quote:Op zaterdag 3 oktober 2026 14:26 schreef drakin het volgende:
[..]Nou, dan maar goed dat je niet komt, dan was ik zelfs in die mensenmassa niet veilig geweest voor het KSC virusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
Wij Leidenaren wetenquote:Op zaterdag 3 oktober 2026 14:26 schreef DrMarten het volgende:
Was ff vergeten dat de Duitsers een feestdag hebben. De tering wat een drukte in de stad
Hue huequote:Op zaterdag 3 oktober 2026 14:15 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ligt eraan wat voor collectie?
Das Leids Untzet?quote:Op zaterdag 3 oktober 2026 14:26 schreef DrMarten het volgende:
Was ff vergeten dat de Duitsers een feestdag hebben. De tering wat een drukte in de stad
Tag der Deutschen Einheit, dus met zijn allen shoppen in Nederland. Logischquote:
ga je vandaag een date versierenquote:Op zaterdag 3 oktober 2026 14:42 schreef Nattekat het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Dit draait op het podium na Orgel Joke en de coverband waar ik het eigenlijk voor doe.
Iets te vroeg voor Sinterklaasmuziek
Ik heb niet echt de illusie dat er in die enorme mensenmassa ook maar een sprankje hoop is dat er iets gaat gebeuren op dat vlakquote:Op zaterdag 3 oktober 2026 14:45 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ga je vandaag een date versieren
juist wel toch. Iedereen op straat, men drinkt , is vrolijkquote:Op zaterdag 3 oktober 2026 14:46 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb niet echt de illusie dat er in die enorme mensenmassa ook maar een sprankje hoop is dat er iets gaat gebeuren op dat vlak
We gaan het zien. Ik ga ervandoorquote:Op zaterdag 3 oktober 2026 14:47 schreef bitterbal het volgende:
[..]
juist wel toch. Iedereen op straat, men drinkt , is vrolijk
Geen Surströmming kopen!quote:Op zaterdag 3 oktober 2026 14:47 schreef Bomenverzameling het volgende:
Hallo vanuit de Burger King in Malmö
Vis? Chemische oorlogsvoering bedoel jequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |