Even mijn Barcelona tips:
Bestial: supermooi restaurant aan het strand bij Barceloneta. Veel homo-publiek en mensen uit Spaanse Tv-wereld (volgens mijn tafelgenoten dan). Veel kleine tot middelgrote gerechten, zodat je zelf een menu kunt samenstellen naar je eigen eetlust.
Meliton: heel leuk personeel. Vooral leuk als je als koppel gaat eten. Sfeervol, heerlijk eten. Simpele, lekkere gerechten in een trendy omgeving. Toen wij er waren barstte een van de klanten, een dronken operazangeres, uit in een aria van Carmen. En iedereen zong mee, including personeel
Rita Blue: Mexicaans georienteerd. Vooral voorgerechten en nagerechten zijn heerlijk. Plus goeie cocktails. Bovenzaal is rood ingericht, onderzaal blauw. Onderzaal verandert in lounge-achtige cocktailbar na de laatste dinergang.
owkee, nu wat dichter bij huistips:
Amsterdam:
Pygmalion (spiegelstraat): Zuid-afrikaans. Apart, maar erg lekker eten (smeerhappies, krokodil etc.). Leuk ingericht (modern zuid-afrikaans) en twee ontzettend aardige heren in bediening en keuken nemen je de moeite om gerechten te laten zien en je te adviseren.
Pata Negra(utrechtsestraat): tapas! Vind ik persoonlijk heerlijk. Veel kleine hapjes, veel knoflook, vooral de vis- en aanverwanten gerechten zijn erg lekker. Altijd erg rommelig (bestellingen komen soms niet en soms krijg je opeens een gerechtje dat je niet hebt besteld) en ontzettend druk, maar dat heeft hier juist zijn charmes.
The Garlic Queen (reguliersdwarsstraat): Lekker veel knoflook, vanzelfsprekend. Stoofpot met 60 teentjes knoflook, knoflookijs, maar ook heel lekkere gamba's met chili in knoflook waarin je de knoflooksmaak proeft maar deze niet overheersend is. Gezellige bediening, ziet er modern maar gezellig uit.
Zo maar wat voorbeeldjes, maar ik wil wel eens wat andere tips ook horen. De genoemde restaurants hebben ook redelijk normale prijzen overigens. Weet iemand hoe die heerlijke noedelbar in Rotterdam ook alweer heette bijvoorbeeld?
Evers (Haaksbergen), wildrestaurant
King's Wok (Beckum), Wokrestaurant
erg aan te bevelen
Verder nog De Timmerie in de buurt van Warnsveld
En mijn ouders hebben het altijd over De Vier Balken, maar daarvan weet ik niet waar het ligt...
Oja, en in Amsterdam: de chinees Ome Sin (Of bij de Scheldestraat of bij de Argonautenstraat ind e buurt)
quote:Haarzuilens (waar?) -- www.vierbalken.nl
Op woensdag 28 januari 2004 10:48 schreef Troel het volgende:
En mijn ouders hebben het altijd over De Vier Balken, maar daarvan weet ik niet waar het ligt...
Wat ik laatst een goed restaurant vond:
Polman's in Utrecht (onder de 'rook' van de Dom).
In Juneau - Alaska naar de lucky lady, Op Cozumel naar Scruffy Murphy's. Op Grand Cayman naar the Landmark of the Platform. En op Key West naar Slopy Joe's.
Knus restaurantje, lekker eten (niet te duur, ook belangrijk) waar je van tevoren kan bekijken of het extra pittig is of niet (rode stip op de kaart) Aardige bediening, leuk aangekleed...
Dat ze Thaiis serveren, lijkt me eigenlijk overbodig te vermelden
quote:Plus daar zitten juist veel toeristententen. Zelfde geldt voor San Marcoplein in Venetie, de champs elysee in Parijs, het Leidseplein in Amsterdam etc. Meestal kun je op dat soort locatiesbeter niet gaan eten: te duur toeristenvoer. Meestal zitten de leukere dingen er wel in de buurt, maar dan in een achterafstraatje oid.
Op woensdag 28 januari 2004 15:18 schreef Tha_Ramsush het volgende:
Eten op de ramblas in Barcelona is wel gezellig!!!
alleen erg duur
Benidorm :
Hof van Holland (kan ook hoek van holland heten)
Orlando :
Racerock cafe : gezellig ingericht vooral voor de auto/motorsport liefhebbers
Dan Marino's : heerlijke ceasar salad , zalm is ook erg lekker daar
Bergamo's : lekker italiaans eten en leuke muziek
Amsterdam:
Raap en peper, Peperstraat 23, is iets duurder dan standaard, maar wel heel errug jammie, www.raapenpeper.nl
Lekkere shoarma: Baba in de Halvemaansteeg.
Voor de wat smallere beurs zou ik Restaurant "Toen" aanbevelen op de Rotterdamse Meent (schuin tegenover Grandcafé "Dudok"); eerlijk en heerlijk voedsel voor echt weinig geld.
quote:Ja ik ben er geweest, ik heb er gelunched. Het ziet er heel leuk en mooi ingericht uit binnen. Het eten was ook lekker, mooi en goedkoop.
Op woensdag 28 januari 2004 12:49 schreef Ripley het volgende:
Ik hoor overigens goeie verhalen over Harkema: leuke sfeer en publiek, eten okay voor de prijs. Iemand er al geweest?
Olympia (Willemstraat) : Grieks restaurant waar je echt heel erg lekker kunt eten voor weinig. Vriendelijke bediening, gezellige sfeer en het eten staat altijd supersnel op tafel. De tzatziki hier is echt GEWELDIG!
En daar kan Rip over meepraten. .
Chinees : Danny Leung .
Heerlijk eten , leuke / gezellige bediening
Amsterdam :
Purmerplein : Eetcafe/Bistro Place Du Nord
www.placedunord.nl goedkoop lekker eten , gezellige tent
Dubrovnic - Rijswijkseweg
Een joegoslaaf (of Kroaat). Je krijgt ontzettend veel vlees en het is aan te raden om geen voorgerecht te nemen. De prijzen zijn niet erg laag maar ook niet overdreven duur. Gewoon wat je tegenwoordig betaald
Havana (te vinden in Den Haag en Utrecht, hebben allebei een net iets andere kaart)
De Drie Gezusters Pub in Groningen
Grand Cafe de Stoep op Vlieland
The Fiddler (pub in Den Haag)
de rest:
Gasthof Holler in Achslach (Beieren, Duitsland)
Der Golderen Engel in Deggendorf (Beieren, Duitsland)
paar chinese en indiase restaurantjes en engelse ontbijtcafeetjes in Londen (chinatown, maar ook in de Eastend, Walthamstow en Islington)....
TGI Fiday is niet te eten. Ik ben er 1x geweest op Times Square in NY. Alles wat op mijn bord lag was gefrituurd!
Groningen: 't Pannenkoekenschip, Granny's (voor appeltaart & koffie of thee), Ni Hao (chinees).. ik moet nog veel meer uitproberen
Eindhoven: Tortilla's, La Grotta Azurra (erg gezellig, en niet duur), Spaans restaurant op de kruisstraat, weet de naam ff niet meer.
Pretoria: Mozzerella's (Hatfield) o.a. en in Zuid-Afrika algemeen de Ocean Basket restaurants!! En ipv MacDonalds, heb je daar Steers en dan de Hawaii burger
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |