19:02 #51
27619 victorinox
Big, fuck-off shiny ones
pi_9975855
quote:
Op donderdag 24 april 2003 01:13 schreef scanman01 het volgende:
Ik zal wel weer de enige zijn, maar ik zal nooit begrijpen wat mensen aan series of films als deze vinden. Star Wars heb ik ook nooit begrepen. Voor mij zijn het allemaal films/series waarbij ik op de verkeerde momenten in de lach schiet.
Waarom?

Omdat het Science Fiction is?

The thoughts of others screech at them like the forced laughs of a billion art house movie patrons.
IMDb Vote History
  donderdag 24 april 2003 @ 01:26:36 #52
16701 scanman01
Today's a good day
pi_9975908
quote:
Op donderdag 24 april 2003 01:19 schreef victorinox het volgende:

[..]

Waarom?

Omdat het Science Fiction is?


Ik denk het. Als ik die mannetjes zie met die belachelijke pakken aan en die make-up, dan lig ik alleen maar in een deuk. Het komt op mij allemaal heel lachwekkend over. Ik dacht ook altijd dat Star Wars een komedie was, maar bleek naderhand een serieuze film te zijn
My soul is painted like the wings of butterflies
  woensdag 30 april 2003 @ 13:48:43 #53
6290 Dr_Crouton
Uw advertentieruimte hier.
pi_10111093
*schup*

Vanavond weer.

The Internets, I needs it..
  woensdag 30 april 2003 @ 16:34:47 #54
9568 Witchfynder
/dev/bassguitar
pi_10114250
quote:
Op woensdag 30 april 2003 13:48 schreef Dr_Crouton het volgende:
*schup*

Vanavond weer.


Uh, hoeveel krijgen we nog trouwens?
Mijn band: Conorach || MySpace || Twitter || Lastfm
"The band makes it rock. The crew makes it roll" - Dave Mustaine
There are two kinds of people in the world: those who like Heavy Metal and those who hate music.
  woensdag 30 april 2003 @ 17:20:16 #55
28390 FritsFlits
Ik heet geen Frits
pi_10114983
Vanavond is de laatste..
"The greatest distance in the universe is that between two minds"
  donderdag 1 mei 2003 @ 00:24:25 #56
28390 FritsFlits
Ik heet geen Frits
pi_10122662
En toen was het afgelopen
Best wel leuke serie, ondanks die 'speciale effects'
"The greatest distance in the universe is that between two minds"
  donderdag 1 mei 2003 @ 00:32:10 #57
6290 Dr_Crouton
Uw advertentieruimte hier.
pi_10122824
Ik ga zo maar eens de video terugspoelen en het dan bekijken.
The Internets, I needs it..
pi_10138845
Gisteren het laatste deel zitten kijken, ik wist niet meer hoe het afliep.
Blijft een vette serie.
pi_10249631
Net eindelijk het laatste deel van the final battle gezien, cool eind ondanks dat het nogal open was. Hoop dat wat erna komt ook nog een keertje wordt uitgezonden.
pi_11066005
Goed nieuws voor de 'V'-liefhebbers: er zijn plannen voor een sequel!

Lees hier het bericht op CNN.


Er waren in het begin van de jaren '90 eigenlijk al plannen voor een sequel. Helaas is deze niet doorgegaan, omdat men toen bang was dat het een te duur project zou worden. Toevallig is het script voor die sequel destijds geschreven door J. Michael Straczynski, de geestelijke vader van de serie Babylon 5.

De eerste drie acts van de pilot-episode werden in 1994 met zijn toestemming op Usenet geplaatst. Die kunnen jullie hier lezen.

Ik weet niet wat jullie ervan vinden, maar ik vond het in elk geval erg veelbelovend en dus jammer dat het script nooit is gebruikt.

[POSSIBLE SPOILER AHEAD:]
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ik las een tijd terug (maanden voor het nieuws over de nieuwe sequel op CNN) ergens dat het script van J. Michael Straczynski ook al een nieuwe partij in het verhaal zou introduceren, die de mensheid te hulp zou komen schieten. Die nieuwe partij zou in feite van hetzelfde ras zijn als de Visitors, alleen zou dit een verlichte groep betreffen die werd verbannen van de thuisplaneet van de Visitors. Daarom vind ik het volgende stukje uit het CNN-artikel met name interessant:

quote:
The new movie, produced by Warner Bros. TV and Kenneth Johnson Prods., will take place 20 years into the future. As the alien forces are turning more and more Earth citizens into followers, the resistance suddenly gains a powerful and mysterious new ally.
Zou deze nieuwe miniserie dan alsnog (in elk geval gedeeltelijk) worden gebaseerd op het script van J. Michael Straczynski, waarvan de productie destijds niet was doorgegaan?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
[/END POSSIBLE SPOILER]

By the way, ik moet bekennen dat ik zelf tot nu toe trouwens nog maar één deel van V heb gezien, en nog niet eens het eerste deel.

Ars longa, vita brevis
pi_11066244
Oeps, nu lees ik opeens op een forum van scifi.com dat er in de oorspronkelijke miniseries al werd gepraat over een nieuwe bondgenoot. Dus dan is het logisch dat er hoe dan ook in een sequel aandacht aan zou worden gaan besteed.

Zo zie je maar weer: what do I know? Eerst de oorspronkelijke 'V' miniserie (en wellicht TV-serie) bekijken, dan weet ik pas meer.

Ars longa, vita brevis
pi_14602856
Is er al wat meer bekend over het wel of niet uitkomen van een vervolg?
pi_14603913
http://v.tv-series.com/default.asp?ModuleID=11&PageID=51


Interessante site met een interview met Kenneth Johnnson over o.a. de nieuwe V serie.

pi_14604101
quote:
Op donderdag 12 juni 2003 18:33 schreef motown het volgende:

De eerste drie acts van de pilot-episode werden in 1994 met zijn toestemming op Usenet geplaatst. Die kunnen jullie hier lezen.


Toch dit maaar eens even gelezen.
Krijg er dan toch wel weer een lekker gevoel bij hoor.
Ik hoop echt dat ze weer wat met V gaan doen
Burnt to the core but not broken
pi_14604241
Eerder kon de serie niet meer gemaakt worden i.v.m. hoge productie kosten, maar met de hedendaagse veel goedkopere CGI moet er toch iets mogelijk zijn.
pi_14604363
quote:
Op donderdag 13 november 2003 14:18 schreef kriele het volgende:
Eerder kon de serie niet meer gemaakt worden i.v.m. hoge productie kosten, maar met de hedendaagse veel goedkopere CGI moet er toch iets mogelijk zijn.
En ik denk dat er ook wel een goede markt voor is.
Uiteidenlijk is het toch altijd een centen-mwestie.
Er moet natuurlijk wel aan verdiend kunnen worden.
Burnt to the core but not broken
pi_14604623
quote:
Op donderdag 13 november 2003 14:22 schreef PPL het volgende:

[..]

En ik denk dat er ook wel een goede markt voor is.
Uiteidenlijk is het toch altijd een centen-mwestie.
Er moet natuurlijk wel aan verdiend kunnen worden.


De oude miniserie verkoopt zeer goed nu ie is uitgebracht op DVD. Dus dan zal er ook wel een markt zijn voor een nieuwe serie.
pi_14604819
quote:
Op donderdag 13 november 2003 14:31 schreef kriele het volgende:

[..]

De oude miniserie verkoopt zeer goed nu ie is uitgebracht op DVD. Dus dan zal er ook wel een markt zijn voor een nieuwe serie.


Jazekers.
Veel exposure dus aandacht voor V.
Zal ook strax wel goed verkopen tijdens de feestdagen.
Staat ook op mijn verlanglijstej
Burnt to the core but not broken
pi_14605065
V-the final battle en V-the series zijn haast nergens te koop. Voor zover ik weet.
pi_14607038
quote:
Op donderdag 13 november 2003 14:45 schreef kriele het volgende:
V-the final battle en V-the series zijn haast nergens te koop. Voor zover ik weet.
Er valt vast wel wat on-line te regelen
Burnt to the core but not broken
pi_17232675
De 19 delige serie is nog niet officieel uitgebracht op DVD. Ik hoop nog steeds dat die serie eens wordt herhaald.
  vrijdag 30 juli 2004 @ 12:55:57 #72
73380 MuzzleFlash
Gourmandises
pi_20952232
V wordt deze week weer herhaald op Veronica. Zag het net in de TV gids van deze week. Op de site van Veronica staat:

Vanaf 2 augustus om 22.15 wordt V uitgezonden op Veronica. Eerst krijgen we de originele miniserie te zien en wordt dan opgevolgd door V the Final battle.

In de miniserie wordt in twee delen verteld over de komst van een buitenaards ras. De invasie is enorm met schepen boven 50 wereldsteden. De intenties van de aliens lijken vredig en vriendschappelijk.

De waarheid is echter gruwelijker dan ieder mens zich kan voorstellen. Ze doen zich voor als mensen, maar in werkelijkheid zijn het vermomde reptielachtigen.Het verzet tegen de indringers groeit naarmate de ware intenties aan het licht komen.

The Final Battle gaat verder met drie delen, waarin te zien is hoe het verzet tegen de aliens gevormd wordt. In The Final Battle zal de verzetsgroep de zware taak op zich moeten nemen om de mensheid te redden van de reptielachtige aliens.

Dus, een nieuwe kans voor diegene die de serie vorig jaar gemist, of voor een deel gemist hebben.
Alizée, Muziek, Half-Life Level Design, vb.NET
pi_20952436
Ga ook weer eens kijken Goeie tijd ook wel ...
Where facts are few, experts are many.
  vrijdag 30 juli 2004 @ 15:18:28 #74
85299 HarigeKerel
Ontvacht dus Tabee
pi_20955675
Ik ken het niet, ga ook maar eens kijken
"Pim Fortuyn was een Cylon" - Theo van Gogh te Amsterdam 5-8-2005
  vrijdag 30 juli 2004 @ 20:45:56 #75
353 DJ
Hello :W
pi_20962107
Ik las net op http://thevisitors.info/ dat V - The Complete Series in america sinds 27 juli 2004 te koop is op DVD. Nu hopen dat hij snel naar nederland komt.
The Truth is Out There !
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')