SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
• Inburgeringscursus examen gemaakt door kwiwi
• Een supernuttige handleiding om kibbeling te bestellen van onze enige echte Dr_Flash
Smilies:
• Citizen.Erasedse smilies. Mede mogelijk gemaakt door onze allerliefste Flory
• DaMartse smilies
• Berkeryse smilies
• Hyvese smilies
Vandaag jarig:
100.000 katjes
Fuck the EBU!
Niet zo handig inderdaad.quote:Op zondag 11 oktober 2026 12:55 schreef bitterbal het volgende:
hadden jullie gelezen van die man die dat tijgerverblijf in is gegaanwaarschijnlijk mentaal niet helemaal oke en dacht dat die met ze kon spelen ofzo
Las het, ja. Dan moet je toch wel mankeren zou je zeggen.quote:Op zondag 11 oktober 2026 12:55 schreef bitterbal het volgende:
hadden jullie gelezen van die man die dat tijgerverblijf in is gegaanwaarschijnlijk mentaal niet helemaal oke en dacht dat die met ze kon spelen ofzo
van wie niet?quote:Op zondag 11 oktober 2026 13:08 schreef CherryLips het volgende:
Mensen, ik mag geen truien en jassen meer kopen.
quote:
quote:Op zondag 11 oktober 2026 13:07 schreef CherryLips het volgende:
Als ze die tijger maar niet afschieten.
En dit terwijl het steeds warmer wordt!quote:Op zondag 11 oktober 2026 13:10 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Mezelf. Ik heb genoeg winterkleren voor een ijstijd.
gewoon stiekem wat weg gooienquote:Op zondag 11 oktober 2026 13:10 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Mezelf. Ik heb genoeg winterkleren voor een ijstijd.
Daarom. En ik ben al niet heel erg kouwelijk.quote:Op zondag 11 oktober 2026 13:16 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
En dit terwijl het steeds warmer wordt!
WATquote:Op zondag 11 oktober 2026 13:12 schreef bitterbal het volgende:
kan je er een mooie tijgerjas van maken
Ik heb niks wat perfect is nu. Draag mijn winterjas maar maar is toch nog soms wat warm.quote:Op zondag 11 oktober 2026 13:31 schreef CherryLips het volgende:
Dit is wel weer zo'n jaargetijde waarbij het niet uitmaakt welke jas je aantrekt, want het is toch de verkeerde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |