Bronquote:Belgisch PC Helpforum moet stoppen vanwege financiële situatie
Het Belgische PC Helpforum stopt ermee. Het forum zegt dat het financieel niet langer mogelijk is de site in de lucht te houden. Het bestond zeker 20 jaar en heeft 40.000 leden.
De eigenaren van PC-Helpforum.be schrijven in een topic over het einde van het forum. "Na meer dan 20 jaar met ontzettend veel passie en plezier aan onze community te hebben gebouwd, moeten wij vandaag een heel moeilijk en pijnlijk besluit met jullie delen. De beheerders hebben de afgelopen periode intensief overleg gevoerd over de toekomst van ons forum. Helaas zijn we tot de conclusie gekomen dat het niet langer haalbaar is om PCH online te houden", schrijven de beheerders.
De reden voor het stoppen is 'een aantal minder prettige vaststellingen rondom onze software, de server en de financiële toestand', aldus de beheerders. "Deze technische en organisatorische problemen zijn de afgelopen periode helaas in een stroomversnelling geraakt. Omdat we onvoldoende financiële middelen hebben om de nodige vernieuwingen door te voeren, is het stopzetten van ons forum de enige juiste beslissing."
PC-Helpforum was jarenlang een van de grootste fora over pc's en technologie in België. Het forum heeft 41.105 leden en de makers zeggen dat het forum meer dan 75.000 topics telt.
Het is nog niet duidelijk wat er precies gebeurt met het forum en wanneer dat stopt. Zo is niet bekend wat er bijvoorbeeld gebeurt met alle posts en gebruikersaccounts. "We zijn momenteel aan het bekijken hoe we het einde van PCH in de praktijk gaan vormgeven en hoe we dit netjes gaan afronden", schrijven de beheerders.
Zolang ze maar Nederlands spreken.quote:Op vrijdag 23 oktober 2026 23:30 schreef leolinedance het volgende:
Willen wij een invasie van Belgen?
Dat is waar.quote:Op vrijdag 23 oktober 2026 23:43 schreef KvanG het volgende:
[..]
Zolang ze maar Nederlands spreken.
Als FOK! niet snel wat nieuwe users er bij krijgt gaan we het PC Helpforum achterna.
Hier is het nog erger, eerst bedelen, vragen om feedback/hulp en als je dan eens kritisch vraagt hoe het er mee staat word je gebanned uit Feedback, hilarisch, ook het feit dat die quote problemen na 3 dagen nog steeds niet gefixed zijn, hou op hoor.quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 05:55 schreef Eightyone het volgende:
Het bericht geeft wat betreft Fok idd een duister inkijkje in de toekomst.
Sommige dingen komen me net te bekend voor uit bepaalde recente topics.
Belgen met technische vragen kunnen gewoon in DIG terecht.quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 09:23 schreef Mike-The-Situation het volgende:
Direct op inspelen idd. Ala minuut subforum optuigen!
Dan doen we het niet. Ook prima. Het is ook niet zo dat dit stervende forum elke strohalm moet aangrijpen of iets.quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 09:25 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Belgen met technische vragen kunnen gewoon in DIG terecht.
We hebben frieten en wafels!quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 00:18 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dat is waar.
Allez, Belgjes, hier moeten jullie wezen!!
Misschien moeten er nog meer banners en reclame worden geplaatst hier, dan komt er nog meer geld binnen!!!1!!1!quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 12:45 schreef junkiesietze het volgende:
40.000 Leden
waarvan er nog 3 actief waren, net zoals hier
...ondertussen die ene Gen Z'er die dit forum eventueel een kans zou willen geven, ook nog wegjagend.quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 13:40 schreef Feola het volgende:
[..]
Misschien moeten er nog meer banners en reclame worden geplaatst hier, dan komt er nog meer geld binnen!!!1!!1!
Dat is wel heel erg triestquote:Op zaterdag 24 oktober 2026 06:47 schreef raptorix het volgende:
[..]
Hier is het nog erger, eerst bedelen, vragen om feedback/hulp en als je dan eens kritisch vraagt hoe het er mee staat word je gebanned uit Feedback, hilarisch, ook het feit dat die quote problemen na 3 dagen nog steeds niet gefixed zijn, hou op hoor.
We zijn er alquote:Op vrijdag 23 oktober 2026 23:30 schreef leolinedance het volgende:
Willen wij een invasie van Belgen?
Belgische vluchtelingen, niet weer hequote:Op vrijdag 23 oktober 2026 23:30 schreef leolinedance het volgende:
Willen wij een invasie van Belgen?
Zooi Congolezen erbij en het feest is compleetquote:Op zaterdag 24 oktober 2026 14:41 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Belgische vluchtelingen, niet weer he![]()
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |