Of bepaalde trauma's uit het verleden ofzo. Er zit in elk geval ergens een kink in de kabel.quote:Op zaterdag 26 september 2026 17:26 schreef Telefoonvork het volgende:
Het zal mij niks verbazen als een hoop transseksuelen en interseksen het te doen is om aandacht.
Er is een hoge correlatie tussen mensen die genderdysforie hebben en tegelijkertijd trauma’s hebben opgelopen maar er is geen bewijs dat genderdysforie door trauma wordt veroorzaakt.quote:Op zaterdag 26 september 2026 19:30 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Of bepaalde trauma's uit het verleden ofzo. Er zit in elk geval ergens een kink in de kabel.
Bewijs niet, maar het lijkt wel of een trauma toch iets triggert.quote:Op zaterdag 26 september 2026 19:34 schreef Nexum het volgende:
[..]
Er is een hoge correlatie tussen mensen die genderdysforie hebben en tegelijkertijd trauma’s hebben opgelopen maar er is geen bewijs dat genderdysforie door trauma wordt veroorzaakt.
Kinderen met mentale problemen worden gewoon stelselmatig in de war gebracht en soms genitaal verminkt. Het is een giftige ideologie die poseert als wetenschap, maar het is eigenlijk kwakzalverij. Ik heb mij nooit druk gemaakt over dat enorm kleine deel van de samenleving alhoewel velen er niet gelukkiger van werden, het is hun zelfontplooiing. Maar nu is dat enorm kleine deel van de samenleving ineens verveelvoudigd terwijl er een campagne voor gevoerd wordt.quote:Op zaterdag 26 september 2026 19:27 schreef Nexum het volgende:
Waarom maken jullie je in godsnaam zo druk over transgenders terwijl ze maar een enorm klein deel van de Nederlandse samenleving vormen? Die angstzaaierij is echt weer typisch afgaan op onderbuikgevoelens.
Als transgenders echt kinderen aan het indoctrineren zijn, iedereen opeens transgender is, en het een hype is onder de jeugd, dan zou je zelf toch ook meerdere mensen/jongeren in je eigen cirkel moeten benoemen die trans zijn? Ik denk dat dat antwoord aardig meevalt.
Echt. Waar hebben we het over. Laat mensen in hun waarde.
De niet te verklaren stijging is ook de reden dat de landen om ons heen afgestapt zijn het dutch protocolquote:Op zaterdag 26 september 2026 20:28 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Kinderen met mentale problemen worden gewoon stelselmatig in de war gebracht en soms genitaal verminkt. Het is een giftige ideologie die poseert als wetenschap, maar het is eigenlijk kwakzalverij. Ik heb mij nooit druk gemaakt over dat enorm kleine deel van de samenleving alhoewel velen er niet gelukkiger van werden, het is hun zelfontplooiing. Maar nu is dat enorm kleine deel van de samenleving ineens verveelvoudigd terwijl er een campagne voor gevoerd wordt.
Dat is ook het rare van links met name in de VS, opeens zijn de Scandinavische landen geen voorbeeld meer maar is het corrupte Amerikaanse model met zijn draaideurdeskundigen heilig.quote:Op zaterdag 26 september 2026 20:31 schreef the-eye het volgende:
[..]
De niet te verklaren stijging is ook de reden dat de landen om ons heen afgestapt zijn het dutch protocol
Dankzij populistisch rechts, die dat bij onder andere de jeugd door de strot geduwd heeft.quote:Op vrijdag 25 september 2026 14:55 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
https://www.nu.nl/binnenl(...)eg-blijft-nodig.html
Leerlingen vinden dat 'lhbtqia+-idee' door strot wordt geduwd: 'Uitleg blijft nodig
[..]
Niet mijn OP
Kinderen worden genitaal verminkt?quote:Op zaterdag 26 september 2026 20:28 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Kinderen met mentale problemen worden gewoon stelselmatig in de war gebracht en soms genitaal verminkt. Het is een giftige ideologie die poseert als wetenschap, maar het is eigenlijk kwakzalverij. Ik heb mij nooit druk gemaakt over dat enorm kleine deel van de samenleving alhoewel velen er niet gelukkiger van werden, het is hun zelfontplooiing. Maar nu is dat enorm kleine deel van de samenleving ineens verveelvoudigd terwijl er een campagne voor gevoerd wordt.
Ach, hebben ze onze meisjes nu ook al te pakken? Vast en zeker op de lokale hockeyclub of paardenvereniging.quote:Op zaterdag 26 september 2026 23:13 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dankzij populistisch rechts, die dat bij onder andere de jeugd door de strot geduwd heeft.
Ah, je voelt je aangesproken...quote:Op zaterdag 26 september 2026 23:37 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Ach, hebben ze onze meisjes nu ook al te pakken? Vast en zeker op de lokale hockeyclub of paardenvereniging.
Altijd weer die rechtsextremistische blanke meisjes ook. En brutaal dat ze zijn.
Nou, welk lampje is dat?quote:Op zaterdag 26 september 2026 23:39 schreef Black_Baron het volgende:
En als je er nou oneindig veel lesmateriaal en geld en aandacht vanuit de overheid tegenaan gooit. Kinderen volstopt met propaganda. En na een x aantal jaar blijken ze het nog steeds niet te blieven.
Gaat er dan geen lampje branden ergens?
Nee, je moet mij juist in bescherming nemen. Ik allochtoon wezen.quote:
Nou, populistisch rechts verzet zich hevig tegen het gebruik van lesmateriaal op scholen.quote:Op zaterdag 26 september 2026 23:46 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Dat je er nog meer lesmateriaal en propaganda aan moet besteden natuurlijk.
Vermoedelijk komt de weerstand vooral voort uit de eis dat mensen de realiteit ontkennen wat betreft zogenoemde transgenders.quote:Op zondag 27 september 2026 01:16 schreef PieterDeRijcke het volgende:
Het zit kennelijk niet in de aard van de mens om het lhbtqia+-idee zomaar te accepteren.
Wij zijn al een van de weinige windstreken der aarde waar al ontzettend veel geaccepteerd wordt op dit vlak. Maar lhbtqia+ gaat er kennelijk niet zomaar in. Ook niet na allerlei voorlichting en campagnes.
Drogreden. Je beroepen op 'iedereen'. En vooral niet kappen. Wen der maar aan, met je rare eisen.quote:Op zondag 27 september 2026 01:52 schreef User98182 het volgende:
iedereen vindt dat en de homo's zelf ook, dus minder door de strot duwen en kappen.
Snap het probleem niet zo.
Weer aan de zuip gezeten?quote:Op zaterdag 26 september 2026 23:50 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nou, populistisch rechts verzet zich hevig tegen het gebruik van lesmateriaal op scholen.
Ik vraag me dan ook af hoeveel aandacht er überhaupt aan wordt besteed op school.
Fascistenutopiequote:Op zondag 27 september 2026 08:37 schreef Since2003 het volgende:
LGBTQ sterft straks uit. En de generaties die nu naar school gaan gaan dit waarmaken.
PARDON?quote:Op zaterdag 26 september 2026 19:34 schreef Nexum het volgende:
Er is een hoge correlatie tussen mensen die genderdysforie hebben en tegelijkertijd trauma’s hebben opgelopen maar er is geen bewijs dat genderdysforie door trauma wordt veroorzaakt.
Ergo, als je PTSS hebt opgelopen kan je afkeer hebben van je eigen lichaam. Trauma wordt ook als comorbiditeit genoemd op dezelfde web pagina.quote:DSM-5 vereist uitsluiting van DSD-aandoeningen, transvestisch fetisjisme, dissociatieve identiteitsstoornis, schizofrenie, autisme-gerelateerde rigiditeit, internaliserende homofobie, body dysmorphic disorder en post-traumatische lichaamsafkeer. In de praktijk worden deze differentialen onder affirmatieve modellen nauwelijks doorlopen — daar wijst de Cass Review op. Een diagnose op grond van zelf-identificatie zonder differentiële beoordeling voldoet niet aan de DSM-procedure.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |