Nee, je snapt het dus niet.quote:Op zaterdag 7 november 2026 07:52 schreef Invisibli het volgende:
Of b, c, d, en letterlijk alles wat daarna komt. Kan ook S en Z zijn.
Als jarenlang overtuigd analfabeet, doet die trend naar meer alfabetisme wel pijnquote:Op zaterdag 7 november 2026 08:55 schreef ToT het volgende:
Na racisme en seksisme krijg je nu dus ook alfabetisme!
Dat hadden we al met het steeds uitbreidende LGBTQI+ alfabet.quote:Op zaterdag 7 november 2026 08:55 schreef ToT het volgende:
Na racisme en seksisme krijg je nu dus ook alfabetisme!
Desondanks speelt dit blijkbaar bij veel mensen en zal het politiek dus toch een keer behandeld moeten worden.quote:Op zaterdag 7 november 2026 09:32 schreef 111210 het volgende:
Wetje voor de deugbuhne. Laat dat zooitje ongeregeld in Den Haag nou eens echt zien wat regeren en samenwerken is ipv bezig houden dit soort dingen
Ja en verander het dan gewoon gelijk goed zoals ik aangaf, geef iedereen op zijn 18e mogelijkheid tot naamwijziging, naam is toch niet meer relevant voor administratieve systemen.quote:Op zaterdag 7 november 2026 09:54 schreef Dven het volgende:
[..]
Desondanks speelt dit blijkbaar bij veel mensen en zal het politiek dus toch een keer behandeld moeten worden.
Jouw vader heet zeker 'De Lange' en jouw moeder 'Teen'?
Bron: https://www.rijksoverheid(...)-kind-in-consultatiequote:Het wetsvoorstel gaat tot 10 januari 2027 in (internet)consultatie. Iedereen kan in deze periode reageren op het voorstel. De reacties worden gebruikt om het wetsvoorstel verder te verbeteren voordat het aan de Raad van State voor advies wordt voorgelegd en vervolgens aan de Tweede Kamer wordt aangeboden.
Vals dilemma. Een drogreden die in opkomst lijkt.quote:Op zaterdag 7 november 2026 10:33 schreef Kottnauer het volgende:
Fijn dat de Rijksoverheid in deze tijd van oorlog en energiearmoede de werkelijk belangrijke problemen zoals de “ongelijkwaardige” naamgeving nu eens goed aanpakt! Chapeau!
Leek mij gelijkwaardig genoeg.quote:Ouders kunnen voor of bij de geboorteaangifte van hun eerste kind samen een achternaam kiezen. Als zij geen keuze maken, of de keuze niet op tijd vastleggen bij de gemeente dan bepaalt de wet welke achternaam het kind krijgt. Voor kinderen van gehuwde ouders van verschillend geslacht is dat nu automatisch de achternaam van de vader. Bij ongehuwden is dit automatisch de naam van de moeder.
100% discriminatie van mensen met een achternaam beginnend met een Z.quote:Het wetsvoorstel verandert deze zogenoemde Vangnetnorm in een sekseneutrale regeling waarbij beide ouders gelijkwaardig worden behandeld. Als ouders geen gezamenlijke achternaamkeuze hebben gemaakt dan krijgt het kind een combinatie van de achternamen van beide ouders in alfabetische volgorde
Miep Miep Roadrunner gaat ze hetenquote:Op zaterdag 7 november 2026 11:13 schreef littlemindy het volgende:
[..]
Leek mij gelijkwaardig genoeg.
Je kon ook samen een kindje maken, dus maak ook een keuze over de naam. En anders niet miepen
[..]
Dat wordt dan ook veelvuldig behandeld. Zo is eergisteren nog een motie ingediend dat ook huishoudens die in 'verborgen' energiearmoede verkeren een tegemoetkoming vanuit het Noodfonds Energie kunnen krijgen. Hier wordt dinsdag a.s. over gestemd.quote:Op zaterdag 7 november 2026 11:11 schreef Dutchguy het volgende:
Fijn dat Den Haag de prioriteiten op orde heeft en in tijden dat mensen de kachel niet meer aan durven zetten met dit soort essentiële zaken bezig is.
Uiteindelijk heten we dan allemaal Achmed of Aboutaleb.quote:Op zaterdag 7 november 2026 07:47 schreef HiZ het volgende:
Wetsvoorstel voor gelijkwaardige regeling achternaam kind.
Dit is de titel van een nieuwe wet. En die wet heeft kennelijk het doel gelijkheid te creëren in welke naam wordt doorgegeven aan het kind. Maar ik denk dat de bedenkers één klein dingetje zijn vergeten.
Als de regel wordt dat bij geen keuze het kind de naam van beide ouders in alfabetische volgorde krijgt dan heeft dat wel gevolgen.
Pappa en mamma krijgen in theorie gelijke kansen, maar hetzelfde is niet het geval voor de letters van het alfabet, want daar wint de laagste letter elke keer. Met als resultaat dat er een moment komt dat alle achternamen met een A beginnen.
Dat is allemaal uitvoering en probleembestrijding, van de politiek verwacht ik visie, de vraag is: Waarom zitten die mensen in de kou.quote:Op zaterdag 7 november 2026 13:18 schreef Dven het volgende:
[..]
Dat wordt dan ook veelvuldig behandeld. Zo is eergisteren nog een motie ingediend dat ook huishoudens die in 'verborgen' energiearmoede verkeren een tegemoetkoming vanuit het Noodfonds Energie kunnen krijgen. Hier wordt dinsdag a.s. over gestemd.
Overigens kan je de agenda van de TK en al het reeds behandelde zelf eenvoudig online inzien.
Dat werkt een stuk beter dan online je grote jankmuil opzetten. Succes!
Ah dat noodfonds werkte de vorige keer ook zo goed. Was in no-time op. Overigens heeft iedereen last van een hoge energierekening, ook de middeninkomens. Ondertussen is het onmogelijk om iets aan de hoogste BTW op Zweden na in Europa te doen. Verder kun je ook fatsoenlijk proberen te communiceren. Probeer het eens. Dit is een discussieforum.quote:Op zaterdag 7 november 2026 13:18 schreef Dven het volgende:
[..]
Dat wordt dan ook veelvuldig behandeld. Zo is eergisteren nog een motie ingediend dat ook huishoudens die in 'verborgen' energiearmoede verkeren een tegemoetkoming vanuit het Noodfonds Energie kunnen krijgen. Hier wordt dinsdag a.s. over gestemd.
Overigens kan je de agenda van de TK en al het reeds behandelde zelf eenvoudig online inzien.
Dat werkt een stuk beter dan online je grote jankmuil opzetten. Succes!
Oftewel, normale gezinnen.quote:Op zaterdag 7 november 2026 11:13 schreef littlemindy het volgende:
Voor kinderen van gehuwde ouders van verschillend geslacht
Hoogste BTW van Europa? Wat ben je nou allemaal aan het ijlenquote:Op zaterdag 7 november 2026 14:49 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ah dat noodfonds werkte de vorige keer ook zo goed. Was in no-time op. Overigens heeft iedereen last van een hoge energierekening, ook de middeninkomens. Ondertussen is het onmogelijk om iets aan de hoogste BTW op Zweden na in Europa te doen. Verder kun je ook fatsoenlijk proberen te communiceren. Probeer het eens. Dit is een discussieforum.
Het is maar om een voorbeeld te geven dat de overheid daar wel degelijk mee bezig is, zowel met directe oplossingen als werkend naar de lange termijn.quote:Op zaterdag 7 november 2026 13:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat is allemaal uitvoering en probleembestrijding, van de politiek verwacht ik visie, de vraag is: Waarom zitten die mensen in de kou.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |