Dan kun je dat gewoon allebei zeggen.quote:Op woensdag 4 november 2026 08:42 schreef nixxx het volgende:
De Britten hebben zelf afschaffing van slavernij afgedwongen tegen hoge kosten in geld en levens. Ik zou zeggen dat dat helemaal niet beschamend is.
Daarnaast is de tijd van de slavernij ouder dan het Sinterklaasfeest, dus niet meer van deze tijd. Afschaffen die excuses. Terug naar de orde van de dagquote:Op dinsdag 3 november 2026 22:41 schreef Friday12 het volgende:
Waarom moeten we sorry blijven zeggen. Niemand hier heeft nog slaven gehad of vervoerd.
Ja het was een super slechte situatie natuurlijk maar genoeg is genoeg
Nee. Het is gewoon klaar.quote:Op woensdag 4 november 2026 08:49 schreef Harvest89 het volgende:
Juist de koning zou sorry moeten zeggen, ook al was er in die tijd een andere dynastie. Het koningshuis heeft zwaar zijn zakken gevuld en kolonies leeg geroofd.
Misschien kan de huidige koning van België wiedergutmachungshandjes sturen naar Congo?quote:Op woensdag 4 november 2026 08:49 schreef Harvest89 het volgende:
Juist de koning zou sorry moeten zeggen, ook al was er in die tijd een andere dynastie. Het koningshuis heeft zwaar zijn zakken gevuld en kolonies leeg geroofd.
Wat ze daar in de Congo hebben uitgehaald was op zijn zachts gezegd zwaar ziek.quote:Op woensdag 4 november 2026 10:30 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Misschien kan de huidige koning van België wiedergutmachungshandjes sturen naar Congo?
Het is chanant!quote:Op dinsdag 3 november 2026 23:07 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Als je daar als donkere man zo staat krijg je er toch ook plaatsvervangende schaamte van? Moet je je voorstellen dat Duitsers zich huilend en smekend voor je op de grond werpen om vergiffenis te vragen voor iets waar ze persoonlijk nooit bij waren. Genant toch.
Maar daar hoeft geen enkele nu levende Belg (financieel) voor te boeten.quote:Op woensdag 4 november 2026 12:18 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Wat ze daar in de Congo hebben uitgehaald was op zijn zachts gezegd zwaar ziek.
Vergeet de joodse slavenhandelaren/eigenaren niet.quote:Op woensdag 4 november 2026 10:22 schreef Netsplitter het volgende:
Hebben al die Afrikaanse stammen al sorry gezegd voor het verkopen van slaven aan blanken?
Laten maar eens beginnen. Daarna zien wel wel verder.
De bevolking niet, eens.quote:Op woensdag 4 november 2026 12:34 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Maar daar hoeft geen enkele nu levende Belg (financieel) voor te boeten.
Als dat koningshuis daar net zo'n parasietenfamilie is als die waar we hier mee opgescheept zitten, betaalt uiteindelijk de bevolking alsnog.quote:Op woensdag 4 november 2026 12:40 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
De bevolking niet, eens.
Maar dat koningshuis heeft bloed aan hun handen.
Nou dat lijkt me wel. Dat is zo´n beetje wat een koning(in) hoort te doen.quote:Op woensdag 4 november 2026 12:54 schreef PurifieR het volgende:
Als dat koningshuis daar net zo'n parasietenfamilie is als die waar we hier mee opgescheept zitten
Haar man was ook wel van de "ontwikkelingshulp".quote:Op woensdag 4 november 2026 12:56 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nou dat lijkt me wel. Dat is zo´n beetje wat een koning(in) hoort te doen.
Die Juliana was nog wel oke imo. Erg volks en maatschappelijk betrokken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |