Wat zijn het dan? Moet de media hen classificeren als ‘negers’, ‘kutmarokkanen en -turken’ of simpelweg als ‘buitenlanders’, en daarmee mogelijk de onderbuikgevoelens of racistische denkbeelden van sommigen versterken? Terwijl het toch volkomen correct is om hen als ‘jongeren’ aan te duiden, zeker als je geen onderscheid langs raciale of etnische lijnen wilt maken. Als ik bovendien ‘heel goed naar de foto kijk’, zie ik ook autochtone Nederlanders tussen hen staan.quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 17:32 schreef matspontius het volgende:
En daar zijn ze weer hoor, de "JONGEREN"!!!! Kijk ook vooral even heel goed naar de foto!
Bovendien kan ik op die foto nog altijd niet zien wie zich daar misdraagt en wie alleen maar een gratis ijsje kwam halen. TS wil er zelf geen antwoord op geven maar volgens mij denkt TS dat de allochtonen die hij op die foto ziet allemaal relschoppers zijn, en geen ingeburgerde jongelui die als echte Nederlanders er als de kippen bij willen zijn als er dingen GRATIS worden uitgedeeld.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:59 schreef Voorbijganger- het volgende:
[..]
Wat zijn het dan? Moet de media hen classificeren als ‘negers’, ‘kutmarokkanen en -turken’ of simpelweg als ‘buitenlanders’, en daarmee mogelijk de onderbuikgevoelens of racistische denkbeelden van sommigen versterken? Terwijl het toch volkomen correct is om hen als ‘jongeren’ aan te duiden, zeker als je geen onderscheid langs raciale of etnische lijnen wilt maken. Als ik bovendien ‘heel goed naar de foto kijk’, zie ik ook autochtone Nederlanders tussen hen staan.
Je zult stiekem toch wel beter weten ofniet? Het is toch altijd hetzelfde gezeik met die groep.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:29 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Bovendien kan ik op die foto nog altijd niet zien wie zich daar misdraagt en wie alleen maar een gratis ijsje kwam halen. TS wil er zelf geen antwoord op geven maar volgens mij denkt TS dat de allochtonen die hij op die foto ziet allemaal relschoppers zijn, en geen ingeburgerde jongelui die als echte Nederlanders er als de kippen bij willen zijn als er dingen GRATIS worden uitgedeeld.
Nou moet je mij niet gaan aanvallen vanwege de onderbuik van TS. Dat is niet zo netjes van je.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:48 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Je zult stiekem toch wel beter weten ofniet? Het is toch altijd hetzelfde gezeik met die groep.
Of ben je echt zó naïef?
Typerend ook hoe je afsluit
Nee, ik impliceer dat jij een ander persoon bent dan degene op wie ik reageerde.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:54 schreef matspontius het volgende:
[..]
Maar dan ga je toch niet zeggen dat ik die persoon ben. Daarmee impliceer je dubbele accounts en bedrog. Onplezierige benadering!
Dan moet je je woke bril afzetten en die onderbuik langspeelplaat uitzetten 🥱 Je ziet het wel maar je wil het probleem gewoon niet erkennen! Ook gelijk die slachtofferrol aannemen...... och gossiequote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:54 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Nou moet je mij niet gaan aanvallen vanwege de onderbuik van TS. Dat is niet zo netjes van je.
TS vindt dat we allemaal goed naar die foto moeten kijken. Heb ik dus gedaan en ik kan nog steeds niet zien wie daar nou de relschoppers zijn en wie een gratis ijsje kwam halen. Ik heb TS gevraagd wat ik op die foto moet zien maar daar wil ie geen antwoord op geven.
Ah excuus - verkeerd begrepen danquote:Op woensdag 7 oktober 2026 16:26 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, ik impliceer dat jij een ander persoon bent dan degene op wie ik reageerde.
Wat moet ik dan zien? Ik zie niemand die zich misdraagt en ik zie niemand een ijsje eten. Praat niet in raadselen en vertel me wat ik volgens jou op die foto moet zien.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 16:43 schreef matspontius het volgende:
[..]
Dan moet je je woke bril afzetten en die onderbuik langspeelplaat afzetten 🥱 Je ziet het wel maar je wil het probleem gewoon niet erkennen! Ook gelijk die slachtofferrol aannemen...... och gossie
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |