quote:Ach, Ryan3 vindt dat hij nooit mensen lastig valt.
Op zondag 9 maart 2003 01:47 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:[..]
Nou ja, daar lijkt het wel een beetje op. Aan de ene kant wel spectaculair om dat op het forum te kunnen zien gebeuren. Het is weer eens wat anders dan een zelfmoord-topic. Maar het is toch ook wel erg triest. Zo'n obsessie kan niet leuk zijn voor hem. Bovendien valt hij er andere mensen mee lastig.
[Dit bericht is gewijzigd door OllieA op 09-03-2003 02:12]
quote:Dat mag inderdaad ook wel gezegd worden. Hij is wel standvastig en durft op te staan tegen wat hij als onrecht aanvaardt. Maar toch... Je krijgt niet echt het idee dat er een stabiel persoon achter zijn berichten zit, wel? Het is toch een beetje alsof je Regilio Tuur de column van Piet Grijs ziet overnemen. Een gekrenkte schizofreen met een opgeklopt ego, die elk spook dat hij ziet het liefst doormidden zou slaan. En dat dan in Ryaniaanse kromspraak...
Op zondag 9 maart 2003 02:04 schreef OllieA het volgende:
Bewonderenswaardig, in a way.
quote:Ach, dat vind ik toch wel wat hard hoor. Unstable...
Op zondag 9 maart 2003 02:11 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:[..]
Dat mag inderdaad ook wel gezegd worden. Hij is wel standvastig en durft op te staan tegen wat hij als onrecht aanvaardt. Maar toch... Je krijgt niet echt het idee dat er een stabiel persoon achter zijn berichten zit, wel? Het is toch een beetje alsof je Regilio Tuur de column van Piet Grijs ziet overnemen. Een gekrenkte schizofreen met een opgeklopt ego, die elk spook dat hij ziet het liefst doormidden zou slaan. En dat dan in Ryaniaanse kromspraak...
[Dit bericht is gewijzigd door OllieA op 09-03-2003 02:20]
met duizend-en-drie huiden
tegen hemel -
lichaam aan
zweren kleuren
met hun buigen
in ruimte op te gaan
tot geschitter en de vorm
van 'n instabiel gelaat
waar zware regen, noch 'n storm
'n wankel wezen van ze maakt
quote:Er begint mij een vreemd gevoel te bekruipen. Is paranoia besmettelijk? Ben jij with us of against us? Ben jij wel wie ik denk dat je bent? Of ben jij wie ik nu begin te denken dat jij bent? Een heer van stand? Een man van Staal?
Op zondag 9 maart 2003 02:18 schreef OllieA het volgende:
Ach, dat vind ik toch wel wat hard hoor. Unstable...
De texten van Ryan3 hebben zeker verdienste. Het is toch zeker een mens die een poging doet om diep na te denken.
De vergelijking met Regilio Tuur, by the way, is in zoverre weer erg aardig dat ook Tuur door de Volkskrant geroemd werd als zijn de in het bezit van een bovengemiddelde intelligentie.
En dat geldt toch zeker ook voor Ryan3. Besides all, je wordt niet zomaar lid van de OR!
Dat wordt wel eens vergeten...
Ryaanse kromspraak ? Hulde wat een inspirerende woorden, ik vind hem erg aardig trouwens en excuse's voor de lay- out de spelfouten en de inhoud en de grammatica het gekke is dat het mij mateloos irriteert
( het esthetische zeg maar wat etisch gezien beschouwd kan worden als aanpassing in dienst van de beschaving ) als een ander het doet. Groeten aan allemaal en vreselijk leuk al die tijd en moeite enaandacht die jullie aan het forum besteden , is het rendabel ?
quote:Zeg, lieve, consequente muts, stop je energie in mailen met je haaietandje. Dit gaat niet over jou.
Op zondag 9 maart 2003 02:28 schreef fatima het volgende:
Nu weet ik het... idee zoals Wicky de Viking zou zeggen : Ryan3 bestaat niet eens , filosofiegroepskloon, hmm ik zal mijn buuv eens bellen, die van boven.Je moet zo oppassen tegenwoordig wat je ook zegt het wordt altijd tegen je gebruikt en ja ik heb mijn medicamenten zojuist ingenomen. Alleen werkt het nog niet vandaar.
En dan nog iets, wie bepaalt eik wie wie is zal ik maar zeggen, wie vertelt wie wat wie wel en niet kan zeggen, wie o wie?Vragen,vragen ,vragen, en ik ben blij dat Jim geen odol pardomidool he gets het begint te werken idool dus is geworden ( het woordje worden sluit een echt idool uiteraard uit) , merken jullie dat? Wie is eik jullie?Ryaanse kromspraak ? Hulde wat een inspirerende woorden, ik vind hem erg aardig trouwens en excuse's voor de lay- out de spelfouten en de inhoud en de grammatica het gekke is dat het mij mateloos irriteert
( het esthetische zeg maar wat etisch gezien beschouwd kan worden als aanpassing in dienst van de beschaving ) als een ander het doet. Groeten aan allemaal en vreselijk leuk al die tijd en moeite enaandacht die jullie aan het forum besteden , is het rendabel ?
quote:Nou ja zeg
Op zondag 9 maart 2003 02:32 schreef OllieA het volgende:[..]
Zeg, lieve, consequente muts, stop je energie in mailen met je haaietandje. Dit gaat niet over jou.
quote:Leuk dat je er ook bent, fatima. Het wordt steeds minder rendabel sinds Ryan3 met zijn kruistocht is begonnen. Erg jammer. Jij kan vast wel wat inzicht verschaffen in zijn getormenteerde geest. Gaat het wel goed met hem?
Op zondag 9 maart 2003 02:28 schreef fatima het volgende:
Groeten aan allemaal en vreselijk leuk al die tijd en moeite enaandacht die jullie aan het forum besteden , is het rendabel ?
quote:En als het een groepskloon betrof is het jammer dat mijn gezellige mail uw peeceetje voorbij zoeft.
Op zondag 9 maart 2003 02:37 schreef fatima het volgende:[..]
Nou ja zeg
zit ik me hier het leplazurus te tikken, ach een goede oefening maar OllieA ik mag best mijn Haaietand verdedigen hoor, en bedankt voor het compliment.
quote:\
Op zondag 9 maart 2003 02:18 schreef OtherOther het volgende:
Ryan3met duizend-en-drie huiden
tegen hemel -
lichaam aanzweren kleuren
met hun buigen
in ruimte op te gaantot geschitter en de vorm
van 'n instabiel gelaat
waar zware regen, noch 'n storm
'n wankel wezen van ze maakt
snik...
of mag ik ook al niet meer snikken
zie ik iets over het OOG ?
gr, f
quote:wist u dat :
Op zondag 9 maart 2003 02:41 schreef fatima het volgende:[..]
\
snik...
of mag ik ook al niet meer snikken
zie ik iets over het OOG ?
gr, f
'n FOK!-verbod en wat frisse lucht allen goed doet ?
quote:Ach meneer Batuwu_KontKont toch, komt tot uzelf! U bent toch niet getrouwd met uw adsl-verbinding?
Op zondag 9 maart 2003 02:26 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:[..]
Er begint mij een vreemd gevoel te bekruipen. Is paranoia besmettelijk? Ben jij with us of against us? Ben jij wel wie ik denk dat je bent? Of ben jij wie ik nu begin te denken dat jij bent? Een heer van stand? Een man van Staal?
quote:Dat geloof ik maar al te graag.
Op zondag 9 maart 2003 02:44 schreef OtherOther het volgende:[..]
wist u dat :
'n FOK!-verbod en wat frisse lucht allen goed doet ?
quote:Ja, dat was wel erg goed gevonden. Zeer gevat, al zegt hij het zelf. Zijn schrijfstijl lijkt best op die van Hermans, of niet? Jammer dat die brille in waanzin ten onder gaat.
Op zondag 9 maart 2003 02:44 schreef plunk het volgende:
Ach meneer Batuwu_KontKont toch, komt tot uzelf! U bent toch niet getrouwd met uw adsl-verbinding?.
quote:Nou ja, zeg. Zijn schrijfstijl lijkt natuurlijk nergens naar. Men heeft hem in ver verleden er nog op moeten wijzen dat er zoiets bestaat als een indeling in alinea's. Maar wat ik dan wel weer goed vind is dat Ryan3 zich daar niet door laat remmen.
Op zondag 9 maart 2003 02:47 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:[..]
Ja, dat was wel erg goed gevonden. Zeer gevat, al zegt hij het zelf. Zijn schrijfstijl lijkt best op die van Hermans, of niet? Jammer dat die brille in waanzin ten onder gaat.
quote:Ik begrijp hieruit dat je je ergert dat doe je toch echt zelf en wie ben jij om te bepalen dat R. om zich heen schopt en dat ik lollig wil doen? Ik heb vaak lol en vaak ook niet maar wat maakt het uit ? Blijkbaar ken je iedereen nou ik niet en je kan niets zeggen over iemand die je nog nooit hebt gezien. Ik weet maar een fractie van wat er zich afspeelt maar ik begrijp dat R. een zelfstandige is en blijkbaar iemand heeft beledigd , het spijt mij maar ik begrijp het niet meer en wil het ook niet begrijpen, lama, even goede vrienden.
Op zondag 9 maart 2003 02:45 schreef OllieA het volgende:
M'n beste fatima,
Ryan3 is geen groepskloon van #filosofie.
Ryan3 is een leuke en oorspronkelijke user, die helaas de laatste tijd een beetje om zich heen loopt te schoppen.
That's it.
Als jij het leuk vind om lollig te doen met haaietandje, ik zou zeggen, doe dat dan vooral, maar waarom op het forum?
Ga gewoon leuk met elkaar mailen...
Dat gezeik en gezeur over #filosofie is nu wel mooi geweest.
quote:Even slechte vrienden, dus, blijkbaar.
Op zondag 9 maart 2003 02:55 schreef fatima het volgende:[..]
Ik begrijp hieruit dat je je ergert dat doe je toch echt zelf en wie ben jij om te bepalen dat R. om zich heen schopt en dat ik lollig wil doen? Ik heb vaak lol en vaak ook niet maar wat maakt het uit ? Blijkbaar ken je iedereen nou ik niet en je kan niets zeggen over iemand die je nog nooit hebt gezien. Ik weet maar een fractie van wat er zich afspeelt maar ik begrijp dat R. een zelfstandige is en blijkbaar iemand heeft beledigd , het spijt mij maar ik begrijp het niet meer en wil het ook niet begrijpen, lama, even goede vrienden.
quote:Wij ook, fatima. Dat is nou juist het probleem. En Ryan lijkt zelf al helemaal niet meer te weten wat er aan de hand is. Desondanks blijft hij stug om zich heen schoppen. Waarom?
Op zondag 9 maart 2003 02:55 schreef fatima het volgende:
Ik weet maar een fractie van wat er zich afspeelt
Word jij er nou niet moe van dat er een hond van middelbare leeftijd kwijlend achter je aan loopt? Met imponeergedrag en al?
quote:Je hebt mijn mailadres dat zou ook kunnen als je dan zonodig persoonlijk moet worden,bah
Op zondag 9 maart 2003 03:02 schreef OllieA het volgende:[..]
Even slechte vrienden, dus, blijkbaar.
De boodschap is toch duidelijk?
Ga mailen met je vriendjes en loop niet overal te slowchatten.
Topics zijn geen brievenbusjes waar jij je reukspoor kan achterlaten. Dat is toch niet zo moeilijk?
quote:Nee, ik vind hem aardig eigenaardig en wat mij dwars zit bij hem vertel ik gewoon en dat pikt hij heel goed op, ik begrijp jullie niet, de importantie van deze topic en de emoties die daarmee gepaard gaan.
Op zondag 9 maart 2003 03:06 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:[..]
Wij ook, fatima. Dat is nou juist het probleem. En Ryan lijkt zelf al helemaal niet meer te weten wat er aan de hand is. Desondanks blijft hij stug om zich heen schoppen. Waarom?
Word jij er nou niet moe van dat er een hond van middelbare leeftijd kwijlend achter je aan loopt? Met imponeergedrag en al?
quote:Ah, fatimama is een beetje boos?
Op zondag 9 maart 2003 02:55 schreef fatima het volgende:[..]
Ik begrijp hieruit dat je je ergert dat doe je toch echt zelf en wie ben jij om te bepalen dat R. om zich heen schopt en dat ik lollig wil doen? Ik heb vaak lol en vaak ook niet maar wat maakt het uit ? Blijkbaar ken je iedereen nou ik niet en je kan niets zeggen over iemand die je nog nooit hebt gezien. Ik weet maar een fractie van wat er zich afspeelt maar ik begrijp dat R. een zelfstandige is en blijkbaar iemand heeft beledigd , het spijt mij maar ik begrijp het niet meer en wil het ook niet begrijpen, lama, even goede vrienden.
Misschien is het een ideetje om een eigen knus topic te openen? Dan hebben jullie alle ruimte om elkaar speels met lauwe stuiterballen te bekogelen. Dat vindt Yvonne vast wel goed. En dan kunnen wij bijvoorbeeld op geheel eigen wijze doorbidden voor Vlens, zonder dat we ons door die gênante brei van haaietanden en roodgelakte teentjes hoeven heen te worstelen.
Verder ben je best lief hoor.
. En ik vind het ook heel aardig dat je zo voor Ryan in de bres springt.
quote:Ja dat was genant maar let it be.
Op zondag 9 maart 2003 03:22 schreef plunk het volgende:[..]
Ah, fatimama is een beetje boos?
.
Misschien is het een ideetje om een eigen knus topic te openen? Dan hebben jullie alle ruimte om elkaar speels met lauwe stuiterballen te bekogelen. Dat vindt Yvonne vast wel goed. En dan kunnen wij bijvoorbeeld op geheel eigen wijze doorbidden voor Vlens, zonder dat we ons door die gênante brei van haaietanden en roodgelakte teentjes hoeven heen te worstelen.
Verder ben je best lief hoor.
. En ik vind het ook heel aardig dat je zo voor Ryan in de bres springt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |