Migranten weten niet waar dat is , Amsterdam dat weten ze welquote:
Sowieso anno 2026 nog moskeen bouwen in West-Europa.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 16:08 schreef Homey het volgende:
Het sinistere is dat veel moslims dus in die kerken komen, en op een gegeven moment die kerken omtoveren tot moskeeën.
Het duurt niet heel lang meer, maar dan staan er meer moskeeën in Nederland dan kerken.
Heb jij een ander passend woord dat de onomkeerbare demografische verandering van de bevolkingssamenstelling in een land of gebied dekt dan?quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 14:50 schreef Tengano het volgende:
Is het woord omvolking nog steeds verboden op dit forum eigenlijk; of is de realiteit intussen enigszins ingedaald?
Een aantal jaren vlakbij de Westermoskee in Amsterdam gewoond. Enorm ding, maar wordt amper bezocht. Was toen al discutabel, de financiering ervan en de vergunningen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 16:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Sowieso anno 2026 nog moskeen bouwen in West-Europa.
De regressie is echt in volle gang, met de islam ga je alleen maar achteruit in de tijd.
AI vermijdt het woordquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 16:47 schreef Inbox het volgende:
[..]
Heb jij een ander passend woord dat de onomkeerbare demografische verandering van de bevolkingssamenstelling in een land of gebied dekt dan?
Ja als je vragen stelt over de islam aan AI merk je (als je zelf over voldoende basiskennis beschikt) ook al dat de antwoorden ontwijkend en misleidend zijn. Zelfs AI staat aan de kant van de islam als het om islamisering en de vernietiging van de Westerse Beschaving gaat.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 17:00 schreef Oud_student het volgende:
AI vermijdt het woordozo politiek correct
![]()
• Demografische transitie: Dit is de meest gangbare wetenschappelijke term. Het beschrijft de structurele overgang van een bepaalde bevolkingssamenstelling naar een andere (bijvoorbeeld door verschuivingen in geboortecijfers, sterftecijfers en migratie).
• Demografische metamorfose: Dit benadrukt het ingrijpende en gedaanteveranderende karakter van de verschuiving, vergelijkbaar met een biologische transformatie die niet kan worden teruggedraaid.
• Demografische herschikking: Een term die objectief aangeeft dat de verhoudingen binnen de bevolking permanent opnieuw worden geordend.
kerken hebben som sgrote tuinen en een flink pastoriequote:Hoe gaan kerken statushouders opvangen? ’Mogelijk zetten we buiten douchecabines neer’
De landelijke kerken roepen duizenden plaatselijke parochies en geloofsgemeenschappen op om vluchtelingen op te vangen. Het gaat vooral om statushoudersgezinnen die wachten op huisvesting. Maar gaat dit echt zoden aan de dijk zetten?
Martijn Schoolenberg
Algemeen verslaggever
7 minuten geleden
Maak ons je Google-favoriet!
„Als we statushouders opvangen, leren ze hun nieuwe omgeving alvast kennen en komt er ruimte vrij in de overvolle asielopvang”, stelt John van Tilborg, medeorganisator van de campagne ’Actie Onderdak’.
quote:Hoe gaan kerken statushouders opvangen? ’Mogelijk zetten we buiten douchecabines neer’
De landelijke kerken roepen duizenden plaatselijke parochies en geloofsgemeenschappen op om vluchtelingen op te vangen. Het gaat vooral om statushoudersgezinnen die wachten op huisvesting.
Maar gaat dit echt zoden aan de dijk zetten?
Martijn Schoolenberg
„Als we statushouders opvangen, leren ze hun nieuwe omgeving alvast kennen en komt er ruimte vrij in de overvolle asielopvang”, stelt John van Tilborg, medeorganisator van de campagne ’Actie Onderdak’.
Vijgenbladen volstaan niet?quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 17:29 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)-neer/163334488.html
Douchecabines buiten de kerk, ja we gaan niet in de blote kont in de kerk lopen he
[..]
[..]
Nee dat is iets van vroegerquote:
voetbalvelden voor de dames zijjn ook al de sjaakquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 17:31 schreef Tengano het volgende:
Hierna zijn dus de clubhuizen aan de beurt en als die op zijn dan worden wij verwacht om plaats te maken en buiten op het gras te gaan slapen.
Omdat de meeste mensen weten wat die islam zo'n beetje inhoudt.quote:
Alles op zijn tijd he. Eerst moeten we die mensen opvangen en pamperen, en daarna nemen zij de lead.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 18:21 schreef DobbyDobby het volgende:
Is het weer tijd voor Jiskefet?
Hoe verzinnen ze het in hemelsnaam.
Wat een totale zelfvernietiging. Nouja laat die kerken ook maar in de fik vliegen. Dan moeten ze het maar op die manier leren.
SA financieert enorm veel van de Moskee'en in Nederland. En er mag geen kerk in hun land staan. En Europa staat het allemaal maar toe. Onze voorouders draaien zich om in hun graf. De Islam hoeft Europa niet eens met geweld te veroveren, we hebben de deuren wagenwijd open gezet.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 16:58 schreef Homey het volgende:
[..]
Een aantal jaren vlakbij de Westermoskee in Amsterdam gewoond. Enorm ding, maar wordt amper bezocht. Was toen al discutabel, de financiering ervan en de vergunningen.
Nu gebeurt hetzelfde in Arnhem.
Nederland islamiseert op allerlei terreinen, het is onmiskenbaar.
Gaan ze toch al doen, net als fokken als konijnen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:40 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Pas maar op. Voor je het weet gaan ze als een dolleman allemaal nieuwe moskeeën bouwen.
nederland heeft geen regering ,. geen staatsman of vrouwquote:
klopt over de regeringquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:53 schreef SimonB. het volgende:
Het artikel gaat helemaal niet over de overheid.
Betaalde je die dan?quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 17:32 schreef Kottnauer het volgende:
*******
Even een reminder om de periodieke kerkelijke bijdrage stop te zetten.
*******
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |