Hier in het dorp heb je een wijk met sociale huurwoningen. Niks mis mee, maar ik verbaas me over de hoeveelheid huizen met kniehoog onkruid waar een dikke auto voor de deur staat te blinken.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 09:00 schreef Jahr00n het volgende:
Een mooie auto straalt klasse en macht uit
Ik vind mannen in schrale auto's echt zwakte uitstralen
Wel herkenbaar inderdaad.quote:Op zondag 1 november 2026 07:59 schreef Sometimes het volgende:
[..]
Hier in het dorp heb je een wijk met sociale huurwoningen. Niks mis mee, maar ik verbaas me over de hoeveelheid huizen met kniehoog onkruid waar een dikke auto voor de deur staat te blinken.
Kan ook niet zeggen dat ik vind dat dat geen zwakte uitstraalt.
quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 09:00 schreef Jahr00n het volgende:
Een mooie auto straalt klasseonzekerheid en macht uit
Ik vind mannen in schrale auto's echt zwakte uitstralen
Iemand die schijt heeft aan wat loosers zoals jij denken of vinden, duidelijk geen onzeker kneusje die trollt op foraquote:Op dinsdag 27 oktober 2026 08:57 schreef hoechst het volgende:
Wat vinden jullie van een rijke man met die 4500 per maand te besteden heeft maar die wel in een oude opel corsa uit 2008 rijd.
Autos van de au pairs, schoonmakers of kidsquote:Op zondag 1 november 2026 08:53 schreef vosss het volgende:
Het valt mij ook wel vaker op. Kast van een huis. Als in serieus dikke villa. En dat een of 2 auto's op de oprit die daar totaal niet mee matchen.
Ik snap best dat veel mensen weinig om auto's geven, maar als je rijk genoeg bent waarom dan in een ouwe aftandse auto blijven rijden? Koop jezelf gewoon wat luxers. En dat hoeft het echt niet meteen een S klasse of LS te zijn, maar zo'n oud gaar hok wat nog geen 10k waard is dat ziet er echt misplaatst uit op de oprit van een huis van meer dan een miljoen.
Kijk maar eens onder je auto. Een en al VW onderdelen. En dan beweren dat je geen overpriced VW rijdtquote:
Ook onder mijn A6 staat overal Audi.quote:Op zondag 1 november 2026 13:39 schreef Accordtje het volgende:
Kijk maar eens onder je auto. Een en al VW onderdelen. En dan beweren dat je geen overpriced VW rijdt
Heb je daar heel erg je best voor moeten doen en je moeten bewijzen naar allemaal mensen die op de seconde af weten wat je allemaal doet? Of ben je er net zo makkelijk ingerold als sommige rechters, advocaten en managers voorraadplanning? In jouw geval weet ik het denk ik al wel, want jij kunt wel het eea. Doe je goed makker.quote:Op zondag 1 november 2026 15:21 schreef raptorix het volgende:
Ik verdien 5500 netto en hou 4500 over na netto lasten, ik heg geen auto en geen rijbewijs, en nu? De keren dat ik een auto neem taxi ik wel, voor de rest tuf ik lekker vrij op mijn e-fiets rond, vandaag nog 50 kilometer gereden naar de golfbaan, lekker relaxed, licht dun zonnetje genieten van de natuur.
Ik heb vroeger heel veel in huizen gewerkt in Bloemendaal, ja die mensen hebben een kast van een huis, maar dat is bijna allemaal geerft, ze zijn ook niet buitengewoon rijk, wel rijk genoeg om gewoon te leven op rendement van geld, maar ook weer niet zo rijk dat ze buitensporig kunnen leven, meestal vrij saaie mensen, ze hebben vaak wel gestudeerd, maar werken niet, veelal doen ze beetje vrijwilligerswerk, bovendien als je kijkt naar de oude rijken leven ze gewoon zuinig, voor hun is rijk zijn normaal, daar hoeven ze niet te koop mee te lopen.quote:Op zondag 1 november 2026 08:53 schreef vosss het volgende:
Het valt mij ook wel vaker op. Kast van een huis. Als in serieus dikke villa. En dat een of 2 auto's op de oprit die daar totaal niet mee matchen.
Ik snap best dat veel mensen weinig om auto's geven, maar als je rijk genoeg bent waarom dan in een ouwe aftandse auto blijven rijden? Koop jezelf gewoon wat luxers. En dat hoeft het echt niet meteen een S klasse of LS te zijn, maar zo'n oud gaar hok wat nog geen 10k waard is dat ziet er echt misplaatst uit op de oprit van een huis van meer dan een miljoen.
Nee, ik ben juist iemand die enorm menselijk is, ik kan eigenlijk met iedereen goed omgaan, en daarvoor hoef ik niet te slijmen, ik praat net zo makkelijk met de lokale zwerver op de hoek als met een CEO, en mijn skill is vooral dat ik heel makkelijk dingen leer op mijn manier, mijn werk is IT, en voor de duidelijkheid, voor geld buig ik nooit, ik kan prima leven met een paar duizend minder, daar laat ik mijn leven niet door vergallen.quote:Op zondag 1 november 2026 15:23 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Heb je daar heel erg je best voor moeten doen en je moeten bewijzen naar allemaal mensen die op de seconde af weten wat je allemaal doet? Of ben je er net zo makkelijk ingerold als sommige rechters, advocaten en managers voorraadplanning? In jouw geval weet ik het denk ik al wel, want jij kunt wel het eea. Doe je goed makker.
Dat kan allemaal wel zo zijn, maar de beheerder kan er nog stellig van overtuigd zijn dat je alleen maar doet alsof en je allemaal flauwekul toeschrijven. Ik verdien een krappe 3k netto minder per maand en kan er ook alles van doen wat ik wil, maar ze moeten niet denken dat ik me nog ga schamen, excuses aan ga bieden of leuke fatsoenlijke gesprekjes aan ga knopen.quote:Op zondag 1 november 2026 15:27 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nee, ik ben juist iemand die enorm menselijk is, ik kan eigenlijk met iedereen goed omgaan, en daarvoor hoef ik niet te slijmen, ik praat net zo makkelijk met de lokale zwerver op de hoek als met een CEO, en mijn skill is vooral dat ik heel makkelijk dingen leer op mijn manier, mijn werk is IT, en voor de duidelijkheid, voor geld buig ik nooit, ik kan prima leven met een paar duizend minder, daar laat ik mijn leven niet door vergallen.
Ik heb nog nooit voor iemand mijn bek gehouden, als iets me niet bevalt krijgt die persoon het te horen, en dat word meestal juist erg gewaardeert, als een leiding gevende niet met kritiek om gaan is dat eerder een zwakte dan een sterk punt. Uiteraard is wel belangrijk om het op een goede manier te brengen, kritiek moet constructief zijn, anders kun je het beter voor je houden omdat het anders meer gezeik om gezeik is. Ik kreeg ooit een hele goed tip van mijn manager: Je kunt je druk maken over allerlei zaken waar je toch geen invloed op hebt, maar dan word je alleen maar gezien als zeurpiet, kies je kleine gevechten, en kom met constructieve voorstellen, want dan zul je wel gezien worden als iemand die positieve veranderingen teweeg brengt, ja dit klinkt heel management boek achtig, maar het heeft mij wel vaak geholpen.quote:Op zondag 1 november 2026 15:32 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dat kan allemaal wel zo zijn, maar de beheerder kan er nog stellig van overtuigd zijn dat je alleen maar doet alsof en je allemaal flauwekul toeschrijven. Ik verdien een krappe 3k netto minder per maand en kan er ook alles van doen wat ik wil, maar ze moeten niet denken dat ik me nog ga schamen, excuses aan ga bieden of leuke fatsoenlijke gesprekjes aan ga knopen.
Dan had je een positieve manager die echt keek naar jouw welbevinden. Ik heb een kwakzalver die mij keer op keer maar weer een teamleiderrol in de logistiek in wil sturen, terwijl ik duidelijk aan heb gegeven daar geen behoefte aan te hebben. Klinkt alsof je toch ook maar geluk moet hebben met een goede manager ipv een arrogant mannetje die het allemaal oh zoveel beter weet.quote:Op zondag 1 november 2026 15:36 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit voor iemand mijn bek gehouden, als iets me niet bevalt krijgt die persoon het te horen, en dat word meestal juist erg gewaardeert, als een leiding gevende niet met kritiek om gaan is dat eerder een zwakte dan een sterk punt. Uiteraard is wel belangrijk om het op een goede manier te brengen, kritiek moet constructief zijn, anders kun je het beter voor je houden omdat het anders meer gezeik om gezeik is. Ik kreeg ooit een hele goed tip van mijn manager: Je kunt je druk maken over allerlei zaken waar je toch geen invloed op hebt, maar dan word je alleen maar gezien als zeurpiet, kies je kleine gevechten, en kom met constructieve voorstellen, want dan zul je wel gezien worden als iemand die positieve veranderingen teweeg brengt, ja dit klinkt heel management boek achtig, maar het heeft mij wel vaak geholpen.
Komt denk ik omdat in de IT wat minder haantjesgedrag is, men is meer praktisch dan dat men baasje probeert te spelen, ik doe mijn werk, jij laat me met rust is doorgaans het motto, managers zijn vooral facilitators die er voor moeten zorgen dat ik mijn werk kan doen. In jouw geval zou ik je vooral adviseren alles heel duidelijk op papier vast te laten leggen, neem destoods HR erin mee, zeg gewoon: Ik wil geen leidinggevende rol omdat ik dan stress ervaar (of iets dergelijks), op moment dat je manager dan gaat pushen kun je gewoon doorverwijzen dat je vereerd bent voor de vraag, maar vanwege persoonlijke omstandigheden daar niet op kan ingaan, puur hypothetisch dus.quote:Op zondag 1 november 2026 15:40 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dan had je een positieve manager die echt keek naar jouw welbevinden. Ik heb een kwakzalver die mij keer op keer maar weer een teamleiderrol in de logistiek in wil sturen, terwijl ik duidelijk aan heb gegeven daar geen behoefte aan te hebben. Klinkt alsof je toch ook maar geluk moet hebben met een goede manager ipv een arrogant mannetje die het allemaal oh zoveel beter weet.
Zo ver hoef ik gelukkig niet te gaan. Het is de bedoeling dat ik dan ga solliciteren op de functie en me goed ga voorbereiden, terwijl er op wordt neergekeken als ik ergens anders solliciteer. In dat opzicht zit ik wel goed, want alles valt of staat met mijn initiatief. Neem ik geen initiatief? Dan gebeurt er ook niets.quote:Op zondag 1 november 2026 15:47 schreef raptorix het volgende:
[..]
Komt denk ik omdat in de IT wat minder haantjesgedrag is, men is meer praktisch dan dat men baasje probeert te spelen, ik doe mijn werk, jij laat me met rust is doorgaans het motto, managers zijn vooral facilitators die er voor moeten zorgen dat ik mijn werk kan doen. In jouw geval zou ik je vooral adviseren alles heel duidelijk op papier vast te laten leggen, neem destoods HR erin mee, zeg gewoon: Ik wil geen leidinggevende rol omdat ik dan stress ervaar (of iets dergelijks), op moment dat je manager dan gaat pushen kun je gewoon doorverwijzen dat je vereerd bent voor de vraag, maar vanwege persoonlijke omstandigheden daar niet op kan ingaan, puur hypothetisch dus.
Dat zijn marketing stunts zodat ze kunnen doen alsof het goede mensen zijnquote:Op zondag 1 november 2026 12:00 schreef ACT-F het volgende:
De oprichter van Ikea zijn en toch in een 20 jaar oude Volvo rijden![]()
[ afbeelding ]
Liet ook meubels maken door dwangarbeidersquote:Op zondag 1 november 2026 12:00 schreef ACT-F het volgende:
De oprichter van Ikea zijn en toch in een 20 jaar oude Volvo rijden![]()
[ afbeelding ]
Zie je vaak bij Turken en zo ja.quote:Op zondag 1 november 2026 07:59 schreef Sometimes het volgende:
[..]
Hier in het dorp heb je een wijk met sociale huurwoningen. Niks mis mee, maar ik verbaas me over de hoeveelheid huizen met kniehoog onkruid waar een dikke auto voor de deur staat te blinken.
Kan ook niet zeggen dat ik vind dat dat geen zwakte uitstraalt.
Betalen met hele familie? Of lease? Of geen spaargeld?quote:Op dinsdag 3 november 2026 13:58 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Zie je vaak bij Turken en zo ja.
1 werkende ouder, thuis hebben ze haast niets maar wel een dikke BMW voor de deur.
Hoe dan...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |