Komt omdat die blank is. Iedereen weet dat in de UK alleen moslims overal mee weg komen en dat de Engelse bevolking zelf altijd constant genaaid wordt door de satanistische islamitische zelf destructieve leiders en politiemensen.quote:Op maandag 10 augustus 2026 08:47 schreef Hathor het volgende:
Ik heb deze al op Facebook voorbij zien komen, beetje een vaag verhaal met allerlei irrirtante omstanders die maar blijven herhalen dat er iets in zijn pocket zit. Die gast met die knuppel is volgens mij ook niet helemaal nuchter.
Een 'ceremoniële knuppel'..?quote:Op maandag 10 augustus 2026 08:56 schreef William_Papadin het volgende:
Is dat niet gewoon zo’n religieus voorwerp dat hij bij zich mag dragen vanwege zijn geloof ?
quote:Op maandag 10 augustus 2026 08:30 schreef thedeedster het volgende:
Doe eens wat tekst erbij. De meeste mensen hier hebben geen zin om zo maar wat video’s te openen. Da’s clickbait.
https://www.thenews.com.p(...)eball-bat-from-storequote:Op maandag 10 augustus 2026 08:31 schreef kalinhos het volgende:
Is dit een reeks waar de OP is weggevallen?
Hij doelt op het feit dat moslims in de UK wel met machettes of dolken of wat het ook was mochten rondlopen omdat het voor hun religie of cultuur was of zo.quote:
Hoe kan je je als agent niet doodschamen om dit te doen? Zijn ze allemaal vergiftigd met bepaalde mind controlling drugs of zo? Hoe kan je jezelf aankijken in de spiegel vraag ik me af.quote:Op maandag 10 augustus 2026 09:18 schreef Bocaj het volgende:
[..]
[..]
https://www.thenews.com.p(...)eball-bat-from-store
[ x ]
Het was het batman-geloof..quote:Op maandag 10 augustus 2026 08:56 schreef William_Papadin het volgende:
Is dat niet gewoon zo’n religieus voorwerp dat hij bij zich mag dragen vanwege zijn geloof ?
Ik zie niets raars aan die man hoor.quote:Op maandag 10 augustus 2026 08:47 schreef Hathor het volgende:
Ik heb deze al op Facebook voorbij zien komen, beetje een vaag verhaal met allerlei irrirtante omstanders die maar blijven herhalen dat er iets in zijn pocket zit. Die gast met die knuppel is volgens mij ook niet helemaal nuchter.
Dat commentaar bij die foto met dat zwaard is hilarisch.quote:Op maandag 10 augustus 2026 08:38 schreef incel het volgende:
OY MATE YOU GOT A LOICENCE FOR THAT SPOON?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Behalve dan dat hij zich blijft verzetten en dat uiteindelijk met een wolk pepperspray moet bekopen.quote:Op maandag 10 augustus 2026 09:21 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ik zie niets raars aan die man hoor.
Iddquote:Op maandag 10 augustus 2026 09:24 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat commentaar bij die foto met dat zwaard is hilarisch.
Machtsgeil. Waardoor ze zich geoorloofd voelen om van alles te doen.quote:Op maandag 10 augustus 2026 09:19 schreef incel het volgende:
[..]
Hoe kan je je als agent niet doodschamen om dit te doen? Zijn ze allemaal vergiftigd met bepaalde mind controlling drugs of zo? Hoe kan je jezelf aankijken in de spiegel vraag ik me af.
Volgens mij was die agent heel erg geschrokken, die Floyd gast had allemaal drugs gebruikt en daarvoor nog een zwangere vrouw met een pistool beroofd. En vervolgens had hij die verdachte eindelijk op de grond en komen er allemaal mensen om hem heen filmen en tegen hem schreeuwen. Niet zo gek dat hij dan een beetje raar uit z'n ogen kijkt agenten zijn ook maar mensenquote:Op maandag 10 augustus 2026 09:26 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Machtsgeil. Waardoor ze zich geoorloofd voelen om van alles te doen.
Zelfde met die cop jaren terug die George Floyd heeft vermoord. Als je in zijn ogen keek zag je gewoon dat die agent op een powertrip was.
Niet handig, maar begrijpelijke natuurlijke reactie.quote:Op maandag 10 augustus 2026 09:26 schreef Hathor het volgende:
Behalve dan dat hij zich blijft verzetten en dat uiteindelijk met een wolk pepperspray moet bekopen.
Precies dit. En dan nog geframed worden en de bak in moeten omdat anders een bepaald soort volk in de VS alles in brand gaat steken.quote:Op maandag 10 augustus 2026 09:28 schreef incel het volgende:
[..]
Volgens mij was die agent heel erg geschrokken, die Floyd gast had allemaal drugs gebruikt en daarvoor nog een zwangere vrouw met een pistool beroofd. En vervolgens had hij die verdachte eindelijk op de grond en komen er allemaal mensen om hem heen filmen en tegen hem schreeuwen. Niet zo gek dat hij dan een beetje raar uit z'n ogen kijkt agenten zijn ook maar mensen
Daar ga jij niet over.quote:Op maandag 10 augustus 2026 09:31 schreef PurifieR het volgende:
[..]
wat hij eigenlijk gewoon verdiende.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |