Er zijn niet 200 mensen besmet. Er zijn 200 mensen in quarantaine gezet die met haar in contact zijn geweest. En, om @vosss vraag te beantwoorden, ik denk dat die 200 mensen in quarantaine zijn gezet in die 6 ziekenhuizen, die daardoor ook in quarantaine zijn gezet.quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 22:14 schreef Elan het volgende:
[..]
Misschien heeft ze het niet gelijk gezegd? Anders waren er geen 200 mensen besmet
Geopolitiek antwoord is gezichtsverlies en propaganda.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:37 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Er zijn niet 200 mensen besmet. Er zijn 200 mensen in quarantaine gezet die met haar in contact zijn geweest. En, om @:vosss vraag te beantwoorden, ik denk dat die 200 mensen in quarantaine zijn gezet in die 6 ziekenhuizen, die daardoor ook in quarantaine zijn gezet.
Het is al meer dan een week geleden dat ze ziek werd, de incubatie-tijd is 1-7 dagen. Rusland zou inmiddels al wel moeten weten of er nog meer mensen besmet zijn geraakt. Waarom ze dat niet duidelijker communiceren is een geopolitieke vraag. Als alles OK zouden die ziekenhuizen spoedig uit quarantaine komen weer lijkt me.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |