Het is mooi hoor, maar ik moet wel fit en goed voorbereid zijn, anders gaan ze met me op de loop.quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:41 schreef -Vaduz- het volgende:
Stanley, je moet je belevenissen eens op gaan schrijven.
Oude mannetjes zijn vaak het ergst. Pas maar op als je ooit op De Zwaaier komt bij Kozakken Boys.quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:39 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Zo'n oude gast zei: "Du bist de twoalfde man van Noardpoal of zoa??"
Ik zeg: "Je moet lekker naar huis gaan en tegen je vrouw zeiken."
Ik kon wat weinig hebben en ik ben altijd verbaasd als keurige oude heren staan te schelden langs de lijn. Dat zijn dan corners of vrije trappen waar ze het niet mee eens zijn weet je wel. Kun je niets mee.
Dat zal dan KV Mechelen geweest zijn denk ik, in die tijd een topclub in België en heel even ook in Europa. Je kunt het altijd proberen, ik weet dat teamgenoten van jou het ook doen of gedaan hebben. Jullie zitten dichtbij het vuur natuurlijk bij GRC.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 19:42 schreef Jajong het volgende:
Ik zit er ook over te denken om scheidsrechter te worden, mijn vader was er een, mijn opa was er een, en beiden op zeer hoog niveau, mijn opa heeft Anderlecht met Koeman en Preudhomme nog gefloten volgens mij. Ik heb alleen een beetje t hart op de tong en ben bang dat ik ruzie ga zoeken met spelers
Ja Mechelen ja, dom.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 19:45 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Dat zal dan KV Mechelen geweest zijn denk ik, in die tijd een topclub in België en heel even ook in Europa. Je kunt het altijd proberen, ik weet dat teamgenoten van jou het ook doen of gedaan hebben. Jullie zitten dichtbij het vuur natuurlijk bij GRC.
Ruzie zoeken is altijd verkeerd natuurlijk, maar het is interessant voor jezelf te zien hoe je je houdt onder bepaalde omstandigheden en in welke richting je je ontwikkelt als je er meer ervaring in krijgt.
Ik probeer het me te herinneren.. help me even.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 21:55 schreef Ofyles2 het volgende:
Even terug naar de profarbiters, want daarvan ken ik ineens een paar hondenlullen.
Kyros Vassaras was tijdens de wedstrijd PSV-Olympique Lyon blijkbaar vergeten sterke contactlenzen in te doen. Hij geeft Juninho (rugnummer 8) een gele kaart, terwijl zijn ploegmaat John Carew (rugnummer 9) de overtreding maakte.
Vorige week dinsdag was het.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 21:58 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Ik probeer het me te herinneren.. help me even.
Souisa ken ik wel, ik zal em vast wel oom moeten noemenquote:Op vrijdag 3 maart 2006 21:43 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Er is een Ambonese grens in het betaald voetbal. Hij komt uit Groningen. Bram Souisa heet hij volgens mij.
Ken je Isaac Risteruw ook toevallig? Hij is zo'n mooie gast.. altijd vrolijk. Fluit C-junioren volgens mij.
Aardige gast. Ik moest samen met hem shuttle run test doen afgelopen donderdag. Je weet bij welke club we dat deden.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 13:49 schreef Jajong het volgende:
[..]
Souisa ken ik wel, ik zal em vast wel oom moeten noemen
Meld je bij de KNVB in Heerenveen aan voor de BOS: Basis Opleiding Scheidsrechters.quote:Op maandag 6 maart 2006 20:05 schreef Jajong het volgende:
Hoe ga ik te werk als ik een scheidsrechterscarriere ambieer?
Zal es even wat informatie opvragenquote:Op maandag 6 maart 2006 20:09 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Meld je bij de KNVB in Heerenveen aan voor de BOS: Basis Opleiding Scheidsrechters.
Souisa werd van het weekend genoemd. Kalou ging voor hem dansen ofzo.quote:Op zondag 5 maart 2006 18:43 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Aardige gast. Ik moest samen met hem shuttle run test doen afgelopen donderdag. Je weet bij welke club we dat deden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |