Volgens jou, maar dat zegt dus vooral iets over jou, niet of dat wat je zegt klopt.quote:Op zondag 2 augustus 2026 20:53 schreef RotatoR het volgende:
Volgens mij zijn er meer mannen-hatende feministen dan vrouwen-hatende incels.
Ik doe alleen vrouwen in de kont ben geen flikkertje.quote:Op zondag 2 augustus 2026 20:30 schreef ffoyle-involutus het volgende:
[..]
Tja, als dat laatste op vrijwillige basis wordt geïncasseerd veel plezier. Weet niet zo goed wat dat met 'echte mannen' van doen heeft maar goed. Gelukkig behandel je ze goed.
Wij echte mannen zijn zoals Andrew Tate. Wij leven de fast life.quote:Op zondag 2 augustus 2026 21:10 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Volgens jou, maar dat zegt dus vooral iets over jou, niet of dat wat je zegt klopt.
Onzin dus
Hahaquote:Op zondag 2 augustus 2026 21:19 schreef O0utlawz het volgende:
[..]
Wij echte mannen zijn zoals Andrew Tate. Wij leven de fast life.
Het afval van de maatschappij dusquote:Op zondag 2 augustus 2026 21:19 schreef O0utlawz het volgende:
[..]
Wij echte mannen zijn zoals Andrew Tate. Wij leven de fast life.
Dat heb ik ook nergens ontkend. Ik vraag me af waarom vrouwen in de kont neuken een 'echte mannen' ding is. Ben ik geen echte man als ik vrouwen niet in de kont neuk?quote:Op zondag 2 augustus 2026 21:16 schreef O0utlawz het volgende:
[..]
Ik doe alleen vrouwen in de kont ben geen flikkertje.
Allemaal stoer gelulquote:Op zondag 2 augustus 2026 21:39 schreef ffoyle-involutus het volgende:
[..]
Dat heb ik ook nergens ontkend. Ik vraag me af waarom vrouwen in de kont neuken een 'echte mannen' ding is. Ben ik geen echte man als ik vrouwen niet in de kont neuk?
Het leven lacht mij toe broer.quote:Op zondag 2 augustus 2026 21:35 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Het afval van de maatschappij dus
Dan kunnen ze niet stiekem zwanger worden. Ze willen het allemaal ook maar al te graag maar je moet het heel slim aanpakken als ze eenmaal de schaamte voorbij zijn jonge dan willen ze niet anders meer.quote:Op zondag 2 augustus 2026 21:39 schreef ffoyle-involutus het volgende:
[..]
Dat heb ik ook nergens ontkend. Ik vraag me af waarom vrouwen in de kont neuken een 'echte mannen' ding is. Ben ik geen echte man als ik vrouwen niet in de kont neuk?
Clean?quote:Op zondag 2 augustus 2026 21:40 schreef O0utlawz het volgende:
[..]
Het leven lacht mij toe broer.
Ik heb dikke waggie, een mooie carrière switch voor de boeg, dik huis. Ik ben clean ik doe tegenwoordig nooit meer drugs of alchol, ik neuk elke week wel een vrouw in de kont of kut, ik heb geen kinderen en morgen wordt het 35 graden.
Nouja, iedereen mag mij hier een kneusje vinden hoor. Ik slaap er niet minder om. Tate wel in zijn cel hahaaaaatjes.quote:Op zondag 2 augustus 2026 21:33 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Haha
Echt een topic voor kneusjes zie ik al
Tja het is waar. Ik kan niet eens drinken want ik heb elke week UC nog 3 maanden lang voor de reclassering.quote:Op zondag 2 augustus 2026 21:42 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Clean?
Laat me niet lachen man
Hou een ander voor de gek
Ja dan heb je je leven prima op orde als je zover bentquote:Op zondag 2 augustus 2026 21:45 schreef O0utlawz het volgende:
[..]
Tja het is waar. Ik kan niet eens drinken want ik heb elke week UC nog 3 maanden lang voor de reclassering.
Nooit geweten. Maar mooi dat het als prettig wordt ervaren door beide, dat is het meest belangrijk.quote:Op zondag 2 augustus 2026 21:42 schreef O0utlawz het volgende:
[..]
Dan kunnen ze niet stiekem zwanger worden. Ze willen het allemaal ook maar al te graag maar je moet het heel slim aanpakken als ze eenmaal de schaamte voorbij zijn jonge dan willen ze niet anders meer.
@:TAmaru
Precies beste man.quote:Op zondag 2 augustus 2026 21:48 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja dan heb je je leven prima op orde als je zover bent
Volg mij in VER voor meer updates.quote:Op zondag 2 augustus 2026 21:52 schreef ffoyle-involutus het volgende:
[..]
Nooit geweten. Maar mooi dat het als prettig wordt ervaren door beide, dat is het meest belangrijk.
Maar de game is rigged. Het is de schuld van vrouwen dat ik geen vrouw kan krijgen jaquote:Op maandag 3 augustus 2026 08:25 schreef Koekoekmakto het volgende:
Onvrijwillig Celibatair kun je beter Onbeholpen Contactgestoord noemen. Geen medelijden mee en kap eens met dat gejank over je 'gemis' en 'recht hebben op', terwijl je de 'plicht' tot zelfontwikkeling vergeten lijkt.
Hoe dan? Vertellen ze allemaal aan elkaar in een appgroepje dat je incel moet mijden?quote:Op maandag 3 augustus 2026 08:26 schreef incel het volgende:
[..]
Maar de game is rigged. Het is de schuld van vrouwen dat ik geen vrouw kan krijgen ja
Ik heb het ook niet verzonnen.quote:Op maandag 3 augustus 2026 08:28 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Hoe dan? Vertellen ze allemaal aan elkaar in een appgroepje dat je incel moet mijden?
Nja, gewoon rustig single blijven en vrouwen hun eigen ding laten doen. Het foeteren op anderen staat zelfontplooiing in de weg.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |