Ja, er zit een verschil tussen een beeldvullend shot van een paar billen van een vrouw of een shot van diezelfde vrouw tijdens het uitoefenen van haar sport. De billen zullen nog steeds zichtbaar zijn maar het mag allemaal wel wat minder suggestief.quote:Op maandag 20 juli 2026 14:12 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dan moet je die shots verbieden en niet ook hele normale lijkt mij.
Nee totaal niet, maar nu lijkt het weer zo'n blanket richtlijn te zijn. Laat ze vooral naar de bonden in kwestie luisteren.quote:Op maandag 20 juli 2026 14:11 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Natuurlijk verschilt dat per sport en per vrouw.
Het lijkt me gewoon vrij simpel: als bepaalde groepen vrouwelijke sporters in bepaalde disciplines aangeven dat ze zich niet fijn voelen bij de manier van in beeld brengen en ze geven zelf al alternatieven aan hoe het wel kan, dan is het toch niet zo moeilijk om daar rekening mee te houden?
Ze heeft een huidkleurige sport bh aan. Wat is daar verkeerd aan?quote:Op vrijdag 17 juli 2026 10:07 schreef RedShoe het volgende:
[..]
Jutta Leerdam doet alles voor de aandacht idd.
Jutta Leerdam lijkt mij bij uitstek het voorbeeld van een vrouw die gewoon handig gebruik maakt van haar aantrekkelijkheid. Daar is niets mis mee maar laten we niet doen alsof het toeval is hoe ze dat schaatspakje openritst.quote:Op maandag 20 juli 2026 14:21 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ze heeft een huidkleurige sport bh aan. Wat is daar verkeerd aan?
Tuurlijk niet, er wordt alleen zo puriteins hier over gedaan.quote:Op maandag 20 juli 2026 14:24 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Jutta Leerdam lijkt mij bij uitstek het voorbeeld van een vrouw die gewoon handig gebruik maakt van haar aantrekkelijkheid. Daar is niets mis mee maar laten we niet doen alsof het toeval is hoe ze dat schaatspakje openritst.
Bij sporten die ik pleeg te kijken zie ik eerlijk gezegd geen verschil tussen hoe mannen en vrouwen in beeld gebracht worden.quote:Op maandag 20 juli 2026 14:19 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Ja, er zit een verschil tussen een beeldvullend shot van een paar billen van een vrouw of een shot van diezelfde vrouw tijdens het uitoefenen van haar sport. De billen zullen nog steeds zichtbaar zijn maar het mag allemaal wel wat minder suggestief.
Hetzelfde voor mannen overigens maar daar speelt dit waarschijnlijk veel minder.
Ik denk dat mensen die met enige regelmaat sport kijken wel bekend zijn met de beelden waarbij enkel en alleen de billen in beeld worden genomen bij de bijvoorbeeld de aanloop of landing etc. Dit lijkt bij bepaalde sporten enkel en alleen om de vrouwen te gaan en die shots worden zonder enige twijfel bewust gemaakt. Het heeft voor de verslaggeving geen enkele meerwaarde. Combineer dat met verplichte kledingvoorschriften en het allemaal een beetje shady als je eerlijk bent.quote:Op maandag 20 juli 2026 14:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Bij sporten die ik pleeg te kijken zie ik eerlijk gezegd geen verschil tussen hoe mannen en vrouwen in beeld gebracht worden.
Zo heb je inderdaad wel bij skiën dat men vrouwen van achteren in beeld brengt net voor de start als ze gebukt klaar staan om af te zetten met hun stokken, maar dat doen ze bij mannen ook.
En eerlijk is eerlijk, zo spannend is het allemaal niet. Als je in de juiste hotels op het juiste moment verblijft heb je een gerede kans ze in bikini te zien en sommigen zelfs ontkleed in de sauna. Waarbij aangetekend: so fucking what.
En natuurlijk is op camera anders en inzoomen op een kruis slaat nergens op. Maar tijdens de sportactiviteit een normaal shot waarin billen zichtbaar zijn: big fucking deal.
Ik kan alleen maar oordelen over de sporten die ik volg.quote:Op maandag 20 juli 2026 14:37 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Ik denk dat mensen die met enige regelmaat sport kijken wel bekend zijn met de beelden waarbij enkel en alleen de billen in beeld worden genomen bij de bijvoorbeeld de aanloop of landing etc. Dit lijkt bij bepaalde sporten enkel en alleen om de vrouwen te gaan en die shots worden zonder enige twijfel bewust gemaakt. Het heeft voor de verslaggeving geen enkele meerwaarde. Combineer dat met verplichte kledingvoorschriften en het allemaal een beetje shady als je eerlijk bent.
Was ook niet universeel. En wel in Qatar klagen over geen bikiniquote:Op maandag 20 juli 2026 14:41 schreef Mr.Sandman het volgende:
Er waren toch ooit beachvolleybalvrouwen die geen lossere shorts mochten dragen? Dat is gewoon shady as fuck.
Ik zie ze liever in krappe bikini's, begrijp me niet verkeerd, maar dat lijkt mij geen goede reden.
Zeg ik ergens dat het verkeerd is?quote:Op maandag 20 juli 2026 14:21 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ze heeft een huidkleurige sport bh aan. Wat is daar verkeerd aan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |