Omdat Kerstmarkten onnodig provocerend zijn. Wees blij dat ze er uberhaupt nog zijn.quote:Op maandag 19 oktober 2026 09:58 schreef DrRobotnik het volgende:
[..]
Dit is inderdaad een volstrekt geïsoleerd iets en absoluut geen onderdeel van een bredere tendens waarin de islam en haar volgelingen keer op keer aantonen niet verenigbaar te zijn met een leefbare samenleving.
Zeg, waarom staan er tegenwoordig ineens bij iedere Kerstmarkt van die grote legoblokken?
Ik denk dat je veel rigoureuzer te werk moet gaan. Een ieder die sinds “wir schaffen das” binnen is gekomen en niet bijdraagt zou eigenlijk meteen gedeporteerd moeten worden. Al die landen zijn veilig en ze hebben die mensen hard nodig om het land weer op te bouwen.quote:Op maandag 19 oktober 2026 07:09 schreef Lyrebird het volgende:
Was het niet een Irakees die zei: als je iets van je leven wil maken, dan verhuis je naar de VS; kan je niks of wil je niks, dan verhuis je naar Europa?
Zou het geen oplossing zijn om het sociaal stelsel voor nieuwe Europeanen grondig te reviseren (geen uitkeringen) en naturalisatie niet weg te geven bij een pak koekjes, maar alleen aan iemand die aantoonbaar van meerwaarde voor het land is? Zo doen ze dat in alle landen waar ik gewoond en gewerkt heb.
Als ondernemer lijken mij de kansen veel groter.quote:Op maandag 19 oktober 2026 08:31 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Te duur, te veel rompslomp, te weinig zekerheden. Als ik nog single was, dan zou het avontuur nog wel tegen de onzekerheden opwegen, maar als familie kunnen we zo'n groot risico niet langer dragen.
Ja. De VS is een land voor ondernemers. Ik ben zelf sinds kort CTO en co-eigenaar van een startup, en gecombineerd met een baan bij een universiteit is dat prima te doen. Zo prima zelfs, dat ik bezig ben met een tweede startup.quote:Op maandag 19 oktober 2026 10:45 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Als ondernemer lijken mij de kansen veel groter.
De dalen wel dieper
Nou, hopelijk zetten ze er een heel groot hek omheen, anders ben je als winkelier in Den Haag mooi de pineut.quote:Op maandag 19 oktober 2026 08:22 schreef BeriBeri het volgende:
Gen Z () wil ook gaan protesteren op 31 oktober, Malieveld
*fixedquote:Op maandag 19 oktober 2026 10:52 schreef xzaz het volgende:
Europa is al bezig om te kijken hoe we de schuld aan de VS Rusland kunnen geven.
quote:Op maandag 19 oktober 2026 09:58 schreef DrRobotnik het volgende:
[..]
Dit is inderdaad een volstrekt geïsoleerd iets en absoluut geen onderdeel van een bredere tendens waarin de islam en haar volgelingen keer op keer aantonen niet verenigbaar te zijn met een leefbare samenleving.
Zeg, waarom staan er tegenwoordig ineens bij iedere Kerstmarkt van die grote legoblokken?
Karst Tates, James Alex Fields, Adacia Chambers, Darren Osborne, George Russell Weller, Taleb Abdulmohsen en Bernd Weimann niet kennenquote:Op maandag 19 oktober 2026 09:58 schreef DrRobotnik het volgende:
Zeg, waarom staan er tegenwoordig ineens bij iedere Kerstmarkt van die grote legoblokken?
Karst.quote:Op maandag 19 oktober 2026 09:58 schreef DrRobotnik het volgende:
[..]
Dit is inderdaad een volstrekt geïsoleerd iets en absoluut geen onderdeel van een bredere tendens waarin de islam en haar volgelingen keer op keer aantonen niet verenigbaar te zijn met een leefbare samenleving.
Zeg, waarom staan er tegenwoordig ineens bij iedere Kerstmarkt van die grote legoblokken?
Niet specifiek.quote:
Oh, ging het specifiek over Nederland?quote:Op maandag 19 oktober 2026 12:11 schreef Wantie het volgende:
[..]
Niet specifiek.
Ik kan me geen aanslag in Nederland herinneren op een kerstmarkt.
En die blokken verschenen in Nederland na de aanslag in Apeldoorn.
Daarmee wil ik niet zeggen dat moslimterrorisme geen probleem is, of dat een degelijke aanslag hier niet mogelijk zou zijn.
Maar op de vraag waarom die blokken in Nederland staan: dat is sinds Karst.
Mijn hemel, dit is met 15 tegen 1? Tja, dit is hoe net iets te veel jongeren met migratieachtergrond uit Islamitische landen het liefst rollen. Met zijn allen een autochtoon te grazen nemen en vervolgens het slachtoffer spelen en worden beschermend door media en NGOs.quote:Op maandag 19 oktober 2026 11:09 schreef Perrin het volgende:
"Ik zweer het bij God, hij gaat dood, wesh wesh."
👉 Een politieagent in burgerkleding werd dit weekend op straat in de Franse hoofdstad aangevallen door een woedende menigte.
[ x ]
En nu woon je in?quote:Op maandag 19 oktober 2026 07:39 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik heb er met plezier gewoond, tot 2009. Begin van het jaar een tweede poging gewaagd, maar alles was wel heel erg duur geworden. Het land heeft haar glans verloren.
Dit is gewoon een gevalletje wapen trekken en ter plekke afschietenquote:Op maandag 19 oktober 2026 12:19 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Mijn hemel, dit is met 15 tegen 1? Tja, dit is hoe net iets te veel jongeren met migratieachtergrond uit Islamitische landen het liefst rollen. Met zijn allen een autochtoon te grazen nemen en vervolgens het slachtoffer spelen en worden beschermend door media en NGOs.
We hebben het hier in Nederland ook twee jaar terug kunnen zien in Amsterdam, er was nog geen 24 uur voor nodig om de media het hele voorval volledig te laten draaien en de migrant/moslims werd alweer als het grote slachtoffer afgeschilderd. Immers, de slachtoffers hadden het 'zelf uitgelokt'.
Er is een systeem en cultuur gecreëerd waarin dit soort jongeren wetteloos te werk kunnen gaan en als men dan toch wordt gepakt komt er een zielig verhaal over hoe men net bezig was het leven op orde te krijgen en volgt er een taakstrafje en een paar maanden voorwaardelijk. Hup, op naar het volgende geweldsdelict (wat ook weer onbestraft zal blijven).
Dat hoeft men in het herkomstland niet te proberen:
[ twitter ]
Toon je niet al zelf aan dat dit niet waar isquote:Op maandag 19 oktober 2026 07:09 schreef Lyrebird het volgende:
Was het niet een Irakees die zei: als je iets van je leven wil maken, dan verhuis je naar de VS; kan je niks of wil je niks, dan verhuis je naar Europa?
Stond geen land bij, dus dan ga ik uit van Nederland.quote:Op maandag 19 oktober 2026 12:12 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Oh, ging het specifiek over Nederland?
Extreemrechts zelfs volgens Paul Haenen (Ds. Gremdaat) .quote:Op maandag 19 oktober 2026 12:25 schreef phpmystyle het volgende:
Haha. Zelfs het 'rechtse' WNL noemt de rellen in Frankrijk scholierenprotesten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |