Wordt gewaardeerdquote:Op maandag 13 juli 2026 19:12 schreef Nattekat het volgende:
Ik zal nog eens wat aardigs over Fles zeggen
Kan 'ie prima zelf joh.quote:Op maandag 13 juli 2026 19:12 schreef Nattekat het volgende:
Ik zal nog eens wat aardigs over Fles zeggen
Blijft mooi om naar te kijken.quote:
Zekerquote:
"What are you gonna do, bleed on me?"quote:
En dat van Rob Dieperink was dus wel flink verpestquote:Op maandag 13 juli 2026 19:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Omdat ik het jou niet gun om je hele leven verwoest te zien worden omdat één iemand eens wat achterlijks uit de grote duim trekt over jou.
Dit ruikt heel erg naar een 113quote:Doodsoorzaak Rob Dieperink: geen betrokkenheid van derden
De politie heeft maandag onderzoek gedaan naar zijn overlijden. Agenten waren aanwezig in de straat waar Dieperink woonde. Dat onderzoek is inmiddels afgerond. De betrokkenheid van andere personen is uitgesloten. Om privacyredenen wordt er door de politie verder geen informatie gedeeld.
Ik vrees het ook.quote:Op maandag 13 juli 2026 19:17 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
En dat van Rob Dieperink was dus wel flink verpest
[..]
Dit ruikt heel erg naar een 113
In de media ben je zo veroordeeld. KNVB liet die ook als een baksteen vallen volgens mij.quote:Op maandag 13 juli 2026 19:02 schreef Nattekat het volgende:
[..]
[..]
Zoek voor de grap even op wie die scheidsrechter is en wat ie allemaal de laatste maanden meegemaakt heeft.
Wanneer imago belangrijker isquote:Op maandag 13 juli 2026 19:28 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
In de media ben je zo veroordeeld. KNVB liet die ook als een baksteen vallen volgens mij.
Ik begreep juist dat die steun hebben geboden.quote:Op maandag 13 juli 2026 19:28 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
In de media ben je zo veroordeeld. KNVB liet die ook als een baksteen vallen volgens mij.
Die is ergens buiten en sowieso is die kat echt waardeloos in insecten vangen hier in huis.quote:
quote:Op maandag 13 juli 2026 19:50 schreef Ama het volgende:
[..]
Die is ergens buiten en sowieso is die kat echt waardeloos in insecten vangen hier in huis.
Ik denk dat ze gewoon sowieso niet zo goed is in jagen want ze neemt ook bijna nooit een muis mee.quote:
Had er vanmiddag ook eentje, met de elektrische meppert onschadelijk gemaakt. Maar schijnbaar niet goed genoeg, een uurtje later kwam die over tafel aangekropen om de genadeklap te vragenquote:Op maandag 13 juli 2026 19:50 schreef Ama het volgende:
[..]
Die is ergens buiten en sowieso is die kat echt waardeloos in insecten vangen hier in huis.
quote:Op maandag 13 juli 2026 19:53 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Had er vanmiddag ook eentje, met de elektrische meppert onschadelijk gemaakt. Maar schijnbaar niet goed genoeg, een uurtje later kwam die over tafel aangekropen om de genadeklap te vragen
Tijd voor een andere.quote:Op maandag 13 juli 2026 19:50 schreef Ama het volgende:
[..]
Die is ergens buiten en sowieso is die kat echt waardeloos in insecten vangen hier in huis.
Er zijn een paar leuke Lego katten te koopquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |