De leeuw had daar voor zorgdragen.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 21:56 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Bijna SWAT achtige onzin. Hebben ze je deur wel heel gelaten?
oh jij hebt ook een kado van sonny black gekregen huhquote:Op dinsdag 28 juli 2026 21:59 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
De leeuw had daar voor zorgdragen.
Een situatieschetsquote:Op dinsdag 28 juli 2026 21:59 schreef William_Papadin het volgende:
Te druk met het kontje omhoog doen tijdens de iftar ?
quote:“Beschermen, Handhaven en Bukken.”
Een "incident"quote:Op dinsdag 28 juli 2026 22:05 schreef Chandler het volgende:
Shit happens, had zeker niet moeten gebeuren... hoop dat het niet weer gebeurd maar gelukkig is dit een incident (of kan iemand mij vertellen dat dit veel vaker voorkomt!?)
Daar mag zeker even een bloemetje extra heen!
Mishandeling vs Diefstal? toch echt een groot verschil hoor.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 22:09 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Een "incident"
Van Peter R de Vries
Bekijk deze YouTube-video
Gestolen motor tijdens proefrit, aangifte doen lukt niet.
"Heeft u de dief al een brief gestuurd dat hij de motor moet terugbrengen?"
Ik zou je vooral willen laten zien hoe de agenten reageren. Het is getimestamped.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 22:10 schreef Chandler het volgende:
[..]
Mishandeling vs Diefstal? toch echt een groot verschil hoor.
En wat wil je daarmee zeggen? dat alle agenten in Nederland zo reageren, dat het hele korps in Nederland naar de tering is?quote:Op dinsdag 28 juli 2026 22:11 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik zou je vooral willen laten zien hoe de agenten reageren. Het is getimestamped.
Ik heb het niet over het hele korps. Maar Peter heeft tal van dit soort afleveringen gemaakt, ik heb er vorig jaar nog veel van gekeken.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 22:11 schreef Chandler het volgende:
[..]
En wat wil je daarmee zeggen? dat alle agenten in Nederland zo reageren, dat het hele korps in Nederland naar de tering is?
Dan moet je evenveel andere leuke filmpjes van agenten kijken hoe ze ook met mensen om kunnen gaan, overal zitten rotten, echter grappige is, ik heb een berg met agenten ontmoet in mijn leven en nooit en dan ook nooit een slechte tegen gekomen, maar dat kan mogelijk ook met MIJ te maken hebben.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 22:14 schreef MMaRsu het volgende:
Ik heb het niet over het hele korps. Maar Peter heeft tal van dit soort afleveringen gemaakt, ik heb er vorig jaar nog veel van gekeken.
Laten we zeggen dat het mijn vertrouwen in het politiekorps niet gegroeid is.
Maar ik zou je toch adviseren het filmpje ff te kijken als je dat nog niet hebt gedaan. Wonderbaarlijk hoe de verschillende agenten te werk gaan.
Regel 1 bij het bellen van 112: Altijd overdrijvenquote:Op dinsdag 28 juli 2026 20:07 schreef SebbeSwensje het volgende:
Ze steken hier in elk geval nog hand in eigen boezem en dat gebeurt ook lang niet altijd. Bij de centrale denken ze namelijk dat situaties die nog niet zijn geėscaleerd vanzelf kunnen stoppen en situaties die zijn geėscaleerd is een reden voor een mooie gooi naar de medewerker van de maand award. Zo belde ik eens en kreeg ik ook te horen dat ze het te druk hadden, vervolgens belde de andere partij met het verhaal dat ik een vuurwapen zou hebben laten zien. Het hele lokale politiekorps plus het halve Utrechtse politiekorps stond aan de deur.
Ga ik in het vervolg ook zeker doen. Wat er ook gebeurt, ik zal altijd een vuurwapen benoemen.quote:Op woensdag 29 juli 2026 11:03 schreef incel het volgende:
[..]
Regel 1 bij het bellen van 112: Altijd overdrijven
Als je zegt dat het allemaal wel meevalt dan komen ze natuurlijk niet
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |