SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
• Inburgeringscursus examen gemaakt door kwiwi
• Een supernuttige handleiding om kibbeling te bestellen van onze enige echte Dr_Flash
Smilies:
• Citizen.Erasedse smilies. Mede mogelijk gemaakt door onze allerliefste Flory
• DaMartse smilies
• Berkeryse smilies
• Hyvese smilies
Vandaag jarig:
Tap tap tap
Ik verzuip mezelf in mn videogames. Draken zijn minder eng dan de shit die nu gebeurt in de wereld.quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:47 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Er zijn dagen dat ik expres geen enkel nieuws lees. Voor m'n mentale gezondheid. Shit's wildly fucked up
Viel best mee eigenlijk.quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:49 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja want dat blijft tenminste allemaal lekker plakken tussen je tanden
*Start Skyrim weer op.quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:50 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik verzuip mezelf in mn videogames. Draken zijn minder eng dan de shit die nu gebeurt in de wereld.
Kloptquote:Op maandag 19 oktober 2026 10:50 schreef CherryLips het volgende:
Volgens mij heb ik dat hier nog niet eens verteld.
Serieuze vraag: En dan?quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:50 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Ik ben het gewoon met @:Q eens. Poetin mag ook snel de emmer schoppen.
Die oranje pedofiel loopt nu echt op zn laaste benen lijkt het. Then again, het gaat daar echt niet beter worden als hij weg is. Die midterms gaan ook echt zo'n clusterfuck worden.quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:50 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Ik ben het gewoon met @:Q eens. Poetin mag ook snel de emmer schoppen.
RIP aan je nabestaanden.quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:50 schreef CherryLips het volgende:
Volgens mij heb ik dat hier nog niet eens verteld.
Ik zit op een terrasje te kijken hoe de wereld aan me voorbij gaat zonder zelf mee te doen.quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:50 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik verzuip mezelf in mn videogames. Draken zijn minder eng dan de shit die nu gebeurt in de wereld.
Die is woke, dat kan echt niet meer tegenwoordig.quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:50 schreef Kaneelstokje het volgende:
Geen idee wie William R. King was, maar Martin Luther King Jr. is geen slechte naam om naar vernoemd te zijn natuurlijk.
Ik verbaas me er zelf over dat ik nog geen fulltime alcoholist ben geworden met al deze shit.quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:51 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik zit op een terrasje te kijken hoe de wereld aan me voorbij gaat zonder zelf mee te doen.
Ergens kan ik me niet voorstellen dat het nog slechter wordt.quote:
quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:50 schreef Kaneelstokje het volgende:
Geen idee wie William R. King was, maar Martin Luther King Jr. is geen slechte naam om naar vernoemd te zijn natuurlijk.
quote:William Rufus DeVane King (Sampson County (North Carolina), 7 april 1786 - Selma (Alabama), 18 april 1853) was een Amerikaans politicus van de Democratische Partij. Hij was de vicepresident van de Verenigde Staten in 1853.
King, zelf een slavenhouder, streed in de Senaat tegen afschaffing van de slavenhandel in het District of Columbia en hij stelde dat de grondwet de slavernij toestond.
is die vance trumps opvolger?quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:51 schreef Q. het volgende:
[..]
Die oranje pedofiel loopt nu echt op zn laaste benen lijkt het. Then again, het gaat daar echt niet beter worden als hij weg is. Die midterms gaan ook echt zo'n clusterfuck worden.
Ben nu (weer) bezig met Kingdom Come Deliverance II. Wat een game.quote:
Nou...quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:52 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ergens kan ik me niet voorstellen dat het nog slechter wordt.
Nu je het zegt....quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:52 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik verbaas me er zelf over dat ik nog geen fulltime alcoholist ben geworden met al deze shit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |