Oekraïne heeft maar een doel Ruzzia economisch kapot maken en dat lukt aardigquote:Op zondag 16 augustus 2026 09:40 schreef Wantie het volgende:
[ x ]
Hoe gaan de zustersteden van Moskou hier op reageren?
Je zou verwachten dat Rusland dat dan inmiddels door zou hebben.quote:Op zondag 16 augustus 2026 09:36 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat kan de EU niet , de EU is een vereniging voor vrijhandel
DE EU kan wel een nieuwe Euro ontwerpen en import tarieven opleggen
NATO doet ook niets
overigens geloof ik dat die wildberries in de fik zijn gestoken door handels leveringen van jerrycans met zeer brandbare inhoud met locatie device en detonator op afstand door Oekraïne
het brand mij iets te fanatiek allemaal
Dat heeft men ook wel door ,quote:Op zondag 16 augustus 2026 09:42 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je zou verwachten dat Rusland dat dan inmiddels door zou hebben.
Maar de Wildberries blijven als fakkels branden.
Heel simpel door hetzelfde te doen in Oekraine.quote:Op zondag 16 augustus 2026 09:40 schreef Wantie het volgende:
[ x ]
Hoe gaan de zustersteden van Moskou hier op reageren?
Putin is nu een oorlog met japan begonnen samen met Noord Koreaquote:Op zondag 16 augustus 2026 09:53 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Heel simpel door hetzelfde te doen in Oekraine.
Alles wordt daar nu kapot gebombardeerd door Rusland.
Alle tankstation en warenhuizen.
Zelensky heeft niet voor niks aangeboden om er mee te stoppen.
Het gaat echt niet lekker in Oekraine.
De FSB kan dat traceren naar de bron en de operatie oprollen.quote:Op zondag 16 augustus 2026 09:43 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat heeft men ook wel door ,
maar wat kan wildberries eraan doen als de handelsleveringen blijven komen compleet met detonatie en locatie device
Laat je niet zo gek maken door die filmpjes man, er zit zo veel onzin tussen.quote:Op zondag 16 augustus 2026 09:57 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Putin is nu een oorlog met japan begonnen samen met Noord Korea
Putin heeft nu iedere dag een uniform aan als opperbevelhebber, dat deed Hitler ook
Bekijk deze YouTube-video
Het ging natuurlijk fantastisch in Oekraïnequote:Op zondag 16 augustus 2026 09:53 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Heel simpel door hetzelfde te doen in Oekraine.
Alles wordt daar nu kapot gebombardeerd door Rusland.
Alle tankstation en warenhuizen.
Zelensky heeft niet voor niks aangeboden om er mee te stoppen.
Het gaat echt niet lekker in Oekraine.
Civiele doelen werden behoorlijk gespaard ja.quote:Op zondag 16 augustus 2026 10:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het ging natuurlijk fantastisch in Oekraïne![]()
Oekraïne zat er warmpjes bij afgelopen winter.
Tot zover het sprookje op BNW.
jaquote:Op zondag 16 augustus 2026 10:01 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Laat je niet zo gek maken door die filmpjes man, er zit zo veel onzin tussen.
Denk je nou echt dat het niet overal in het nieuws zou zijn als het echt waar was?
Klopt, de Premier van Japan heeft haar felicitaties uitgebracht aan Poetin vanwege deze meesterzet.quote:Op zondag 16 augustus 2026 10:01 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Laat je niet zo gek maken door die filmpjes man, er zit zo veel onzin tussen.
Denk je nou echt dat het niet overal in het nieuws zou zijn als het echt waar was?
Ja, precies.quote:Op zondag 16 augustus 2026 10:04 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Civiele doelen werden behoorlijk gespaard ja.
Je hebt helemaal gelijk.quote:Nu niet meer.
Oekraine wilde de Russische burger laten voelen dat er oorlog is maar dat werkt 2 kanten op.
Och, het is hoedanook altijd de schuld van Oekraïne.quote:Op zondag 16 augustus 2026 10:07 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ja
dat denk ik wel
Putin vind dat prachtig en zijn kleine maatje Kimmie ook
Bekijk deze YouTube-video
nee nu is het de schuld van de US die Japan van wapens voorzietquote:Op zondag 16 augustus 2026 10:11 schreef Wantie het volgende:
[..]
Och, het is hoedanook altijd de schuld van Oekraïne.
Rusland treft geen enkele blaam.
Wat is trouwens je bron voor de bewering dat Oekraïne heeft aangeboden te stoppen met aanvallen op Wildberries?quote:Op zondag 16 augustus 2026 10:04 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Civiele doelen werden behoorlijk gespaard ja.
Nu niet meer.
Oekraine wilde de Russische burger laten voelen dat er oorlog is maar dat werkt 2 kanten op.
ze zijn er maar druk mee allemaal , misschien moet men stoppen met elkaar kapot makenquote:Op zondag 16 augustus 2026 10:14 schreef Wantie het volgende:
[..]
Wat is trouwens je bron voor de bewering dat Oekraïne heeft aangeboden te stoppen met aanvallen op Wildberries?
quote:Rusland hekelt Amerikaans-Turkse wapendeal met Oekraïne: 'Zal enkel einde van regime van Kiev uitstellen'
Rusland reageert geërgerd op de Amerikaans-Turkse wapendeal met Oekraïne. Die zal enkel "het einde van het regime van Kiev uitstellen", aldus de woordvoerster van het Russische buitenlandministerie, Maria Zacharova. Volgens haar hebben de VS en Turkije "weer een doos van Pandora geopend".
Ongeveer een week geleden is een grote wapenaankoop door Oekraïne in Turkije bekendgeraakt. Kiev koopt daarbij een groot pakket wapens van Amerikaanse makelij, ter waarde van zo'n 283 miljoen dollar (245 miljoen euro). Het gaat om onder andere 70 ATACMS-raketten en M270-rakettenwerpers.
Rusland is hoedanook het slachtoffer in deze oorlog.quote:Op zondag 16 augustus 2026 10:13 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee nu is het de schuld van de US die Japan van wapens voorziet![]()
![]()
![]()
Bekijk deze YouTube-video
ja Russia moet de troepen terug halen , het veroverde land terug geven en vrede sluiten met Oekraïnequote:Op zondag 16 augustus 2026 10:18 schreef Wantie het volgende:
[..]
Rusland is hoedanook het slachtoffer in deze oorlog.
Dat is ook het tantrum van de discussie op BNW.
En daarom wordt hulp aan Rusland met gejuich ontvangen als een meesterzet.
Ik heb het niet over Wildberries gehad.quote:Op zondag 16 augustus 2026 10:14 schreef Wantie het volgende:
[..]
Wat is trouwens je bron voor de bewering dat Oekraïne heeft aangeboden te stoppen met aanvallen op Wildberries?
Zal enkel einde van regime van Kiev uitstellenquote:Op zondag 16 augustus 2026 10:17 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ze zijn er maar druk mee allemaal , misschien moet men stoppen met elkaar kapot maken
https://www.telegraaf.nl/(...)tml?dicbo=v2-kQxQCho
[..]
Ah, je verplaatste de doelpalen.quote:Op zondag 16 augustus 2026 10:21 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Ik heb het niet over Wildberries gehad.
Rusland gaat economisch kapot , en de hele wereld staat te kijken en vind het prima.quote:Op zondag 16 augustus 2026 10:24 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zal enkel einde van regime van Kiev uitstellen
Rusland geeft daarmee toe pas te stoppen als heel Oekraïne is ingenomen...
Maar hier wordt beweerd dat Oekraïne heel omzichtig met Rusland moet worden omgesprongen....
Het is gewoon te kolderiek voor woorden.
rusland stopt als het in de diepe armoede zitquote:Op zondag 16 augustus 2026 10:24 schreef Wantie het volgende:
Rusland geeft daarmee toe pas te stoppen als heel Oekraïne is ingenomen...
Maar het gaat juist heel goed in Rusland.quote:Op zondag 16 augustus 2026 10:32 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Rusland gaat economisch kapot , en de hele wereld staat te kijken en vind het prima.
[..]
rusland stopt als het in de diepe armoede zit
Welke doelpalen?quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |