abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_8858448
Ik ga dus waarschijnlijk in augustus naar playa del carmen in mexico dit jaar. Heeft iemand nog tips of leuke dingen wat je beslist moet doen of opzoeken?

Hoe is de lokale bevolking tegen de toeristen en het weer? Hoorde dat er veel regen kan vallen in deze periode.

<<< Click here for free 24/7 pr0n daily updates >>>
pi_8858992
Playa is geweldig... zucht.. heimwee.. Ben er 2 jaar geleden in mijn eentje geweest; was de bedoeling dat ik flink rond ging trekken en van alles zien, maar heb uiteindelijk 2 weken in mijn hangmat geluierd, veel tequila gedronken, op de schommels in de beachbar gezeten.. geen moer gedaan maar super relaxed.

Augustus is als ik het goed heb start van het regenseizoen. Ben zelf in september geweest maar meer dan 2 flinke hoosbuien heb ik niet gehad. Gaat even flink tekeer maar na 5 minuten is het weer heerlijk.
Iets minder leuk is dat het ook hurricane seizoen is, en als je pech hebt je een paar dagen (zoals ik dus) op 'hurricane alert' zit.

Tips, hmmm... Als je flink wat geld meeneemt zou ik in het mooiste hotel van Playa, The Blue Parrot gaan zitten, als is het maar voor een paar dagen. Staat direct aan het strand, beachbar met schommels ipv barkrukken, bijna elke avond bandjes, goeie duikschool en de eigenaar, Senor Rick, is geweldig.

Verder 's avonds eten op de Av. Quinta (de 'hoofd'straat), veel leuke kleine restaurantjes en barretjes. Je kunt de bus pakken naar Tulum, om daar de Maya ruines te bekijken, hoewel die niet zo bijzonder zijn als op andere plekken in Mex, maar vanuit Playa wel makkelijk en snel te bereiken.

Je kunt de boot pakken en een paar dagen op Isla Mujeres gaan zitten, een klein eilandje voor de kust, ooit een backpackers paradise, tegenwoordig net als Playa veel toeristischer geworden.

Houd er rekening mee dat Playa zeker niet goedkoop is, door de invasie van toeristen (vooral Amerikanen) zijn de prijzen flink gestegen en betaal je voor drank, eten, slapen hetzelfde als je hier betaald. Als je goed zoekt kun je nog wel wat goedkopere plekjes vinden.

Ga even nadenken, kom ik misschien op nog meer tips.. Eerst foto's pakken en zwijmelen

Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.
pi_8859212
Oke thnx voor je reactie!
We gaan denk ik naar Hotel Gala Resort dat ligt 3 km van playa del carmen vandaan, dus niet ver weg. Das zo'n all-in 5 sterren hotel direct aan strand enz. Het ziet er iig mooi uit vanaf de foto's, maar foto's zijn altijd mooier

Maar het is wel klote als je net in die maanden augustus/september onwijs veel regen krijgt. Dan baal je echt zwaar denk ik.

<<< Click here for free 24/7 pr0n daily updates >>>
  † In Memoriam † woensdag 12 maart 2003 @ 23:35:57 #4
3234 Slaapmeisje
Jompels nog es an toe
pi_9078417
Ben vorig jaar naar Playa del Carmen geweest. Erg leuk, alleen erg lang vliegen en zeker als je met Dutchbird gaat (ronduit nachtmerrie).

Wat je zeker moet doen is zwemmen met dolfijnen. Het kost een paar centen, maar dan heb je ook wat (een uurtje zwemmen is zo´n 125 pleuro, exclusief evt. foto´s of videoband die je na afloop kunt kopen).

Verder hebben we een tour gemaakt naar Coba en hier de Mayatempels bekeken. Het leuke aan deze excursie is dat het tempelcomplex midden in het oerwoud is en meer dan de helft is niet gerestaureerd waardoor je een goede kijk krijgt op hoe de archeologen het hebben aangetroffen.

Het leukste vond ik het zwemmen in de Cenote (soortement ondergrondse rivier). Wereld ervaring en zeker een lekker koel avontuur. Tijdens onze vakantie in Mexico was dit de enige keer in 2 weken dat we konden afkoelen. De rest van de vakantie was het zweten geblazen (we waren er in juni).

Jompels,
Slaapmeisje

We moeten bereid zijn het leven dat we gepland hebben op te geven om het leven te vinden dat op ons wacht.
pi_9081926
Ik heb even Mexico in de topictitel gezet, is wat duidelijker.

Dat zwemmen in de Cenote klinkt wel erg leuk.

"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_9111178
Thnx voor je info slaapmeisje! Je zegt dat dutchbird niet super was. Heb je klachten hier over? Want we kunnen kiezen tussen dutchbird en martinair volgens mij. Het scheelt wel iets van 100 eur p.p. waarbij dus martinair het duurst is.
<<< Click here for free 24/7 pr0n daily updates >>>
  † In Memoriam † vrijdag 14 maart 2003 @ 10:17:24 #7
3234 Slaapmeisje
Jompels nog es an toe
pi_9111349
quote:
Op vrijdag 14 maart 2003 10:07 schreef SaturN het volgende:
Thnx voor je info slaapmeisje! Je zegt dat dutchbird niet super was. Heb je klachten hier over? Want we kunnen kiezen tussen dutchbird en martinair volgens mij. Het scheelt wel iets van 100 eur p.p. waarbij dus martinair het duurst is.
Ga als je gezondheid je lief is met Martinair!!!! Wij hadden gekozen voor Tulip Class bij Dutchbird en dachten dat we dan de trip wel zouden overleven, maar het was een werkelijke ramp. Voor mijn werk ben ik gewend aan lange vluchten, maar ik was in staat om bij Dutchbird het personeel aan te vliegen.

1. De stoelen zitten veeeel te dicht op elkaar (zowel lengte als breedte).
2. Het personeel is chagerijnig, onbeschoft en onkundig. We zaten na het eten nog 45 minuten met het dienblaadje op het tafeltje terwijl je al helemaal ingeklemd zat.
3. Er wordt een tussenlanding gemaakt in Canada. Dit was om 7 uur 's ochtends plaatselijke tijd en de deuren van het vliegtuig stonden een uur lang wagenwijd open terwijl het vliegtuig werd bijgetankt. We moesten op onze plaatsten blijven zitten terwijl de kou van buiten van je voeten tot aan je hoofd naar boven trok (die dekentjes die ze uitdeelden zijn dan echt een lachertje).
4. Verscheidene technische probleempjes zoals dat de aansluiting van de koptelefoon het niet deed en niet verholpen kon worden. Leuk hoor film kijken zonder geluid. Het vliegtuig zat propvol dus we konden ook nergens anders zitten.
5. Bij het landen (1 x voor de tussenstop en 1 x voor het echie) kwam er allemaal condenswater uit het dak vallen en natuurlijk precies op mijn hoofd. De crew wist dit en waarschuwde me niet eens van tevoren dat dit zou kunnen gebeuren zodat ik bijv. even een tissue ofzo boven mijn hoofd zou kunnen houden.

We hadden in Mexico met mensen gesproken die met Martinair gevlogen waren en die hadden geen enkel probleem met de vlucht.

Jompels,
Slaapmeisje

We moeten bereid zijn het leven dat we gepland hebben op te geven om het leven te vinden dat op ons wacht.
  † In Memoriam † vrijdag 14 maart 2003 @ 10:21:38 #8
3234 Slaapmeisje
Jompels nog es an toe
pi_9111440
http://playadelcarmeninfo.com/

Dit is trouwens wel een hele leuke site!

We moeten bereid zijn het leven dat we gepland hebben op te geven om het leven te vinden dat op ons wacht.
pi_9111630
Ben ook met Martinair geweest, inderdaad prima. Heenweg stop over op Havana, dus ongeveer 14 uur over gedaan. Een pretje is dat niet, maar als je niet al te lang bent kun je in de stoelen van Martinair nog wel redelijk zitten.

Dat Dutchbird verhaal klinkt als een horror story, ik zou inderdaad maar iets meer betalen voor een wat fijnere vlucht.

Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.
pi_9111817

Mijn strand en hotel... zucht..

Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.
pi_9111837
quote:
Op vrijdag 14 maart 2003 10:37 schreef josja het volgende:
[afbeelding]

Mijn strand en hotel... zucht..


Ziet er niet slecht uit
Dezz, koning van Lechland, opperbevelhebber van de Lechlandse Strijdkrachten groet U!
pi_9113997
Ziet er idd niet slecht uit!! Heb nu al zin maar het duurt nog zooo lang want het wordt pas volgend jaar dat we gaan...

Heb ik wel tijd genoeg om alles goed te kunnen checken en informeren

<<< Click here for free 24/7 pr0n daily updates >>>
  † In Memoriam † maandag 31 maart 2003 @ 22:04:47 #13
34726 Fratz
Max
pi_9495135
maar duzzz, ik ben ook van plan om naar playa del carmen te gaan, ben er alleen nog niet uit welk hotel/resort en welke vliegtuigmaatschappij. is dutchbird echt zo slecht? ik vind martinair namelijk ook niet ze geweldig. iemand nog wat tips?
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
  maandag 31 maart 2003 @ 22:13:44 #14
21170 robbieRdam
Amsterdam waar leg dattan !!
pi_9495418

laat je dan door iberostar verwennen. 2 x geweest

kost 16 daagjes 3000 eurootjes pp maar dan heb je ook wat !!

[Dit bericht is gewijzigd door robbieRdam op 31-03-2003 22:37]

  † In Memoriam † maandag 31 maart 2003 @ 22:14:50 #15
34726 Fratz
Max
pi_9495463
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:13 schreef robbieRdam het volgende:
[afbeelding]

laat je dan door iberostar verwennen. 2 x geweest

kost wel 16 daagjes 3000 eurootjes maar dan heb je ook wat !!


wat is dat precies, een resort all-inclusive ofzoiets?
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
  maandag 31 maart 2003 @ 22:17:19 #16
21170 robbieRdam
Amsterdam waar leg dattan !!
pi_9495555
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:14 schreef Fratz het volgende:

[..]

wat is dat precies, een resort all-inclusive ofzoiets?


ja een 5 sterren all in resort in playacar naast playa del carmen. 10 minuten lopen, taxi`s kosten geen drol.

Deze kwaliteit vind je nergens in de carribean.

pi_9495631
Neeeeeee, geen resort!! Van die massa-complexen met allerlei eng 'entertainment'.

Zijn zoveel leukere, kleine hotelletjes en cabana's in Playa.

Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.
  maandag 31 maart 2003 @ 22:21:56 #18
21170 robbieRdam
Amsterdam waar leg dattan !!
pi_9495746
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:19 schreef josja het volgende:
Neeeeeee, geen resort!! Van die massa-complexen met allerlei eng 'entertainment'.

Zijn zoveel leukere, kleine hotelletjes en cabana's in Playa.


een man mag zich toch wel laten verwennen, ik wil geen scheurbuik of kakkerlakken in me kamer.
En de entertainment sucks ja, maar in 5 minuten sta ik down town playa. en in 5 minuten loop ik door mijn resort met slingerende apen door de jungletuin met een heerlijke pina collade in me hand.
  † In Memoriam † maandag 31 maart 2003 @ 22:48:41 #19
34726 Fratz
Max
pi_9496716
ik was eigenlijk ook niet van plan om in zo'n all-inclusive te gaan zitten. heb inmiddels wel wat leuke sites bezocht.
wat zijn aanraders qua food?
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
pi_9496922
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:13 schreef robbieRdam het volgende:
[afbeelding]

laat je dan door iberostar verwennen. 2 x geweest

kost 16 daagjes 3000 eurootjes pp maar dan heb je ook wat !!


* DuchessX is hier ook geweest in 1999

Een echte aanrader, vreselijk goed hotel, goed eten, mooie ruime kamers, lekker aan het strand, heel mooie oerwoudtuin, grote zwembaden. Ik zou er zó terug gaan maar ja hé $$$$

Tulum is leuk, chichen Itza moet je zeker ook doen en ook een keer naar Cozumel. Coba is ook erg mooi.

Ik ga ZEKER nog eens terug!

#geen
pi_9496969
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:19 schreef josja het volgende:
Neeeeeee, geen resort!! Van die massa-complexen met allerlei eng 'entertainment'.

Zijn zoveel leukere, kleine hotelletjes en cabana's in Playa.


LOL

* DuchessX heeft zich helemaal suf gelachen om de aquarobiclessen waar al die megavette amerikaanse dames aan meededen

#geen
  † In Memoriam † maandag 31 maart 2003 @ 22:55:57 #22
34726 Fratz
Max
pi_9496987
Cozumel was ik ook zeker van plan. En mijn vriend wil nog een keertje gaan zeevissen, is er iemand die dat toevallig ook gedaan heeft? (wat is eigenlijk wil weten; hoeveel kans heb ik om kotsend over de reling te hangen, ben niet heel erg bestand tegen hele erge golven..)
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
pi_9496995
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:04 schreef Fratz het volgende:
maar duzzz, ik ben ook van plan om naar playa del carmen te gaan, ben er alleen nog niet uit welk hotel/resort en welke vliegtuigmaatschappij. is dutchbird echt zo slecht? ik vind martinair namelijk ook niet ze geweldig. iemand nog wat tips?
Ben ook met Martinair geweest, was best te doen.
#geen
pi_9497021
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:21 schreef robbieRdam het volgende:

[..]

een man mag zich toch wel laten verwennen, ik wil geen scheurbuik of kakkerlakken in me kamer.
En de entertainment sucks ja, maar in 5 minuten sta ik down town playa. en in 5 minuten loop ik door mijn resort met slingerende apen door de jungletuin met een heerlijke pina collade in me hand.


Heb je de apen ook gezien?
#geen
  dinsdag 1 april 2003 @ 07:37:39 #25
21170 robbieRdam
Amsterdam waar leg dattan !!
pi_9502774
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:56 schreef DuchessX het volgende:

[..]

Heb je de apen ook gezien?


uiteraard, hele familie menzo slingerd door die tuin.
pi_9519046
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:55 schreef DuchessX het volgende:

[..]

LOL

* DuchessX heeft zich helemaal suf gelachen om de aquarobiclessen waar al die megavette amerikaanse dames aan meededen


Vre-se-lijk!! Complete modeshows werden er georganiseerd, kon dat getetter soms horen als ik lag te relaxen in mijn hangmat..

En niet te vergeten de irritante gewoonte om in veel te kleine zwembroekjes en badpakjes door het dorp te 'flaneren', luidkeels overal bovenuit schreeuwend

Foei, ben beetje aan het generaliseren, maar 't kwam me af en toe wel erg de keel uit.

Verder is Playa helemaal geweldig, zou zo terug gaan.. maar aangezien ik nog steeds mijn creditcard aan het aflossen ben van toen...

Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.
  † In Memoriam † donderdag 3 april 2003 @ 22:08:04 #27
34726 Fratz
Max
pi_9568331
en ik heb geboekt!!!
joehoe!!!
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
pi_9585914
quote:
Op donderdag 3 april 2003 22:08 schreef Fratz het volgende:
en ik heb geboekt!!!
joehoe!!!
Alleen de reis? Of ook al een hotel? Wanneer ga je?

Zucht... ik ben jaloers

Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.
  † In Memoriam † vrijdag 4 april 2003 @ 21:30:09 #29
34726 Fratz
Max
pi_9589504
de reis en het hotel, ik ga 16 dagen in september. lijkt best ver weg nou zeg, heb er zo'n zin in!
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
pi_9590489
quote:
Op vrijdag 4 april 2003 21:30 schreef Fratz het volgende:
de reis en het hotel, ik ga 16 dagen in september. lijkt best ver weg nou zeg, heb er zo'n zin in!
Leuk!! Ik zit vanaf eind april tot 1 december in Cancun, ongeveer 60 km vanaf Playa del Carmen en heb aldaar een vriendin zitten die daar ook tijdelijk woont. Misschien kunnen we een keertje meeten daar
Il faut mieux vivre avec des remorts qu'avec des regrets
pi_9600689
quote:
Op vrijdag 4 april 2003 21:30 schreef Fratz het volgende:
de reis en het hotel, ik ga 16 dagen in september. lijkt best ver weg nou zeg, heb er zo'n zin in!
Welk hotel heb je geboekt? Een all inclusive?
Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.
  † In Memoriam † zondag 6 april 2003 @ 10:57:54 #32
34726 Fratz
Max
pi_9613278
quote:
Op zaterdag 5 april 2003 14:45 schreef josja het volgende:

Welk hotel heb je geboekt? Een all inclusive?


nee geen all-inclusive, wil nog wel wat dingen zelf doen, bepalen wat ik ga eten is er eentje van.
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
  † In Memoriam † zondag 6 april 2003 @ 10:58:41 #33
34726 Fratz
Max
pi_9613282
quote:
Op vrijdag 4 april 2003 22:09 schreef La_Chatte_Noir het volgende:
Leuk!! Ik zit vanaf eind april tot 1 december in Cancun, ongeveer 60 km vanaf Playa del Carmen en heb aldaar een vriendin zitten die daar ook tijdelijk woont. Misschien kunnen we een keertje meeten daar
heej, leuk idee! jullie weten in ieder geval wat er daar te doen is en wat aanraders zijn!
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
pi_9667099
quote:
Op zondag 6 april 2003 10:58 schreef Fratz het volgende:

[..]

heej, leuk idee! jullie weten in ieder geval wat er daar te doen is en wat aanraders zijn!


's avonds niet al te veel op straat komen en 's avonds ook niet reizen met het OV.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  † In Memoriam † dinsdag 8 april 2003 @ 22:57:15 #35
34726 Fratz
Max
pi_9668106
quote:
Op dinsdag 8 april 2003 22:20 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

[..]

's avonds niet al te veel op straat komen en 's avonds ook niet reizen met het OV.


mm hoezo??? vertel??
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
pi_9668215
quote:
Op dinsdag 8 april 2003 22:57 schreef Fratz het volgende:

[..]

mm hoezo??? vertel??


Criminaliteit is daar (vooral in stedelijke gebieden) best hoog.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_9669399
quote:
Op dinsdag 8 april 2003 23:01 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

[..]

Criminaliteit is daar (vooral in stedelijke gebieden) best hoog.


Dat schijnt inderdaad zo te zijn, vooral 's avonds laat langs populaire busroutes tussen plaatsen in. Maarja, zolang je niet met 500 dollar en een telelens om je nek op stap gaat zal dat wel meevallen.
Il faut mieux vivre avec des remorts qu'avec des regrets
pi_9669486
quote:
Op woensdag 9 april 2003 00:03 schreef La_Chatte_Noir het volgende:

[..]

Dat schijnt inderdaad zo te zijn, vooral 's avonds laat langs populaire busroutes tussen plaatsen in. Maarja, zolang je niet met 500 dollar en een telelens om je nek op stap gaat zal dat wel meevallen.


Waardevolle spullen niet zichtbaar dragen en daarnaast gewoon goed uit je doppen kijken. Want ook al draagt een toerist op het eerste zicht niets kostbaars, vaak valt er toch wel wat te halen.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  donderdag 10 april 2003 @ 14:35:49 #39
21170 robbieRdam
Amsterdam waar leg dattan !!
pi_9698627
Er gebeurd heel weinig in yucatan. spanje of rotterdam is tig x gevaarlijker.
  † In Memoriam † donderdag 10 april 2003 @ 19:43:10 #40
3234 Slaapmeisje
Jompels nog es an toe
pi_9704771
Wat ik erg jammer vond was het gebrek aan rust in het hotel. Overal in de hoteltuin waren kleine speakertjes bevestigd waar de godganse dag muziek uit kwam. Dat moest ook wel om het geluid van alle airconditioners een beetje te overstemmen die dag en nacht aan het bleren waren.

Verder die Amerikanen..... zucht! Vooral de vrouwen in Stars en Stripes bikinis en het eeuwige gejep over de slechte bediening, voorzieningen etc. Wat zwaaaar irritant was is dat de meesten hun bord overlaadden met eten en dan na een paar hapjes het alweer lieten weghalen door de bediening om vervolgens weer naar het buffet te lopen voor een bord vol met taartjes, fruit en ander lekkers. Dat aten ze dan ook maar voor 1/4 op Ik snap het echt niet hoe je zo onbeschoft met eten kunt omgaan. De Nederlanders of Niet-Amerikanen pikte je er dus ook zo uit, die haalden alleen wat ze ook daadwerkelijk opaten. Brrrrr, na 2 weken ging me dat gedrag behoorlijk de keel uithangen. Grote bekken, onbeschoft en irritant.

Playa del Carmen, tsja. Leuk om een keer in Mexico te zijn geweest. Het was het helaas niet waard om zo lang in het vliegtuig te zitten om vervolgens omgeven te zijn door de vakantie-Amerikanen. Voor hun is Mexico zoals het Benidorm voor ons is en dat was goed te merken. Alleen de tripjes naar het binnenland waren de moeite waard. 1 x nooit weer (al zou ik nog wel een keer naar Mexico-stad willen gaan).

Jompels,
Slaapmeisje

We moeten bereid zijn het leven dat we gepland hebben op te geven om het leven te vinden dat op ons wacht.
pi_9704848
quote:
Op dinsdag 4 maart 2003 14:25 schreef SaturN het volgende:
Ik ga dus waarschijnlijk in augustus naar playa del carmen in mexico dit jaar. Heeft iemand nog tips of leuke dingen wat je beslist moet doen of opzoeken?

Hoe is de lokale bevolking tegen de toeristen en het weer? Hoorde dat er veel regen kan vallen in deze periode.


Huur iig een auto, want Playa del Carmen alleen is saai (beslaat 1 straat).

Lokale bevolking valt mee waar het opdringen van souvenirs betreft.

Soms veel regen, en hoge luchtvochtigheid, daardoor voelt het veel warmer als het al is.

Je kunt naar Cozumel gaan met de boot, of 's nachts op de pier gaan kijken naar de zee (dat is wel tof, zeker met onweer), of Amerikanen bezichtigen in Cancun.

Vlieg je direct naar Playa del Carmen? (Mexico-City is fantastisch, als je de mogelijkheid hebt daar een paar dagen te verblijven is dat zeer de moeite).

Vanwaar komen wij dan, dat wij ergens heen willen?
pi_11051827
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:13 schreef robbieRdam het volgende:
[afbeelding]

laat je dan door iberostar verwennen. 2 x geweest

kost 16 daagjes 3000 eurootjes pp maar dan heb je ook wat !!


Is dat: Iberostar Paraiso Beach???
Zoja, wil je me dan aub even mailen? (krijn@xs4all.nl)
pi_11059112
Ik ga in september naar Playa del Carmen en ik vroeg me af hoe het daar zit met de stekkers ed

Mijn vriendinnetje neemt d´r dig cam mee en dat ding zal wel dagelijks opgeladen moeten worden

Alvast bedankt

Sunday bloody Sunday - Woensdag gehaktdag
pi_11079786
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:13 schreef robbieRdam het volgende:
kost 16 daagjes 3000 eurootjes pp maar dan heb je ook wat !!
3000 Eurotjes????? Jij bent echt helemaal LOCOOOOO

Ik ga binnenkort voor dat bedrag (wel wat meer) een paar maanden bij local people in Mexico wonen.

  vrijdag 13 juni 2003 @ 10:35:18 #45
779 WaStEd
Hellaluha
pi_11079905
quote:
Op vrijdag 13 juni 2003 10:29 schreef TuttiFrutti het volgende:

[..]

3000 Eurotjes????? Jij bent echt helemaal LOCOOOOO

Ik ga binnenkort voor dat bedrag (wel wat meer) een paar maanden bij local people in Mexico wonen.


Zijn normale prijzen hoor als je 5 sterren All Inclusive gaat zitten.
En met die hotels van Sol Melia is echt niks mis.. ik vind het het geld wel waar, of je nou op de Dominicaan zit, Cuba of Mexico, ik zoek eerst een Paradisus op...
too much is not enough....
pi_11080277
quote:
Op vrijdag 13 juni 2003 10:35 schreef WaStEd het volgende:

[..]

Zijn normale prijzen hoor als je 5 sterren All Inclusive gaat zitten.
En met die hotels van Sol Melia is echt niks mis.. ik vind het het geld wel waar, of je nou op de Dominicaan zit, Cuba of Mexico, ik zoek eerst een Paradisus op...


Zoals ik al eerder zei, kan je ook voor dat bedrag een maand of zes bij locals gaan wonen.. veel leuker (beleefd het land veel meer), goedkoper en een langere vakantie (veeeeeeeeeeeel langer).
Je kan toch net zo goed dan naar Spanje gaan en daar in een 5 sterren gaan zitten?
  vrijdag 13 juni 2003 @ 10:54:43 #47
779 WaStEd
Hellaluha
pi_11080356
quote:
Op vrijdag 13 juni 2003 10:50 schreef TuttiFrutti het volgende:

[..]

Zoals ik al eerder zei, kan je ook voor dat bedrag een maand of zes bij locals gaan wonen.. veel leuker (beleefd het land veel meer), goedkoper en een langere vakantie (veeeeeeeeeeeel langer).
Je kan toch net zo goed dan naar Spanje gaan en daar in een 5 sterren gaan zitten?


Nee natuurlijk niet, FYI je kan het hotel ook uit hoor....en dan kun je nog van alles gaan doen...
En ik weet niet of jij werkt maar ik kan niet 6 maanden weg (lijkt me ook normaal overigens)...
too much is not enough....
  zaterdag 14 juni 2003 @ 13:46:29 #48
21170 robbieRdam
Amsterdam waar leg dattan !!
pi_11104746
quote:
Op vrijdag 13 juni 2003 10:29 schreef TuttiFrutti het volgende:

[..]

3000 Eurotjes????? Jij bent echt helemaal LOCOOOOO

Ik ga binnenkort voor dat bedrag (wel wat meer) een paar maanden bij local people in Mexico wonen.


Tis maar net wat je wil en kan betalen en hoe hoog je de lat leg.
Ik wil luxe, echt luxe dus en ik heb gemerkt dat in iberostart mexico wel het hoogst haalbare is op verwennerij.
En natuurlijk loop ook ik zo het resort af en sta in wonderfull mexico.
pi_11156133
[quote]Op donderdag 10 april 2003 19:43 schreef Slaapmeisje het volgende:

Verder die Amerikanen..... zucht! Vooral de vrouwen in Stars en Stripes bikinis
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uhh ben reeds 3x in playa del carmen geweest (i love it) 3x Iberostar, 1x Gala resort en als je het treft kom je ook hele leuke Amerikaanse Cheerleaders in Stars and Stripes tegen.

http://www.benny.cistron.nl/Cheerleaders.jpg

How I Stopped Worrying And Love The Bomb
pi_11156836
quote:
Op maandag 16 juni 2003 23:08 schreef rubberenbennie het volgende:
[quote]Op donderdag 10 april 2003 19:43 schreef Slaapmeisje het volgende:

Verder die Amerikanen..... zucht! Vooral de vrouwen in Stars en Stripes bikinis
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uhh ben reeds 3x in playa del carmen geweest (i love it) 3x Iberostar, 1x Gala resort en als je het treft kom je ook hele leuke Amerikaanse Cheerleaders in Stars and Stripes tegen.

http://www.benny.cistron.nl/Cheerleaders.jpg


Ohh ja nog eentje met alle dames
http://www.benny.cistron.nl/dallascheerleaders.jpg
How I Stopped Worrying And Love The Bomb
pi_11360146
Iberostar Quetzal is een prima hotel, Gala ook, Riu Palace/Tequila/Yucatan/Playacar ook, Reef Club ook, Viva Maya ook, het maakt niet uit waar je gaat zitten in de Playacar hotelzone, zowat alle hotels zijn extreem luxe daar.
En in het centrum van Playa del Carmen zijn ook nog ontelbare leuke kleine hotelletjes te vinden die op basis van halfpension werken.

Dat het centrum van Playa del Carmen 1 straat beslaat is grote onzin. Playa is momenteel de hardst groeiende stad van Midden Amerika en de bevolking verdubbeld zich ieder jaar. Als ik een zeldzame dag vrij ben ga ik graag naar Playa, het is er een stuk gezelliger dan in Cancun.

Il faut mieux vivre avec des remorts qu'avec des regrets
  woensdag 2 juli 2003 @ 21:10:42 #52
21170 robbieRdam
Amsterdam waar leg dattan !!
pi_11520423
iberostar paraiso de mooiste van allemaal.
pi_11528420
Ik denk dat ik het hier maar even post.

We staan op het punt om een reis naar Mexico te boeken, het wordt een rondreis over Yucatan, afgesloten met een week All Inclusive in Playa del Carmen.

Weet iemand iets over inentingsverplichtingen en dergelijke?

C’est Davie :o)
  dinsdag 8 juli 2003 @ 16:43:42 #54
60677 H-Jet
Happiness is beautifull !
pi_11645747
Hey hola

Ik ga op..ja ja..huwelijksreis naar Playa. We trouwen op 21 augustus en we gaan vliegen om 11.15 uur op 22 augustus met Martinair. Meer mensen die dan gaan?
Ik ben ook erg benieuwd wat we er allemaal kunnen doen. Heb al heel wat tips en suggesties gekregen, maar zou er zeker nog meer willen. Leuk dat iedereen zo tof reageerd, geeft ons weer het gevoel dat we echt de mooiste vakantie van ons leven tegemoet gaan!

De rest die ook nog gaat, have fun en geniet er lekker van !

"All who would win joy, must share it: happiness was born a twin!"
pi_11662291
quote:
Op donderdag 3 juli 2003 08:37 schreef Dave het volgende:
Ik denk dat ik het hier maar even post.

We staan op het punt om een reis naar Mexico te boeken, het wordt een rondreis over Yucatan, afgesloten met een week All Inclusive in Playa del Carmen.

Weet iemand iets over inentingsverplichtingen en dergelijke?


ben net terug uit die regio (heb Yucatan en Belize en Guatemala gedaan
) in totaal 4 weken.

Ik moest natuurlijk sowieso malaria slikken en prikken had ik nog. Mbt malaria weet ik dat wanneer je langer dan 3 dagen in de regio van Palenque verblijft je malaria middelen moest innemen. Verder DTP en wellicht Gele koorts? Verder is er wel veel moois te zien, dus dat wordt vast leuk!

Oja Hotel Albatros hadden wij (niet boeken via OAD, dat kost je nl een bom extra duiten) en er is daar altijd plaats! Vraag een cabana op de begane grond, dan heb je airco en een koelkast.

niet iedere verandering is een verbetering, maar zonder verandering is er geen verbetering
pi_11674274
quote:
Op donderdag 3 juli 2003 08:37 schreef Dave het volgende:
Ik denk dat ik het hier maar even post.

We staan op het punt om een reis naar Mexico te boeken, het wordt een rondreis over Yucatan, afgesloten met een week All Inclusive in Playa del Carmen.

Weet iemand iets over inentingsverplichtingen en dergelijke?


Ga je toevallig de 5-daagse rondreis Yucatan Explorer doen? Zo ja, leuk leuk leuk! Dan heb je grote kans mij tegen te komen En dat is nog niet het leukste Het is ook een supermooi circuit en een relaxte rondreis, je ziet best veel, alleen de afstanden zijn vrij groot hier dus je zit wel een poosje in de bus. Maar een absolute aanrader!

Malariapillen zijn in Yucatan absoluut onnodig. Ik zou als ik jou was ook geen Deet meenemen, dat helpt hier niet en hier in Mexico hebben ze OFF, een oranje fles die overal verkrijgbaar is en die ook werkelijk helpt tegen muggen en ongedierte. Tsja en spuiten.. Ik heb, voordat ik naar Mexico kwam, DTP, Hepatitis A & B en buiktyfus gehaald. Niet noodzakelijk, en zeker niet als je voor 2 weken gaat, maar het geeft je wel een veilig gevoel.

Il faut mieux vivre avec des remorts qu'avec des regrets
  † In Memoriam † zondag 3 augustus 2003 @ 15:34:02 #57
34726 Fratz
Max
pi_12197376
maar duzzzz, is er inmiddels al iemand geweest??
ik ga in september pas, maar ben reuze benieuwd!!!
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
pi_12223180
Helemaal niemand?
Tierra y libertad
pi_12223362
quote:
Op maandag 31 maart 2003 22:54 schreef DuchessX het volgende:

[..]

* DuchessX is hier ook geweest in 1999

Een echte aanrader, vreselijk goed hotel, goed eten, mooie ruime kamers, lekker aan het strand, heel mooie oerwoudtuin, grote zwembaden. Ik zou er zó terug gaan maar ja hé $$$$

Tulum is leuk, chichen Itza moet je zeker ook doen en ook een keer naar Cozumel. Coba is ook erg mooi.

Ik ga ZEKER nog eens terug!


Ow ik heb zo'n heimwee
#geen
  † In Memoriam † donderdag 18 september 2003 @ 21:05:19 #60
34726 Fratz
Max
pi_13273590
...and here we come!!! over een paar uur gaan we vliegen en kunnen we genieten!!
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
  donderdag 18 september 2003 @ 21:09:45 #61
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_13273712
quote:
Op donderdag 18 september 2003 21:05 schreef Fratz het volgende:
...and here we come!!! over een paar uur gaan we vliegen en kunnen we genieten!!
veel plezier! ben er vorig jaar geweest (als onderdeel van enkele weken backpacken) en het is er geweldig. Vergeet alleen je portomonnee niet.

Ohja, doe de groeten aan Capitan Tutux, daar heb ik erg goede herinneringen aan.

Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  † In Memoriam † donderdag 18 september 2003 @ 21:10:58 #62
34726 Fratz
Max
pi_13273754
quote:
Op donderdag 18 september 2003 21:09 schreef Lemmeb het volgende:
veel plezier! ben er vorig jaar geweest (als onderdeel van enkele weken backpacken) en het is er geweldig. Vergeet alleen je portomonnee niet.

Ohja, doe de groeten aan Capitan Tutux, daar heb ik erg goede herinneringen aan.


wassda? capitan tutux??
enm we hebben flink gespaard dus het moet goedkomen!
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
  donderdag 18 september 2003 @ 21:52:40 #63
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_13274909
quote:
Op donderdag 18 september 2003 21:10 schreef Fratz het volgende:
wassda? capitan tutux??
enm we hebben flink gespaard dus het moet goedkomen!
Da's een leuke tent aan het strand (strandtent annex disco), die volgens mij iedereen daar wel kende en het laatst openbleef.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  woensdag 26 november 2003 @ 15:26:38 #64
68726 Versie1
Goede winden..
pi_14944844
quote:
Op donderdag 18 september 2003 21:05 schreef Fratz het volgende:
...and here we come!!! over een paar uur gaan we vliegen en kunnen we genieten!!
en hoe was het? wij gaan aanstaande dinsdag...
  † In Memoriam † zaterdag 29 november 2003 @ 10:42:08 #65
34726 Fratz
Max
pi_15018250
quote:
Op woensdag 26 november 2003 15:26 schreef Versie1 het volgende:

en hoe was het? wij gaan aanstaande dinsdag...


nou ik vond het hartstikke leuk, heb er ook echt van genoten!
je moet alleen niet denken dat alles daar lekker goedkoop is want dan kom je van de koude kermis thuis. blijf niet alleen hangen bij 5th Avenue (wel leuk;)) want dat is nou eenmaal duur. leuk om te doen: Xel-ha, met dolfijnen een trainer-for-a-day doen in Parque Nizuc in Cancun, uiteraard naar Chichen-Itza en Tulum. Je kan in dit topic Stage: Cancun, Mexico ook een hoop vinden over wat er te doen is!
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
  donderdag 11 december 2003 @ 18:06:50 #66
68726 Versie1
Goede winden..
pi_15335614
Zit er nu.. 27 graden en fel blauwe lucht. Dit is vakantie zoals het bedoeld is. Zeldzaam mooi. Een MUST is overigens waterpark Xel Ha. Daar moet je snorkelen! Chichen -Itza was leuk om gezien te hebben maar vonden we te toeristisch en hetzelfde in Tulum.

Natuur rocks hier. Nog 3 daagjes genieten hier en dan weer naar... -1??? whoooo

  maandag 5 januari 2004 @ 22:50:31 #67
68726 Versie1
Goede winden..
pi_15995655
Al weer even terug..
Ons 'hotel' was het beste van playa... durf ik te stellen. Het is namelijk geen hotel het zijn appartementjes met alleen bovenburen. Het is niet all inclusive en erg, heel erg sfeervol. Plan je een super vakantie zonder mega hotel, maar wel alle luxe ga dan daar heen.

Hotel: http://www.shangrilacaribe.net
Forum: http://www.playadelcarmeninfo.com
Roos: http://www.close2roos.com

Meer heb je niet nodig.


Wij zaten rechtsonder... waar het paadje heen loopt... te mooi.

Plezier

[Dit bericht is gewijzigd door Versie1 op 05-01-2004 23:03]

pi_17223051
*heeft ook geboekt*

ga begin augustus (2004), hotel Riu Tequilla samen met mijn vriendin.

Ben 2 jaar geleden al met vrienden naar Cancun geweest en wil het met mn vriendin iets rustiger aan doen.

Ik verheug me echt ontzettend op een relaxte zon zee en strand vakantie en natuurlijk de dolfijnen, want dat is een MUST voor mijn vriendin

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')