De rechter heeft heel progressief een fopstrafje van slechts 8 maanden uitgedeeld.quote:Celstraf voor man die dodelijk ongeval in Rotterdam veroorzaakte
De rechtbank Rotterdam veroordeelt een 19-jarige man tot een celstraf van acht maanden en een jarenlange rijontzegging. In maart 2025 veroorzaakte hij als autobestuurder een ongeluk waarbij een vrouw en haar ongeboren kind omkwamen. De man reed met zeer hoge snelheid en maakte gevaarlijke inhaalmanoeuvres.
https://www.rechtspraak.n(...)6/09/dodelijkongeluk
Die zal vanavond wel weer tevreden aanschuiven voor de aardappels met jus aan de eettafel thuis.quote:Op maandag 28 september 2026 16:41 schreef RotatoR het volgende:
[..]
De rechter heeft heel progressief een fopstrafje van slechts 8 maanden uitgedeeld.
En 5 jaar rijontzegging. Daar sta ik eerlijk gezegd nog wel van te kijken, want over het algemeen geldt het credo: "niet onder invloed is geen probleem".quote:Op maandag 28 september 2026 16:41 schreef RotatoR het volgende:
[..]
De rechter heeft heel progressief een fopstrafje van slechts 8 maanden uitgedeeld.
quote:Volgens de rechtbank heeft de jonge bestuurder "diep en onherstelbaar leed veroorzaakt bij de nabestaanden".
Een tweeluik. @Zipportalquote:Ali A. krijgt acht maanden gevangenisstraf voor zijn roekeloze rijgedrag dat een 33-jarige zwangere vrouw het leven kostte.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bij deze benoemd tot rechter in het land van project2029 @Zipportalquote:Op maandag 28 september 2026 17:59 schreef Cupfighter het volgende:
Belachelijke straf
8 jaar cel en levenslange rijontzegging was beter op zijn plaats geweest
Gewoon de oven in.quote:Op maandag 28 september 2026 18:16 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Bij deze benoemd tot rechter in het land van project2029 @:zipportal
Alsof zo'n kneus ook maar een meter minder gaat rijden met een rijontzegging.quote:Op maandag 28 september 2026 17:31 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
En 5 jaar rijontzegging. Daar sta ik eerlijk gezegd nog wel van te kijken, want over het algemeen geldt het credo: "niet onder invloed is geen probleem".
Dat is zeg maar de bedoeling. Geef dat kreng anders een Fiesta van de vrachtwagenchauffeurquote:Op maandag 28 september 2026 18:59 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Alsof zo'n kneus ook maar een meter minder gaat rijden met een rijontzegging.
nee, iemand met ongeboren vrucht, dat is nog geen kind.quote:Op maandag 14 september 2026 21:24 schreef DobbyDobby het volgende:
Wat een land8 maandjes brommen terwijl je iemand met kind het leven ontneemt.
En het dan vreemd vinden dat mensen het recht in eigen handen nemen met zulke uitspraken.
Dan is het natuurlijk geen 8 maanden....quote:Op dinsdag 29 september 2026 04:43 schreef 3rr0r het volgende:
Als partner van die overleden vrouw zou je toch haast even roekeloos per ongeluk in de buurt van die Ali gaan rijden zou je zeggen, 8 maandjes is te doen en even niet rijden lukt ook wel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |