Duidelijk verhaalquote:Op zondag 18 oktober 2026 15:20 schreef vosss het volgende:
Niet per se. Voor wat betreft beide opties.
Amaliaquote:Op zondag 18 oktober 2026 16:21 schreef Ama het volgende:
Nee niet echt. Username is ook de helft van mijn eigen naam.
Weer zo'n liedje wat ik wel ken maar geen idee had van wie dat was.quote:Op zondag 18 oktober 2026 17:19 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
We hebben een heuse celeb hier![]()
![]()
@:Ama
Bekijk deze YouTube-video
Dat stukje over hobbies enzo, is soms ook al erg verhullend!quote:Op zondag 18 oktober 2026 18:02 schreef Koekoekmakto het volgende:
Los van het hele technische verhaal. Ik heb gevarieerd met accounts qua openheid en geslotenheid. Voor mij werkt geen persoonlijke informatie delen toch het beste. Praat ook liever over zaken, dingen, hobbies, interesses, nieuws en stokpaardjes.
Loop je ook minder het risico op een verwijt van 'too much information', mateloosheid en geen rekening kunnen houden met de decente wensen van de lieve lezertjes.
Dat geloof ik zeker. Mijn Koikarpersobsessie laat mij altijd door de mand vallen op alle fora.quote:Op zondag 18 oktober 2026 18:06 schreef Chandler het volgende:
[..]
Dat stukje over hobbies enzo, is soms ook al erg verhullend!
Ik heb het deels losgelaten!want een beetje AI kan mijn FOK! account al herleiden naar mij als persoon door wat ik in het verleden allemaal gepost heb. Plus heb echt zelf weinig te verbergen, ben hier net zo eerlijk als in't eggie..
Dit vat het heel goed samen.quote:Op maandag 19 oktober 2026 16:37 schreef 215 het volgende:
Ik vind het niet nodig dat jan en alleman zomaar alles van me terug kan vinden. Ik neem aan dat met flink speurwerk wel uit te vinden is wie ik ben en omgekeerd zal iemand die hoort dat ik op fok zit wel uit kunnen zoeken onder welke naam dat is.
Maar goed, zo belangrijk ben ik niet IRL en op Fok ook al niet. Dus zal dat speurwerk niet gebeuren.
Het ‘probleem’ is dat tegelijkertijd iedereen er weer minder moeite mee had om niet anoniem te zijn. Er speelde veel minder een urgent gevoel van ‘ik ben forever te achterhalen en niets verdwijnt van het internet’. Dat was exact die tijdsperiode. FOK! stond vol met echte foto’s en video’s van users en niemand gaf een FOK! en er waren ook regelmatig grote meets.quote:Op zondag 18 oktober 2026 15:30 schreef Captain_Ghost het volgende:
Meeste komen van jaren 2000 tot 2010 waarin toen internet echt anoniem waren. Tegenwoordig is veel minder geworden.
Geen wonder dat meeste Fokkers met nare namen heeft.
@Ama toch wel dan,quote:Op maandag 19 oktober 2026 07:31 schreef incel het volgende:
Lol ik ben eigenlijk Willem Alexander, niemand heeft iets door
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |